Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Ouzhannn

Yeni kür süreci - testosteron ve tren (10ay)

Önerilen İletiler

Ouzhannn    150

Merhaba Abilerim Kardeşlerim 

Yepyeni bir kürle daha burak hocamla planlarımız üzerine gerekli konuşmayla kararımı verdim burdan tekrar ona teşekkür ediyorum 

Daha önce kür sonlarımı çoğunuz biliyorsunuz pctde biraz su topladim ve yağlandım ama gariptir hacim arttirdim baya birazdan yeni evliliğin verdiği diyet kacamaklarindan :) 

suan Boy 172 kilo 92-94 arasi oynamakta 

Kürüm 10ay boyunca 

Tren+Testo olarak devam edecek

Guncel formum

@metinav @rastlantisal @Semih Erarslan @otopsicikedi @Vural2

IMG_0629.thumb.jpeg.be6548c3280f42ac994286c3947642d7.jpeg IMG_0621.thumb.jpeg.050f5c431e07ae3e9ba3d13f979b0983.jpeg

Görüş Önerileriniz Önemli Teşekkürler 🙏🏼 

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

otopsicikedi    1.355
Ouzhannn, Bir saat önce yazdı:

Yepyeni bir kürle daha burak hocamla planlarımız üzerine gerekli konuşmayla kararımı verdim burdan tekrar ona teşekkür ediyorum 

Ben olsam test masteron enanthate/rimo ile vücudumun kabasını alır son dokunuşta treni eklerdim. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
Ouzhannn, 2 saat önce yazdı:

Spor salonu bir yerden tanıdık gibi  

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bugracos    14
KlasikFizik, 5 dakika önce yazdı:

Olympiaya giden sporcumuz bile sadece yarışmaya yakın tren eklerken 10 ay tren kürü yapmak, maşallah hedef neresi 😂

Macera dolu amerika :))

• Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Chitizenfour    82

Tren hiç kullanmdım tecrübemde olmadı ama araştırdığım kadarıyla çok güçlü bir steroid. Olası yan etkileri özellikle ruhsal bakımdan zengin olması beni korkutuyor.  Bide 10 ay tren için uzun değil mi? Ben mi yanlış biliyorum 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
Ouzhannn, 7 saat önce yazdı:

10 ay tren kullanırılır seni forumdan tanıyorum zaten tren enantah kürü yaptın ve gayet başarılı güzeldi

10 ay boyunca enanthate biraz sıkıntı olur, fakat 15 hafta enanthate sonrasında birsüre TRT doz devam edip 15 haftada acetat yapabilirsin

Yani 40 hafta değilde 30__ 35 hafta farklı esterleri kullanarak kür yaparsan mermi gibi olursun 

Bir fiil 15 hafta üstü tren kullananları gördüm,, hiçbir sıkıntı olmadı,,, düzenli kan tahlili yapıldıktan sonra,, yan etkilere dikkat ettikten sonra yapılır,,, tabiki neleri göze aldığın ile alakalı 

Şimdiden başarılar 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.184
Ouzhannn, 7 saat önce yazdı:

Uzun bir yolun olduğunu söylemek isterim ama Burak hocayla bu yol güzel geçecektir motivasyonunu günlük dozlarda değilde 4 6 aylık değişim fotolarıyla kontrol sağlarsan mental olarak verimli gelecektir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ouzhannn    150
KlasikFizik, 14 saat önce yazdı:

Olympiaya giden sporcumuz bile sadece yarışmaya yakın tren eklerken 10 ay tren kürü yapmak, maşallah hedef neresi 😂

Olimpiya ile alakalı değil sadece yüksek dozluk bir durumumda yok haftada 200tren 500testo olay bu olimpiyalarin neler kullandığını bilseydin ooo steriod yaninda şeker kalir :))

Chitizenfour, 14 saat önce yazdı:

Tren hiç kullanmdım tecrübemde olmadı ama araştırdığım kadarıyla çok güçlü bir steroid. Olası yan etkileri özellikle ruhsal bakımdan zengin olması beni korkutuyor.  Bide 10 ay tren için uzun değil mi? Ben mi yanlış biliyorum 

20haftalik bir tren geçmişim var beni çok mutlu ve rahatlatmisti sinir problemi bunalim olmadi pct daha kötüydü :))

mcanmeco, 13 saat önce yazdı:

10 ay tren kullanırılır seni forumdan tanıyorum zaten tren enantah kürü yaptın ve gayet başarılı güzeldi

10 ay boyunca enanthate biraz sıkıntı olur, fakat 15 hafta enanthate sonrasında birsüre TRT doz devam edip 15 haftada acetat yapabilirsin

Yani 40 hafta değilde 30__ 35 hafta farklı esterleri kullanarak kür yaparsan mermi gibi olursun 

Bir fiil 15 hafta üstü tren kullananları gördüm,, hiçbir sıkıntı olmadı,,, düzenli kan tahlili yapıldıktan sonra,, yan etkilere dikkat ettikten sonra yapılır,,, tabiki neleri göze aldığın ile alakalı 

Şimdiden başarılar 

Aslinda dediğin gibi bir plan vardı kafamda ama burak hocamla danistiktan sonra ve onunla 20hafta tren ustune 10hafta deca girip pctdede hiçbir sıkıntı yasamadigim icin kendisine biraktim kendimi ve tren bende pump ve sertlik haric pek baska etkisi olmuyor sinir ruhsal olarak ama biraz karacigere fazla dikkat etmem gerekecek o net :))

Semih Erarslan, 10 saat önce yazdı:

Uzun bir yolun olduğunu söylemek isterim ama Burak hocayla bu yol güzel geçecektir motivasyonunu günlük dozlarda değilde 4 6 aylık değişim fotolarıyla kontrol sağlarsan mental olarak verimli gelecektir

2.ay ve 6.ay ve bitişte atmayi planliyorum değişiklikleri bakalım :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553

Başarılar dilerim...Burak hocayla çalışıyor olman, her konuda güvenebileceğin ve başının ağrımayacağı anlamına gelir...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ouzhannn    150
metinav, 5 saat önce yazdı:

Başarılar dilerim...Burak hocayla çalışıyor olman, her konuda güvenebileceğin ve başının ağrımayacağı anlamına gelir...

Çok teşekkür ederim hocam :) Burak hocam olmasa bu kadar uzun süre ve trene yda deca ya daha öncesi gibi çok kimseye güvenip cesaret edebileceğimi düşünmüyorum zaten 

tarihinde Ouzhannn tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532

Evet bir hayli boşvermişsin kürden sonra :) 

Bu kez 10 aylık tren yolculuğu sonrası yapacağın vücudu koru bari, o emeklerin karşılığı senin de yaşadığın üzere 3-4 ayda yok olabiliyor.

10 ay tren kürü yapılır yapılmaz değil, Burak hocanın gözetiminde çok da güzel olur hatta :)  Kendi başına ve yeterli tecrübe yok ise diğer türlü çoğunluk karşı çıkacaktır zaten.

Şimdiden başarılar dilerim. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ouzhannn    150
Rdm, 9 dakika önce yazdı:

Evet bir hayli boşvermişsin kürden sonra :) 

Bu kez 10 aylık tren yolculuğu sonrası yapacağın vücudu koru bari, o emeklerin karşılığı senin de yaşadığın üzere 3-4 ayda yok olabiliyor.

10 ay tren kürü yapılır yapılmaz değil, Burak hocanın gözetiminde çok da güzel olur hatta :)  Kendi başına ve yeterli tecrübe yok ise diğer türlü çoğunluk karşı çıkacaktır zaten.

Şimdiden başarılar dilerim. 

Karşı ciksalarda güven çok zor kazanilan birsey ve burak hocama güvenim bu konuda sonsuz o kadar kür yaptık beraber buda 3.su olacak nerdese ama sağolsun hic desteğini esirgemedi ne zaman arasam sacmada olsa sorularim cevaplandirdi :)) 

evet bence cok bosladigimi düşünüyorum ama bunu hatunuda spora baslatip çözdüm abi simdi kendide emek gösterdiği için anliyor beni :)) allahtan hacim kaybetmedim eski halime donmedim cok uzulurdum biraz fazla yaglanip su tuttum :))

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
karasubaru    0

Gelisimin çok iyiydi diğer kur paylasimlarini gördüm bende uzun tren kürü yapmak istiyorum nasil bir bir antrenman programı uyguladın paylasirmisin 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ouzhannn    150
karasubaru, 25.04.2023 - 14:50 yazdı:

Gelisimin çok iyiydi diğer kur paylasimlarini gördüm bende uzun tren kürü yapmak istiyorum nasil bir bir antrenman programı uyguladın paylasirmisin 

Genel olarak antremanlarimin coguna drop ve super setler ekledim ben eksik bölgeleri direk süper set olarak parcalamak istediğimi drop set olarak yapıyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    733

Hah şimdi oldu ben görmemiştim valla. Tren ile mucizeler yaratmıştım bende ama yan etkileri canıma okumuştu sen çok şanslısın keşke yan etki konusunda benim genetiğimde seninki gibi olabilse. Bakalım bu kürde vücudu nerelere getirebileceksin takipteyim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ouzhannn    150
SPECTRE, Şimdi yazdı:

Hah şimdi oldu ben görmemiştim valla. Tren ile mucizeler yaratmıştım bende ama yan etkileri canıma okumuştu sen çok şanslısın keşke yan etki konusunda benim genetiğimde seninki gibi olabilse. Bakalım bu kürde vücudu nerelere getirebileceksin takipteyim.

Teşekkürler 🙏🏼 genetiğimde en cok sevindiğim sey yan etki almamam galiba o yüzden trenide cok sevdiğim için beni mutlu ettigi icin uzun tutma karari aldik hemde gelisimi 10ayin sonunu bende merak ediyorum hep beraber gorecegiz bakalim :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Darkdefender    52

Ben 2ay zor dayandım adele sertleşti hem define oldu hem büyüdü ama antrenman çıkmıyor pamp çok fazla ayrıyetten ağır kaldırdığımda eklemlerim ağrıyor npp nin gözünü seveyim sıfır ağrı idmanlar çok zevkli geçiyordu  sizde bu etkileri vermedi heralde 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ouzhannn    150
Darkdefender, 11 dakika önce yazdı:

Ben 2ay zor dayandım adele sertleşti hem define oldu hem büyüdü ama antrenman çıkmıyor pamp çok fazla ayrıyetten ağır kaldırdığımda eklemlerim ağrıyor npp nin gözünü seveyim sıfır ağrı idmanlar çok zevkli geçiyordu  sizde bu etkileri vermedi heralde 

Veriyor ama bu pump i cok seviyorum o sertligi ben o yuzden trenle ask yasiyorum 🫣

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    733
Ouzhannn, Bir saat önce yazdı:

Biraz antreman eksiğim olsada formun ilerleyişi.

Hocam omuz ve kollar harika yağ oranını biraz düşürürseniz bence geriye yapıalacak pek bir şey kalmıyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532

Poz çok yanıltabilir ama kollara göre omuzların biraz geride kalmış gibi. Bende treni çok seviyorum tıpkı senin gibi :)  yan etki olarak da sıcak basması ve bazen aşırı terleme dışında çok etkilemiyor beni. Sanırım ikimiz de şanslı olan azınlıktayız :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.219
Ouzhannn, 2 saat önce yazdı:

Biraz antreman eksiğim olsada formun ilerleyişi.

Trenden yan etki görmüyordun diye hatırlıyorum nadir genetiklerden biri daha :) Göğüsleri süper setler ile yor biraz gerisi güzel zaten.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ouzhannn    150
SPECTRE, 2 saat önce yazdı:

Hocam omuz ve kollar harika yağ oranını biraz düşürürseniz bence geriye yapıalacak pek bir şey kalmıyor.

O kadar diyet yapmama rağmen göbek bölgesini cok zor veriyorum iste ona canim cok sıkılıyor :))

Rdm, 1 saat önce yazdı:

Poz çok yanıltabilir ama kollara göre omuzların biraz geride kalmış gibi. Bende treni çok seviyorum tıpkı senin gibi :)  yan etki olarak da sıcak basması ve bazen aşırı terleme dışında çok etkilemiyor beni. Sanırım ikimiz de şanslı olan azınlıktayız :) 

evet neredeyse hic etki görmüyorum sanki tren yok gibi vücudumda pump ve sertlik olmasa inanmicam :) bu havalarda evet asiri sicak basmasi terleme yapiyo bana kollarima kadar terliyorum :))

Bay-T, Bir saat önce yazdı:

Trenden yan etki görmüyordun diye hatırlıyorum nadir genetiklerden biri daha :) Göğüsleri süper setler ile yor biraz gerisi güzel zaten.

Göğüsleri süper setle calisiyorum ama yinede genetik izin vermiyo hizlanmasina ne yazikki o yüzden cok üzücü :( ama trende yan etki gormemek gerçekten beni cok sevindiriyor :))

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: ugurrgennc
      Arkadaşlar herkese iyi akşamlar. İlk defa küre gireceğim ve bu süreçte tabiki testo kullanacağım. Ancak kullanacağım testonun markası fark eder mi ? örneğin 250mg/ml x ilacı ile 250mg/ml y ilacı arasında ne fark olur ikisinin de tamamen dolu ve steril olduğundan eminsek marka fark eder mi ?  

2. soru olarak da iran testo kullanmak mantıklı bir tercih olur mu hakkını verir mi 
      Herkese teşekkürler iyi akşamlar 
    • Yazan: necmi45
      Hocalarım merhabalar kıl batması için gittiğimde doktor yağ bezelerinden kaynaklandığını onları kurutmak için zerotanin kullanacağımızı söyledi ben halihazırda 500 mg only testo küründeydim bu benim ilk kürüm şimdi zerotanine başlıyacağım için sizce testoyu bırakmalı mıyım? @Askabar @metinav @Diver @SantoR @godofdark @otopsicikedi @rastlantisal
    • Yazan: Yaşar ramazan
      5 yıldan uzun süredir spor yapmaktayım. En son 2 yıl önce bir kürden çıktım 2 yıldır da hiçbir küre girmedim hiçbir şey enjekte etmedim. Elime çok güvendiğim bir kaynaktan güzel bir set geldi.  
      30ml tren 30ml testo.      30ml masteron mevcut. Kısa yani 2.5 3 aylık bir kür düzeni oluşturmak istiyorum.
      Siz olsanız nasıl bir düzende uygulardınız ?
      Her türlü öneriye açığım farklı bakış açılarının bir şeyler katabileceğini düşünüyorum.
      Ezbere hareket etmek istemiyorum. 

• Yazan: alicengiz
      Hiç steroid veya sarms kullanmadım. 7 aydır naturel bir şekilde vücut geliştirme sporu yapıyorum. Geciktirici sprey ve kremlerin kullanımının testosteron üzerinde olumsuz yaratabileceğini okudum yukarıda. Bu tür ürünleri ilişki öncesi kullanıyorum ve total testosteronum 4.8 çıktı. En azından tavan seviyesi olan 8 bölgesinde olmasından memnun olurdum. @rastlantisal @metinav @Askabar @Diver @otopsicikedi @GHOST
      1. Testosteronu yükseltmem için geciktirici kullanmayı bırakmalı mıyım?
      2. Yükseltmek için önerebileceğiniz bir takviye var mıdır?

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.