Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

alibaba60

Zhpc markası orjinal mi /tavsiye

Önerilen İletiler

alibaba60    0

Selamlar herkese uzun zamandır ilaç kullanmıyorum başlamayı düşünüyorum 12-24 hafta only testo kullanmayı hedefliyorum.bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine zhpc markasını gördüm onun kontağı üzerine testo p fiyatını 400 TL aldım.
ayni ürünün internet fiyatı 650 TL bu kafamı takıldı ilaç orjinal olmayabilir.Nasıl bir yol izlemem gerekir daha önceden burak hocadan Sp markasını almıştım çok memnun kalmıştım.

Burak hocanın geçenlerde bir yazısı okudum en iyi ilaç eczane ilacı yazmış acaba 12-24 hafta sadece sustanon mu kullansam ya da lab olmayan bir ürün bulmaya çalışsam mı oda zor gözüküyor.Yardımcı olursanız sevinirim 

7C92EA97-5509-4B60-8333-0A291790B37C.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

alibaba60    0

Henüz ürünü almadım.Şöyle bir mantık yürüttüm satıcı kur farkından önce almış olabilir ama elindeki ürünün ana fiyatı 650 TL olmuşsa kendisi 400 TL satıyor kendisi ne kazanıyor ki 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
alibaba60, 1 dakika önce yazdı:

Henüz ürünü almadım.Şöyle bir mantık yürüttüm satıcı kur farkından önce almış olabilir ama elindeki ürünün ana fiyatı 650 TL olmuşsa kendisi 400 TL satıyor kendisi ne kazanıyor ki 

kur farkından önce alsa ne fark eder ki  sonuç olarak sana sattığı ürünü yerine koyması lazım neden alacağı fiyattan ucuza versin sana ☺️

Muhtelemen sahte ürün yinede alırsan görselini paylaşmalısın , veyahut burak hocadan almaya devam et.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Greblan    98
alibaba60, 4 dakika önce yazdı:

Benim bildigim ve orjinal olduguna emin oldugum zphc saticisi testo p. Fiyati 42 dolar. Burdan yola cikarak bence sahte. 400e zphc testo nerde buluyorsun.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
alibaba60    0
kartalfitness, 18 dakika önce yazdı:

kur farkından önce alsa ne fark eder ki  sonuç olarak sana sattığı ürünü yerine koyması lazım neden alacağı fiyattan ucuza versin sana ☺️

Muhtelemen sahte ürün yinede alırsan görselini paylaşmalısın , veyahut burak hocadan almaya devam et.

12-24 haftalık sustanon kürü yapmayı planlıyorum o vakit lavabotuar ürünü kullanmak istemiyorum 

Greblan, 16 dakika önce yazdı:

Benim bildigim ve orjinal olduguna emin oldugum zphc saticisi testo p. Fiyati 42 dolar. Burdan yola cikarak bence sahte. 400e zphc testo nerde buluyorsun.

Haklısın hocam online sitesinde fiyat o keşke orda. Sorunsuz getirsek gümrüğe takılırım bence 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Greblan    98
alibaba60, 17 dakika önce yazdı:

12-24 haftalık sustanon kürü yapmayı planlıyorum o vakit lavabotuar ürünü kullanmak istemiyorum 

Haklısın hocam online sitesinde fiyat o keşke orda. Sorunsuz getirsek gümrüğe takılırım bence 

Sustanonda pct yapmak cok sıkıntı. Son haftalar için tek esterli bi testo al. Son zamanlarını o sekilde geçir derim. Örnek 20hafta sustanon yap + 5 hafta da testo e. Kullan pct kismi cok daha rahat olur 👍 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
alibaba60, 48 dakika önce yazdı:

En temizi iran al kullan 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
alibaba60    0
kartalfitness, 6 dakika önce yazdı:

En temizi iran al kullan 

Orjinalini bulabilsem testo p kullanmak istiyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
alibaba60, 5 dakika önce yazdı:

Orjinalini bulabilsem testo p kullanmak istiyorum 

Abi testo p ne ya 2 günde bir enjeksiyon yapacaksın, enjeksiyon konforun olmayacak belli bir yerden sonra ödem tutacak vücudun ciddi soruyorum neden testo p ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
alibaba60    0

Yağ yakmaya yönelik olması vücuttan hızlı çıkması en masum kullanabileceğim saçımı en az dökebilecek onuda koruyabileceğim… diye düşünüyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bugracos    14
alibaba60, 3 dakika önce yazdı:

Yağ yakmaya yönelik olması vücuttan hızlı çıkması en masum kullanabileceğim saçımı en az dökebilecek onuda koruyabileceğim… diye düşünüyorum 

Her türlü dht dönüşümü olacak, testo=testo sadece ester farkı kana girip çıkma hızları başka bir şey değil dostum, enant veya cyp öneririm, nor19 grubu ilaçlar dışında kısa esteri hiç mantıklı bulmuyorum 

• Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Greblan    98
Bugracos, 11 dakika önce yazdı:

Her türlü dht dönüşümü olacak, testo=testo sadece ester farkı kana girip çıkma hızları başka bir şey değil dostum, enant veya cyp öneririm, nor19 grubu ilaçlar dışında kısa esteri hiç mantıklı bulmuyorum 

Decanin kisa esterini nerdeyse hic gormedim hocam. Genel olarak pek yaygin degil sanirim değil mi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bugracos    14
Greblan, 22 dakika önce yazdı:

Decanin kisa esterini nerdeyse hic gormedim hocam. Genel olarak pek yaygin degil sanirim değil mi?

Abd de avrupada adamlar npp dışı ürün kullanmıyor ama tr de ne yazık ki yaygın değil  orijinalini satan adam sayısı bir elin parmağını geçmez.

• Vayyyy!! 1
  • Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
scorocco    113

Bahsettiğin fiyatdaki ürün sahte ornjinal zphc o fiysta alamazsın.

bi arkadaşımız konu açmıştı fake ve orjinal arasandaki farkları gösteren…

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: n4s1bxx
      Selamlar,
      Severek yaptığım bu sporda ki kür serüvenim hiç bir zaman istediğim gibi gitmedi.
      Gerek karşıma çıkan hocalar ve referanslar komple yanlıştı. Bu kadar benimseyip yaptığım bu sporda isteklerimi varolan maddiyatımla dahi karşılayamamak oldukça can sıkıcı olmakla birlikte bir çok noktada soğutma aşamasına geliyordu. Şu anda bıraktığım 2 aylık süreçte sonra oldukça yağlandım dolayısıyla sert bir diyetle arınma dönemi diye tabir edebileceğim bir döneme başladım. Bu sürecin (1 ay) sonunda basit ve temel diye tabir edebileceğim bir kür yapmak istiyorum. Artık işin renkli tarafında değil daha öz tarafında sürdürülebilir bir plana ihtiyacım var. Kan testlerimi yakın zamanda paylaşacağım.
      Kullanmam gereken ürün önerilerini bekliyorum

Hedef; Temiz bulk süreci beraberinde kas kütlesi kazanımı...
    • Yazan: toronto21
      Merhaba sevgili abilerim kardeşlerim
      Forumda yeniyim az çok surf yaptığım kadarıyla çok bilgili ve faydalı yazılar okudum. Gerçekten şahane bir iş gerçekleştiriliyor insanlara karşılıksıza yardım etmek isteyen abileri gördüm. Ben ilk defa steroid kürüm için
      Testo Boldenon Dianabol 10 haftalık bir kür temin ettim. Sorunum şurada ki daha önce 2017 2018 arası 1 yıl kadar spor geçmişim var şuan 3 aydır tekrar başladım spora acaba ramazandan sonra bu küre başlamam çok mu erken olur önerileriniz ve tavsiyeleriniz benim için çok değerli sağlıcakla kalın. 
    • Yazan: RPood
      Merhabalar, Bu markalardan kullanan ya da başka marka önerebilecek var mı.
      Benelux Pharma Dianabol  -  Danabol Ds 10mg 500 tablet  -  Genesis Meds Methandienone 10mg 100 tablet  -  Enova Pharma Dianabol 10 Mg 100 Tablet
    • Yazan: mertegecem2
      Merhaba sadece bir vurum testo enantat yaptım ama kürü bırakmak istiyorum ne yapmam lazım? sadece bir vurum yaptım
    • Yazan: mertegecem2
      Merhaba Testo e kullanıyorum birinci vurumu yaptım ikinci vurum 2 gün sonra kür için proviron veya arimidex kullanımı nasıl olmalıdır? bazıları 2-3 günde 1mg demiş  bazılarıo 4 günde bir çeyrek tablet kullanılmazsa e2 yi dibe vuracağını söylemiş. ne yapmalıyım?

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.