Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

lemah

Only testo

Önerilen İletiler

lemah    0

Boyum 178 kilom 77-80 arası şuanda ramazandan dolayı beslenmem düzgün değil ramazan sonu only testo kürüne gireceğim elimde sustanon var ilk kürüm olacağı için bilgim sınırlı,36 haftalık bir kür düşünüyorum ilk 6 haftası 250mg ile devam edip sonrasında duruma göre 500mg ye çıkarabilirim,ramazandan sonra planladığım için henüz tahlil yaptırmadım.tahlil olarak hangilerini yaptırmam gerekiyor ve kürde jinekomastiden korunmak için ne yapmam gerekiyor(daha önce jinekomasti ameliyatı oldum ergenlikten beridir vardı) @rastlantisal @Rdm

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

galicik    762
lemah, 56 dakika önce yazdı:

Boyum 178 kilom 77-80 arası şuanda ramazandan dolayı beslenmem düzgün değil ramazan sonu only testo kürüne gireceğim elimde sustanon var ilk kürüm olacağı için bilgim sınırlı,36 haftalık bir kür düşünüyorum ilk 6 haftası 250mg ile devam edip sonrasında duruma göre 500mg ye çıkarabilirim,ramazandan sonra planladığım için henüz tahlil yaptırmadım.tahlil olarak hangilerini yaptırmam gerekiyor ve kürde jinekomastiden korunmak için ne yapmam gerekiyor(daha önce jinekomasti ameliyatı oldum ergenlikten beridir vardı) @rastlantisal @Rdm

Dostum forumda bizzat benimde bir çok kez paylaştığım detaylı kan testleri mevcut, bunun yanında planlamalarda bir hayli forumda var bir çok kez only testo başlığı altında konu açıldı ve sayfalarca bilgi ve tecrübe aktarımı yapıldı, mevcut konulara göz atmanı öneririm.. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    270

36 hafta sustanon kullanırsan ömür boyu testesteron kullanmak zorunda kalabilirsin. Ayrıca ben uzun testo kullanımını denemiş biri olarak söylüyorum anabolik olmadan yapılan kürün pek bir anlamı yok. Jino sıkıntın varmış o yüzden sustanon yine yanlış bir tercih. Ben olsam enanthate bolde 16 hafta yapardım. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.527
lemah, 2 saat önce yazdı:

Acelen yoktur herhalde. Önce forumda en az 10-15 gün takıl konuları oku, 36 hafta kür niye yapılmaz kavrayabileceksin ve sonrasında daha sağlıklı kür planlaması  yapabildiğinde o zaman tekrar konuşalım. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
lemah    0

forumdaki bütün only testo ile alakalı konuları okudum hepsinde kısa süre kullanmanın gereksiz olduğu konuşuluyordu buna göre 36 hafta düşünmüştüm ama yanlış anlamışım demek birde jino geçmişim var sustanon bu konuda bana sıkıntı mı yaratır 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.