Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

pablito1616

Sustanon sonrası yumru şeklinde bir görüntü

Önerilen İletiler

pablito1616    4

Selam dostlar 250 mg sustanon ve 200 mg rimobolan küründeyim eczane ilaçları kullanıyorum enjeksiyonu koldan insülün iğnesi ile(ucu biraz daha uzun olanı) ile eczacıma yaptırıyorum bazen kendim yapıyorum ancak sustanon yaptıktan sonra dokunduğumda böyle bir yumru varmış hissi var acaba bu ödemmidir yoksa ilaç kas içine tam geçmediği için mi böyle bir durum söz konusu olmuştur.

iğne yaptıktan sonra ovalama yapmalımıyız eczacı yap diyor ama bazı kaynaklar yapma diyor anlamadım hangisi doğru @Rdm @metinav

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Darkdefender    52

Sustanon yapıyor kullanılacak ilaç değil bana göre çok ağrılı 2ay kullandım her vurduğumda ödem ağrı yaptı e vitamini ile karıştırıp vur evigen yani bi nebze olsada ağrıyı azaltıyor ama pekte fayda etmiyo wp simgesinden İran testo al bence  vurduğun yeri unutuyorsun sıfır ağrı ödem 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
pablito1616    4
Darkdefender, 3 dakika önce yazdı:

Sustanon yapıyor kullanılacak ilaç değil bana göre çok ağrılı 2ay kullandım her vurduğumda ödem ağrı yaptı e vitamini ile karıştırıp vur evigen yani bi nebze olsada ağrıyı azaltıyor ama pekte fayda etmiyo wp simgesinden İran testo al bence  vurduğun yeri unutuyorsun sıfır ağrı ödem 

teşekkürler üstad dediklerinizi yapmaya çalışacağım. normal bi durum yani bende acaba kas yerine deri altına enjekte oluyor sandım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Eczacıyla uğraşma bence. Siyah uçlu enjektörle kalçadan vur, internetten ''buttocks im injection'' diye arat tonla video var yukarı ve dışa duğru vurcan. Sonrasında sıcak su ile ovalayabilirsin duşta, iğneyi çekmeden önce de elinde dağıt ve çeker çekmez parmağınla bastır 20-30 saniye.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Darkdefender    52
pablito1616, 5 dakika önce yazdı:

teşekkürler üstad dediklerinizi yapmaya çalışacağım. normal bi durum yani bende acaba kas yerine deri altına enjekte oluyor sandım

nereye vurursan vur ağrı yapıyor bende kahverengi uçlu iğne ile yaparım enjeksiyonları bazı ilaçlar ilk 2 3vurumda ağrı yapar vücut alışır ağrı olmaz sonra sustanonda her vurduğum da ağrı ödem oldu 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    740
pablito1616, 3 saat önce yazdı:

Selam dostlar 250 mg sustanon ve 200 mg rimobolan küründeyim eczane ilaçları kullanıyorum enjeksiyonu koldan insülün iğnesi ile(ucu biraz daha uzun olanı) ile eczacıma yaptırıyorum bazen kendim yapıyorum ancak sustanon yaptıktan sonra dokunduğumda böyle bir yumru varmış hissi var acaba bu ödemmidir yoksa ilaç kas içine tam geçmediği için mi böyle bir durum söz konusu olmuştur.

iğne yaptıktan sonra ovalama yapmalımıyız eczacı yap diyor ama bazı kaynaklar yapma diyor anlamadım hangisi doğru @Rdm @metinav

Ödem sebebi de sustanonda çok fazla alkol oranı var vücut o yüzden apse yapar genelde. İlaçta alkol oranı düştükçe apse olmaz minik bire bilgi. :) 

• Vayyyy!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
pablito1616    4
aslankralmufasa, 50 dakika önce yazdı:

Eczanelerde anapolon yani oksimetelon da bulunuyor bu arada söyleyeyim dedim, illa eczaneden kür yapacağım diyorsan.

ilk defa kür yaptığım için çok abanmıyorum hocam susta ve primo ile bi vücudumu test ediyorum diyelim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.561
pablito1616, 4 saat önce yazdı:

Omuzlardan ne vuruyorsan 1 ml geçmesin.Ona göre steroidleri dozajla..Mümkün olduğunca kalçadan enjeksiyon yaptır, omuzlar yetmediği durumlarda devreye girsin.Turuncu uçlu enjektörle omuzdan kas içine girmeme gibi bir durum söz konusu olamaz, ama sen hangi enjektörü kullanıyorsun bilmiyorum.Eğer kasla deri arasına doluyorsa orada birikme yapar ve bu dokunduğunda ödem şişliği gibi gelir...Kasın içine yaptığın halde 2 gün sonraya inmiyorsa şişme, ayrıca ağrı sızı varsa o ödemdir diyebiliriz...

Bilen bilinçli bir sağlıkçıya yaptır.Sustanon güçlü bir karışım ayrıca içerisindeki çok farklı esterden dolayı hassasiyet, alerji semptomları oluşturabilir.Yavaş ve sakin iğne ucunu oynatmadan yapmalısın...

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532

Sustanon bende hiç ödem ağrı v.b. şikayetler yapmıyor.

Ama her zaman yeşil uçlu iğne ile kalçadan ve kalçanın aynı bölgesinden kendim yapıyorum. Hatta sürekli aynı bölgeden yapınca (sağ ve sol ama  ikisinin de aynı bölgesi :) ) bir süre sonra oradaki kas dokusu da duruma alıştığı için enjektörün girdiğini bile hissetmiyorum.

@metinav ağabeyin de dediği gibi iğne ucu ve enjeksiyon yapılan bölge önemli burada. İlaç kas içine ne kadar girip dağılabilirse ağrı/ödem problemi yaşama olasılığı azalıyor. Bunun için de mümkün olduğunca geniş uçlu ve uzun bir iğne ile ilacın yavaş enjekte edilmesi önemli etkenler.

tarihinde Rdm tarafından düzenlendi
  • Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
pablito1616    4
metinav, 19 saat önce yazdı:

Omuzlardan ne vuruyorsan 1 ml geçmesin.Ona göre steroidleri dozajla..Mümkün olduğunca kalçadan enjeksiyon yaptır, omuzlar yetmediği durumlarda devreye girsin.Turuncu uçlu enjektörle omuzdan kas içine girmeme gibi bir durum söz konusu olamaz, ama sen hangi enjektörü kullanıyorsun bilmiyorum.Eğer kasla deri arasına doluyorsa orada birikme yapar ve bu dokunduğunda ödem şişliği gibi gelir...Kasın içine yaptığın halde 2 gün sonraya inmiyorsa şişme, ayrıca ağrı sızı varsa o ödemdir diyebiliriz...

Bilen bilinçli bir sağlıkçıya yaptır.Sustanon güçlü bir karışım ayrıca içerisindeki çok farklı esterden dolayı hassasiyet, alerji semptomları oluşturabilir.Yavaş ve sakin iğne ucunu oynatmadan yapmalısın...

13 mmlik insülin iğnesi ile yapılıyor üstad dediğin gibi 2 gün sonra bile orada bi şişllik oluyor hatta bugün kan toplaması gördüm dediğiniz gibi ödem sanırım dostlar bu arada herkese tek tek teşekkür ediyorum bu forum olmazsa bilinçli bir şekilde kullanamazdım

deri altına enjeksiyon yapılırsa yanlışlıka nolur vücut onu kasa geçirir mi yoksa bi şekilde vücuttan atılır mı bunu merak ediyorum ekler misiniz kusura bakmayın uğraştırdım

Edit :

arkadaşlar konuyla ilgili biraz araştırma yaptım eğer kas içine yapmanız gereken enjeksiyon deri altına giderse bunlar oluyormuş

Kas içine yapılması gereken bir enjeksiyonun deri altına yapılması durumunda, ilaç emilimi daha yavaş olabilir ve enjeksiyon yapılan yerde infeksiyon, kanama, morarma ve sinir harabiyeti meydana gelebilir.

öğrenmişken paylaşayım dedim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: SwipeEmir
      Merhaba arkadaşlar,
      Total testesteron değerim : 5.73 Referans aralığı 2.49-8.36  Şu değerlerde biri haftada 250mg sustanon vurursa Ortalama 8 haftanın sonunda total testesteron kaça çıkar aşağı yukarı?
      Teşekkürler.
    • Yazan: Jonturk
      Merhaba arkadaşlar,
      Kişisel özelliklerim:
      42 yaşındayım. 1.78 cm boyunda. 94 kg. Gençlik yıllarım olan 25 yaşındayken:
      DecaDroboloin Primobolan Kürü yapmıştım 6 hafta boyunca. 2017'den beri doğal şekilde sporumu yapıyorum. O zamanlar pct böyle bilinen, uygulanan bir yöntem değildi pek haliyle sorunda yaşamamıştık, verimde almıştık o dönem. Haftada 3 gün antrenman ile bu süreci desteklemiştim. Daha sonra 2017 yılında evlendim.  Bu durum spora tekrar dönmemede  vesile oldu. Fakat ben Troid hastasıyım arkadaşlar (aileden gelen, genetik bir durum) 
      Şimdi ise doktor kontrolünde sustanon uygulaması yapıyorum. 2. dozu aldım fakat herhangi bir pozitif etki görebildiğimi düşünmüyorum an itibarı ile. Yarın tekrar doktora gideceğim çünkü 2. enjeksiyondan sonra beni davet etmişti. (Muhtemelen doz yükseltecek). 
      Size sormak istediğim sustanonun faydası olur mu?
      Bende ne tür değişikliklere sebep olur sustanon?
      Şimdiden katkılarınız için teşekkürler.
    • Yazan: boziko
      Merhaba,
      Uaşılması kolay olduğundan sustanonu tercih etmek istiyorum fakat forumlarda ve internette okuduğum sustanon yorumları biraz soğuttu beni. pct nin zor geçtiğini , ateş , baş dönmesi yaptığını , elde titreme , vurulan bölgede ağrı . bunları yaşar mıyım ? önerilerinize açığım.
    • Yazan: turhanoğlu
      Merhaba arkadaşlar,
      Güncel olarak şu an gün aşırı 0.5 sustanon alıyorum.
      Yani bu düzende bir hafta 1.5 cc diğer hafta 2cc ye denk geliyor. Bunu hiç bozmadan yanına :
      300 tren a (10 hafta) 200 masteron (10 hafta) Yapmayı düşünüyorum. Uygun mudur arkadaş masteron genelde son 6 hafta ekliyorlar. Benim eklememdeki amaç e2 yi kontrol altında tutmak serbest testodan faydalanmak. Anavar bende çook büyük etki yapıyor definasyonda anlayamadığım şekilde. Masteron da onun enjeksiyon versiyonu yanlış bilmiyorsam.
      Tren mg olarak yeterli gelecektir. Masteron ilk defa kullancam kaç mg uygundur bu durumda.
    • Yazan: arcznn
      Merhaba hayırlı ramazanlar.
      Kür içeriğim:
      TESTOSTERON BOLDENON Magnus pharma enanhate esterini kullanıyorum ancak bu ürün pekte güven vermiyor sonuçta merdiven altı. Eczaneden sustanon alıp sustanon kullanmak istiyorum kür içindeyken sustanona geçsem bi sıkıntı olur mu?
      1,3ml magnus vuruyorum ama onunda içinde taş çatlasa 200mg testo vardır güvenli olması açısından sustanona geçmek istiyorum ve tavsiyelerinizi bekliyorum.
      Haftada 250 sustanon 400 boldenon şeklinde Şu an ise 320 magnus testo 400 boldenon var  Haftaya sustanona geçebilir miyim ?

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.