Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

raretesto

Rimabolon sahte mi ?

Önerilen İletiler

raretesto    22

2 farklı eczaneden 4 kutu rimabolon aldım hepsinin son kullanma tarihi aynı etiketleri de düzgün yapıştırılmış 4 tane eczane dolaştım 1 inde 1 tane diğerinde 3 tane vardı elinde. 3 tane olan adamdan önce 2 tane almak istedim okuttu verdi. sonra ben sordum rimabolan stoğa ne zaman gelir eczacı bana çok nadir geliyor depota 1 tane var gözüküyor sipariş ediyim onu da istersen dedi et dedim (orjinal ise onu da alırım) 2 eczaneden de 119 tl ye aldım ürünlerin fotoğrafını bırakıyorum sahte olma ihtimali var mı yardımcı olursanız sevinirim (ilk 1 kutu aldığım eczaneye de sordum stok gelir mi diye belli olmaz sana şu zaman gelir diyemem dedi). başka bir eczane hiç dur bakayım bile demeden satışı yok dedi.

WhatsApp Image 2023-04-06 at 18.47.26 (2).jpeg WhatsApp Image 2023-04-06 at 18.47.26 (1).jpeg WhatsApp Image 2023-04-06 at 18.47.26.jpeg WhatsApp Image 2023-04-06 at 18.47.25 (1).jpeg WhatsApp Image 2023-04-06 at 18.47.25.jpeg WhatsApp Image 2023-04-06 at 18.47.22 (1).jpeg WhatsApp Image 2023-04-06 at 18.47.22.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

furkan35, 17 dakika önce yazdı:

2 farklı eczaneden 4 kutu rimabolon aldım hepsinin son kullanma tarihi aynı etiketleri de düzgün yapıştırılmış 4 tane eczane dolaştım 1 inde 1 tane diğerinde 3 tane vardı elinde. 3 tane olan adamdan önce 2 tane almak istedim okuttu verdi. sonra ben sordum rimabolan stoğa ne zaman gelir eczacı bana çok nadir geliyor depota 1 tane var gözüküyor sipariş ediyim onu da istersen dedi et dedim (orjinal ise onu da alırım) 2 eczaneden de 119 tl ye aldım ürünlerin fotoğrafını bırakıyorum sahte olma ihtimali var mı yardımcı olursanız sevinirim (ilk 1 kutu aldığım eczaneye de sordum stok gelir mi diye belli olmaz sana şu zaman gelir diyemem dedi). başka bir eczane hiç dur bakayım bile demeden satışı yok dedi.

bende geçen aldım aynısı ama ben 90a alıyorum eczaneden sen neden tanesine 119 verdin ki

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
raretesto    22
kartalfitness, 8 dakika önce yazdı:

bende geçen aldım aynısı ama ben 90a alıyorum eczaneden sen neden tanesine 119 verdin ki

internetten baktım 1 nisan da fiyat 119 tl olarak güncellenmiş. (iki eczanede de kuruşuna kadar fiyat aynı idi.)

Sercantas, 11 dakika önce yazdı:

Değil kardeşim

neye göre değil dedin

tarihinde furkan35 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Preworkout    104

Eczaneler ilaçları depodan alıyor.Ne depo ne eczane 3 kuruş para için kendini yakmaz.Gönül rahatlıyla kullanabilirsin.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Alaz    135
furkan35, 19 dakika önce yazdı:

internetten baktım 1 nisan da fiyat 119 tl olarak güncellenmiş. (iki eczanede de kuruşuna kadar fiyat aynı idi.)

neye göre değil dedin

Dün alım yaptım, fiyat 95. Şaşırtıcı bir durum, o güncelleme her eczaneye hemen gelmiyor demek ki

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
furkan35, 4 saat önce yazdı:

Bu kutu orjinal gibi duruyor,,, Piyasada çok sahtesi geziyor 

Aynı salonda arada denk geldiğim bir arkadaş var, kendisi zaten ilaç üretip satıyor merdiven altıcı eleman rimobolanun sahtesini eczanelere, ve pro sporculara satıyor,, dışarıdan bakarak istediğin kadar incele sahte olduğunu anlaman imkansız

İTS uygulamasında barcode dahil Herşey çalışıyor sadece kutunun renkleri çok farklı , bu sahtecilik işi gerçekten çok büyüdü 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
raretesto    22
mcanmeco, 33 dakika önce yazdı:

Aynı salonda arada denk geldiğim bir arkadaş var, kendisi zaten ilaç üretip satıyor merdiven altıcı eleman rimobolanun sahtesini eczanelere, ve pro sporculara satıyor,, dışarıdan bakarak istediğin kadar incele sahte olduğunu anlaman imkansız

İTS uygulamasında barcode dahil Herşey çalışıyor sadece kutunun renkleri çok farklı , bu sahtecilik işi gerçekten çok büyüdü 

evet forumda gördüm bi arkadaş eczaneden almış sahte çıkmış 

Geleceğin Olympia'sı, 31 dakika önce yazdı:

Eczanede sahte ürün bulamazsın zaten, yukarda da denildiği gibi 3 kuruş için eczacı niye kendini yaksın.

yakanlar var dostum ilginç bi şekilde 

• Olumsuz 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sercantas    41
furkan35, 1 dakika önce yazdı:

Eczane malına güvenmiyorsan vucuduna hiç bir anabolik sokma kardeşim 

• Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
raretesto    22
Sercantas, 2 dakika önce yazdı:

Eczane malına güvenmiyorsan vucuduna hiç bir anabolik sokma kardeşim 

kardeşim benim bence sen sahte anabolizan kullanmaktan algılama yitini kaybetmişsin. biz zaten malın eczane malı olup olmadığını konuşuruyoruz.

• Beğen 1
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sercantas    41
furkan35, 14 dakika önce yazdı:

kardeşim benim bence sen sahte anabolizan kullanmaktan algılama yitini kaybetmişsin. biz zaten malın eczane malı olup olmadığını konuşuruyoruz.

Tamam rimabaloncu kardeşim😃

Sarmsı 

• ahahaha 1
  • Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Preworkout    104
mcanmeco, 24 dakika önce yazdı:

eczaneye nasıl satıyor detay verirsen çok iyi olur

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
furkan35, Bir saat önce yazdı:

neye göre değil dedin

çok enteresan bende Nisan ayı içinde aldım 89 dan 119 çıktıysa iyi artmış valla

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
raretesto    22
kartalfitness, 2 dakika önce yazdı:

çok enteresan bende Nisan ayı içinde aldım 89 dan 119 çıktıysa iyi artmış valla

bana da çok ilginç geldi fiyat 

• Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
furkan35, 12 dakika önce yazdı:

O ilaçlar biz vücut yapalım diye gelmiyor zaten eczaneye, tamamen tedavi amaçlı bir ilacın neden sahtesini satsın ki eczane? Yani hastaya sahte rimo satmanın eczaneye ne faydası olabilir ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sercantas    41
Geleceğin Olympia'sı, 4 dakika önce yazdı:

O ilaçlar biz vücut yapalım diye gelmiyor zaten eczaneye, tamamen tedavi amaçlı bir ilacın neden sahtesini satsın ki eczane? Yani hastaya sahte rimo satmanın eczaneye ne faydası olabilir ? 

++ kesinlikle eczane ürününden şüphe edenler hiç bu işe girmesin bile zaten 

• Beğen 1
  • Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bugracos    14
Sercantas, 25 dakika önce yazdı:

Tamam rimabaloncu kardeşim😃

Sarmsı 

İnsanları sürekli girdikleri kürlerden, yaptıkları pct lerden, profil fotoğraflarında ki sırtlarından vesaire kalkıp aşağılayacak mısın sen ? 30 tane negatif oyun var, doğru düzgün ilaçlar hakkında hiç bir bilgin yok…. Rica ediyorum sadece oku mümkünse konuları kirletmekten başka hiçbir işe yaramıyorsun.

• Beğen 2
  • Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
Preworkout, 16 dakika önce yazdı:

eczaneye nasıl satıyor detay verirsen çok iyi olur

Nasıl sattığını bilemiyorum, belli başlı eczane lere veriyordur zaten eczacı lar kime ne satıcağını bilir, bu ilacı %80 oranla sporcular alıyor 

en son pro card alan kara cocuk var ona kargo yapıcağı koliyi gösterdi içinden farklı farklı rimo ları İTS sistemine okuttum hepside kayıtlı çıktı 

Yani pro card alan kişi bu forumdaki birsürü üye ye rimo sattı, aylar öncede söylemiştim sahte olduklarını 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aç goril    48
Geleceğin Olympia'sı, 24 dakika önce yazdı:

Adam reçeteyle tedavi amaçlı alana orjinal verir farklı amaçla alana sahte verir daha önceden forumdada örneği var bunun.

Alıntı

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bumin    72

Geçen benim eczaneye Pregnyl sordum, kaçak var normalden biraz daha tuzluya getiriyorlar istersen getirteyim dedi :D

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
raretesto    22
aç goril, 7 dakika önce yazdı:

Adam reçeteyle tedavi amaçlı alana orjinal verir farklı amaçla alana sahte verir daha önceden forumdada örneği var bunun.

arkadaşlar anlamamakta ısrarcı saf tr genci yapcak bişey yok

tarihinde furkan35 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
furkan35, 42 dakika önce yazdı:

arkadaşlar anlamamakta ısrarcı saf tr genci yapcak bişey yok

Sen nerenin gencisin ? Kim oluyorsun da bana saf diyorsun

tarihinde Geleceğin Olympia'sı tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Preworkout    104

Bir eczanenin [sporcuya sahte,tedavi amaçlı alana orjinal] verme lüksü yoktur.Eczacı sporcuya sahte veriyorsa hastaya da sahte verir,ağrı kesiciyide hileli satar uyuşturucu satıcılarına da kırmızı reçeteli ilaçları verir.Sahte satan eczane biliyorsanız direkt şikayette bulunun.

• Beğen 2
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: janbertozen
      Merhabalar bir süredir rimo stokluyorum  bugün son kullanma tarihlerine bakarken 8 tanesinin  2024 mart olduğunu gördüm. Nisan başı gibi kullanmaya başlayacağım bir sıkıntı olur mu olacağını düşünmüyorum ama başlangıçta 300 alacaktım haftalık 1.5ml-1.5ml şeklinde ilacı şırıngada bekletmek de ayrı sıkıntı olabilir gibime geliyor ne düşünürsünüz bu konuda. @metinav
    • Yazan: Mimaroba
      Dostlar 22 yaşıma gelmek üzereyim öncesinde 1.5 yıllık bir spor geçmişim mevcut ama ara vermem sebebi ile kendimi 3 ay içerisinde toplamak ve eski formuma kavuşmak istedim natural şekilde eski seviyeme geldim disiplinim güzel ne öğün ne antrenman aksatıyorum ve artık ilk kürümü yapmak istiyorum güncel vücut ağırlığım 73 kg boyum 185 formum önceki konularda var ama bu konuya da ekleyeceğim. Kan testlerimi haftaya gene bu konuya ekleyeceğim.
      Planlamam ve sormak istediklerim şunlar öncelikle zamana yayılmış 6 aylık bir kür planlamak istiyorum.
      Dozajlamalarım:
      250 Mg sustanon 200 primo Şeklinde 5 ay boyunca bu seyirde gitmeyi planlıyorum. Son 1 ay ise sustanon yerine enanthe a geçeceğim.
      kullanacağım Koruyucular:
      Uzun süreli primobolan kullanmam kaynaklı prostat engellemek için Finasterid.
      Nac600 Omega3 ve diğer vitaminler Malum önümüz yaz ayı yaz ayını pct yaparken mental açıdan yorgun geçirmek istememekteyim bu nedenle kürü yaz sonuna bitirmek ve sonbaharda pct başlamak istiyorum.
      Sorularım şunlar:
      6 ay ilk kür için uzun bir süre midir? Primoyu aromatize olmaması ve e2 seviyelerimi yükseltmemesi kısmende testosteronun aromatize olmasını engellemesi için alıyorum, 200 mg çok düşük diyen de oldu hedeflerin doğrultusunda yeterli olacaktır diyen de sizce nasıl yapmalıyım?   
    • Yazan: richpiana
      Herkese iyi günler 
      8 haftalık bir definasyon kürü yaptım primabolan ox ve testo ile.
      Kan testime görüldüğü gibi sistemim çok kapanmamış ama eski halinde değil tam olarak haliyle. Kür öncesi 7 civarındaydı fsh ve lh ,testosteron ise 600 civarındaydı.
      Bu yüzden 2 hafta günlük bir tablet tamoxifen (e2 için) 3 hafta klomen günlük 1 tablet almayı düşünüyorum sizce planım nasıl?
      Bu arada pct bekleme süresi boyunca harnup pekmezi zencefil ve propolis tükettim verim aldığımı düşünüyorum hormonlar açısından denemek isteyen olursa migrosta bu karışım satılıyor. @metinav @rastlantisal @Askabar

• Yazan: fiorentina
      Selamun aleyküm. Biliyorum bu konu hakkında çok fazla konu açıldı ama bende danışmak istiyorum size. 3 yıla yakındır agırlık kaldırıyorum (ameliyat süreçten dolayı uzun süre sporsuz kalmıstım) ve haftada 200mg only rimabolan girmeyi istiyorum süreci nasıl ilerletmem gerek ve süre sonunda nasıl davranmalıyım? Bu sporda tek amacım ulaşabileceğim en iri halime ulaşmak pek estetik takıntım yok şuanki ölçülerim
      Omuz 136 
      Kol 40 
      Bel 100 
      Başlangıçta 64 kiloydum ve kol 27ydi omuz 107ydi. Yaşadıgım yerde spor salonu olmadıgı için evde idman atıyorum. 
      @otopsicikedi @rastlantisal
    • Yazan: benneyaptımmdd
      DEĞERLİ DOSTLARIM ABİLERİM KARDEŞLERİM ÖNCELİKLE MERHABA.
      Buraya ekte belirttiğim kan değerleri ile beraber neredeyse hepsi var şuan kürün 2. haftasındayım 16-20 haftalık bir bulk kürü planladım 3. Kürüm olacak bundan önceki ilk 2 kürümde maalesef under dose ilaçların ve satıcıların kurbanı oldum ve hiçbir gelişim sağlayamadım o yüzden artık kimseye güvenim açıkçası yok.Bu küre başlamadan önce formum neredeyse 1-2 hafta içinde yarışmaya çıkacak kadar açık ama kütle bakımından az kuru bir formdu diyetimi bozdum depolar dolu şuanda kuru formumda 79-81 arasıydım şuanda 93-94 civarıyım deri baya su tuttu hatlar kapalı genel olarak sulu ve biraz da yağlandım ön genel bir bilgi olması amacıyla yazıyorum 
      1-20 hafta arası sustanon haftalık 3 ampül 
      2-18hafta arası rimabolon(bayern) eczane.haftalık 3 ampül
      3-11 hafta arası anapolon (abdi-ibrahim) eczane.
      1. Hafta 25 mg idmandan 4 saat önce 2. Haftadan itibaren 50mg üzerine tolere etme durumuma göre belki çıkarım 
      proviron daha eklemedim 
      3 günde 1 arimidex ve günlük 10 mg tamoxifen östrojenik bir yapım olabilir güçlü ilaçlar alıyorum riske atmak istemiyorum 3 haftada bir dostinex alıyorum gece yatmadan önce 1 tablet nac 600
      bunun dışında günlük 1 olacak şekilde omega-3 multi vit 500mg c vit 1000 iu d vit ,3 kapsül milk thistle complex 
      beslenme olarak kendimi tanıyorum iştah sorunum yok makrolar tertemiz. Merak ettiğim eczaneden daha güçlü ne alabilirim veya gerçekten emin olursam küre uzun süreye yayacak şekilde deca veya tren e koymayı düşündüm 2-10   14-20 haftalar arasında 150 mg haftalık olacak şekilde.
      Düşünceleriniz ve tecrübeleriniz benim için çok önemli şimdiden teşekkür ederim hayırlı ramazanlar iyi forumlar herkese @Rdm @rastlantisal @galicik

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.