Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Metsters

Ilk kürümde yaptığım hata konusunda tavsiye almak istiyorum

Önerilen İletiler

Metsters    1

Selamlar, ilk kürümde only testo ve bolde kullanıyorum. Bolde miktarını bir yanlış anlaşılma sonucu fazla kaçırdım ve bunu kürümden iki hafta sonra farkettim. Tavsiye almak istediğim konu şu boldeye bir kaç hafta verip doğru şekilde mi kullanmalıyım only testoya ara vermeden yoksa direk ikisine de bir kaç hafta bırakmalı mıyım? Tavsiyelerinizi bekliyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

galicik    762

Nasıl bir planlama ile yola çıkmıştın, nasıl bir yanlış dozlama yaptın hepsini detaylı bir şekilde yazar mısın

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Metsters    1
galicik, 1 saat önce yazdı:

Nasıl bir planlama ile yola çıkmıştın, nasıl bir yanlış dozlama yaptın hepsini detaylı bir şekilde yazar mısın

Haftada iki kere olmak üzere 0.6ml bolde, 1 ampül testo kullandım fakat ilk kürüm olduğu için fazla bilgim yoktu ve yanlış anlaşılma sonucu haftada iki kere 1.2ml bolde, 1 ampül testo kullandım 2 hafta boyunca. Yani boldeyi 2 kere de enjekte edeceğim yerde 1 kerede enjekte ettim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sercantas    41
Metsters, 1 dakika önce yazdı:

Haftada iki kere olmak üzere 0.6ml bolde, 1 ampül testo kullandım fakat ilk kürüm olduğu için fazla bilgim yoktu ve yanlış anlaşılma sonucu haftada iki kere 1.2ml bolde, 1 ampül testo kullandım 2 hafta boyunca. Yani boldeyi 2 kere de enjekte edeceğim yerde 1 kerede enjekte ettim.

Testoyu 500 boldeyi 250 mg vurarak devam edebilirsin zaten geç açılıyor bolde

tarihinde Sercantas tarafından düzenlendi
  • Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
Metsters, 7 dakika önce yazdı:

Sen zaten boldeyi az girmişsin, çoğaltman gereken yerde ara vermekten bahsediyorsun 

İlaç birkere vücuda girmişken bırakmak olmaz,, Normal enjeksiyonlara devam et  haftada 2 şer defa enjeksiyon yap 

İlaçlar ne marka bilmiyorum Ne kadar dolu bilmiyorum 

Aynı enjektöre 1 er ml testo ve bolde çek ve uygula,, yani toplamda haftada 2 ml testo,, 2 ml  bolde alarak devam et 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Metsters    1
mcanmeco, 30 dakika önce yazdı:

Sen zaten boldeyi az girmişsin, çoğaltman gereken yerde ara vermekten bahsediyorsun 

İlaç birkere vücuda girmişken bırakmak olmaz,, Normal enjeksiyonlara devam et  haftada 2 şer defa enjeksiyon yap 

Aynı enjektöre 1 er ml testo ve bolde çek ve uygula,, yani toplamda haftada 2 ml testo,, 2 ml  bolde alarak devam et 

Bende normalde 2 kutu bolde 4 kutu da testo vardı ve bunlar 4 ay yetmesi gerekiyordu. 1 kutu bolde bitti ve 5 ampülde testo bitti. 1 kutu bolde 10ml. Sizin dediğiniz gibi yaparsam 4 ay olmadan biter. Tedarik etmekte zor oluyor. İlk kürüm olduğu için hafif girdim küre. Sizce sizin dediğiniz gibi mi yapmalıyım bir yerden tedarik edip yoksa bu elimdekileri 4 ay yetirecek kadar kullanabilir miyim?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
Metsters, 10 dakika önce yazdı:

Bende normalde 2 kutu bolde 4 kutu da testo vardı ve bunlar 4 ay yetmesi gerekiyordu. 1 kutu bolde bitti ve 5 ampülde testo bitti. 1 kutu bolde 10ml. Sizin dediğiniz gibi yaparsam 4 ay olmadan biter. Tedarik etmekte zor oluyor. İlk kürüm olduğu için hafif girdim küre. Sizce sizin dediğiniz gibi mi yapmalıyım bir yerden tedarik edip yoksa bu elimdekileri 4 ay yetirecek kadar kullanabilir miyim?

Boldenon çok iyi bir marka değilse, en az 4 ay kullanım gerektirir  geç açılan bir ilaç,, 2 kutu bolde ile 4 ay kür yapılmaz

Testoyu tam almışsın boldeyi eksik almışsın 

Forumdaki boldenon üzerine açılmış yüzlerce konu var onları uzun uzun araştırarak bilgi edin,, Kullanıcıların süre ve dozaj, larına bak 

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Metsters    1
mcanmeco, 10 dakika önce yazdı:

Boldenon çok iyi bir marka değilse, en az 4 ay kullanım gerektirir  geç açılan bir ilaç,, 2 kutu bolde ile 4 ay kür yapılmaz

Testoyu tam almışsın boldeyi eksik almışsın 

Forumdaki boldenon üzerine açılmış yüzlerce konu var onları uzun uzun araştırarak bilgi edin,, Kullanıcıların süre ve dozaj, larına bak 

Boldenin markası SP Lab Equipoise sizce iyi bir marka mı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
squafy    23
Metsters, 28 dakika önce yazdı:

daha iyisi şamda kayısı dostum

• Beğen 1
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
Metsters, 37 dakika önce yazdı:

Eğer SP orjinal üründe daha iyisi yok diyebilirim 

Ama yinede 2 flakon ile 4 ay bolde kürü yapmak ne kadar verimli geçer bilemiyorum

İmkanın varsa 2 flakon daha al, yoksa da kendini 4 ay diye şartlandırma 

SP bolde kullananlar illaki vardır, onların yorumlarını bekle ve  forumda sp marka boldenon kürü yapanların konuları mevcut daha önce görmüştüm onları okuman yararlı olur 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Eyzel2    70
mcanmeco, 1 saat önce yazdı:

Reis acaba testo bolde de dikkat etmen gereken önemli bir husus var mı.  Ve bir sorum olacak danışmak istiyorum da ilk 6 hafta 400 testo 600 bolde girecektim sonrasında 600 testo 900 bolde 150-200 tren acet 300 mast eklemeye düşünüyordum uzun esterin yanına tren a ile masteron ellenir mi sence tavsiye verir misin bilgin varsa 

• Beğen 1
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
Eyzel2, 1 saat önce yazdı:

Reis acaba testo bolde de dikkat etmen gereken önemli bir husus var mı.  Ve bir sorum olacak danışmak istiyorum da ilk 6 hafta 400 testo 600 bolde girecektim sonrasında 600 testo 900 bolde 150-200 tren acet 300 mast eklemeye düşünüyordum uzun esterin yanına tren a ile masteron ellenir mi sence tavsiye verir misin bilgin varsa 

Bence Uzun esterin yanına kısa ester eklenir, testo esteri ne olursa olsun, tren illaki işini yapıcaktır,, benim bu tarz tecrübem olmadı ama bir arkadaşımın masteron harici aynı kürü yeni bitirdi 

30 hafta testo c ve boldenon kürü yapıyordu,, Kürün son 15 haftasına tren a eklemiş  sonuç mükemmel, tertemiz büyümüş 

Dozajlar seninkinden daha düşük tabiki kademeli olarak yükseltmiş,, testo ve bolde Max 600mg,, tren 300 ile başlayıp 300 ile bitirmiş 

Kür içinde dikkat edilciek hususları zaten biliyorsun,, extra olarak yüksek dozaj bolde kullanımında Kolesterol ve cilt yağlanmasına dikkat et 

Yan etkileri göz önünde bulundurarak Dozajları kendi kilona göre ayarlarsan,,çok güzel verim alırsın diye düşünyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Greblan    98
Metsters, 5 saat önce yazdı:

Selamlar, ilk kürümde only testo ve bolde kullanıyorum. Bolde miktarını bir yanlış anlaşılma sonucu fazla kaçırdım ve bunu kürümden iki hafta sonra farkettim. Tavsiye almak istediğim konu şu boldeye bir kaç hafta verip doğru şekilde mi kullanmalıyım only testoya ara vermeden yoksa direk ikisine de bir kaç hafta bırakmalı mıyım? Tavsiyelerinizi bekliyorum

Boldenin fiyati 1k nin ustunde degilse haftada en az 2 ml vur bence. 1.2fln inan fayda saglamayacaktir.

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sercantas    41
Greblan, 41 dakika önce yazdı:

Boldenin fiyati 1k nin ustunde degilse haftada en az 2 ml vur bence. 1.2fln inan fayda saglamayacaktir.

Fiyatla ne alakası var hocam bolde geç açılıyor zaten ve 700-800 tlye çok güzel çalışan markalar var.

• Vayyyy!! 1
  • Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Eyzel2    70
mcanmeco, 2 saat önce yazdı:

Bence Uzun esterin yanına kısa ester eklenir, testo esteri ne olursa olsun, tren illaki işini yapıcaktır,, benim bu tarz tecrübem olmadı ama bir arkadaşımın masteron harici aynı kürü yeni bitirdi 

30 hafta testo c ve boldenon kürü yapıyordu,, Kürün son 15 haftasına tren a eklemiş  sonuç mükemmel, tertemiz büyümüş 

Dozajlar seninkinden daha düşük tabiki kademeli olarak yükseltmiş,, testo ve bolde Max 600mg,, tren 300 ile başlayıp 300 ile bitirmiş 

Kür içinde dikkat edilciek hususları zaten biliyorsun,, extra olarak yüksek dozaj bolde kullanımında Kolesterol ve cilt yağlanmasına dikkat et 

Yan etkileri göz önünde bulundurarak Dozajları kendi kilona göre ayarlarsan,,çok güzel verim alırsın diye düşünyorum 

Kanka ben şu an 20-25  yağ oranında felanım hiç boldenon uzun süre girmedim 😅 hiç 8-10 haftadan fazla bulk da yapmadım boldenon ilk kez uzun süre kullanacağım 20-30 hafta kadar 400-500 gram pirinç hem yağ oranı düşsün boldenon açılınca tren ptlatıcam 10. haftada tren eklerim 18. Haftada ox 24 haftada ox wins masteron testo p boldenon geçerim belki öyle düşünüyorum bakalım deneyimsel bi kür olcak yağ oranı yüksek androjeni nasıl çözücüm haftada kaç armidex yadanolvadex alınmalı boldenonda bunu bilmiyorum ve tren de var içinde sonuç ne olcak kestiremiyorum 

tarihinde Eyzel2 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
Eyzel2, 8 saat önce yazdı:

Kanka ben şu an 20-25  yağ oranında felanım hiç boldenon uzun süre girmedim 😅 hiç 8-10 haftadan fazla bulk da yapmadım boldenon ilk kez uzun süre kullanacağım 20-30 hafta kadar 400-500 gram pirinç hem yağ oranı düşsün boldenon açılınca tren ptlatıcam 10. haftada tren eklerim 18. Haftada ox 24 haftada ox wins masteron testo p boldenon geçerim belki öyle düşünüyorum bakalım deneyimsel bi kür olcak yağ oranı yüksek androjeni nasıl çözücüm haftada kaç armidex yadanolvadex alınmalı boldenonda bunu bilmiyorum ve tren de var içinde sonuç ne olcak kestiremiyorum 

Tamoxifen i jineko hissedersen kullanırsın 

Arimidex güçlü ilaç haftada 1 tablet bile alsan E2 yere çakılıyor 

Küre başlayınca belli aralıklar ile kan tahlili yaptırıp dozaj ları ona göre ayarlarsın,, yüksek E2 de 1 tablet arimidex alıp 4 gün sorna tekrar tahlil verip senin üstündeki etkiyi denemem lazım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Metsters    1
mcanmeco, 16 saat önce yazdı:

Eğer SP orjinal üründe daha iyisi yok diyebilirim 

Ama yinede 2 flakon ile 4 ay bolde kürü yapmak ne kadar verimli geçer bilemiyorum

İmkanın varsa 2 flakon daha al, yoksa da kendini 4 ay diye şartlandırma 

SP bolde kullananlar illaki vardır, onların yorumlarını bekle ve  forumda sp marka boldenon kürü yapanların konuları mevcut daha önce görmüştüm onları okuman yararlı olur 

Profesyonel birisinden destek alıyorum ve bu kürü o kişi ayarladı. Sizce yeterli mi başlangıç kürü olarak? 4 ay boyunca haftada 1.2ml bolde ve 2 ampül testo.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
Metsters, 36 dakika önce yazdı:

Profesyonel birisinden destek alıyorum ve bu kürü o kişi ayarladı. Sizce yeterli mi başlangıç kürü olarak? 4 ay boyunca haftada 1.2ml bolde ve 2 ampül testo.

Bolde nin dozu bana göre az 

Dediğim gibi forumda eskiden açılmış boldenon kürleri ni araştır kullanılan dozaj ları değerlendir,, 1.2 ml boldenon ortalama 250 mg falan yapıyor,, boldenon 400,, 500,, 600, mg civarı kullanım lar mevcut 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.