Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

mokarper

Only testo kürüne eklenecek ilaç

Önerilen İletiler

mokarper    15

1.5 aydır 250 mg only testo şeklinde ilerliyorum. Elimde boldenon ve az miktarda rimabolon var. Şuan definasyondayım. Definasyon bitesiye 250mg testonun yanına 200 rimabolon koysam daha sonra bulka geçince boldenon eklesem nasıl olur? Definasyonda rimabolon saçma olur mu ? @Rdm @rastlantisal @NamasteGodDamnİt

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

quacky    93

Bolde rimonun hayvan versiyonu, rimo definasyonda saçma olmaz aksine sana +sı olur. Rimo sen de iştah açıyormu? İştah açıyorsa kullanma.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.354
mokarper, 18 dakika önce yazdı:

1.5 aydır 250 mg only testo şeklinde ilerliyorum. Elimde boldenon ve az miktarda rimabolon var. Şuan definasyondayım. Definasyon bitesiye 250mg testonun yanına 200 rimabolon koysam daha sonra bulka geçince boldenon eklesem nasıl olur? Definasyonda rimabolon saçma olur mu ? @Rdm @rastlantisal @NamasteGodDamnİt

İmkan varsa bulk küründe de rimobolan kullanmanı öneririm. Ben olsam rimoları bulka saklar masteron kullanırdım. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mokarper    15
otopsicikedi, 39 dakika önce yazdı:

İmkan varsa bulk küründe de rimobolan kullanmanı öneririm. Ben olsam rimoları bulka saklar masteron kullanırdım. 

En mantıklısı o tabi. Fakat olay şu. elimde çok rimabolon yok. ama baya bi boldenonum var. 

quacky, 45 dakika önce yazdı:

Bolde rimonun hayvan versiyonu, rimo definasyonda saçma olmaz aksine sana +sı olur. Rimo sen de iştah açıyormu? İştah açıyorsa kullanma.

Hiç denemedim dostum. iştahım genel olarak açık 5bin kaloriyi clean zorlanmadan yiyebiliyorum. iştah en büyük dezavantajım. :D 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532
mokarper, 4 saat önce yazdı:

Definasyon kaybetmektir, rimabolon  ise kazandıran tarafta. Fakat kayıpları azaltmak maksatlı su tutumu neredeyse hiç olmadığı için definasyonda kullanmanın sakıncası olmasa da tercih edilen bir yöntem değildir. Bu tamamen bütçe meselesi, ben rimabolon ve  testo ikilisi ile beslenmeme azami dikkat etmeyi göze alarak definasyonu deneyebilirdim.

tarihinde Rdm tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mokarper    15
Rdm, 48 dakika önce yazdı:

Definasyon kaybetmektir, rimabolon  ise kazandıran tarafta. Fakat kayıpları azaltmak maksatlı su tutumu neredeyse hiç olmadığı için definasyonda kullanmanın sakıncası olmasa da tercih edilen bir yöntem değildir. Bu tamamen bütçe meselesi, ben rimabolon ve  testo ikilisi ile beslenmeme azami dikkat etmeyi göze alarak definasyonu deneyebilirdim.

Haklısınız hocam, Elimde bulk yapacak kadar rimabolon olmayacak sanırım biriktirmesi zor. Hem zor bulunuyor hem de zamlanmış. Onun yerine az bir miktarı definasyonda kullanabilirim diye düşündüm. Ayrıca ilk defa ilaç aldığım için artan güçle birlikte yağ yakarken bile kas kazanabiliyorum.  haftalık 200 mg rimabolon 1 ay boyunca iş yapar diye düşündüm.

tarihinde mokarper tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
  • Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hafifzargana    216

primo hem definasyonda hem bulkta kullanılabilir definasyonda güç verir aromatizasyonunu azaltır kas kaybını önlemene yardımcı olur fakat pahalı olması bulmanın zor olması anabolik avantajları olması sebebiyle bulkta kullanmak daha mantıklı 

elinde bulk yapacak kadar yoksa definasyonda da kullanabilirsin

haftalık 200 4 hafta değilde 8 hafta 100 mg daha iyi olur ilacın açılma süresini hesap etmelisin

tarihinde Hafifzargana tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mokarper    15
Hafifzargana, 3 saat önce yazdı:

primo hem definasyonda hem bulkta kullanılabilir definasyonda güç verir aromatizasyonunu azaltır kas kaybını önlemene yardımcı olur fakat pahalı olması bulmanın zor olması anabolik avantajları olması sebebiyle bulkta kullanmak daha mantıklı 

elinde bulk yapacak kadar yoksa definasyonda da kullanabilirsin

haftalık 200 4 hafta değilde 8 hafta 100 mg daha iyi olur ilacın açılma süresini hesap etmelisin

biraz daha bulup 200mg 8 haftalık yapmaya başladım

Erennfit, 3 saat önce yazdı:

@mokarper 250mg testo ile değerlerin ne durumda paylaşır mısın ? 

1300ng. Sustanonun esterleri yanıltıyor olabilir.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
YigitKong    2
mokarper, 5.04.2023 - 14:21 yazdı:

Kür boyunca ne hisettin 250 mg düşük mü geldi baya

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mokarper    15
YigitKong, Şimdi yazdı:

Kür boyunca ne hisettin 250 mg düşük mü geldi baya

rimabolana başlayınca 500 enantat olarak değiştirdim onu fakat yerli üretim ilaç tamamının oldu olduğunu sanmıyorum 300-350mg ye tekabül ediyordur. 250 sustanonun hissiyatı baya iyiydi ilk defa ilaç kullandığım için.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MrWhite    1

Bir yıldan fazladır ilaç kullanımıyorum. Tekrar başlarken haftalık 250 testo enantat ile başlamam mı gerekir yoksa direk 500 mg mi. Ayrıca yağ yakma sürecindeyim sadece antreman öncesi 30 grm Yulaf var başka karb yok yağı da 3 yumurta sarısı ve 3-4 ceviz den alıyorum. Her gün sabah kardiyosu var bu süreçte 250 testo enantat kullansam uygun mudur. Normal de biraz daha yağ yakıp direk testo bolde ve turinabol Kürüne girmeyi düşünüyordum. Bu sürece başlayalı 1 hafta oldu 3 kilo verdim, 2 haftaya tamamlayıp biraz daha yağ ve su atıp  kürle beraber karb miktarını yavaş yavaş artırıp vücudumdaki sulamaya göre miktar ayarı yapmayı düşünüyordum sadece testo ile de devam edebilirim. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mokarper    15
MrWhite, 45 dakika önce yazdı:

Bir yıldan fazladır ilaç kullanımıyorum. Tekrar başlarken haftalık 250 testo enantat ile başlamam mı gerekir yoksa direk 500 mg mi. Ayrıca yağ yakma sürecindeyim sadece antreman öncesi 30 grm Yulaf var başka karb yok yağı da 3 yumurta sarısı ve 3-4 ceviz den alıyorum. Her gün sabah kardiyosu var bu süreçte 250 testo enantat kullansam uygun mudur. Normal de biraz daha yağ yakıp direk testo bolde ve turinabol Kürüne girmeyi düşünüyordum. Bu sürece başlayalı 1 hafta oldu 3 kilo verdim, 2 haftaya tamamlayıp biraz daha yağ ve su atıp  kürle beraber karb miktarını yavaş yavaş artırıp vücudumdaki sulamaya göre miktar ayarı yapmayı düşünüyordum sadece testo ile de devam edebilirim. 

bunun için ayrı bi başlık oluşturmalısın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MrWhite    1
mokarper, 4 saat önce yazdı:

bunun için ayrı bi başlık oluşturmalısın.

Oluşturdum da gerekli cavapları alamadığım aynı konuya benzer yerlere yazayım dedim. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hafifzargana    216
mokarper, 8 saat önce yazdı:

rimabolana başlayınca 500 enantat olarak değiştirdim onu fakat yerli üretim ilaç tamamının oldu olduğunu sanmıyorum 300-350mg ye tekabül ediyordur. 250 sustanonun hissiyatı baya iyiydi ilk defa ilaç kullandığım için.

definasyonda aromatizasyon ve su tutma forma girememe gibi sorunlar yaşamaman için testosteronu çok artırmasan senin için daha iyi olabilir

dediğin gibi primoyu 8 hafta 200 mg a çıkartırsan testoyu artırmana gerek yok kütleni korumak için bu doz yeterli hatta bana sorsan ben testoyu 150 mg a kadar düşürürüm düşük östrojenin yağ yakmada uzun vadede etkileri var 

yüksek östrojen bulkta hücre içi besin geçişini artırıp anabolizmaya nasıl katkı veriyorsa definasyonda da tam tersi geçerli

düşürmeliyiz fakat sıfır ve tek haneli rakamlara indirmemeliyiz kalp damar sağlığı için çok zararlı bu 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mokarper    15
Hafifzargana, 1 saat önce yazdı:

definasyonda aromatizasyon ve su tutma forma girememe gibi sorunlar yaşamaman için testosteronu çok artırmasan senin için daha iyi olabilir

dediğin gibi primoyu 8 hafta 200 mg a çıkartırsan testoyu artırmana gerek yok kütleni korumak için bu doz yeterli hatta bana sorsan ben testoyu 150 mg a kadar düşürürüm düşük östrojenin yağ yakmada uzun vadede etkileri var 

yüksek östrojen bulkta hücre içi besin geçişini artırıp anabolizmaya nasıl katkı veriyorsa definasyonda da tam tersi geçerli

düşürmeliyiz fakat sıfır ve tek haneli rakamlara indirmemeliyiz kalp damar sağlığı için çok zararlı bu 

Ben biraz iddialıyım :D definasyonda kas kütlemi korumaktan çok daha fazlasını yapabileceğimi düşünüyorum. Aldığım 500 enantatın da 300-350 ye tekabül ettiğini düşündüğümü belirttim zaten ki bu yüksek bir doz değil tabiki. 150 mg konusuna gelecek olursak zaten TRT doz 150 mg'dır. hiç kür yapmam daha iyi hatta belki kürden sonra pct yapmam 150mg devam ederim 2-3 ay.

tarihinde mokarper tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
celilr2    17

Bende bu konuda fikir arayan birisiyim, only testonun yanına definasyondayken ne ekleyebiliriz ? tren gibi ileri seviye bir ilaç kullanmaya kapalı ama yağ oranı yüzünden masterondan pek verim alamayan birisi için, bir ilaç önerisi varmıdır acaba?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bugracos    14
celilr2, 10 dakika önce yazdı:

Bende bu konuda fikir arayan birisiyim, only testonun yanına definasyondayken ne ekleyebiliriz ? tren gibi ileri seviye bir ilaç kullanmaya kapalı ama yağ oranı yüzünden masterondan pek verim alamayan birisi için, bir ilaç önerisi varmıdır acaba?

Abi herkesin ağzında bir masteron masteron arkadaşlar bu ilaç kozmetik ilacı yarışmacılar özellikle deri ve ciltleri yarışmada boyandıktan sonra iyi gözüksün diye kürlerine ekliyorlar açıkası aman aman bir boka yarayan bir ilaç değil. Testo yanına en iyisi cardio veya idman öncesi 1.5-2 ölçek broksin şurup 

• Vayyyy!! 1
  • Olumsuz 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
sabo612    0
Bugracos, 1 saat önce yazdı:

Abi herkesin ağzında bir masteron masteron arkadaşlar bu ilaç kozmetik ilacı yarışmacılar özellikle deri ve ciltleri yarışmada boyandıktan sonra iyi gözüksün diye kürlerine ekliyorlar açıkası aman aman bir boka yarayan bir ilaç değil. Testo yanına en iyisi cardio veya idman öncesi 1.5-2 ölçek broksin şurup 

Ne işe yarar o şurup

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hafifzargana    216
Bugracos, 5 saat önce yazdı:

eskiden ben de sen gibi düşünüyordum dostum düşük dozlar için dediğin doğru esas kullanım amacı deri inceltmek ve yarışma öncesi son rütuşlar fakat tek kullanım amacı bu değil  masteron sana testosteronu tek anabolik olarak kullanma avantajı veriyor belirli bir seviyeye geldin artık dozları artırmak istiyorsun 

cinsel hayatına değer veriyorsan deca sorun çıkartabilir tren hayat kaliteni berbat edebilir kaygı bozukluğu bile yapabilir zaten bunları 8 haftadan fazla kullanmak bazı fedakarlıklar gerektiriyor 

boldenonun böbreler kan basıncı kalp damar sağlığı üzerindeki yan etkileri malum yabancı içeriklerden görebilirsiniz 

primobolanın da maliyeti geçtim  ulaşımı tedariği zor(haftada 200 mg dan bahsetmiyorum)

örneğin 500 testo 500 boldenon yapacağına 1 gram testo yanına 200-300 masteronla jinekomasti yapmayacak östrojen seviyelerinde gezinip çok güzel takibi kolay bir bulk süreci geçirebilirsin doğru doz ayarlamasıyla tamoksifene bile ihtiyacın olmaz 

500 mg üzerinde only testo yapmayı planlıyorsa kişi östrojeni çok baskılamayacak ama orantısız seviyelere çıkmasını engelleyecek ufak ufak  masteron eklemeli eklemezse yüksek östrojen akne duygusallık yüksek tansiyon hatta sertleşme bozukluğu bile yapabiliyor benim bahsettiğim seviyeler örneğin referans 10-40 ise bünyeye göre değişmekle birlikte 60-80 seviyelerine kadar sorun olmuyor ve östrojenin faydalarından yararlanıyorsunuz fakat bu değerlerinde üstüne çıkınca sorunlar başlayabiliyor masteron stabil değerler ve takip kolaylığı sağlarken armidexte bu böyle değil 

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.354
Hafifzargana, Bir saat önce yazdı:

eskiden ben de sen gibi düşünüyordum dostum düşük dozlar için dediğin doğru esas kullanım amacı deri inceltmek ve yarışma öncesi son rütuşlar fakat tek kullanım amacı bu değil  masteron sana testosteronu tek anabolik olarak kullanma avantajı veriyor belirli bir seviyeye geldin artık dozları artırmak istiyorsun 

cinsel hayatına değer veriyorsan deca sorun çıkartabilir tren hayat kaliteni berbat edebilir kaygı bozukluğu bile yapabilir zaten bunları 8 haftadan fazla kullanmak bazı fedakarlıklar gerektiriyor 

boldenonun böbreler kan basıncı kalp damar sağlığı üzerindeki yan etkileri malum yabancı içeriklerden görebilirsiniz 

primobolanın da maliyeti geçtim  ulaşımı tedariği zor(haftada 200 mg dan bahsetmiyorum)

örneğin 500 testo 500 boldenon yapacağına 1 gram testo yanına 200-300 masteronla jinekomasti yapmayacak östrojen seviyelerinde gezinip çok güzel takibi kolay bir bulk süreci geçirebilirsin doğru doz ayarlamasıyla tamoksifene bile ihtiyacın olmaz 

500 mg üzerinde only testo yapmayı planlıyorsa kişi östrojeni çok baskılamayacak ama orantısız seviyelere çıkmasını engelleyecek ufak ufak  masteron eklemeli eklemezse yüksek östrojen akne duygusallık yüksek tansiyon hatta sertleşme bozukluğu bile yapabiliyor benim bahsettiğim seviyeler örneğin referans 10-40 ise bünyeye göre değişmekle birlikte 60-80 seviyelerine kadar sorun olmuyor ve östrojenin faydalarından yararlanıyorsunuz fakat bu değerlerinde üstüne çıkınca sorunlar başlayabiliyor masteron stabil değerler ve takip kolaylığı sağlarken armidexte bu böyle değil 

Yazdıklarının hepsine katılıyorum masteron enanthate ile hem bulk yapabilirsin hemde çit yapabilirsin. Ve bunu kullanırken arimidex vs kullanma gereğin kalmayacağından gelişim çok daha iyi olacaktır. 

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mokarper, 05.04.2023 - 14:21 yazdı:

rimabolan temiz kas kütlesi kazandırır definasyon kaybetmek değil temizlenmektir eski vucütçuların hem define olup hem büyümesinde en büyük silahları rimabolan idi definasyonda kullanılması daha artılıdır.

• Vayyyy!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Diver
      Selam arkadaşlar.
      @Loving hocamın desteğiyle büyümeye kaldığımız yerden devam edicez inşallah  Ramazanda istediğim diyeti yapamadım. İşte çok yoğun bir dönemdeyiz uzun süreli dalışlar hem yoruyor hemde sıfır karbonhidrat çekilmez kıldı gözümü açamıyordum 1-2 kere bayılma derecesinde şekerim düşünce iftara pilav ekledim. Antrenman konusunda kendimi iyi hissettiğimde yaptım genel olarak dinlendirdim vücudumu.İstediğim yağ oranına inemedim lakin hocamın tavsiyesiyle hem mental hemde fiziki olarak dinlendim. Ramazandan sonra karbonhidratı 200gr pirinç ile sınırladım hem işte hemde sporda kendime geldim. Neden bilmiyorum antrenmanda aşırı derecede pump oluyorum tabi şikayetçi değilim 😁 Kütlemde çok bir değişiklik olmadığını düşünüyorum. Şimdilik 104 kgda sabitim. Yeni kürde;
      500 Testo
      500 Bolde
      400 Deca olacak.
      @rastlantisal @Rdm @Askabar @otopsicikedi @Tr3n @GHOST @SPECTRE @SERKO @metinav @crosfredy @Semih Erarslan @Emrah
      3500 kalori ile başlayıp duruma göre yavaş yavaş artıracam.Bol yeşillik, bol balık, zeytinyağlı enginar yemeği vs cleanbulk mantığıyla ilerleyecez inşallah. 
      Yine sağlam stok yaptım😁. Sağolsun hocam hediye göndermiş çok hoşuma gitti teşekkür ederim.
      Sağlam amele yanığı olduk😄
      Tavsiyelerinizi uyarılarınızı bekliyorum saygılar.

• Yazan: Testocu
      Merhaba!
      En son b12 enjektemi 17 martta yaptım şu an kürdeyim  ve boldenone eklemek istiyorum 17 sinde b12 yapmayıp boldenone eklesem olur mu veya ne kadar beklemem gerekli cevaplarsanız sevinirim.
      Teşekkürler.
    • Yazan: gainzavcısı
      Merhaba, ilaçlarla ilgili aklıma takılan şey vardı.
      Büyümek için Boldenon yada rimobolon yerine Deca eklemek nasıl bir etki yaratır diğer 2 ilaca göre?
    • Yazan: supzero
      Merhabalar hocalarım kolay gelsin öncelikle
      susta 250 mg bolde 200 mg anapolon ise günlük 50 mg (sabah akşam yarım alıyorum) Konuya gelecek olursak üç gün önce ilk enjeksiyonumu yaptım ve o günden sonra sürekli acıkma ve sürekli susama geliyor normalde sabah öğlen akşam yerken yemeğimi bu sefer daha fazla yiyesim geliyor (yiyorum ve içiyorumda) daha çok susuyorum bunun nedeni nedir acaba yardım gerekiyor?
    • Yazan: Aslar
      Merhaba arkadaşlar,
      Şuan ki kür detaylarım:
      Testesteron Enanthate Boldenon Kullanıyorum ilk haftam bitti 4.haftam bitince yaklaşık5 haftalık günde 30mg danabol kullanmayı düşünüyorum sizce dozajlar? Nasıl MCT için danabole başlayınca arimidex nac600 almayı düşünüyorum ayriyeten şuanda e vitamini omega ve b vitamini kullanıyorum başka ne gibi koruyucular ekleyebilirim?
      Kür sırasında testislerimin ve libidomun daha az etkilenmesi için ne tavsiye edersiniz?
      Teşekkürler

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.