Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

cmracr55

Alt - ast değerlerim tavan yaptı

Önerilen İletiler

cmracr55    1

Merhabalar ilk kür olarak yaklaşık iki haftadır stanozolol + clenbuterol kullanıyorum geçtiğimiz hafta cuma günü de sustanona başladım bugün ikinci enjeksiyonu kullandım. Sustanona başladığım günden bu yana karaciğerimde ufak ağrılar başladı. Bugün ikinci enjeksiyonu vurulmadan önce kan testi yaptırmaya gittim ve ALT değerimin 453e AST değerimin ise 107ye çıktığını gördüm bu değerler 1 enjeksiyon sonrasında normal mi ?

Şuan çok kritik bir noktada mıyım ?

Neler yapmam gerek ?

Kürü bırakmak istemiyorum 8 haftalık zaten kendimi buna çok hazırlamıştım.

Yarın spor hekimine gideceğim gitmeden önce tecrübe edinmiş arkadaşlar var ise sormak istedim.

Yardımcı olacak arkadaşlara teşekkür ediyorum. @metinav

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

mcanmeco    314
cmracr55, 3 dakika önce yazdı:

Merhabalar ilk kür olarak yaklaşık iki haftadır stanozolol + clenbuterol kullanıyorum geçtiğimiz hafta cuma günü de sustanona başladım bugün ikinci enjeksiyonu kullandım. Sustanona başladığım günden bu yana karaciğerimde ufak ağrılar başladı. Bugün ikinci enjeksiyonu vurulmadan önce kan testi yaptırmaya gittim ve ALT değerimin 453e AST değerimin ise 107ye çıktığını gördüm bu değerler 1 enjeksiyon sonrasında normal mi ?

Neler yapmam gerek ?

Yarın spor hekimine gideceğim gitmeden önce tecrübe edinmiş arkadaşlar var ise sormak istedim.

Yardımcı olacak arkadaşlara teşekkür ediyorum. @metinav

Stanazol ve clen  tablet formunda sanırım 

Bu kadar sıra sürede değerlerin çok yükselmesi normal değil 

Belki kür öncesi de yüksekti ve vücut yağ oranın yüksek diye tahmin ediyorum 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
cmracr55    1
mcanmeco, 20 dakika önce yazdı:

Stanazol ve clen  tablet formunda sanırım 

Bu kadar sıra sürede değerlerin çok yükselmesi normal değil 

Belki kür öncesi de yüksekti ve vücut yağ oranın yüksek diye tahmin ediyorum 

Evet clen ve wins tablet kullanıyorum,

yağ oranım yüksek evet fakat daha yüksek olduğu zamanlarda bile (natural devam ederken) değerlerim gayet normaldi. Sustanon kullanmaya başladıktan 1-2 gün sonra karaciğerimde hafif sızlamalar ve sürekli mide bulantıları başladı. Tek dozda bu kadar hızlı yükselmesi bana göre de normal değil ama pek bilgisizim bu konuda belki normal de olabilir bilmiyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
cmracr55, Şimdi yazdı:

yağ oranım yüksek evet fakat daha yüksek olduğu zamanlarda bile (natural devam ederken) değerlerim gayet normaldi. Sustanon kullanmaya başladıktan 1-2 gün sonra karaciğerimde hafif sızlamalar ve sürekli mide bulantıları başladı. Tek dozda bu kadar hızlı yükselmesi bana göre de normal değil ama pek bilgisizim bu konuda belki normal de olabilir bilmiyorum.

Sustanon karaciğere bu kadar yüklenmez sanırım hiç duymadım 

Genelde tablet ürünler karaciğere yük bindiriyor, 1, 2 günde olucak iş değil 2, 3 haftalık yükleme sonucu oluşan birşey bu 

Zaten yap oranın yüksek ve tablet ürünler ile birleşince kaçınılmaz son 

Değerleri düzeltmek için bir ilaç yok,, en fazla nac 600 alabilirsin yardımcı olması için,, Milk thistle tarzı ürünler kullanabilirsin,, bol su içip bol Sebze ağırlıklı beslen, düşük yağlı ve düşük karb ile beslen,, boş kardiyo yaparak değerleri düzelt 

İlaçları hemen bırak yada minimum seviyeye düşürerek devam et 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762

Bunlar hiç normal değerler değil alt 70 e gelince mentalim bozuluyor benim, 453 ne demek abi yapmayın yağ oranınız yüksek, diyete girip oturup kalksanız yağ yakacaksınız neden ilaçlara başvuruyorsunuz, tavsiyem ürünleri kesip bir doktordan yardım alman olacaktır sağlığının düzelmesini diliyorum iyi sporlar.. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
cmracr55    1
mcanmeco, 45 dakika önce yazdı:

Sustanon karaciğere bu kadar yüklenmez sanırım hiç duymadım 

Genelde tablet ürünler karaciğere yük bindiriyor, 1, 2 günde olucak iş değil 2, 3 haftalık yükleme sonucu oluşan birşey bu 

Zaten yap oranın yüksek ve tablet ürünler ile birleşince kaçınılmaz son 

Değerleri düzeltmek için bir ilaç yok,, en fazla nac 600 alabilirsin yardımcı olması için,, Milk thistle tarzı ürünler kullanabilirsin,, bol su içip bol Sebze ağırlıklı beslen, düşük yağlı ve düşük karb ile beslen,, boş kardiyo yaparak değerleri düzelt 

İlaçları hemen bırak yada minimum seviyeye düşürerek devam et 

Yanıt için teşekkür ederim, bilinçsiz şekilde bu ilaçları seçmedim tecrübeli bir kaç kişiye sorarak aldım ilk kürüm olduğu için kimse böyle bir şey olabileceği ile ilgili bir şey söylemedi hatta ilk kür ve 8 haftalık bir kür olduğu için neredeyse 0 zararla atlatacağımı ve pct tedavisine gerek kalmayacağını söylediler sadece kontrollü şekilde gitmek istediğim için kan testi yaptırayım dedim ve sonuç beklenmedik çıktı. Söylediklerinizi dikkate alacağım teşekkür ederim tekrar.

galicik, 44 dakika önce yazdı:

Bunlar hiç normal değerler değil alt 70 e gelince mentalim bozuluyor benim, 453 ne demek abi yapmayın yağ oranınız yüksek, diyete girip oturup kalksanız yağ yakacaksınız neden ilaçlara başvuruyorsunuz, tavsiyem ürünleri kesip bir doktordan yardım alman olacaktır sağlığının düzelmesini diliyorum iyi sporlar.. 

Aslında yıllar önce natural olarak çok iyi kilolara ve yağ oranına düştüm fakat kas kaybım çok fazla oldu moralim bozulunca bırakmıştım spor yapmayı şimdi aynı hataya düşmemek için anaboliklerde çare buldum. Değerlere gelince bu işi tecrübe eden ve ticaretini yapan yakın olduğum spor salonu hocasının bu değerlerin bu seviyeye çıkması normal sustanon ilk kürde önerilmez ağır enjeksiyondur ama ben de Şuan kan tahlili yaptırsam benim de tüm değerlerim bozuk çıkar ben olsam kesmeden devam ederim, nac600 veya 900 kullanırsan karaciğerini çok güzel düzene sokar ve temizlersin dedi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
cmracr55, 3 dakika önce yazdı:

Yanıt için teşekkür ederim, bilinçsiz şekilde bu ilaçları seçmedim tecrübeli bir kaç kişiye sorarak aldım ilk kürüm olduğu için kimse böyle bir şey olabileceği ile ilgili bir şey söylemedi hatta ilk kür ve 8 haftalık bir kür olduğu için neredeyse 0 zararla atlatacağımı ve pct tedavisine gerek kalmayacağını söylediler sadece kontrollü şekilde gitmek istediğim için kan testi yaptırayım dedim ve sonuç beklenmedik çıktı. Söylediklerinizi dikkate alacağım teşekkür ederim tekrar.

Senin tecrübeli dediğin kişiler bile tecrübesiz miş  8 haftalık sustanon kullanımı sonrası pct yapmana gerek yok diyen birisi benim gözümde 0 tecrübe dir 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
cmracr55    1
mcanmeco, 1 dakika önce yazdı:

Senin tecrübeli dediğin kişiler bile tecrübesiz miş  8 haftalık sustanon kullanımı sonrası pct yapmana gerek yok diyen birisi benim gözümde 0 tecrübe dir 

Çok iddialı konuştu 😄 ama riskinin her zaman olabileceğini söyledi göğüs uçlarında karıncalanma, şişkinlik, sertlik hissedersen pctye başlarsın demişti.

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
cmracr55, 19 dakika önce yazdı:

Çok iddialı konuştu 😄 ama riskinin her zaman olabileceğini söyledi göğüs uçlarında karıncalanma, şişkinlik, sertlik hissedersen pctye başlarsın demişti.

Pct ile göğüs uçlarındaki şişlik karıncalanma nın alakası yok 

Testo aldığın için üreme sistemin kapanıcak  libido ve sertleşme sorunları ile de karşılama ihtimalin var Bü yüzden pct yapıyoruz 

Sen kür konusunda çok bilgisiz sin ve çevrendekilerin yetersiz bilgisi ile hareket ediyorsun

Bana kalırsa sen bu kür işini acilen bırak yada en kısa sürede bu forumda yada farklı platformlarda çok ama çok fazla bilgi edinmeye bak 

Bu şekilde ilerlersen kür sonunda yarardan çok zarara uğrarsın 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
cmracr55    1
mcanmeco, 15 dakika önce yazdı:

Pct ile göğüs uçlarındaki şişlik karıncalanma nın alakası yok 

Testo aldığın için üreme sistemin kapanıcak  libido ve sertleşme sorunları ile de karşılama ihtimalin var Bü yüzden pct yapıyoruz 

Sen kür konusunda çok bilgisiz sin ve çevrendekilerin yetersiz bilgisi ile hareket ediyorsun

Bana kalırsa sen bu kür işini acilen bırak yada en kısa sürede bu forumda yada farklı platformlarda çok ama çok fazla bilgi edinmeye bak 

Bu şekilde ilerlersen kür sonunda yarardan çok zarara uğrarsın 

Bu saatten sonra bırakmak olmaz artık daha çok bilgi edinip temkinli ilerlemek gerekiyor doktorla görüşüp bırakmadan düzeltme imkanım varsa devam ettireceğim eğer düzelmez ve daha kötüye gider karaciğeri iflas ettirirsin derse mecbur bırakırım. Dediğiniz ilacın 900lüğünü yazdırıp 1 hafta kullanmayı düşünüyorum onun dışında besinleri de buna göre düzenleyeceğim 1 hafta sonra değerler yine yüksek çıkarsa bırakacağım.

tarihinde cmracr55 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Greblan    98
cmracr55, 2 saat önce yazdı:

Kimse bu kişi bence dinlemeyi bırak.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bugracos    14
cmracr55, 9 saat önce yazdı:

Bu saatten sonra bırakmak olmaz artık daha çok bilgi edinip temkinli ilerlemek gerekiyor doktorla görüşüp bırakmadan düzeltme imkanım varsa devam ettireceğim eğer düzelmez ve daha kötüye gider karaciğeri iflas ettirirsin derse mecbur bırakırım. Dediğiniz ilacın 900lüğünü yazdırıp 1 hafta kullanmayı düşünüyorum onun dışında besinleri de buna göre düzenleyeceğim 1 hafta sonra değerler yine yüksek çıkarsa bırakacağım.

Tabi canım ne bırakması maksimum organ iflasına gidersin, o kadar ekmek vermişsin kardeşim 1 hafta nac 900 kullan zaten 430 dan 420 ye düşer bi 30 haftaya da ref aralığına girersin…Maden yorumları ve sana verilen tavsiyeleri göz ardı edeceksin neden forumda konu açıp insanları meşgul ediyorsun insanlar kes at ilacı git doktoruna tedaviye başla diyor senin verdiğin cevaba bak düşer nac 900 e 1 haftaya he he düşer neyse…. 

• Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Wins tabletle karaciğer değerlerin bu hale geliyorsa bu iş sana uygun değil demektir , herkes kür yapmak zorunda değil , tren halo kullanan adamın alt 200 görmüyor 400 ne demek karaciğer yetmezliğine bile gidebilir , öğrendiğin bilgiler baştan sona yanlış , adam sana ilacı satar senin lh fsh 2 yıl da mı açılacak umrunda olmaz , 8 hafta sustanon dan verim alamazsın , sustanon pct gerektirir hemde pct daha zordur 4 ester olduğu için içinde en uzun ester var 1 ay beklemek zorundasın sonrasında tahlil verip pct başlamalısın , bunların hepsini geç senin şuanda yapman gereken elindeki tüm ilaçları çöpe atıp doktora gitmen.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
cmracr55    1
Bugracos, 6 saat önce yazdı:

Tabi canım ne bırakması maksimum organ iflasına gidersin, o kadar ekmek vermişsin kardeşim 1 hafta nac 900 kullan zaten 430 dan 420 ye düşer bi 30 haftaya da ref aralığına girersin…Maden yorumları ve sana verilen tavsiyeleri göz ardı edeceksin neden forumda konu açıp insanları meşgul ediyorsun insanlar kes at ilacı git doktoruna tedaviye başla diyor senin verdiğin cevaba bak düşer nac 900 e 1 haftaya he he düşer neyse…. 

Bu kadar agresif olmaya gerek yok. Kesinlikle bırakmayacağım demedim zaten herkesin be dediğini dikkate alıyorum.

Anayurt Oteli, 5 saat önce yazdı:

Wins tabletle karaciğer değerlerin bu hale geliyorsa bu iş sana uygun değil demektir , herkes kür yapmak zorunda değil , tren halo kullanan adamın alt 200 görmüyor 400 ne demek karaciğer yetmezliğine bile gidebilir , öğrendiğin bilgiler baştan sona yanlış , adam sana ilacı satar senin lh fsh 2 yıl da mı açılacak umrunda olmaz , 8 hafta sustanon dan verim alamazsın , sustanon pct gerektirir hemde pct daha zordur 4 ester olduğu için içinde en uzun ester var 1 ay beklemek zorundasın sonrasında tahlil verip pct başlamalısın , bunların hepsini geç senin şuanda yapman gereken elindeki tüm ilaçları çöpe atıp doktora gitmen.

Sabahtan beri hastanedeyim spor hekimine ve dahiliyeye gittim iki doktor da supplementlar dahil her şeyi bırakmamı değerlerin normale inmesini beklememi söyledi. Bir süre kürü kesmeye karar verdim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.562
cmracr55, 29.03.2023 - 00:37 yazdı:

Neler yapmam gerek ?

Yardımcı olacak arkadaşlara teşekkür ediyorum. @metinav

Karaciğer ağrımaz, ağrı sebebi sustanon değildir.Forumda sürekli yorum olarak yazıyoruz tablet steroidler karaciğer ve böbrek için çok toxik etkilere neden oluyorlar.Emilebilmesi için hariçten karbon atomuyla alkilleniyor ve sindirim sisteminden emilebilecek hale getiriliyor.Bu işlem toxic yük oluşturuyor organlara.O nedenle winstrol gibi bir tableti kullanmaman gerekiyordu.Sebebi bu...

Ne yapman gerektiği konusunda forumda yine çok bilgi ve yorum var.Karaciğerini koruyacak, onarım hızını arttıracak detoksifiye edecek ister ilaç, ister suplement, ister gıda alımını uygulaman gerekiyor.Winstrolü de bırak tabii...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    228

Salondan bir arkadaşın yarışmalara hazırlandığında günlük tren acetate masteron test propionat enjeksiyon yapıyordu onun  alt ast 600  lere çıkmıştı haftalık flakon bitiyordu 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    902
cmracr55, 29.03.2023 - 01:02 yazdı:

Değerlerin %90 wins yüzünden tavan yapmış. Bence tabletleri kes. Bol yeşillik enginar ve nac600 al 1 hafta koyunca her gün. Muhtemelen 1 haftada güzel bir düşüş yaşarsın. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
cmracr55    1
Askabar, 57 dakika önce yazdı:

Değerlerin %90 wins yüzünden tavan yapmış. Bence tabletleri kes. Bol yeşillik enginar ve nac600 al 1 hafta koyunca her gün. Muhtemelen 1 haftada güzel bir düşüş yaşarsın. 

1-2 hafta değerleri düzelttikten sonra yeni ve sustanonsuz bir küre geçeceğim bu sefer daha bilgili ve yarışmacılar hazırlayan bir hoca ile konuştum protein tozu dışında her şeyi şuanlık kesmemi istedi bu sefer daha iyi ve sıkıntısız olacağına inanıyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    902
cmracr55, Bir saat önce yazdı:

1-2 hafta değerleri düzelttikten sonra yeni ve sustanonsuz bir küre geçeceğim bu sefer daha bilgili ve yarışmacılar hazırlayan bir hoca ile konuştum protein tozu dışında her şeyi şuanlık kesmemi istedi bu sefer daha iyi ve sıkıntısız olacağına inanıyorum.

Kalitesiz protein tozunun bile bir çok insanda alt ast yükselttiğini gördüm. Bu yorumun sadece sana değil genel diyorum. Ya bu işe hiç girmeyin yada sağlam bütçe ile girin. Ucuza yapacağız kür ile 1-2 sene egonuzu tatmin eder kalan ömrünüzde zararlarını tamir edemezsiniz. İnsanlar artık çok tembel sabırlı olsalar çoğu hayal ettiği fiziğe naturel bile ulaşır. Gittiğim salonda küre giren bir çocuk ile konuştum ve amacının ne olduğunu sorunca 70-80 kg olsam yeter dediğini duyunca tansiyonum fırladı 

• Beğen 3
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
cmracr55    1
Askabar, 12 dakika önce yazdı:

Kalitesiz protein tozunun bile bir çok insanda alt ast yükselttiğini gördüm. Bu yorumun sadece sana değil genel diyorum. Ya bu işe hiç girmeyin yada sağlam bütçe ile girin. Ucuza yapacağız kür ile 1-2 sene egonuzu tatmin eder kalan ömrünüzde zararlarını tamir edemezsiniz. İnsanlar artık çok tembel sabırlı olsalar çoğu hayal ettiği fiziğe naturel bile ulaşır. Gittiğim salonda küre giren bir çocuk ile konuştum ve amacının ne olduğunu sorunca 70-80 kg olsam yeter dediğini duyunca tansiyonum fırladı 

Çok doğru ucuza kaçmak hem zaman hem para kaybı, ben ucuza kaçmam en kötü ihtimalle en dipte olduğum zamanda bile ya  orta halli ürün alırım ya da hiç almam beklerim. Bu seferlik bilgi eksikliği olduğu için adi ve sahte denilen steroid markasını almışım bazen de tecrübe edindikçe bilgilenmek gerekiyor. Umarım bu açtığım konuyu küre başlamadan önce araştıran arkadaşlar görür ve yorumlara dayanarak bilgi edinmiş olurlar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: ahmettopaca
      Arkadaşlar selamlar,
      5 ay önce anabolik kullanımına başladım.
      Birkaç farklı ürün denedim:
      testesteron boldenon primabolon Biraz hassas bir bünyem var çevremdeki insanların trt yada cruise dozajlarındaki kullandığı dozlara bile vücudum aşırı tepki gösteriyor.
      yorgunluk kan değerlerindeki absürt yükselmeler ödem halsizlik Bu durumu yaşayan yada çevresinde olan, çözüme ulaşan var mı?
    • Yazan: Geleceğin Olympia'sı
      Merhaba arkadaşlar,
      12 haftadır kürdeyim ilk 10 hafta:
      500 testo e. 500 bolde Yaptım, ilaçlar on numara çalışıyor 6. haftada deli gibi iştahım açıldı ama sonraki hafta bir mod düşüklüğüyle beraber sersemlik olmaya başladı, sanki kafam güzelmiş gibi dolaşıyorum etrafta boş boş bir yerlere bakıp dalıyorum sürekli ayrıca enerji ve libido da düşük. 2 haftadır npp ile devam ediyorum ve bu durumu hala yaşıyorum, ben ilk kürümde deca yapmıştım buna rağmen deli gibi libidom ve enerjim vardı. Şuan libidom ve enerjim düşük.
      Bu sorunu nasıl aşabilirim ? En son Mart ayında tahlil verdim sadece hormonlarıma bakmışlar, kan tahlili yok bir daha vericem. Prolaktin 7.22 aşağıda gözükmemiş. Bazen çok duygusal hissediyorum ondan dolayı arimidex kullanıyordum e2 o yüzden böyle.

• Yazan: Nynex
      Arkadaşlar selam,
      5 haftadır testo bolde küründeydim kan testi sonucu ilaçların çalışmadığını görünce iran testo ve zphc boldeye geçiş yaptım ancak ilk enjeksiyon kalçada ağrı ve ödem yaptı dün sol kalçadan ikinci enjeksiyonu oldum oda enjeksiyon sırasında felaket yaktı ve şimdi bölge ağrıyor bu neden olmuş olabilir acaba sonuçta enjeksiyonları aynı kişi yaptı ilaç değiştirdiğimden beri ikidir sıkıntılı oluyor.
    • Yazan: aliefeyapici
      Hocalarım selamlar 
      Sıkça yaşadığım bir durumdan bahsedeceğim sizlere.
      Her kür yaptığımda bu durumu çokça yaşıyorum enjeksiyon yaptıktan sonra enjektörü çıkardığım gibi vücudum soğumaya,yüzüm bembeyaz olmaya ve gözlerim kararmaya başlıyor eğer oturmassam bayılacak gibi oluyorum sebebi ne olabilir acaba? Başka bu durumu yaşayan var mı?
      Damara vurmadığıma eminim zaten damara vursam şuan bunu yazıyor olamazdım😀
    • Yazan: havabukucu
      Herkese merhaba,
      9 haftadır 250 mg iran testo kullanıyorum ancak henüz ciddi bir etki görmedim dozajmı az yanına eklemem gereken bir şey mi var bilmiyorum bu benim ilk kürüm pek fazla bilgiye sahip değilim ağırlıklar bile doğru dürüst artmadı dozaj arttırmama gerek var mı?

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.