Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Eyzel2

Plato

Önerilen İletiler

Eyzel2    70

Merhabalar arkadaşlar yaşadığım bir sorun hakkında tecrübesi olanlardan yardım istiyorum ilaçları kestim pct yaptım değerlerim normale yakındı askere gittim geldim 6 ay kadar geçti ve 1 senedir ilaç almıyorum şimdi askerde kg aldım yağ oranım 30 vardır inanılmaz çabuk kilo alıyorum fakat zor veriyorum.

şu an 15 gündür diyet yapıyorum testesteron p ve masteron kullanımına başladım fakat tuhaf bir şekilde su bile atamadım yağ yaktığımı düşünmüyorum kilom inceden inceden artıyor anlamsız bir şekilde kilo veremiyorum üzerine kilo alıyorum yediğim de ortalama 1500-2000 kalori günlük ve karb şeker tüketmiyorum çok tuhaf bir durumun içerisindeyim metabolizmamda daha önce anabolizan kullanımına bağlı olarak bir hasar oluşmuş olabilir mi yada troidlerimde ? @Vural2 @Rdm

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Rdm    2.527
Eyzel2, 2 saat önce yazdı:

Merhabalar arkadaşlar yaşadığım bir sorun hakkında tecrübesi olanlardan yardım istiyorum ilaçları kestim pct yaptım değerlerim normale yakındı askere gittim geldim 6 ay kadar geçti ve 1 senedir ilaç almıyorum şimdi askerde kg aldım yağ oranım 30 vardır inanılmaz çabuk kilo alıyorum fakat zor veriyorum.

şu an 15 gündür diyet yapıyorum testesteron p ve masteron kullanımına başladım fakat tuhaf bir şekilde su bile atamadım yağ yaktığımı düşünmüyorum kilom inceden inceden artıyor anlamsız bir şekilde kilo veremiyorum üzerine kilo alıyorum yediğim de ortalama 1500-2000 kalori günlük ve karb şeker tüketmiyorum çok tuhaf bir durumun içerisindeyim metabolizmamda daha önce anabolizan kullanımına bağlı olarak bir hasar oluşmuş olabilir mi yada troidlerimde ? @Vural2 @Rdm

Öncelikle ilaçların güvenilir olduğundan emin misin ?

Eğer emin isen aldığın kalori miktarından emin misin ?

Her ikisinden de emin isen hormon testi yaptırıp özellikle T3 T4 ve TSH testlerini de istemelisin ki durumun neymiş ortaya çıkabilsin.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Eyzel2    70
Rdm, 1 dakika önce yazdı:

Her ikisinden de emin isen hormon testi yaptırıp özellikle T3 T4 ve TSH testlerini de istemelisin ki durumun neymiş ortaya çıkabilsin.

Nasipse bu hafta gideceğim de içim rahat değil bir tür evham aldı içimi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.527

Çok kafaya takma, zaman zaman olabiliyor böyle durumlar, vücut toparlıyor kendini bir şekilde. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Eyzel2    70
Rdm, 23.03.2023 - 15:48 yazdı:

Görünürde bir problem var mu hocam sence önerin tavsiyen 

FC4AF05D-235E-46ED-B81D-BB4A6CDE84F1.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.527

Vücudunda enfeksiyona bağlı bir durum var gibi, crp ve sedimantasyonun yüksek çıkmış. 

Ferritin de yüksek ki  fazla demir alımı/depolanması veya karaciğer ile alakalı bir durum olabilir. Demir içeriği yüksek gıdalardan uzak dur bir süre.

Bol yeşillik, enginar brokoli ve roka maydanoz her öğünde tüketmeye çalış. Ve en önemlisi bir dahiliye uzmanına test sonuçlarını göster.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Eyzel2    70
Rdm, 7 dakika önce yazdı:

Vücudunda enfeksiyona bağlı bir durum var gibi, crp ve sedimantasyonun yüksek çıkmış. 

Ferritin de yüksek ki  fazla demir alımı/depolanması veya karaciğer ile alakalı bir durum olabilir. Demir içeriği yüksek gıdalardan uzak dur bir süre.

Bol yeşillik, enginar brokoli ve roka maydanoz her öğünde tüketmeye çalış. Ve en önemlisi bir dahiliye uzmanına test sonuçlarını göster.

Pazartesi görüneceğim haftasonu diye vakip kalmadı dahiliyede baktırdım ,  ilaçlar ödem yapıyor enfeksiyon olarak teste yansır mi acaba 

tarihinde Eyzel2 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.335
Eyzel2, 23 dakika önce yazdı:

Pazartesi görüneceğim haftasonu diye vakip kalmadı dahiliyede baktırdım ,  ilaçlar ödem yapıyor enfeksiyon olarak teste yansır mi acaba 

Yansımış zaten hocam crp büyük ihtimalle bundan kaynaklı yüksek.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Eyzel2    70
Rdm, 24.03.2023 - 16:21 yazdı:

Reis tip 2 diyabet çıktı 😅 kilo veremememizin sebebi buymuş bir önerin var mı bu konu hakkında doktor direk diaformin yazdı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mokarper    15
Eyzel2, Bir saat önce yazdı:

Reis tip 2 diyabet çıktı 😅 kilo veremememizin sebebi buymuş bir önerin var mı bu konu hakkında doktor direk diaformin yazdı 

Glifor faydalı olabilir. Tip 2 diyabet başlangıcında kullanılıyor insülin hassasiyetini arttırıyor. Diyabet olmadan kullanan sporcular bile var.

• Vayyyy!! 1
  • Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.527
Eyzel2, 9 saat önce yazdı:

Diaformin kullanacaksan tek önerim kesinlikle yemeklerle birlikte kullan. İlk haftalar sürekli diare olacaksın ama sabredersen sindirim sistemi alışacak ve geçecektir. Ama yemeklerden önce veya sonra alırsan hep diare olacaksın :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Eyzel2    70
Rdm, 13 saat önce yazdı:

Diaformin kullanacaksan tek önerim kesinlikle yemeklerle birlikte kullan. İlk haftalar sürekli diare olacaksın ama sabredersen sindirim sistemi alışacak ve geçecektir. Ama yemeklerden önce veya sonra alırsan hep diare olacaksın :)

Glifor kullanmaya başladım reis aşırı gaz yapıyor ve sindirim zorluğu çekiyorum istifra ettirdi zeplin gibi gezdim tüm gün bu zamanla geçer inşallah 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.