Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

ardafurkan

Trenbolone çalışıyor mu çalışmıyor mu

Önerilen İletiler

ardafurkan    11

Arkadaşlar merhaba ! Şu anda haftalık 250mg tren hexa + haftalık 600mg testo cyp küründeyim , kan testi vereceğim , 3-4 hafta oldu başlayalı. İlacın çalışıp çalışmadığını anlamak için hangi kan testlerini vermem gerekiyor? total testosteron , e2 ve prolaktin dışında

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Rdm    2.532

Hormon testi ile sadece testosteronun çalışıp çalışmadığını kesin öğrenebilirsin. Diğer ilaçlar ise hormon değerleri ile sadece tahmini olarak değerlendirilebilir.

Örneğin Tren prolaktini yükseltir(genellikle) ama yüksek testostoronda kiminde prolaktini yükseltebilir, dolayısıyla testosteron çalışıyordur, prolaktin değerini de yükseltmiştir, tren çalışmıyordur ama prolaktin değerin yüksek olduğu için çalışıyor sanılabilir.

Özetle, sağlam güvenilir kişilerden (kaldı ki bu devirde kimseye güvenilmiyor) ilaç tedarik etmek gerekli.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    904
ardafurkan, 34 dakika önce yazdı:

Arkadaşlar merhaba ! Şu anda haftalık 250mg tren hexa + haftalık 600mg testo cyp küründeyim , kan testi vereceğim , 3-4 hafta oldu başlayalı. İlacın çalışıp çalışmadığını anlamak için hangi kan testlerini vermem gerekiyor? total testosteron , e2 ve prolaktin dışında

Anlayamazsın net olarak. Daha öncede bahsettim kuzenimle beraber aynı flakondan tren vuruyoruz. Onun prolaktini tavan yaparken benimkinde ufak bir artış bile söz konusu değil. Şimdi buna bakarak ilaç çalıştı veya çalışmadı diyemeyiz. Tecrübe olarak şunu diye bilirim. Tren kullanınca saçma bir güç gelir 2-3 hafta içinde görüntüde sertleşme olur 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    228

Ben tren acetate kullanıyorum kaslarda ne pump var ne de sert bir görüntü yan etkileri desen onlarda yok sahte Büyük ihtimalle beslenmem de çok iyi kimseye güven olmuyor ilaç tedarik etme konusunda fake satmayan piyasada 4 parmak geçmez 

tarihinde Tr3n tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    285

Tren mg farketmeksizin gece terlemesini banko yapıyor. Sende olmuyorsa ilaç şüpheli kardeşim. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gymibo    137
Mhmt38, 52 dakika önce yazdı:

Tren mg farketmeksizin gece terlemesini banko yapıyor. Sende olmuyorsa ilaç şüpheli kardeşim. 

Abi ben 8 hafta ben falan kullandım haftalık 150 mg SP, kullandigim sure boyunca uyku nedir unuttum. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532
Mhmt38, 2 saat önce yazdı:

Ama testosteron da terleme yapıyor kimi bünyelerde. Dolayısıyla hala yazdıklarımın arkasındayım :) 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.360

Tren bünyene girdiğinde bir farklılık hissetmiyorsan o tren boştur.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben 3 farklı marka treni aynı kürde kullandım ilk iki markada yaşamadığım hissiyatı tek bi markada yaşadım öksürük ateş basması dalgınlık durgunluk ben çalıştığını böyle anladım diğer ikiside gece kabus vb yapıyodu ama hepsi 1ml 100mg olmasına rağmen hiç bu kadar etki yapmıyordu, 3 ilaçta da damarlanma çok oldu muhtemelen ilaç underdose olabilir veya hiç çalışmamış da olabilir gördüğün etkileri eksiksiz tam olarak yazarsan daha net cevap alabilirsin.

Ayriyetten ek olarak eklemek istedim trenin verdiği hissiyatı ilk aldığında paranoya, obsesyon ve benzeri de yapabiliyor yani saçma düşünceler geliyor aklına. Vurduğunda pişman olup hayatı sorguladıysan kesin çalışıyodur. :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    228

İnternetten steroid belgeselleri izliyorum ağırlık çalışmazsan bile gün içinde hareketli bir birey olursan Steroidlerle kas kazanacağını söylüyorlar biz tren vuruyoruz en güçlü anabolik tepki yok cümbüşe gel😂

• Vayyyy!! 1
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n, 45 dakika önce yazdı:

İnternetten steroid belgeselleri izliyorum ağırlık çalışmazsan bile gün içinde hareketli bir birey olursan Steroidlerle kas kazanacağını söylüyorlar biz tren vuruyoruz en güçlü anabolik tepki yok cümbüşe gel😂

O aslında kas kazancı değil kasın su tutması mevzusu sarkoplazmik bi büyüme var fakat mikrofibyal bi büyüme yok yani ilacı bırakınca tekrar azalacak olan kısım 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Larues    235

Büyük bir hocamın sözü vardı; trenbolonun orijinali denk geldiyse emin ol sahte mi diye düşünmezsin diye🤣

• Beğen 2
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Şahinbey
      Merhaba dostlar,
      Tren acetat ilk enjeksiyonumu vurdum bugün:
      haftalık 150 mg ile başlayıp 150 mg ile bitireceğim süreci Arttırmayacağım fakat kendim her şeyi terazide tartsam da içimde korku var bu kürden en az zararla nasıl çıkabilirim 8-10 hafta düşünüyorum.
      Multi vitamin c vitamini OMEGA 3 magnezyum milk thistle saw Palmetto nac 600 Günlük kullanıyorum fakat yine de içimde bir kuşku var sizin tecrübelerinize dayanarak trende kesinlikle su olması lazım dediğiniz bir koruyucu yada kesinlikle bu olmaz dediğiniz bir uyarıcı vb var mı.?
      Teşekürler şimdiden
    • Yazan: Ferhelm
      Öncelikle selamlar şu ana kadar hiç kendi isteğim ile hastaneye gidip kan testi yaptırmadım, tüm değerlerin görüleceği bir test yaptırmak istiyorum nasıl yaptırabilirim ?
    • Yazan: ardarnold
      Merhaba,
      1.5 sene aralıksız kürdeydim şuanda 4 hafta kısa bi tren kürüne girdim 2 saat önce bi cinsel ilişki yaptım tam kalkıyor erekte oluyor diyorum iniyor kız bağırdı ama psikolojikmen geriliyorum öyle olunca bilmiyorum testislerde çok küçük ne yapmalıyım lütfen akıl verin?
    • Yazan: boziko
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız? 
      Endokrin için çok uzaktaki bir hastaneye gitmem gerekiyor ve randevu almak çok zor. O yüzden aile hekiminde veya dahiliyede bu testlere baktırabiliyorsak çok güzel olur, bilgilendirirseniz sevinirim.
      Bende zaten:
      prolaktin shbg total testo lh fsh Değerlerim var ama diğerlerine baktırmadım. Bazı hocalar e2 değerini de istiyormuş o yüzden ona da baktırmam lazım sanırım.
      Uzun lafın kısası '' aile hekimliğinde tüm test sonuçlarımı rica etsek eksiksiz alabiliyor muyum? ''
      Cevaplar için teşekkürler
    • Yazan: ruis
      Bu Pazartesi ilk kürüme gireceğim küre girmeden önce, Bugün saat 17 de özelden testo boldenon anapolon kürüm için kan testi vermeyi planlıyorum aşağı da ki değerler yeterli mi sizce? Eklemem gerek bir şey var mı ekstra olarak teste gitmeden önce en doğru sonuçlara ulaşmam için ne yapmam gerek ?
      Total testo  E2 Lh Fsh Alt Ast Trigiserit Hemogilobin cevaplarınızı bekliyorum.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.