Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

ArdaK2

Kilom artmıyor

Önerilen İletiler

ArdaK2    53

Merhabalar bir süredir definasyon yapıyordum 90kg dan 80kg a kadar indim belim 7cm inceldi sonra bulka geçeyim dedim 3 haftadır kaloriyi epey arttırmama rağmen 80kg da kaldım kilo artmıyor definasyon da 200gr pirinçe kadar düşmüştüm ve hergün 1 saat kardiyo yapıyordum kardiyoyu bıraktım şimdi 500gr pirinç yiyorum yaklaşık 1000kalori arttırdım ama kilom artmıyor 

Ve şuanda pct dönemindeyim rastlantisal hocanın yazdığı gibi yapıyorum ovitrella vurdum şuan klomen tomoksifen kullanıyorum acaba pct döneminden kaynaklı mı kilom artmıyor? @Rdm @rastlantisal

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Mimaroba    41

Hocam açıkcası ben naturelim 2 yıl oluyor bu sporu yapalı ve ben de bu durumun benzerlerini dönem dönem yaşıyorum ilaçlar özelinde pek bir bilgim yok bu nedenle o kısmına yorum yapmayacağım ama üstüne gidip diyeti bozmamak işe yarıyor benim de sizin gibi 1 ay ay a yakın aynı kiloda sabit kaldığım dönemler oldu bulk zamanı ve bu bir ayda kilom da su tutumlari hariç pek bir değişiklik olmasa da sonrasında 1-2 hafta içinde diyetim aynı olmasında rağmen kilo almaya başlıyorum size tavsiyem diyetinize devam etmeniz yönünde yine de tatmin olmuyosanız kalorileri arttırabilirsiniz bence

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
ArdaK2, Bir saat önce yazdı:

Merhabalar bir süredir definasyon yapıyordum 90kg dan 80kg a kadar indim belim 7cm inceldi sonra bulka geçeyim dedim 3 haftadır kaloriyi epey arttırmama rağmen 80kg da kaldım kilo artmıyor definasyon da 200gr pirinçe kadar düşmüştüm ve hergün 1 saat kardiyo yapıyordum kardiyoyu bıraktım şimdi 500gr pirinç yiyorum yaklaşık 1000kalori arttırdım ama kilom artmıyor 

Ve şuanda pct dönemindeyim rastlantisal hocanın yazdığı gibi yapıyorum ovitrella vurdum şuan klomen tomoksifen kullanıyorum acaba pct döneminden kaynaklı mı kilom artmıyor? @Rdm @rastlantisal

Definasyon döneminde treoid leri hızlandırıcak ilaç kullandıysan, kilo alamamanın sebebi TSH düşüklüğü olabilir

İstediğin kadar kalori al ne yaparsan yap tsh düşükse yani treoid hızlı çalışıyorsa kilo alamazsın 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ArdaK2    53
mcanmeco, Şimdi yazdı:

Definasyon döneminde treoid leri hızlandırıcak ilaç kullandıysan, kilo alamamanın sebebi TSH düşüklüğü olabilir

İstediğin kadar kalori al ne yaparsan yap tsh düşükse yani treoid hızlı çalışıyorsa kilo alamazsın 

Hocam kullanmadım testosteron e. kullanmıştım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
ArdaK2, 1 dakika önce yazdı:

Hocam kullanmadım testosteron e. kullanmıştım 

Testosteron ile tsh ın bağlantısı varmı bilmiyorum fakat kendimden örnek veriyim 

2016 civarıydı sanırım deca kürünün son haftalarında tsh düşmüş dibe vurmuş, birden bire kilo vermeye başladım standart bir diyetim vardır hergün ortalama aynı besleniyorum ve buna rağmen kilo kaybım oldu 

Dahiliye ye gidip durumu anlattım treoid ler hızlı çalışıyor dedi bu yüzden kilo vermiş ve kilo alamıyor olabilirsin dedi,, 1 ay ilaç kullandım ve sonrasında kilo artışı tekrar başladı 

Seninde bir baktırmanda fayda var madem pct yapıyorsun hazır gitmişken komple hormon lara bir baktır 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ArdaK2    53
BİLGE MADAM SEYİS, 25 dakika önce yazdı:

Östrojen düştükçe su kaybediyor, yedikçe de kilo alıyor olabilirsin

Hocam östrojen düşüşü ne zaman durur peki

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ArdaK2, 31 dakika önce yazdı:

Hocam östrojen düşüşü ne zaman durur peki

Hocam pct başlamadan önce kan testi yaptın mı ? Testo hala yüksekse vücuttan çıktıkca östrojen düşecek su kaybedeceksin. Pct  zaten düşürür

tarihinde BİLGE MADAM SEYİS tarafından düzenlendi
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
ArdaK2, 3 saat önce yazdı:

Takılma, bulk dönemlerinden referansın tartı değil idman şiddetin ve ağırlıkların olsun şimdi senin durumunda pct dönemindeyiz kütlenin artmaması bir hayli normal anabolik sistemin yeni açılıyor diyebiliriz teston yeni üretiliyor vesaire bu süreçte kalori artırmana rağmen kütle alamama durumu gayet normal ama ağırlıklarında sabit kalıyorsa bu sevindirici bir durum dostumuzun dediği gibi tsh önemli rol oynuyor dip yaptıysa 6kcal da alsan kilo alamazsın, yakın zamanda bir kan testi ver bence sağlıklı sporlar.. 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330
ArdaK2, 19 saat önce yazdı:

PCT döneminde bulk, cut vs uğraşılmaz. Pompa yönelik antrenmanını yapıp salondan çıkarsın. İlaçtan çıktığın için vücudun bol bol su atacak. Normalde kilo veriyordun. Yağlanarak kilo verişini tartı bazında durdurmuş oldun.

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532

@ArdaK2 kim sana dedi ki pct döneminde bulk yap ? Pct bir tedavi süreci, tedavi sürecinde kilo almak veya vermek kimin aklına gelir ki ? 

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ArdaK2    53

Teşekkür ederim yardımcı olduğunuz için ozaman günlük kalori ihtiyacım kadar kalori alicam kalori fazlalığı oluşturmuyorum 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330
ArdaK2, Şimdi yazdı:

Teşekkür ederim yardımcı olduğunuz için ozaman günlük kalori ihtiyacım kadar kalori alicam kalori fazlalığı oluşturmuyorum 

Çok yağlanırsın bu dönemde. Bu kadar kısa sürede nasıl bu kadar çok yağlandım diye şaşarsın :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ArdaK2    53
rastlantisal, 50 dakika önce yazdı:

Çok yağlanırsın bu dönemde. Bu kadar kısa sürede nasıl bu kadar çok yağlandım diye şaşarsın :)

Peki kalori açığımı oluşturayım ozaman 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330
ArdaK2, 9 dakika önce yazdı:

Peki kalori açığımı oluşturayım ozaman 

Hayır metabolik kaloride kalsan kafi. Bu dönemde proteine çok yüklen. Aynı şekilde kreatin kullanımı da tavsiye ederim.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Aviator    3
mcanmeco, 19.03.2023 - 12:33 yazdı:

Testosteron ile tsh ın bağlantısı varmı bilmiyorum fakat kendimden örnek veriyim 

2016 civarıydı sanırım deca kürünün son haftalarında tsh düşmüş dibe vurmuş, birden bire kilo vermeye başladım standart bir diyetim vardır hergün ortalama aynı besleniyorum ve buna rağmen kilo kaybım oldu 

Dahiliye ye gidip durumu anlattım treoid ler hızlı çalışıyor dedi bu yüzden kilo vermiş ve kilo alamıyor olabilirsin dedi,, 1 ay ilaç kullandım ve sonrasında kilo artışı tekrar başladı 

Seninde bir baktırmanda fayda var madem pct yapıyorsun hazır gitmişken komple hormon lara bir baktır 

Hocam ayni problem bende de var, kilo alamiyorum, Tsh bende de düşük değil yüksek, onu referans araligi degerine getirmeye calisiyorum, doktor euthyrox 50mg kullan dedi, kullaniyorum o deger dusuyor fakat birakinca tekrardan artiyor dalgali sekilde, siz TSH icin ne kullaniyorsunuz? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
Aviator, 35 dakika önce yazdı:

Hocam ayni problem bende de var, kilo alamiyorum, Tsh bende de düşük değil yüksek, onu referans araligi degerine getirmeye calisiyorum, doktor euthyrox 50mg kullan dedi, kullaniyorum o deger dusuyor fakat birakinca tekrardan artiyor dalgali sekilde, siz TSH icin ne kullaniyorsunuz? 

Bende aynı ilacı kullanıyorum, 2016 dan beri düzelmiyor dönem dönem halsizlik veya bitkinlik şikayetlerim olduğu zaman ilaç ile müdahale ediyorum, onun dışında tsh ref değeri ise kalori arttırarak kilo almaya çalış

Yada treoid leri yavaş çalıştırıcak ilaç alarak kendini deneyebilirsin, yani tsh yüksekliği lazım,,, ama bunun ne gibi yan etkileri olur bilmiyorum, çok ciddi sıkıntıya girebilirsin 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.