Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Mehmet Atabey

Bel bölgesi

Önerilen İletiler

samet9098    29
Mehmet Atabey, 18.03.2023 - 13:36 yazdı:

Keyifli forumlar….
Hocalarım bel bölgem için tavsiyeleriniz nelerdir?

vakum ve definasyon yapabilirsin birşeyler kullanmak istiyorum diyorsan fragment veya yohimbinde kullanabilirsin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
samet9098, Şimdi yazdı:

vakum ve definasyon yapabilirsin birşeyler kullanmak istiyorum diyorsan fragment veya yohimbinde kullanabilirsin

Yaşım 18 olduğundan kullanmak istemiyorum bir şey dediklerinizi yapacağım hocam teşekkürler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
samet9098    29
Mehmet Atabey, 1 saat önce yazdı:

Yaşım 18 olduğundan kullanmak istemiyorum bir şey dediklerinizi yapacağım hocam teşekkürler.

bu söylediklerim hormon dengeni vs bozmaz zaten yohimbine tamamen bitkisel rahatlıkla kullanabilirsin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
Mehmet Atabey, 18.03.2023 - 13:36 yazdı:

Keyifli forumlar….
Hocalarım bel bölgem için tavsiyeleriniz nelerdir?

Yaşı küçük bir kardeşimişsin anladığım kadarıyla bir şey önerememem dostum sırtını büyütmeye odaklan olabildiğince row hareketlerinde ağır çalış bu yaşlarda spesifik olarak diyet yapmanı önermem ye olabildiğince bas ileride kas kütlesi eklediğin zaman güzel bir diyet ile bel bölgeni temizleriz.. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
dante48    11

Temiz bir bulk yapıp daha sonrasında güzel bir definasyona girmen en temizi olur. Bölgesel olarak yağ yakımı diye bir şey yok tabiki. Yani üst kalsın göbek erisin sadece diye bir şey yok. O liposuction ile olur anca :D. Ağırlık çalışmaya devam et güzel bir kiloya çık. Örn; 178 boyun var 90 kg çıktın, ondan sonra sağlam bir cutting yaparsın. Karbı minimuma düşürürsün. En önemlisi düzenli kardiyo. İlaç da kullansan, beslenmene dikkat de etsen kardiyosuz bu iş olmaz. Genelde erkeklerde bel ve göbek, kadınlarda kalçada birikir yağ. Verirken de en son oralardan gider. İlk önce yüzden gider, bacak, kol vs küçülmeye başlar moralin bozulmasın. Bu yüzden önce bulka girmeni tavsiye ediyorum. Ödem atarsın zaten ilk başlarda. Sonra kg verme hızın çok düşecek bu da normal. Vücut yakacak yağ aradığı zaman bel ve çevresine gitmeye başlayacak işte o zaman hatların belli olmaya başlar. En önemli 2 şey düzenli kardiyo ve beslenme.

Takviye konusunda alttaki wp ikonundan Burak Hoca ile konuşabilirsin hem kafan rahat olur alacağın ürün konusunda, hem danışabileceğin iyi bir hocan olmuş olur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
dante48, 5 saat önce yazdı:

Temiz bir bulk yapıp daha sonrasında güzel bir definasyona girmen en temizi olur. Bölgesel olarak yağ yakımı diye bir şey yok tabiki. Yani üst kalsın göbek erisin sadece diye bir şey yok. O liposuction ile olur anca :D. Ağırlık çalışmaya devam et güzel bir kiloya çık. Örn; 178 boyun var 90 kg çıktın, ondan sonra sağlam bir cutting yaparsın. Karbı minimuma düşürürsün. En önemlisi düzenli kardiyo. İlaç da kullansan, beslenmene dikkat de etsen kardiyosuz bu iş olmaz. Genelde erkeklerde bel ve göbek, kadınlarda kalçada birikir yağ. Verirken de en son oralardan gider. İlk önce yüzden gider, bacak, kol vs küçülmeye başlar moralin bozulmasın. Bu yüzden önce bulka girmeni tavsiye ediyorum. Ödem atarsın zaten ilk başlarda. Sonra kg verme hızın çok düşecek bu da normal. Vücut yakacak yağ aradığı zaman bel ve çevresine gitmeye başlayacak işte o zaman hatların belli olmaya başlar. En önemli 2 şey düzenli kardiyo ve beslenme.

Takviye konusunda alttaki wp ikonundan Burak Hoca ile konuşabilirsin hem kafan rahat olur alacağın ürün konusunda, hem danışabileceğin iyi bir hocan olmuş olur.

Çok teşekkürler hocam yavaş yavaş kalori artırıyım o zaman 2000 alıyordum 3000 e kadar çekeyim kaloriyi

Hocam benim kafama takılan şey var acaba bu spora genetiğim elverişli mi nasıl anlayabilirim 

galicik, 5 saat önce yazdı:

Yaşı küçük bir kardeşimişsin anladığım kadarıyla bir şey önerememem dostum sırtını büyütmeye odaklan olabildiğince row hareketlerinde ağır çalış bu yaşlarda spesifik olarak diyet yapmanı önermem ye olabildiğince bas ileride kas kütlesi eklediğin zaman güzel bir diyet ile bel bölgeni temizleriz.. 

Hocam 7-8 aydır adam akıllı bulk yaptım bel bölgesi rahatsiz etmeye başladı baya cut yapıp bulk mu geçsem diye düşünüyordum ama siz tabiki daha iyibilirsiniz hocam 2000 kalori alıyordum yavaş yavaş 3k ya kadar arttırayım teşekkürler.

birde hocam bu spora genetiğim el verişli olup olmadığını nasıl anlarım 

tarihinde Mehmet Atabey tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
Mehmet Atabey, 19 dakika önce yazdı:

Hocam 7-8 aydır adam akıllı bulk yaptım bel bölgesi rahatsiz etmeye başladı baya cut yapıp bulk mu geçsem diye düşünüyordum ama siz tabiki daha iyibilirsiniz hocam 2000 kalori alıyordum yavaş yavaş 3k ya kadar arttırayım teşekkürler.

birde hocam bu spora genetiğim el verişli olup olmadığını nasıl anlarım 

Bu konuda seni üzmek istemem ama genetiği iyi olan kişiler simit ayran ile bile ilk 2 yıl büyüyor size koyuyor ne yazık ki... O kadar genetiği iyi insanla karşılaştım ki benim bu spora verdiğim eforun 10 da 1 ini verip benden büyük sizelara kolay ulaştılar üzücü ama elden bir şey gelmiyor. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik, 2 dakika önce yazdı:

Bu konuda seni üzmek istemem ama genetiği iyi olan kişiler simit ayran ile bile ilk 2 yıl büyüyor size koyuyor ne yazık ki... O kadar genetiği iyi insanla karşılaştım ki benim bu spora verdiğim eforun 10 da 1 ini verip benden büyük sizelara kolay ulaştılar üzücü ama elden bir şey gelmiyor. 

Hocam yarışma falan olmaz o zaman ıfbb pro olmayı çok isterdim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
Mehmet Atabey, 2 dakika önce yazdı:

Hocam yarışma falan olmaz o zaman ıfbb pro olmayı çok isterdim 

Dostum davulun sesi uzaktan hoş geliyor bu camia insta story lerinde izlediğin gibi değil... Zor bir iş maddiyat ister şimdi bu işin detayına girmek istemiyorum ama benden sana tavsiye kendini geliştir eğitimine kültürüne odaklan spor ağırlık kaldırmak 2. planında bile olmasın 3. 4. planında olsun. Bugün ıfbb pro olarak gördüğün türk sporcuların sosyal medyadan önceki hallerine baksan kimseyi küçümsemek yermek asla istemem ama bir çoğu vasıfsız insan en basit yaklaşım ile olaya bakalım bir maymunu eğitsek maymun bak dambıl kaldır 3x12 o bile yapabilir 5 maymun ele alalım 1 i genetik şanslı 1 i nin elinden tutuyorlar bir yerlere geliyor sen onları izliyorsun 4 ü şansız elinden tutan yok geri planda kalıyor ya bir spor salonunda asgari alırsa dua etsin hocalık yapıyor ya da instada habire bot basıp millete merdiven altı ürün kitlemeye çalışıyor boşver kardeşim sen odaklan eğitimine kendini fizik olarak değil zihin olarak geliştir... 

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.354
galicik, 10 dakika önce yazdı:

Dostum davulun sesi uzaktan hoş geliyor bu camia insta story lerinde izlediğin gibi değil... Zor bir iş maddiyat ister şimdi bu işin detayına girmek istemiyorum ama benden sana tavsiye kendini geliştir eğitimine kültürüne odaklan spor ağırlık kaldırmak 2. planında bile olmasın 3. 4. planında olsun. Bugün ıfbb pro olarak gördüğün türk sporcuların sosyal medyadan önceki hallerine baksan kimseyi küçümsemek yermek asla istemem ama bir çoğu vasıfsız insan en basit yaklaşım ile olaya bakalım bir maymunu eğitsek maymun bak dambıl kaldır 3x12 o bile yapabilir 5 maymun ele alalım 1 i genetik şanslı 1 i nin elinden tutuyorlar bir yerlere geliyor sen onları izliyorsun 4 ü şansız elinden tutan yok geri planda kalıyor ya bir spor salonunda asgari alırsa dua etsin hocalık yapıyor ya da instada habire bot basıp millete merdiven altı ürün kitlemeye çalışıyor boşver kardeşim sen odaklan eğitimine kendini fizik olarak değil zihin olarak geliştir... 

Şu yazıyı sadece beğenmek için elvermedi. Akıllı adamın hali valla bir başka oluyor🫡

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik, 2 dakika önce yazdı:

Hocam çok doğru konuşuyorsun. Ben bunu ilk yapacağım iş olarak görmüyorum. Belli bi işim olacak kendi paramı kendim kazanmaya başladığım zaman yarışma düşüneceğim. Hayalim ıfbb pro o sahneyi tatmak istiyorum.  sonuç alırsam iş olarak kendimi bu işe de adamak istiyorum. Hocam bu spor da üst düzey bağımlılık var atamıyorum 2. Plana. Çok teşekkürler hocam zamanınızı ayırdığınız için.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
otopsicikedi, 1 dakika önce yazdı:

Şu yazıyı sadece beğenmek için elvermedi. Akıllı adamın hali valla bir başka oluyor🫡

Teşekkür ederim dostum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.354
Mehmet Atabey, 2 dakika önce yazdı:

Hocam çok doğru konuşuyorsun. Ben bunu ilk yapacağım iş olarak görmüyorum. Belli bi işim olacak kendi paramı kendim kazanmaya başladığım zaman yarışma düşüneceğim. Hayalim ıfbb pro o sahneyi tatmak istiyorum.  sonuç alırsam iş olarak kendimi bu işe de adamak istiyorum. Hocam bu spor da üst düzey bağımlılık var atamıyorum 2. Plana. Çok teşekkürler hocam zamanınızı ayırdığınız için.

Daha yaşın çok genç uzun vadeli de düşünsen aslında onlar anlık hevesler olabiliyor. Bu spor gibi uzun vadede geçimini sağlayabildigin ilgi alanların varsa öncelikle kendini başka bir konuda daha geliştirip geçimini sağlaman gerek maalesef bu spor peynir ekmekle olmuyor. Ve bir sporcu düşün tek yeteneği Allah'ın ona verdiği genetik başka hiç bir becerisi yok iki kelam etmeyi beceremez hayatı spor olmuş başka birşey konuşamaz. Böyle insanlardan olmaktansa çok yönlü bir insan olup kendini her ortamda satabilecek kalifiyeli bir insan olarak geliştirmelisin.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi, 1 dakika önce yazdı:

Daha yaşın çok genç uzun vadeli de düşünsen aslında onlar anlık hevesler olabiliyor. Bu spor gibi uzun vadede geçimini sağlayabildigin ilgi alanların varsa öncelikle kendini başka bir konuda daha geliştirip geçimini sağlaman gerek maalesef bu spor peynir ekmekle olmuyor. Ve bir sporcu düşün tek yeteneği Allah'ın ona verdiği genetik başka hiç bir becerisi yok iki kelam etmeyi beceremez hayatı spor olmuş başka birşey konuşamaz. Böyle insanlardan olmaktansa çok yönlü bir insan olup kendini her ortamda satabilecek kalifiyeli bir insan olarak geliştirmelisin.

Tamamdır hocam bende aynı hataya düşüyordum 1. Öncelik verdim herşeyden önemli gördüm dediklerinizi dikkate alacağım çok saolun.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
qwert    25
samet9098, 7 saat önce yazdı:

vakum diye tabir ettiğiniz şey nedir hocam benim bel bölgem arkadaşınkinden çok daha yağlı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
qwert, 1 dakika önce yazdı:

vakum diye tabir ettiğiniz şey nedir hocam benim bel bölgem arkadaşınkinden çok daha yağlı

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.