Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Neonox

Tahlillerim de herhangi bir anormallik var mı?

Önerilen İletiler

Neonox    2

İyi günler iyi akşamlar dilerim.

Yaklaşık 3-4 aydır cinsel isteğimde azalma oldu. Sanki kendimi yorgun hissediyordum. Gidip test yaptırmaya karar verdim. Sonuçların nasıl olduğu hakkında sizden bilgi almak istedim. Herhangi bir anabolik madde, steroid kullanmadım.

kantesti.png kortizol.png progestron.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

scorocco    113
Neonox, 17.03.2023 - 22:20 yazdı:

İyi günler iyi akşamlar dilerim.

Yaklaşık 3-4 aydır cinsel isteğimde azalma oldu. Sanki kendimi yorgun hissediyordum. Gidip test yaptırmaya karar verdim. Sonuçların nasıl olduğu hakkında sizden bilgi almak istedim. Herhangi bir anabolik madde, steroid kullanmadım.

Merhaba isteksizlik nedenlerinden biri e2 yüksek

ve prolaktik üst sınıra dayanıp aşmış duygusal değişiklikler felanda hissedebilirsiniz bu durumda.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Neonox    2

scorocco, 32 dakika önce yazdı:

Merhaba isteksizlik nedenlerinden biri e2 yüksek

ve prolaktik üst sınıra dayanıp aşmış duygusal değişiklikler felanda hissedebilirsiniz bu durumda.

Düşürmek için tavsiyeleriniz var mı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762

Çok ilginç hiç bir ürün kullanmadan bu değerlerin böyle çıkması sarms merdiven altı supp falan bir şey kullandın mı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Neonox    2
galicik, 11 dakika önce yazdı:

Çok ilginç hiç bir ürün kullanmadan bu değerlerin böyle çıkması sarms merdiven altı supp falan bir şey kullandın mı 

Creatin kullanıyorum onun dışında herhangi bir şey kullanmadım. Kullanmayı düşünüyordum fakat sonuçların böyle çıkması garip geldiği için sizlere sormak istedim. Elimde kullanmak için 1-2 ürün vardı turinabol ve oxan ayriyetten proviron almıştım. Ama elimi dahi sürmedim.

tarihinde Neonox tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Neonox, 45 dakika önce yazdı:

Creatin kullanıyorum onun dışında herhangi bir şey kullanmadım. Kullanmayı düşünüyordum fakat sonuçların böyle çıkması garip geldiği için sizlere sormak istedim. Elimde kullanmak için 1-2 ürün vardı turinabol ve oxan ayriyetten proviron almıştım. Ama elimi dahi sürmedim.

Antidepresan kullanıyor musun?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Neonox    2
Anayurt Oteli, 15 dakika önce yazdı:

Antidepresan kullanıyor musun?

Hayır kullanmıyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.345

1 tane arimidex al işler yoluna yüksek ihtimalle girer. Her durumda bizi bilgilendir lütfen.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Neonox    2
rastlantisal, 3 saat önce yazdı:

1 tane arimidex al işler yoluna yüksek ihtimalle girer. Her durumda bizi bilgilendir lütfen.

Abi sabah ereksiyon olma durumum çok azaldı. 1-2 sene önce her zaman sabah kalktığımda ereksiyon yaşıyordum  

Spermim şeffaf ve çok akışkan. 

Ayriyeten 13-14 yaşlarında fazla kiloluydum gögüslerimin ucu ağrıyordu ve hafiften jinekomasti var. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Neonox, 21 dakika önce yazdı:

Abi sabah ereksiyon olma durumum çok azaldı. 1-2 sene önce her zaman sabah kalktığımda ereksiyon yaşıyordum  

Spermim şeffaf ve çok akışkan. 

Ayriyeten 13-14 yaşlarında fazla kiloluydum gögüslerimin ucu ağrıyordu ve hafiften jinekomasti var. 

Hocam en iyisi ürolojiden randevu al sen. Teston yüksek zaten e2 nin yüksek olması normal bence. Öyle testoya böyle e2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.358
rastlantisal, 4 saat önce yazdı:

Abi arimidex kullanırsa büyük ihtimalle eski yerine geri gelecek e2si

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.345
otopsicikedi, 1 saat önce yazdı:

Abi arimidex kullanırsa büyük ihtimalle eski yerine geri gelecek e2si

illa ki ama olayın psikolojik yanı da var. Şimdi E2 neticesinde cinselliği kafaya takmış durumda. E2 düşürüp modu yükseldiğinde gelen moralle düzelmek daha kolay oluyor.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.358
rastlantisal, Bir saat önce yazdı:

illa ki ama olayın psikolojik yanı da var. Şimdi E2 neticesinde cinselliği kafaya takmış durumda. E2 düşürüp modu yükseldiğinde gelen moralle düzelmek daha kolay oluyor.

Abi arkadaş 19 yaşında birdaha kan testlerine bakarsan hormonları tam oturmamış hala ergenlikte bir arkadaş. O yüzden bu şekilde dalgalanma yaşaması çok normal. Bence belli aralıklarla kan testi verip ona göre hareket etmeli ergenlikteki birinde kan değerleri degisken olabilir.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bugracos    14
BİLGE MADAM SEYİS, 4 saat önce yazdı:

Hocam en iyisi ürolojiden randevu al sen. Teston yüksek zaten e2 nin yüksek olması normal bence. Öyle testoya böyle e2         e2 nin yüksek olması nasıl normal olabilir bu bir ERKEK testo yüksek diye e2 yüksek xD dostum testo gün içerisinde ki idmanından beslenmenden cinsellikten bile yüksek çıkabilir ama e2 yi çıkartamazsın bu normal bir durum değil…

• Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Neonox    2

Ürolojiden randevu aldım bu testleri yaptırmak için fakat doktor, sadece testleri yaparım  bu benim alanımı aşıyor endokrinolojiden randevu almamı gerektiğini söyledi herhangi bir müdahalede falan bulunmadı

Bugracos, 14 dakika önce yazdı:
BİLGE MADAM SEYİS, 5 saat önce yazdı:

Hocam en iyisi ürolojiden randevu al sen. Teston yüksek zaten e2 nin yüksek olması normal bence. Öyle testoya böyle e2         e2 nin yüksek olması nasıl normal olabilir bu bir ERKEK testo yüksek diye e2 yüksek xD dostum testo gün içerisinde ki idmanından beslenmenden cinsellikten bile yüksek çıkabilir ama e2 yi çıkartamazsın bu normal bir durum değil…

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bugracos, 47 dakika önce yazdı:
BİLGE MADAM SEYİS, 5 saat önce yazdı:

20 yaşında bir erkekte ortalama testo 480. Beslenmeyle 962 ye çıkar bilim dünyasıyla paylaş bulgularını

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Neonox    2
rastlantisal, 18.03.2023 - 07:00 yazdı:

Ümit abi proviron kullansam aynı sonucu verir mi ona göre sipariş edicem bugün 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.345
Neonox, 12 saat önce yazdı:

Ümit abi proviron kullansam aynı sonucu verir mi ona göre sipariş edicem bugün 

Proviron cinsel istek artırır. E2 üzerine büyük bir etkisi yok. Şu noktada sen kullanmasan daha iyi olur. Kullanacaksan da 1 haftayı geçmemeli.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Neonox    2
rastlantisal, 18.03.2023 - 07:00 yazdı:

@rastlantisal@rastlantisal ümit abi arimidexi aldım içinden 1 adet kullandım. Daha kullanıcak mıyım hocam yoksa tek seferlik mi??

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.345
Neonox, 13 dakika önce yazdı:

@rastlantisal@rastlantisal ümit abi arimidexi aldım içinden 1 adet kullandım. Daha kullanıcak mıyım hocam yoksa tek seferlik mi??

Sadece 1 tane. Bugün içti isen yarından itibaren istek yükselmeye başlar zaten.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Neonox    2
rastlantisal, 6 dakika önce yazdı:

Sadece 1 tane. Bugün içti isen yarından itibaren istek yükselmeye başlar zaten.

Tamamdır ümit abi. İlerleyen günler bilgi vericeğim.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xenostia    1
rastlantisal, 20.03.2023 - 07:00 yazdı:

Proviron cinsel istek artırır. E2 üzerine büyük bir etkisi yok. Şu noktada sen kullanmasan daha iyi olur. Kullanacaksan da 1 haftayı geçmemeli.

Hocam, Proviron da Masteron gibi aramotaza bağlanarak E2 seviyesinin ciddi düşmesine neden olmaz mı? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.345
xenostia, 3 dakika önce yazdı:

Hocam, Proviron da Masteron gibi aramotaza bağlanarak E2 seviyesinin ciddi düşmesine neden olmaz mı? 

E2 düşürme etkisi üzerinde masteron ile karşılaştırsak çerez kalıyor. Hatırı sayılır bir düşüş yaşatmıyor. Kendim kullanmıyorum çünkü beni örümcek adama çeviriyor. Düz duvarlara tırmanasım geliyor.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xenostia    1
rastlantisal, 4 dakika önce yazdı:

E2 düşürme etkisi üzerinde masteron ile karşılaştırsak çerez kalıyor. Hatırı sayılır bir düşüş yaşatmıyor. Kendim kullanmıyorum çünkü beni örümcek adama çeviriyor. Düz duvarlara tırmanasım geliyor.

Hahahaggaga anladım hocam, teşekkür ederim😅😂

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Neonox    2

@rastlantisalümit abi dün partnerimle ilişki yaşadım bir sorun yok fakat sabah ereksiyon durumu hala düzelmedi. Cinsel istek gündelik hayatta yok gibi. Nasıl bir yol izleyelim hocam 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: supzero
      merhaba hocalarım
      Başlıkta dediğim gibi spora gitme isteğim gelmiyor bu sorunu nasıl çözebilirim?
      Sizin de böyle durumlarınız oluyorsa nasıl çözdünüz yardımcı olur musunuz?
      Teşekkürler.
    • Yazan: Neoben
      Merhaba arkadaşlar yarın itibari ile spora evde başlıyacağım proteinocean dan creatin aldın 35 kg dambıllar aldım evde başlıyacağım beslenme şeklim vs nasıl olucak hazır sadece şimdiden evde yaptığım için creatin erken mi? Birde pirinç pilavinın yerine arada pirnç unu kullanabilir miyim? Yaş24 kilo 84 boy 175
    • Yazan: Yunus144
      Abilerim varikosel hakkında bilgisi olsan bu bilgiyi de paylaşabilecek olan var mı şimdiden teşekkürler.
    • Yazan: lordboethiah
      Herkese iyi forumlar.
      Only testo kürümün 5. haftasının ortasında influenzaya yakalandım, ateşti halsizlikti öksürüktü derken geçen hafta perşembeden sonra idman atamadım, diyetimi takip edemedim. Bugün devam ediyor hastalığım daha hafifte olsa.
      Geçen perşembe o kadar kötü durudmaydım ki enjeksiyon yapmadım. Dün 250 olmak üzere bir doz aldım, dün biraz iyi hissediyorum diye göğüs idmanına da gittim fakat bugün kafama kalasla vurulmuşcasına yatıyorum.

Önerileriniz nedir? Antreman yapmalı mıyım? Enjeksiyon yapmalı mıyım? Rehberliğiniz için teşekkürler.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.