Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Arda Ylmzzz

Steroid kür içi ve sonrası mct & pct

Önerilen İletiler

Arda Ylmzzz    0

Herkese selamlar 

10 yıllık tip 1 diyabet hastasıyım, 

2022 temmuz ayının sonlarında kan testi verdim testosteron icin total 2.24 ng/ml, serbest 11,15 pg/ml çıkmıştı sürekli böyle düşük seyrediyordu bende doktorumdan testosteron takviyesi istedim,gerekli değil çok düşük değil falan dedi ki düşük seviyeler bu sporla uğraştığımı söyledim ,Yetmediğini soyledim.

Tam 7 aydir sustanon kullanıyorum tek basina sustanon 7-10 gün arayla bir ampul çoğunlukla haftada bi vuruldum pct için ne yapmam lazım bilmiyorum yardımcı olursanız, FSH ve LH 0.3 seviyelerinde sıfırlanmış durumda doktor suan geçici kisirlikta olduğumu söyledi. ve östrojen 103 çıktı 0-50 arasında olması gerekiyormuş bunları nasıl toparlicam pek bilgim yok,ve eskisi gibi testosteron bidaha düşer mi diyabete bağlı nasil normal seviyelerde tutarım.

Yardımcı olacaklara çok teşekkür ediyorum..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

mcanmeco    314
Arda Ylmzzz, 5 saat önce yazdı:

Herkese selamlar 

10 yıllık tip 1 diyabet hastasıyım, 

2022 temmuz ayının sonlarında kan testi verdim testosteron icin total 2.24 ng/ml, serbest 11,15 pg/ml çıkmıştı sürekli böyle düşük seyrediyordu bende doktorumdan testosteron takviyesi istedim,gerekli değil çok düşük değil falan dedi ki düşük seviyeler bu sporla uğraştığımı söyledim ,Yetmediğini soyledim.

Tam 7 aydir sustanon kullanıyorum tek basina sustanon 7-10 gün arayla bir ampul çoğunlukla haftada bi vuruldum pct için ne yapmam lazım bilmiyorum yardımcı olursanız, FSH ve LH 0.3 seviyelerinde sıfırlanmış durumda doktor suan geçici kisirlikta olduğumu söyledi. ve östrojen 103 çıktı 0-50 arasında olması gerekiyormuş bunları nasıl toparlicam pek bilgim yok,ve eskisi gibi testosteron bidaha düşer mi diyabete bağlı nasil normal seviyelerde tutarım.

Yardımcı olacaklara çok teşekkür ediyorum...

Madem doktor kontrolündesin doktor sana nasıl pct yapıcağını anlatmış olması gerekiyor,, ayrıca forumda pct hakkında çok fazla içerik var,, biraz araştıran aynı konuyu farklı başlık ile tekrar açmak zorunda kalmazdın 

Son enjeksiyonun üzerinden en az 20 gün geçmesini bekleyerek tam doz ovitrelle uygula,, 3 gün sonra klomen ve tamoksifen kullan tamoksifen 20 gün, klomen 30 gün günde birer tablet alabilirsin pct bitiminden 1 hafta sonra tahlil yaptırıp değerlerini kontrol edebilirsin 

Östrojen için arimidex 3 - 4 gün boyunca 1 er tablet kullanabilirsin,, Libido düşüklüğü tarzında şikayetin yoksa  bişey kullanmasanda zamanla normal değerlere gelicek tir 

Extradan testo almadığın için Östrojen zamanla düşücek 

Diyabete bağlı olarak testosteron seviyen tekrar düşermi emin değilim, kendin gözlemliyceksin 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Arda Ylmzzz    0

Abi teşekkür ediyorum, bir şey daha sormak istiyorum ereksiyon sorunları olmaya başladı 7 aydir kullanıyorum, son 1 ayı başladı bu testo östrojen dengesi korunduktan sonra yani pct uyguladıktan sonra normale döner mi ?

Ve Şekere bağlı testo düşüşü yaşamamam için ne yapmalıyım.

Bidaha dusecekse ne anlamı kalır ki öyle değil ömür boyu hayatimda bir ilaç mı olacak, ne yapmalıyım HbA1c iyi seyrettigi sürece sıkıntı olur mu bugüne kadar şekerim kotu gidiyordu spora başladığımdan beridir iyi gidiyor dikkat ediyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Probis    181
Arda Ylmzzz, 9 dakika önce yazdı:

Abi teşekkür ediyorum, bir şey daha sormak istiyorum ereksiyon sorunları olmaya başladı 7 aydir kullanıyorum, son 1 ayı başladı bu testo östrojen dengesi korunduktan sonra yani pct uyguladıktan sonra normale döner mi ?

Bidaha dusecekse ne anlamı kalır ki öyle değil ömür boyu hayatimda bir ilaç mı olacak, ne yapmalıyım HbA1c iyi seyrettigi sürece sıkıntı olur mu bugüne kadar şekerim kotu gidiyordu spora başladığımdan beridir iyi gidiyor dikkat ediyorum.

Ereksiyon problemi tip 1 diyabette olabiliyor, kan şekerini eksiksiz kontrol edip düzenlemeye bak. Sonrasındada e2 değerin çok yüksek o yüzden p.tesi ve perşembe günleri yarım tablet arimidex al. Haftalık 1 hap yutacaksın yani. Bu e2'yi düşürür. Ereksiyon sorunun e2 kaynaklıysa düzelir 2 hafta sonrada test ver e2 değerine bak 50nin altına düşmüsse öyle devam edersin.

Ben senin yerinde olsam ölene kadar trt almayı seçerdim. Düşük testo ile uğraşmak daha zor.

İnsulinide düzgün kullanırsan trt ile çok güzel form yakalayabilirsin, senin içinde genel hayat tatmini açısından verimli bir sonuç olur.

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.361
Arda Ylmzzz, 10 dakika önce yazdı:

Senin trt yapman gerekirken sen bilinçsiz bir şekilde kür yapmışsın. Haftada 100 mg olacak şekilde testesteron kullanmanız çok daha iyi olurdu. Simdi  doğru birpct yaptığınızda genetiginiz ne ise ona yakın bir değerlere dönecektir kan degerleriniz. Yaşınızı kan değerlerinizi vs atarsanız daha iyi yorum yapabiliriz.

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Arda Ylmzzz    0

Reis yaşım 17,kan testini de en  son 7 mart günü verdim sonuçlarım var atayım istiyorsan ama altını çizeyim ilac kullanımını 2 hafta kesip kan testi verdim

En son dozu dün akşam vuruldum 1 ampul sustanon 250, 1 ay sonra tekrar kan testi ve pct yapıcam pct işlerini çok bilmediğim için siteden öğrenmeye çalışıyorum, ama bana dönüşü en sıkıntı olan şey testosteron değerleri bidaha dusecek mi şeker hastalığına bağlı nasil normal seviyelerde tutucam ömür boyu testo mu alacam.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.361
Arda Ylmzzz, 3 dakika önce yazdı:

Reis yaşım 17,kan testini de en  son 7 mart günü verdim sonuçlarım var atayım istiyorsan ama altını çizeyim ilac kullanımını 2 hafta kesip kan testi verdim

En son dozu dün akşam vuruldum 1 ampul sustanon 250, 1 ay sonra tekrar kan testi ve pct yapıcam pct işlerini çok bilmediğim için siteden öğrenmeye çalışıyorum, ama bana dönüşü en sıkıntı olan şey testosteron değerleri bidaha dusecek mi şeker hastalığına bağlı nasil normal seviyelerde tutucam ömür boyu testo mu alacam.

17 yaşında düşük testosteron değerim var diyerek sustanon kullanman cok kötü bir tercih olmuş. Büyük ihtimalle yağlı olduğun için testosteronun bu derece düşük çıkmış ya da daha ergenlikte olduğun için hormonlarında dalgalanma olabilir. 1 ay hiç birşey kullanmayıp sporu beslenmeyi aksatmayıp kan testlerini verirsen yardımcı olabiliriz. Ömür boyu testo almana gerek olduğunu düşünmüyorum. Kan testi verirken 3 gün önce sporu kes ve herhangi bir cinsel eylemde bulunma. Sabahta aç karna testi vermen gerek.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Arda Ylmzzz    0

Reis yagli değildim, hiç olmadım yani zaten bu durumlar 2022 temmuz ayı ortalarında basladi ergenlik kısmına gelirsek ergenlikten ziyade dedigim gibi usteki makalelerimi okudun mu bilmiyorum ama tip 1 diyabete bağlıydı yani kesin öyleydi çünkü yılın belli dönemlerinde yazın kışın belli şekillerde kan testi verdim ama hep bu seviyelerdeydi ilac kullanımına teşvik eden en sonki değerim 2022, 22 temmuz

Total Testosteron 2.24 ng/ml 

Serbest testosteron 11,15 pg/ml

Estradiol 103 ng/l

Sonuclar buydu benimde kafa attı bi hata kullandım, lakin suan ne yapmalıyım doğal kendi testom nasil güçlü sentezlenebilir çıkamıyorum bu bataklıktan...

En yüksek testo seviyelerine sahip olmam gereken yaşlarımda 55lik dayi testosuyla ortada dolanmak koyuyor adama.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.361
Arda Ylmzzz, 2 saat önce yazdı:

Reis yagli değildim, hiç olmadım yani zaten bu durumlar 2022 temmuz ayı ortalarında basladi ergenlik kısmına gelirsek ergenlikten ziyade dedigim gibi usteki makalelerimi okudun mu bilmiyorum ama tip 1 diyabete bağlıydı yani kesin öyleydi çünkü yılın belli dönemlerinde yazın kışın belli şekillerde kan testi verdim ama hep bu seviyelerdeydi ilac kullanımına teşvik eden en sonki değerim 2022, 22 temmuz

Estradiol 103 ng/l

Sonuclar buydu benimde kafa attı bi hata kullandım, lakin suan ne yapmalıyım doğal kendi testom nasil güçlü sentezlenebilir çıkamıyorum bu bataklıktan...

En yüksek testo seviyelerine sahip olmam gereken yaşlarımda 55lik dayi testosuyla ortada dolanmak koyuyor adama.

Ne kadar kan testin varsa kronolojik sıra ile atar mısın 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Arda Ylmzzz, 7 saat önce yazdı:

Estradiol 103 ng/l

Hocam istersen sadece arimidex al 2-3 hafta öyle test ver. Vücudun çok yüksek oranda aromataz yaptığı için az testo üretiyor olabilir. trt almana gerek yoktur belki de.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Arda Ylmzzz    0
mcanmeco, 13.03.2023 - 03:29 yazdı:

Madem doktor kontrolündesin doktor sana nasıl pct yapıcağını anlatmış olması gerekiyor,, ayrıca forumda pct hakkında çok fazla içerik var,, biraz araştıran aynı konuyu farklı başlık ile tekrar açmak zorunda kalmazdın 

Son enjeksiyonun üzerinden en az 20 gün geçmesini bekleyerek tam doz ovitrelle uygula,, 3 gün sonra klomen ve tamoksifen kullan tamoksifen 20 gün, klomen 30 gün günde birer tablet alabilirsin pct bitiminden 1 hafta sonra tahlil yaptırıp değerlerini kontrol edebilirsin 

Östrojen için arimidex 3 - 4 gün boyunca 1 er tablet kullanabilirsin,, Libido düşüklüğü tarzında şikayetin yoksa  bişey kullanmasanda zamanla normal değerlere gelicek tir 

Extradan testo almadığın için Östrojen zamanla düşücek 

Diyabete bağlı olarak testosteron seviyen tekrar düşermi emin değilim, kendin gözlemliyceksin 

Abi Selamünaleyküm, önerdiğin pct'yi yapmaya başladım sustanonu en son 12 mart günü yaptım,1 ay bekledim 11 Nisan günü tam doz ovitrelle uyguladım,3 gün sonra 14 Nisan itibariyle 20 gün gunde birer tablet tamoxifen,30 gün gunde birer tablet klomen alacam, 4 gundur başladım dediğin gibi ama bir sorum var arimidex kullanmami da istediğin için arimidexte aldım ama kullanım için 3-4 gün kullan yazmışsın pct'nin hangi zaman aralığında almam gerekiyor yazmamışsın da ne zaman almalıyım pctden sonra mi veya ilk günler mi orayı sana sormadan yanlış yapmak istemedim yardımcı olur musun abi teşekkür ediyorum...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
Arda Ylmzzz, 50 dakika önce yazdı:

Abi Selamünaleyküm, önerdiğin pct'yi yapmaya başladım sustanonu en son 12 mart günü yaptım,1 ay bekledim 11 Nisan günü tam doz ovitrelle uyguladım,3 gün sonra 14 Nisan itibariyle 20 gün gunde birer tablet tamoxifen,30 gün gunde birer tablet klomen alacam, 4 gundur başladım dediğin gibi ama bir sorum var arimidex kullanmami da istediğin için arimidexte aldım ama kullanım için 3-4 gün kullan yazmışsın pct'nin hangi zaman aralığında almam gerekiyor yazmamışsın da ne zaman almalıyım pctden sonra mi veya ilk günler mi orayı sana sormadan yanlış yapmak istemedim yardımcı olur musun abi teşekkür ediyorum...

Arimidexi pct için söylememiştim ,, östörejen yüksek çıktı demişsin, anlık olarak düşüren içindi 

Son enjeksiyondan 1 ay geçtiyse belki de östrojen kendi kendine düşmüşte olabilir, istersen kan tahlili yaptır, yüksekse kullan 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Arda Ylmzzz    0
mcanmeco, 17.04.2023 - 17:12 yazdı:

Arimidexi pct için söylememiştim ,, östörejen yüksek çıktı demişsin, anlık olarak düşüren içindi 

Son enjeksiyondan 1 ay geçtiyse belki de östrojen kendi kendine düşmüşte olabilir, istersen kan tahlili yaptır, yüksekse kullan 

Abi Selamünaleyküm dediğin şekilde pct'yi tamamladım sonuçlarım var istersen atabilirim fsh ve lh gayet iyi durumda total testosteronum 11 çıktı normalde 3-10 arası değilmiydi sustanonu bırakalı 2 aydan fazla oldu kendi testosteronum iyi durumda galiba onun dışında prolaktin ve e2 sıkıntı östrojen 117 çıktı dediğin oldu pct tamamladım östrojenim hala yüksek arimidex almıştım sen söyleyince kullanmadım hala duruyor şimdi ne kadar nasıl kullanmalıyım abi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
Arda Ylmzzz, Bir saat önce yazdı:

Abi Selamünaleyküm dediğin şekilde pct'yi tamamladım sonuçlarım var istersen atabilirim fsh ve lh gayet iyi durumda total testosteronum 11 çıktı normalde 3-10 arası değilmiydi sustanonu bırakalı 2 aydan fazla oldu kendi testosteronum iyi durumda galiba onun dışında prolaktin ve e2 sıkıntı östrojen 117 çıktı dediğin oldu pct tamamladım östrojenim hala yüksek arimidex almıştım sen söyleyince kullanmadım hala duruyor şimdi ne kadar nasıl kullanmalıyım abi?

E2 baya yüksek çıkmış, arimidex güçlü bir ilaç çok fazla kullanman durumunda E2 sıfırlanabilir, ben kendim hiç bu kafar yüksek değer ile karşılaşmadım  tahmini olarak 4 gün boyunca 1 er tablet alırsan E2 normal değre gelebilir 

4 gün kullanıp 1 hafta sonra tekrar test ver duruma göre birkaç gün daha kullanabilirsin 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: keremcix
      Selamlar herkese,
      7 haftadır haftalık 200 mg pazartesi perşembe olmak üzere test cyp küründeyim fakat yeterince üzerine düşünmemişim, hem maddi hem manevi olarak hazır olmadığımı farkettim ve bırakmanın daha sağlıklı olduğunu düşündüm.
      Tam bir hafta önce kan verdim;
      total testosteron 984.08 ng/dl e2 43 ng/L Sorularım:
      Sizce pct için hcg'ye gerek var mı? Yoksa sadece klomen veya tamoksifen kullanmam yeterli mi? Son enjeksiyonu 2 gün önce yaptım ne kadar beklemek lazım sizce? Bazı kaynaklar 15 gün bazıları 25 güne kadar beklemeyi öneriyor. Diğer kan değerlerini görelim gerekli derseniz atabilirim. @Diver @rastlantisal @metinav @Askabar @godofdark @AREN
      Teşekkürler.
    • Yazan: Aslar
      Selamlar arkadaşlar, nasılsınız?
      Boldenon Testosteron Kürümün 4.haftasındayım bu haftanın ilk enjeksiyonu bitti haftada 400 testo bolde kullanıyorum yakın zamanda danabole başlamayı düşünüyorum ama aynı zamanda tedirginim bu konuda abilerim ve kardeşlerimden karaciğer böbrek ve testisleri korumak için doğal kürler hakkında size danışmak istedim hangi karışımları yapmalı veyahut kullanmayalım yardımcı olursanız sevinirim. (İlacın etkisini hissetmeye başladım antrenmanlarda güç artışı farkı kendini gösteriyor omuz başları sivrileşti vücutta ufaktan büyüme başlıyor)
      Tüm yorumlar için teşekkürler.
    • Yazan: Pnshr
      Hocalarım merhabalar.
      Pct döneminde ilaçlara ek neler kullanılabilir?  Tavsiyeleriniz nelerdir (keçiboynuzu , incir gibi)? Teşekkürler.
    • Yazan: Gainzzz
      İyi günler herkese arkadaşlar
      2 kez kür geçmişim oldu, ilkinde:
      500 mg test enanthate 400 boldenone ikincisinde ise 2 aylık sürede:
      200 tren a 300 prop 300 masteron İlk kürümde kür içinde 2 kez 1500 pregnyl enjekte ettim, sonrasında pct yapmadım. lakin kür sonu aşırı halsizlik, uykudan doyamama hali, libidoda ciddi bir düşüş oldu. ikinci kürümde 3 hafta sürdü, ama trenin bana verdiği inanılmaz kızgınlık, aşırı saldırganlık, çevremde herkesle kavga etmeme başlamam yüzünden kürü saldım. kür içinde 2 defa pregnyl enjekte etmiştim. sorum şu ki pct yapmamama rağmen hali hazırda kendimi çok ama çok az yorgun, ama libidoda inanılmaz artışlı hissediyorum. bana göre çok garip bi hal, sebebi ne ola bilir? @metinav @Askabar @otopsicikedi @rastlantisal
    • Yazan: best16.5
      Merhaba hocalarım,
      18 yaşındayım Kan testi konusunda biraz endişeliyim yapmazlar diye ayrıca okuldan dolayı vakit bulamıyorum kan testi vermeye meseleye geleyim 26 şubattan 20 nisana kadar sustanon kullandım 24 nisandan 5 hafta süre ile test enanthe kullanacağım
      5 hafta bittikten kaç gün sonra kan testi vermeliyim? ilaç ne zaman kandan çıkar? Teşekkürler

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.