Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Rock111

Kür içerisinde kullanılan farklı ilaçlar

Önerilen İletiler

Rock111    2

Herkese merhaba. Yabancı forumlar dahil araştırma yaptım ama bir sonuca varamadım. Doktor denetiminde düzenli olarak lyrica kullanıyorum. Kullandığım bu ilaç kür içerisinde vücuduma herhangi ekstra bir zarar verir mi bunu öğrenmek, bir sonuca varmak istiyorum. Bilgisi olan cevaplayabilirse çok sevinirim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

turboakif    69
Rock111, 19 dakika önce yazdı:

Herkese merhaba. Yabancı forumlar dahil araştırma yaptım ama bir sonuca varamadım. Doktor denetiminde düzenli olarak lyrica kullanıyorum. Kullandığım bu ilaç kür içerisinde vücuduma herhangi ekstra bir zarar verir mi bunu öğrenmek, bir sonuca varmak istiyorum. Bilgisi olan cevaplayabilirse çok sevinirim 

İlacin kullanım amacı: Lyrica, yeşil reçeteli bir ilaç olarak genellikle hasarlı sinirlerden kaynaklanan nöropatik ağrılarından tedavi sürecinde kullanılır. Belki bu ilacı benim de kullanmam gerekiyor olabilir. Gireceğin küre bağlı extra zarar. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rock111    2

Evet söylediğiniz gibi. Gireceğim kür bolde, testo, turinabol. 2. Kürüm olacak dikkatli olmak istiyorum. Vücuduma fazlaca zarar vermek istemem. Ne yapacağımı bilemedim. İlacı da aldım bekletiyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
Rock111, 5 saat önce yazdı:

Bi sıkıntı olucağını sanmıyorum çevremde çok fazla madde kullanan arkadaşlarım var lyrica artık günlük sigara kullanımı gibi oldu 

bundan harici sporcular bunu yapar definasyon dönenlerinde vücuttan su atmak için hafta da bir kaç kez patlıyorlar, her gecenin sabahı su dan arınmış kuru vücut 

Senin dikkat etmen gereken olay karaciğer böbrek bunların sağlığına özen gösterirsen nörolojik olarak sorun olucağını hiç sanmıyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rock111    2
mcanmeco, 1 saat önce yazdı:

Bi sıkıntı olucağını sanmıyorum çevremde çok fazla madde kullanan arkadaşlarım var lyrica artık günlük sigara kullanımı gibi oldu 

bundan harici sporcular bunu yapar definasyon dönenlerinde vücuttan su atmak için hafta da bir kaç kez patlıyorlar, her gecenin sabahı su dan arınmış kuru vücut 

Senin dikkat etmen gereken olay karaciğer böbrek bunların sağlığına özen gösterirsen nörolojik olarak sorun olucağını hiç sanmıyorum 

Özellikle dikkat edeceğim. Yorumunuz ve fikirleriniz için teşekkür ederim. Testo ile ikisi nasıl bir etki yapacak merak ediyorum açıkçası :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gymibo    137
mcanmeco, 1 saat önce yazdı:

bahsettiginiz olay extacy haplarinda oluyor lyrica ilacinda su atimi olayi yok hocam ama su atimi icin madde kullanimi cok garip bir davranis :) biraz kafa bulmaya bahane bulmak gibi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rock111    2
gymibo, 20 dakika önce yazdı:

bahsettiginiz olay extacy haplarinda oluyor lyrica ilacinda su atimi olayi yok hocam ama su atimi icin madde kullanimi cok garip bir davranis :) biraz kafa bulmaya bahane bulmak gibi

Çok fazla tuvalete çıkartıyor. Belki onunla ilgilidir 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
gymibo, Bir saat önce yazdı:

Dostum su atımı lyrca ile alakalı demedim 

Madde bağımlısı olan binlerce sporcu var lycra artık gündelik birşey oldu, çalışırken antrenman yaparken günün her saati alan var 

Fakat extacy öle bişey değil etkisi ve yan etkileri saatlerce sürüyor ve tam bir rezillik, iştah kapanıyor ve inanılmaz derecede terliyorsun bu gibi yan etkileri var 

Ama dediğim gibi tam bir rezillik 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
uslu4335    5

kullandığınız  ilaç uy*şturucu kategorisinde amacı dışında kullanılan bir ilaç uzun zamandır kullanıyorsanız eğer ilacı bıraktığınızda ( büyük ihtimalle bırakamıyacaksınız. Ero*n met ten sonra en çok bağımlılık yapan ilaç )  çok büyük sorunlar yaşıyacaksınız ( geceleri sıfır uyku , hayattan soğuma mental çöküntü vs vs  )  geçmiş olsun tekrardan.

• Olumsuz 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Alaz    135
uslu4335, 24 dakika önce yazdı:

kullandığınız  ilaç uy*şturucu kategorisinde amacı dışında kullanılan bir ilaç uzun zamandır kullanıyorsanız eğer ilacı bıraktığınızda ( büyük ihtimalle bırakamıyacaksınız. Ero*n met ten sonra en çok bağımlılık yapan ilaç )  çok büyük sorunlar yaşıyacaksınız ( geceleri sıfır uyku , hayattan soğuma mental çöküntü vs vs  )  geçmiş olsun tekrardan.

Doktor kontrolünde sürdürülen bir ilaç tedavisi hakkında bu şekilde bir yorum yapmak, yapmış olduğunuz bu yorumun o ilacı kullanmak zorunda olan-kalan kişiyi psikolojik yönden olumsuz olarak etkileyeceğini unutmayın. Kısa bir araştırma ile herkes mevcut ilacın yan etkilerine erişebilir. 

Konu sahibi arkadaşın sormuş olduğu soru farklı. Sizin ihtimal dahilinde gerçekleştirmiş olduğunuz bu yorum hem kişinin aradığı cevabı içermiyor hem de safi olumsuzluk barındırıyor. İlaç değerlendirmesi yapmıyoruz.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
uslu4335    5
Alaz, Bir saat önce yazdı:

Doktor kontrolünde sürdürülen bir ilaç tedavisi hakkında bu şekilde bir yorum yapmak, yapmış olduğunuz bu yorumun o ilacı kullanmak zorunda olan-kalan kişiyi psikolojik yönden olumsuz olarak etkileyeceğini unutmayın. Kısa bir araştırma ile herkes mevcut ilacın yan etkilerine erişebilir. 

Konu sahibi arkadaşın sormuş olduğu soru farklı. Sizin ihtimal dahilinde gerçekleştirmiş olduğunuz bu yorum hem kişinin aradığı cevabı içermiyor hem de safi olumsuzluk barındırıyor. İlaç değerlendirmesi yapmıyoruz.

bu ilacı kullanıp eğerki tedarik vs edemezse veya doktor bıraktırmak isterse psikolojik ve mental olarak çökecektir ve geceleri 1 saat bile uyuyamıcaktır sadece uyku sorunu bile kür verimini ve gelişimini %50 den fazla düşürecektir.Buda aradığı cevaptır Lyrica şuandaki türkiyenin gençler üstündeki en büyük belasıdır Allah kimseyi düşürmesin çok tehlikeli bir ilaç doktor kontrolünde bile olsa hadi.

• Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Alaz    135
uslu4335, 25 dakika önce yazdı:

bu ilacı kullanıp eğerki tedarik vs edemezse veya doktor bıraktırmak isterse psikolojik ve mental olarak çökecektir ve geceleri 1 saat bile uyuyamıcaktır sadece uyku sorunu bile kür verimini ve gelişimini %50 den fazla düşürecektir.Buda aradığı cevaptır Lyrica şuandaki türkiyenin gençler üstündeki en büyük belasıdır Allah kimseyi düşürmesin çok tehlikeli bir ilaç doktor kontrolünde bile olsa hadi.

Sorulan soru;

Kullandığım bu ilaç kür içerisinde vücuduma herhangi ekstra bir zarar verir mi?

Verdiğiniz cevap ise ilacın etkileri, bıraktığı zaman oluşabilecek durumlara yönelik ihtimaller. Sizce aranan cevap bu mu? Doğru okumak önemli. 

Konu amacının dışına sapmasın. İlacın kullanımını destekleyen kimse bulunmuyor ya da bırakıldığı zaman oluşabilecek etkilere yönelik bir soru bulunmuyor.

Sağlıklı sporlar...

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
uslu4335    5
Alaz, 11 dakika önce yazdı:

Sorulan soru;

Kullandığım bu ilaç kür içerisinde vücuduma herhangi ekstra bir zarar verir mi?

Verdiğiniz cevap ise ilacın etkileri, bıraktığı zaman oluşabilecek durumlara yönelik ihtimaller. Sizce aranan cevap bu mu? Doğru okumak önemli. 

Konu amacının dışına sapmasın. İlacın kullanımını destekleyen kimse bulunmuyor ya da bırakıldığı zaman oluşabilecek etkilere yönelik bir soru bulunmuyor.

Sağlıklı sporlar...

Abi elbette kötü etkisi olacaktır kürde  bu ilacın yararından cok zararı var Torbacılar satıyor bunu Bildiğim için söylüyorum hiç kullanmadım ama düşen çok arkadaşım var Beslenmesinden tut uyku kalitesine kadar etkisi var . Teşekkürler 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rock111    2

Belirtmek isterim ki ben bu ilacı torbacıdan almıyorum. Reçeteli kullandığım bir ilaç hakkında böyle yorumlar yapmanız yanlış. Sorum şu böyle bir durumum var. Küre girmem bu sorunu yükseltir mi? Ekstra bir sorun yaşar mıyım ? Ne yapmalıyım? Sadece bu 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Testocu    141
gönderildi (düzenlendi)

Bende sayfren ve depakin kullnıyorum psikiyatr eşliğinde düzenli karaciğer ve böbrek tahlilerini yaptırdıgın sürece bencede bir sorun olmayacaktır 

tarihinde Testocu tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Deca tren bulaşma haricinde sıkıntı olmaz , boldenone yüksek dozajlarda kaygı yapabiliyor onun haricinde sıkıntı yok , pct sürecinde kötü hissedebilirsin bunu unutma yeterli.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
Rock111, 2 saat önce yazdı:

Belirtmek isterim ki ben bu ilacı torbacıdan almıyorum. Reçeteli kullandığım bir ilaç hakkında böyle yorumlar yapmanız yanlış. Sorum şu böyle bir durumum var. Küre girmem bu sorunu yükseltir mi? Ekstra bir sorun yaşar mıyım ? Ne yapmalıyım? Sadece bu 

Dostum için rahat olsun istediğin gibi kullan, benim ilk yaptığım yorumu dikkate al 

Çevremde gerçekten çok fazla madde kullanan arkadaşım var ve inanki lyrica günlük sigara kullanımı gibi günlük 4-5 tabletten aşağı içmiyorlar ve çoğu sporcu 

İstediğin küre girebilirsin bünyen kaldırıyorsa lyrica sana sıkıntı yaratmıycaktır ,, sen  karaciğer böbrek bunlara dikkat et 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rock111    2
mcanmeco, 5 saat önce yazdı:

Dostum için rahat olsun istediğin gibi kullan, benim ilk yaptığım yorumu dikkate al 

Çevremde gerçekten çok fazla madde kullanan arkadaşım var ve inanki lyrica günlük sigara kullanımı gibi günlük 4-5 tabletten aşağı içmiyorlar ve çoğu sporcu 

İstediğin küre girebilirsin bünyen kaldırıyorsa lyrica sana sıkıntı yaratmıycaktır ,, sen  karaciğer böbrek bunlara dikkat et 

Herkese verdiği bilgiler ve yardımcı olma çabası için teşekkür ederim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
uslu4335    5
Rock111, 12 saat önce yazdı:

Ben senin iyiliğin için yazdım ve hatta bu forumda aktif olarak her gün düzenli geziniyorum ve ilk senin konuna yorum yazdım tabi ki kendi bileceğin bir şey ama ilaç kullanmayan insanlara göre 2 kat dikkat etmelisin.
Kendine dikkat et .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.