Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

mokarper

Rimabolon?

Önerilen İletiler

mokarper    15

Arkadaşlar merhaba. Ben ilk kürümdeyim anlık olarak only susta gidiyorum haftalık 250mg. Yanına primabolan eklemek istiyorum haftalık 100mg için değer mi yoksa en az 200mg mi olsun sizce? Düşük dozajlı gaza çok yavaş basarak ilerlemek istiyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

mokarper, 7 dakika önce yazdı:

Arkadaşlar merhaba. Ben ilk kürümdeyim anlık olarak only susta gidiyorum haftalık 250mg. Yanına primabolan eklemek istiyorum haftalık 100mg için değer mi yoksa en az 200mg mi olsun sizce? Düşük dozajlı gaza çok yavaş basarak ilerlemek istiyorum.

Rimabolan ile ilgili bi yazım var okumanızı tavsiye ederim rimabolan yanılgısı başlığında

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mokarper    15
Schwarzenegger, 46 dakika önce yazdı:

Rimabolan ile ilgili bi yazım var okumanızı tavsiye ederim rimabolan yanılgısı başlığında

Teşekkür ederim. Benim öyle bir yanılgım yoktu fakat 1 ampulün bile iş yaptığını öğrenmiş oldum. Bir ampulü ikiye bölüp kullansam olur değil mi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Alaz    135
mokarper, 8 saat önce yazdı:

Teşekkür ederim. Benim öyle bir yanılgım yoktu fakat 1 ampulün bile iş yaptığını öğrenmiş oldum. Bir ampulü ikiye bölüp kullansam olur değil mi?

Dostum bir ampul rimobolanında etkisi olur, her halükarda etkisi olur. Ancak beklenen etki nedir? 

Kas inşası ise haftalık 1 ampul rimabolan ile kas inşa etmek biraz havari, fazla uçarı bir hayal diyebiliriz. 100mg rimabolan en fazla 1 öğün fazla protein sentezi var edebilir, o da haftada 1 öğün fazla protein sentezi sence ne gibi bir değişim var edebilir? Şuan önlü testo gitmen en iyisi...

100-200mg dozların genel olarak kas kütlesini korumaya yönelik dozlar kabul edilmesinin bir sebebi olmak zorunda değil mi? Ve bunu incelediğimiz taktirde uzun yıllar sonucu elde edilen deneyimler-tecrübelere dayalı bir bilgi havuzu karşımıza çıkıyor. Evet etkili bir ilaç ancak haftada 100 mg ile kas inşası ya da bariz bir etki-değişim kendi araştırmalarıma da dayanarak olmayacağını söyleyebilirim.

Dipnot:Bu durum kadınlarda tam tersi, ki bu da gayet normal bir olay.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bugracos    14

100mg ı 3 yıl kullansan döngünü bile kapatmaz bu doz ile kas inşa etmek mi xD  ekleme daha iyi 250 mg testo kullanacaksan o testo da iran olsun zaten çok esterli tedavi amaçlı bir ilaç susta dalgalanması yüksek tavsiyem 3 günde 1 250mg alman olacaktır  

• Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mokarper    15
gönderildi (düzenlendi)
Bugracos, 7 saat önce yazdı:

100mg ı 3 yıl kullansan döngünü bile kapatmaz bu doz ile kas inşa etmek mi xD  ekleme daha iyi 250 mg testo kullanacaksan o testo da iran olsun zaten çok esterli tedavi amaçlı bir ilaç susta dalgalanması yüksek tavsiyem 3 günde 1 250mg alman olacaktır  

valla deneyip görecez :) sustanon 2. haftam bitti (250mg) bel ölçüm aynı 5 kg almışım bile. Bence kişiden kişiye etkisi de farklı olabilir.

Alaz, 8 saat önce yazdı:

100-200mg dozların genel olarak kas kütlesini korumaya yönelik dozlar kabul edilmesinin bir sebebi olmak zorunda değil mi? Ve bunu incelediğimiz taktirde uzun yıllar sonucu elde edilen deneyimler-tecrübelere dayalı bir bilgi havuzu karşımıza çıkıyor. Evet etkili bir ilaç ancak haftada 100 mg ile kas inşası ya da bariz bir etki-değişim kendi araştırmalarıma da dayanarak olmayacağını söyleyebilirim.

Dipnot:Bu durum kadınlarda tam tersi, ki bu da gayet normal bir olay.

Teşekkür ederim. Bir aksilik olmazsa kür sonu kendi sonuçlarımdan haberdar ederim :) 

tarihinde mokarper tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mokarper, 05.03.2023 - 12:37 yazdı:

Bence tekte vurmalısınız ama o da olur

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mokarper    15
Schwarzenegger, 13 saat önce yazdı:

Bence tekte vurmalısınız ama o da olur

çok dalgalanma yapmış olmaz mı? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Alaz    135
mokarper, 25 dakika önce yazdı:

Rimabolan ve dalgalanma?

Sustanon'da dalgalanma olur diyoruz çünkü çok esterli yapıya sahip. Ancak rimabolan da böyle bir durum söz konusu değil. 

Ek olarak 2 haftada 5 kg gayet normal, zira büyük çoğunluğu su. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mokarper    15
Alaz, Bir saat önce yazdı:

Rimabolan ve dalgalanma?

Sustanon'da dalgalanma olur diyoruz çünkü çok esterli yapıya sahip. Ancak rimabolan da böyle bir durum söz konusu değil. 

Ek olarak 2 haftada 5 kg gayet normal, zira büyük çoğunluğu su. 

Hocam dalgalanmadan kastım şu, sonuçta bir yarılanma ömrü var ve enantat formu haftada bir enjeksiyona uygun değil diye biliyorum. Haksız mıyım?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bugracos    14

Vuracağın 100mg primo allah aşkına vursan ne vurmasan ne 0.0000001 den 0.0000002 ye geçirir geçirmez zaten bide dalgalanma xD

• Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Alaz    135
mokarper, 18 dakika önce yazdı:

Hocam dalgalanmadan kastım şu, sonuçta bir yarılanma ömrü var ve enantat formu haftada bir enjeksiyona uygun değil diye biliyorum. Haksız mıyım?

Dostum 100mg rimabolanı açıkçası hissetmezsin bile. Haftada bir enjeksiyon uygun. 

Etki konusunda ise yukarıda arkadaşın da dediği gibi; 0.0000001'den 0.0000002'ye taşır seni. Ki maddi anlamda fazlalıktan başka bir şey değil bu dozaj.

Minimum dozaj uzun vaadeli.planlama derken, rimabolan söz konusu olduğunda o minimum dozaj 200-300 olmalı. 👌

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mokarper    15
Alaz, 1 saat önce yazdı:

Dostum 100mg rimabolanı açıkçası hissetmezsin bile. Haftada bir enjeksiyon uygun. 

Etki konusunda ise yukarıda arkadaşın da dediği gibi; 0.0000001'den 0.0000002'ye taşır seni. Ki maddi anlamda fazlalıktan başka bir şey değil bu dozaj.

Minimum dozaj uzun vaadeli.planlama derken, rimabolan söz konusu olduğunda o minimum dozaj 200-300 olmalı. 👌

Hocam 200 alalım seni mi kıracam. 100mg 0.00000001 etkiliyken 200 mg nin güzel etkili olması da düşündürüyor :D 

Bugracos, 1 saat önce yazdı:

Vuracağın 100mg primo allah aşkına vursan ne vurmasan ne 0.0000001 den 0.0000002 ye geçirir geçirmez zaten bide dalgalanma xD

Dostum yardım ediyorsun teşekkürler ama bu kadar alaycı olmayalım :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Alaz    135
mokarper, 14 dakika önce yazdı:

Hocam 200 alalım seni mi kıracam. 100mg 0.00000001 etkiliyken 200 mg nin güzel etkili olması da düşündürüyor :D 

Dostum minimum dozaj olarak 200-300 diyorum güzel etkili değil ancak kendinde dikkatli araştırdığın vakit asıl girilen dozajların 500-600'den aşağı düşmediğini, bu seviyelerden dozajlar için ise 400mg'ın minimum dozaj olduğunu görebilirsin.

200 ile başlayıp sabit bu dozajda gidilmiyor zaten yine arttırma söz konusu.

Üst perdeden bakmak olarak algılama. 100mg-200mg rimabolan için haftalık 190-200TL harcamak şahsen tercih edeceğim bir eylem değil. Beslenmeye ağırlık veririm. Kenarda beklemede tuttuğum 27 kutu rimabolan mevcut ancak bu bile uzun vaadeli ve "güzel etkili" bir planlama için yetersiz. 

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bugracos    14
Alaz, 51 dakika önce yazdı:

Dostum minimum dozaj olarak 200-300 diyorum güzel etkili değil ancak kendinde dikkatli araştırdığın vakit asıl girilen dozajların 500-600'den aşağı düşmediğini, bu seviyelerden dozajlar için ise 400mg'ın minimum dozaj olduğunu görebilirsin.

200 ile başlayıp sabit bu dozajda gidilmiyor zaten yine arttırma söz konusu.

Üst perdeden bakmak olarak algılama. 100mg-200mg rimabolan için haftalık 190-200TL harcamak şahsen tercih edeceğim bir eylem değil. Beslenmeye ağırlık veririm. Kenarda beklemede tuttuğum 27 kutu rimabolan mevcut ancak bu bile uzun vaadeli ve "güzel etkili" bir planlama için yetersiz. 

+999 somon yerim o paraya veya eşimle sevgilimle dışarıda güzel bir yemek yerim daha iyi tamam minimal dozlardan  hep söz ediyoruz konuşuyoruz ama bu dozlar primo için değil tren desen haftalık 100mg gireceğim saygı duyarım ama primo bazen forumdakiler, bolde daha iyi kat kat iyi dediğimizde kızıyorlar ama gerçek 500 bolde ve 500 primo arasında hissiyat, size, güç olarak dağlar kadar fark oluyor. 500 testo 200 bolde ile çok güzel forum yakaladığımız arkadaşlarım oldu, şimdi bu dediklerime istinaden yine 500 testo 200 primo ile izmarit kasa sedander birey kardeşlerimiz bizde çooh iyi form tuttuk diye geleceklerdir xD 

• Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    881

Ben Şuan  haftalık 400 rimo alan birisi olarak söylüyorum geçen sene 200 aldım hissiyat yoktu bu sene 400 aşıyorum mükemmel. Bu işi yaparken o kadar parayı şunu bunu yaparım kafasındaysanız ilaca hiç bulaşmayın derim. Bu iş kim be derse desin para işi. Bunu uygun bütçe yoksa ya only Testo ya kürsüz yaşam. Yani açık söylemek gerekirse ya ayran dökülecek yada tatsız şeyler olacak. Ortası yok. 

• Beğen 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mokarper, 7 saat önce yazdı:

Rimabolan dalgalanma yapmaz dostum

mokarper, 5 saat önce yazdı:

Uygun dostum gayet yarı ömrü 10 gün

• Vayyyy!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mokarper    15
Bugracos, 3 saat önce yazdı:

+999 somon yerim o paraya veya eşimle sevgilimle dışarıda güzel bir yemek yerim daha iyi tamam minimal dozlardan  hep söz ediyoruz konuşuyoruz ama bu dozlar primo için değil tren desen haftalık 100mg gireceğim saygı duyarım ama primo bazen forumdakiler, bolde daha iyi kat kat iyi dediğimizde kızıyorlar ama gerçek 500 bolde ve 500 primo arasında hissiyat, size, güç olarak dağlar kadar fark oluyor. 500 testo 200 bolde ile çok güzel forum yakaladığımız arkadaşlarım oldu, şimdi bu dediklerime istinaden yine 500 testo 200 primo ile izmarit kasa sedander birey kardeşlerimiz bizde çooh iyi form tuttuk diye geleceklerdir xD 

Sizi nasıl engelleyebilirim? Konu başlıklarıma yorum yapmanızı istemiyorum.

Schwarzenegger, 21 dakika önce yazdı:

Uygun dostum gayet yarı ömrü 10 gün

Teşekkürler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mokarper    15
Askabar, 3 saat önce yazdı:

Ben Şuan  haftalık 400 rimo alan birisi olarak söylüyorum geçen sene 200 aldım hissiyat yoktu bu sene 400 aşıyorum mükemmel. Bu işi yaparken o kadar parayı şunu bunu yaparım kafasındaysanız ilaca hiç bulaşmayın derim. Bu iş kim be derse desin para işi. Bunu uygun bütçe yoksa ya only Testo ya kürsüz yaşam. Yani açık söylemek gerekirse ya ayran dökülecek yada tatsız şeyler olacak. Ortası yok. 

Bütçe olarak sorunum yok ilk kürüm daha ayağım yere sağlam bassın istiyordum kaygılarım bu yönde.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    881
mokarper, 10 saat önce yazdı:

Bütçe olarak sorunum yok ilk kürüm daha ayağım yere sağlam bassın istiyordum kaygılarım bu yönde.

Dostum Testo konusuna bişey diyemem ama anabolizan alacaksan az aşınca sadece boşa para vermiş oluyorsun bence. 100-200 rimo ile yapacağın kası hissetmezsin bile. Kas yapmak zaten aşırı zahmet bir süreç yanına illa gerekli dozlarda anabolizan alacaksın ki süreç kolay olsun. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokalaf    134
mokarper, 17 dakika önce yazdı:

Ufak dozlarda başlayıp yavaşça arttırayım o halde. Teşekkürler.

hiç anabolik almamış biriysen 500 testo 200 rimobolan ile 20 haftada gayet iyi kütle eklersin dostum. Bir araştırma var kaynağını bulamıyorum yabancı bir sitedeydi ;

amerikan futbolu oyuncularını 6-6 bölüyorlar bir kısım 20 hafta 250testostereon enantat 100mg rimobolan depot kullanıyor diğer 6 kişi sadece 300mg testosteron alıyor. 20 Hafta sonunda rimobolan kullanan oyuncuların güçlerinde %27 artış, kas hacminde %21 artış görülüyor. Ayrıca vasküleriteye bakıldığı zaman rimobolan kullanan oyuncuların vücutları daha dolu ve damarlı iken diğer oyuncular daha flat duruyor. Tabiki burada oyuncuların genetikleri de çok önemli. Genelde amerikan futbolu oynayan oyuncular zaten kalıplı ve geniş insanlar oluyorlar. Bizim türklerde nasıl bir etki yapar bilemem ama bütün deneyleri geçtim 100mg rimobolan vücuduna öğün başına 21 gram daha fazla protein sentezleyebiliyor. Testo alıp düşük protein yüksek karb beslensen de büyürsün ama rimobolan alıp hala naturel gibi protein alırsan ilaç işe yaramaz. Daha fazla protein almalısın. Boldenon kısmına gelecek olursak bolde güçlü bir ilaç, rimodan güçlü mü bilmem. @rastlantisal dedem daha iyi bilir boldenonu. Fakat ben aldığım gibi 4.enjeksiyonda aşırı kıllanma ve sivilce artışı yaşadım direk kestim. Deca aldım 3. 4. enjeksiyonda deca dick oldum hala uğraşıyorum eskiye göre düzelme var tabi ama sonuçta eski libido hiç gelmeyecek ben bunu vücuttaki shgb reseptörlerinin artışına bağlıyorum reseptör artınca artık daha fazla uyarılma gerekiyor, herneyse. O yüzden Rimo>Bolde bana göre. İlaç yarama kısmı da bence şu sırada bende Testo>Trenbolon>Deca>Anapolon>Dianabol>Rimo>Bolde diye gider benim için.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330
gokalaf, 3 dakika önce yazdı:

hiç anabolik almamış biriysen 500 testo 200 rimobolan ile 20 haftada gayet iyi kütle eklersin dostum. Bir araştırma var kaynağını bulamıyorum yabancı bir sitedeydi ;

amerikan futbolu oyuncularını 6-6 bölüyorlar bir kısım 20 hafta 250testostereon enantat 100mg rimobolan depot kullanıyor diğer 6 kişi sadece 300mg testosteron alıyor. 20 Hafta sonunda rimobolan kullanan oyuncuların güçlerinde %27 artış, kas hacminde %21 artış görülüyor. Ayrıca vasküleriteye bakıldığı zaman rimobolan kullanan oyuncuların vücutları daha dolu ve damarlı iken diğer oyuncular daha flat duruyor. Tabiki burada oyuncuların genetikleri de çok önemli. Genelde amerikan futbolu oynayan oyuncular zaten kalıplı ve geniş insanlar oluyorlar. Bizim türklerde nasıl bir etki yapar bilemem ama bütün deneyleri geçtim 100mg rimobolan vücuduna öğün başına 21 gram daha fazla protein sentezleyebiliyor. Testo alıp düşük protein yüksek karb beslensen de büyürsün ama rimobolan alıp hala naturel gibi protein alırsan ilaç işe yaramaz. Daha fazla protein almalısın. Boldenon kısmına gelecek olursak bolde güçlü bir ilaç, rimodan güçlü mü bilmem. @rastlantisal dedem daha iyi bilir boldenonu. Fakat ben aldığım gibi 4.enjeksiyonda aşırı kıllanma ve sivilce artışı yaşadım direk kestim. Deca aldım 3. 4. enjeksiyonda deca dick oldum hala uğraşıyorum eskiye göre düzelme var tabi ama sonuçta eski libido hiç gelmeyecek ben bunu vücuttaki shgb reseptörlerinin artışına bağlıyorum reseptör artınca artık daha fazla uyarılma gerekiyor, herneyse. O yüzden Rimo>Bolde bana göre. İlaç yarama kısmı da bence şu sırada bende Testo>Trenbolon>Deca>Anapolon>Dianabol>Rimo>Bolde diye gider benim için.

O kadar çok değişkene sahip bir konu ki bir çok örnek verilebilir.

Her birimiz birer gönüllü deneğiz aslında. Bu ilaçları üstümüzde deniyoruz. Sorun şu ki doz hariç diğer değişkenler sahip değil. Ne aynı antrenmanı yapıyoruz, ne aynı uykuyu uyuyoruz, ne aynı oranda dinleniyoruz, ne de aynı yemekleri yiyoruz. O yüzden yazdıklarımı genelin ortalamasına göre yazacağım. 

İnsan bünyesinde her zaman insan için yapılmış olanları tercih etmek daha iyidir. Veteriner ilaçlarında bazı şeyler göz ardı edilir. Amacına göre üretilirler. Şimdi bir atın fazladan kıllanıyor olmasının, sesinin değişiyor olmasının atın hayatına etkisi yok. E atlarda sivilce de çıkmıyor. Hali ile boldenon onun için sorunsuz ve iyi ilaç. Ama bizim için değil. Kar zarar gözettiğimde uzun soluklu only testo kürü + yüksek proteinli beslenme diyetini testosteron + boldenona tercih ederim. "Yaşadığınız yan etkiler" gibi bir başlık vardı forumda orada yazmıştım boldenon yan etkilerini. Rimabolon ise insan için üretilmiş ve yaşanacak yan etkiler üzerinde kafa patlatılmış bir formül. Rimabolona ulaşabiliyorken boldenon tercih edilmemeli. Doz konusu için şunu diyebilirim. Ne kadar çok doz o kadar yüksek etki ve yan etki. 200mg rimabolona etkisiz demek olmaz arkadaşlar. Bal gibi de etkisi olur. Fazladan protein sentezi, DHT yüzünden gelen sert kas görüntüsü vs vs.

Yahu canlar, gözümün önünde insanlar şişip şişip iniyor. Yüksek doz, tek kür vs bu tarz işlere girmeyin. Uzun soluklu, minimal dozlu kürler tasarlayın. Bizler hobi olarak yapıyoruz. Müsabık adamların "ne pahasına olursa olsun" diye girdiği dozlara girip o "paha"nın altında ezilmeyin. Yavaş yavaş ama doku oluşturarak ilerleyin. 

• Beğen 5

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: turhanoğlu
      Merhaba arkadaşlar,
      Güncel olarak şu an gün aşırı 0.5 sustanon alıyorum.
      Yani bu düzende bir hafta 1.5 cc diğer hafta 2cc ye denk geliyor. Bunu hiç bozmadan yanına :
      300 tren a (10 hafta) 200 masteron (10 hafta) Yapmayı düşünüyorum. Uygun mudur arkadaş masteron genelde son 6 hafta ekliyorlar. Benim eklememdeki amaç e2 yi kontrol altında tutmak serbest testodan faydalanmak. Anavar bende çook büyük etki yapıyor definasyonda anlayamadığım şekilde. Masteron da onun enjeksiyon versiyonu yanlış bilmiyorsam.
      Tren mg olarak yeterli gelecektir. Masteron ilk defa kullancam kaç mg uygundur bu durumda.
    • Yazan: arcznn
      Merhaba hayırlı ramazanlar.
      Kür içeriğim:
      TESTOSTERON BOLDENON Magnus pharma enanhate esterini kullanıyorum ancak bu ürün pekte güven vermiyor sonuçta merdiven altı. Eczaneden sustanon alıp sustanon kullanmak istiyorum kür içindeyken sustanona geçsem bi sıkıntı olur mu?
      1,3ml magnus vuruyorum ama onunda içinde taş çatlasa 200mg testo vardır güvenli olması açısından sustanona geçmek istiyorum ve tavsiyelerinizi bekliyorum.
      Haftada 250 sustanon 400 boldenon şeklinde Şu an ise 320 magnus testo 400 boldenon var  Haftaya sustanona geçebilir miyim ?
    • Yazan: 2018..
      Merhaba arkadaşlar,
      Kürümün içeriği şu şekilde:
      Gh günde sabah akşam 3iu sutanon haftada 3 750 mg  primobalon 300mg haftada 3 Kendimce diyorum ki wistrol eklemeli miyim?
      Şuan gayet iyi gidiyor kür sizin bu konuda düşünceniz nedir?
    • Yazan: Ashfordian1
      1 Sustanon küründen sonra pct gerekli mi ve çok zararı olur mu?
    • Yazan: Mustafa.clk1911
      Hocalarım merhabalar testlerde testosteron seviyesi düşük kişilere bir sefere mahsus olarak doktorların sustanon vermesinin sebebi nedir 1 ampul sustanon neyi çözebilir. Buradaki amaç nedir
      @rastlantisal @metinav @Loving

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.