Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

QuheyLaN

Tren kürü sonrası sonuçlarım

Önerilen İletiler

QuheyLaN    71

Merhabalar, deprem sonrası mecbur sonlandırdım kürümü. Ancak bugün test verebildim başka bir ilde. Kürü bırakalı yaklaşık 1 ay geçti. Tren enanthat ve testo enanthat kullandım yaklaşık 10 hafta. Parantez içindeki değerler referans aralığıdır, soldaki değerse mevcut test sonucu. Yarın pct için birşeyler temin edebilirim, sonrasında tekrar şansım olmayacak. Yardımcı olursanız çok sevinirim. 

Ast-24 (0-50)
Alt-41(0-50)
Ft3-3.82(2.5-3.9)
Est-38.95(11.8-38.8)
Fsh-0 (1.9-18.9)
Lh-0 (1.7-9.6)
Progesteron-0.77(0.28-1.28)
Total testesteron-227 (241-827)
Kortizol-13.40(5-23)
Tsh-1.58(0.38-5.33)
Ft4-0.86( 0.5-1.51)

Ggt-19(0-55)
Prolaktin-11.86 (2.1-17.7)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

QuheyLaN    71

Tecrübeli arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim, bugün döneceğim ve tekrar pct için birşeyler temin etme şansım olmayacak

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.527

2 kutu tamoksifen ve 2 kutu klomen alıp kenara koy. Bulabilirsen bir adet de ovitrelle.

Ovitrelle'nin tamamını hemen uygula. 3-4 gün sonra günde birer tablet klomen ve tamoksifen kullanmaya başla. En az 30-45 gün bu süreci devam ettir.

Geçmiş olsun tekrar.

• Beğen 3
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokalaf    134

Östrojen için Arimidex al.

Lh-FSH için Klomen-Tamoxifen-Ovitrelle ( tamoksifen burada gereksiz ama birbiriyle uyumlu çalıştığı söyleniyor )

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
QuheyLaN    71
Rdm, 29 dakika önce yazdı:

2 kutu tamoksifen ve 2 kutu klomen alıp kenara koy. Bulabilirsen bir adet de ovitrelle.

Ovitrelle'nin tamamını hemen uygula. 3-4 gün sonra günde birer tablet klomen ve tamoksifen kullanmaya başla. En az 30-45 gün bu süreci devam ettir.

Geçmiş olsun tekrar.

gokalaf, 28 dakika önce yazdı:

Lh-FSH için Klomen-Tamoxifen-Ovitrelle ( tamoksifen burada gereksiz ama birbiriyle uyumlu çalıştığı söyleniyor )

Çok teşekkür ederm arkadaşlar, sağolun

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.527
gokalaf, 1 saat önce yazdı:

Östrojen için pct'de armidex'e gerek yok. Zaten tamoksifen kullanacaksın ve E2 zamanla düşecektir. 

Tamoksifen pct'de birbirleriyle uyumlu çalıştığı söylenmesinden değil jinekomastiyi önleme amaçlı kullanılır, genelde kürde değil kür sonu pct sürecinde jinekomasti belirtileri daha çok görülür zira.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
QuheyLaN, 15 saat önce yazdı:

Merhabalar, deprem sonrası mecbur sonlandırdım kürümü. Ancak bugün test verebildim başka bir ilde. Kürü bırakalı yaklaşık 1 ay geçti. Tren enanthat ve testo enanthat kullandım yaklaşık 10 hafta. Parantez içindeki değerler referans aralığıdır, soldaki değerse mevcut test sonucu. Yarın pct için birşeyler temin edebilirim, sonrasında tekrar şansım olmayacak. Yardımcı olursanız çok sevinirim. 

Ast-24 (0-50)
Alt-41(0-50)
Ft3-3.82(2.5-3.9)
Est-38.95(11.8-38.8)
Fsh-0 (1.9-18.9)
Lh-0 (1.7-9.6)
Progesteron-0.77(0.28-1.28)
Total testesteron-227 (241-827)
Kortizol-13.40(5-23)
Tsh-1.58(0.38-5.33)
Ft4-0.86( 0.5-1.51)

Ggt-19(0-55)
Prolaktin-11.86 (2.1-17.7)

Geçmiş olsun hocam ilaçların ne markaydı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: derbaran
      Arkadaşlar merhaba, yaklasik 15 16 gündür tren acetat kullanmaktayım 2 günde bir enjeksiyon yapıyorum. Aslında 4 5 yıllık spor geçmişim var fakat son bir senedir spor yapamadım bundan dolayı fazlasıyla yağlandım. Sadece prop ile yağ oranımı azalatmaya çalışıyordum araya 2 kutu kadar tren eklemek istedim. Daha önce tren enantat deneyimim var. Normalde tren bende gece terlemesi agresiflik vs vs yapar. Fakat hala bir şey hissetmedim.
      Bu trenin çalıştığını nasıl hissederiz.
      Sağlıklı günler dilerim.
    • Yazan: Kado
      Herkese selamlar 4 aydan fazladır testo primo gidiyorum 2 hafta önce haftada 200 mg tren e ekledim, ilk enjeksiyon sonrası aynı haftada etkisini de yan etkisinide hissettim sonra yan etkiden eser kalmadı (ter basması vs hariç)  gayet güzel etkiyle ve  sertlikte takılırken 3-4 günde bir hafif göğüs batması başladı kafamın  dalgınlığından tren kullandığımı
      aklıma gelmeyip göğsüm battıkça tamoksifen içtim , dün şiddetli batınca daha yeni jeton düştü ve dostinex içtim hemen bi tane dün gece, şimdi test vericem de bu gün mü vereyim yoksa pazartesi mi? Dostinex İçtiğim için hangi gün daha uygun olur? Bir de bundan sonra sizce 4 günde 1 dostinex veya 14 günde 1 olacak şekilde içsem mi? Yoksa yine etkiye tepki batma vs olunca test verip teste göre mi kullanalım?
    • Yazan: 6arrows
      Selamlar. 3. kürümdeyim ve bu kürümün 4. haftasına giriş yaptım.
      Haftalık olarak;
      150 testo prop. 150 tren acetat 150 masteron Olacak şekilde ilerliyorum. Boyum 178 ve kilom şu an 79. yağ oranımı düşürmekte zorlanıyorum
      Günlük beslenmem ise;
      500 gr tavuk  5 yumurta beyazı 2 sarısı ile 2 ölçek whey, 3 kaşık yoğurt ile karıştırarak 3 kaşık zeytinyağı antrenman günlerinide ise 150 pirinç, bir ufak muz veya 3-4 hurma Özellikle alt karın tarafım ve yanlardaki yağ yakımım çok yavaş ilerliyor. Bunun için kürüme clen ve tiromel eklemek istiyorum onun
      Planlaması ise şu şekilde;
      1. hafta günde 1clen-1tiromel 2.hafta günde 2clen-2tiromel 3.hafta günde 3clen-3tiromel 4.hafta günde 2clen-2tiromel 5.hafta günde 1clen-1tiromel 6.hafta günde yarın tiromel 7. hafta 3 günde yarım tiromel Planlamam hakkında görüşleriniz ve önerileriniz nelerdir?
      Ramazan ayı ve oruç tutuyorum günlük ilaçları ne aralıkla alabilirim?
      Güncel formum şu şekilde:

• Yazan: pradmo88
      merhabalar 1ml testo prop vuruyordum bacağıma hep genel igne kendı kendıne cıktı ve uc değiştirip tekrar aynı kasa enjekte ettim bir onceki ettiğimin iki parmak yanı ve ıkı gündür bi fazla acı var ve çorap bile giyemiyorum eğilme durumunda cok acıyor kızardı ve şişti aşırı sekilde sıcak orası yardımcı olursanız sevinirim @rastlantisal

• Yazan: gdogan208
      Hocalarım herkese merhaba bu yıl testo bolde npp kürümü bitirdim dinlenmemi tamamladım tahlillerim gayet düzgün son zamanlarda biraz şımardığım için diyeti bozdum şu an dikkat ediyorum carb cycle ile tahmini 14 15 yağ oranlarına indim haftada 5 gün ppl şeklinde antrenman yapıyorum working set ve kas başına haftalık 20 seti geçmeyecek şekilde ağırlıklarım only testo haftada 250ml yapmama rağmen artmaya devam ediyordu ki diyetin sert kısımlarına gelmiş bulunduğum için duraksayıp gerileme dönemlerine geldi.
      Şu an:
      trenbolone testo masteron Kürü yapmayı düşünüyorum ilk 5 hafta tren ve testo ardından masteron ekleyip 5 hafta 10.haftada treni kesip 3 hafta daha masteron kullanıp formumu istediğim kıvama getirmeyi planlıyordum fakat şöyle bir sorunum var , okuduğum çoğu kaynakta trenbolone kardiyovasküler sporlarla beraber kullanılmamalı diyor ben haftada 3 gün besyo programına hazırlık için parkur antrenmanları yapıyorum doğal olarak nabızın yükseldiği koşu vs olan bir dal korkum bununla ilgili bir sorun yaşamak.
      @metinav hocama şunu sormak istiyorum bu kardiyovasküler sorun için vastarel kullansam hocam bi konunuzda yazmıştınız kandaki o2 seviyesini arttırdığı için , tren verimini düşürür müyüm çünkü vücuttaki o2 seviyesi düştüğü için yağ yakım şiddeti artıyor ama ben bunu vastarel ile baltalar mıyım ? , ekstra kardiyovask sorunlar yaşar mıyım tren ve parkur sporları ile.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.