Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Sayrox

Pct - tahlil sonuçlari - 01.03.2023

Önerilen İletiler

Sayrox    60

Merhaba.

İlk resim 31.01.2023 Tarihine ait PCT esnasında günde 1  klomen kullandığım dönem.

İkinci resim 14.02.2023 Tarihine ait PCT esnasında günde yarım tablet klomen kullandığım dönem.

Üçüncü resim 01.03.2023 Tarihine ait 15 gündür Hiç bir PCT ürünü olmadan tahlil aldığım dönem.

PCT sürecinin tamamında FSH ve LH'ı hiç bir zaman referans üstü bir değerde yakalayamadım sürekli referans aralığında dolandılar.

Şimdi bugün itibariyle kür yapmayı düşünüyordum fakat LH,FSH düşük olduğu için biraz daha beklemeyi düşündüm.

Yılın 6 ayı genelde kürde kalıyorum.

Şuana kadar kullandığım Ürünler; Sustanon,Primabalon,Anapolon - 1 kür. - Only Sustanon 1 kür. - Sustanon Deca 1 kür. - Test Enanthate Tren Enanthate 1 kür.

PCT ye 2022 ekim ayında başladım ve çok fazla gün bazında klomen kullandım daha fazla vücuduma sokmayı düşünmüyorum.

Görüş ve önerilerinizi alabilirmiyim?

01.03.2022.png 14.02.2023.png 31.01.2023.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sayrox    60

Eklemeyi unuttum pct sürecinde haftalık yarım tablet arimidex aldım Klomenin estradiolü arttırmaması için ve daha fazla LH sahibi olmak için.

Rdm, 7 saat önce yazdı:

Neden bu kadar uzun süre pct yapma gereği duydun ? 

Çünkü PCT içi kan tahlili verdim sistem hiç istedigim şekilde açılmadi enson 460 NG dl iyiydi yarım tablete düşürüp bitirmek istedim sonuçlar iyi çıkmadı diğer insanlar pct yaptığında Lh fsh referansdan daha yüksek olduğunu görüyorum 

@rastlantisal@Rdm

Şuan yeni bir kür yapabilir miyim?

Bu arada hiç bir sorunum yok arkadaşlar.

Cinsel istek çok yüksek sayılmaz ama düşünce yolu ile ereksiyon mevcut.

Ereksiyon ile ilgili bir sıkıntım yok spor konusuda keza aynı 45 CM kollarım 1,78 95 kg'yim biraz yağlandım ama uzun zamandır Hormonların tedavisi ile uğraşıyor vücudum.

Ne yapıcam karasız kaldım şöyle 550,600 NG\DL bir hormon seviyesi yakalasam kür yapmam sanırım.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
turboakif    69

14 gün * Günde 1 tablet klomen kullandın. FSH 1.36 - LH 1.69 du Güncel 14 gün sonra değerler; FSH 5.21 - LH 3.61 e yükseldi.

14 gün * Günlük yarım tablet klomen aldın. Son testte FSH 6.06 - LH 4.78 oldu. 

28 Günlük Klomen kullanımı ile FSH 1.36 dan 6.06 değerlerine yükselttin. LH değerlerini de 1.69 dan 4.78 e yükselttin. 

Haftalık 1/2 tablet Arimidex alıyordun; Estradiol 22.76 dan 15.31 e düşürdün. 

Klomen ve arimidex çalışmasını denemiş oldun. Deney sonucun da güzel veriler sağladığın için öncelikle teşekkür ederim. Öneri ve görüş ne ilgili orasını anlayamadım! Yeni kür planı mı istiyorsun?

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sayrox    60
gönderildi (düzenlendi)

@turboakif Tarihleri kontrol etmedin sanırım Klomeni bırakınca FSH 1,36 LH 1,69 düştü.

Ben klomeni bıraktıktan sonra son testimi almayı düşünüyordum Bu son test olacaktı kür yapacaktım ama bir baktım LH,FSH beklenen altında çıktı. Artık daha fazla Klomen/Tamoksifen vb kullananam zaten yeterince kullandım.  Bi 15 gün daha bekleyip tekrar testmi alsam yoksa Küre başlasam bir dahaki PCT yemi saklasam işim gereği. Bodyguardlık yapıyorum yaz sezonunda genelde kürde olurum. 

Ve Ekimden beri pct sürecindeyim 28 gün değil.

@Loving :x

tarihinde Sayrox tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
turboakif    69
gönderildi (düzenlendi)

Bunun sebebi sustanon olabilir. 4 esterin vücutta dağılımı farklı oluyor. 2018 mart ayın da 1er hafta arayla 2 tane 250 mg sustanon kullanmıştım. Haziran 2018 de spor yaparken etkileri hala devam ediyordu. Bu etkileri eylül ayına kadar hissettim. Burada anlatmak istediğim; Vucutta sustanon bileşenleri kaslarda biyerler de saklanıyor, ihtiyaç anın da sürekli DHT dönüşüp vucuda salınıyor. Bu sustanon denilen vatandaş endomorf ve kolay kolay pes etmeyen serseri vücutlarda böyle etkileri olabiliyor.  LH FSH neden düşük çıkıyor? Çünkü vücudun da hala testosteron salgılanıyor. Total testosteron vucudunda kullanılan hormon seviyelerini gösterir. Serbest testosteron kanın da kullanıma hazır, olan testo miktarını gösterir. Bu halde yeni bir küre girmek mantıklı olur, LH FSH, hipofiz uyarıldı kararlı bir şekilde çalışıyor. Testo Enanthate + Boldenon + Tren Enanthate küründeyim. 5 Mart itibariyle Masteron da eklemeyi düşünüyorum. Şuana kadar aldığım etkileri güzel. 3 Hafta oldu. Sustanon çok güzel bir ilaç ama kaslarını zorladıkça ortaya ihtiyacın olanı uzun süre vermek için özel tasarlanmış. 50 kg Dumbell press yapabilen biri Sustanon kullanmalı. Kasın ihtiyacı olan gücü sağlayacaktır. 

Bodyguard olarak Kullanman gereken en tatlı kür bence bu:  Zımba :) 

tarihinde turboakif tarafından düzenlendi
  • Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sayrox    60
Rdm, 16 saat önce yazdı:

Kürüm uzundu ve LH,FSH,Total Testosteron değerleri PCT içi yaptığım tahlillerde yeterli seviyede olmadığı için epey uzun tuttum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330
Sayrox, Bir saat önce yazdı:

Kürüm uzundu ve LH,FSH,Total Testosteron değerleri PCT içi yaptığım tahlillerde yeterli seviyede olmadığı için epey uzun tuttum.

PCT uzadıkça eğer istediğin sonuca klomen ve tamoksifende gelemiyorsan araya chromion, pregnly veya ovitrelle gibi destekleri de eklemen gerekiyor.

Asıl önemli olan kür öncesi değerlerin. Onları da atar mısın? Belki de doğal halin bu.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sayrox    60
gönderildi (düzenlendi)
rastlantisal, 3 saat önce yazdı:

PCT uzadıkça eğer istediğin sonuca klomen ve tamoksifende gelemiyorsan araya chromion, pregnly veya ovitrelle gibi destekleri de eklemen gerekiyor.

Asıl önemli olan kür öncesi değerlerin. Onları da atar mısın? Belki de doğal halin bu.

Tabikide doğal halim bu değil LH 5.13 - FSH 4.71 - Total testosteron 543 ng \ dl

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330
Sayrox, 1 dakika önce yazdı:

Tabikide doğal halim bu değil LH 5.13 - FSH 4.71 - Total testosteron 543 ng \ dl

Şuan ki değerin ile doğal değerin arasında pek bir fark yok. Bu noktada PCT kesebilirsin. Doğal döngü stabil olmadığı için böyle oynamalar olabilir. Önemli olan LH ve FSH. Onlarda normal. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sayrox    60
rastlantisal, Şimdi yazdı:

Şuan ki değerin ile doğal değerin arasında pek bir fark yok. Bu noktada PCT kesebilirsin. Doğal döngü stabil olmadığı için böyle oynamalar olabilir. Önemli olan LH ve FSH. Onlarda normal. 

Şuan güncel hali bu klomeni bıraktıktan 15 gün bu seviyede çıktı. Kür yapıcaktım vazgeçtim bir 15 gün daha hiç bir şey yapmadan bekleyip tekrar test alıcam.

Zaten kür olarakta şuan sadece Sustanon ve Anapolon var elimde UNDERGROUND ürünleri kullanmayı tercih etmiyorum. Underground kullandığım dönemde sırtımda sivilceler ABD haritası çıkardı resmen. Ve Hala bir miktar sivilce var sebebini bilmiyorum ama bende Klomende sivilce yapıyor bıraktım 15 gün geçti epey azaldı sivilceler son demlerini yaşıyorlar.

Bir 15 gün sabah aç karnına kardiyo yapıcam sonrasında tekrar tahlil kontrol edip duruma göre küre geçiş yapıcam bakalım.

01_03_2022.png.d1bf98f9c497218befa3c4289afe57b3.thumb.png.64531f1afaa188731171e8a3e67cc447.pngonra

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330
Sayrox, 1 dakika önce yazdı:

Şuan güncel hali bu klomeni bıraktıktan 15 gün bu seviyede çıktı. Kür yapıcaktım vazgeçtim bir 15 gün daha hiç bir şey yapmadan bekleyip tekrar test alıcam.

Zaten kür olarakta şuan sadece Sustanon ve Anapolon var elimde UNDERGROUND ürünleri kullanmayı tercih etmiyorum. Underground kullandığım dönemde sırtımda sivilceler ABD haritası çıkardı resmen. Ve Hala bir miktar sivilce var sebebini bilmiyorum ama bende Klomende sivilce yapıyor bıraktım 15 gün geçti epey azaldı sivilceler son demlerini yaşıyorlar.

Bir 15 gün sabah aç karnına kardiyo yapıcam sonrasında tekrar tahlil kontrol edip duruma göre küre geçiş yapıcam bakalım.

01_03_2022.png.d1bf98f9c497218befa3c4289afe57b3.thumb.png.64531f1afaa188731171e8a3e67cc447.pngonra

Sanıyorum yazının kronolojisini kaçırdım. 31.01 tarihli olanı son testin zannediyordum. 

Çok uzun süre klomen kullanmanın göze zararı var. Biraz dinlendir vücudunu. Sonra sil baştan PCT planlayalım. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sayrox    60
gönderildi (düzenlendi)
rastlantisal, 1 dakika önce yazdı:

Sanıyorum yazının kronolojisini kaçırdım. 31.01 tarihli olanı son testin zannediyordum. 

Çok uzun süre klomen kullanmanın göze zararı var. Biraz dinlendir vücudunu. Sonra sil baştan PCT planlayalım. 

15 gün sonra bu testlerin kendiliğinden normal çıkma olasılığı varmı Tekrar bir PCT yapmadan? çünkü pctyi bırakınca gerileme oldu aslında. 

Ciddi anlamda artık PCT yapmak istemiyorum çok uzun süre PCT yaptım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330
Sayrox, Şimdi yazdı:

15 gün sonra bu testlerin kendiliğinden normal çıkma olasılığı varmı Tekrar bir PCT yapmadan? çünkü pctyi bırakınca gerileme oldu aslında. 

Anlattığına göre ihtimal düşük ama yok değil. 15 gün sonraki testlere bakalım. Bu süreçte her gün mastürbasyon yapman çok iyi olur.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
turboakif    69
rastlantisal, 31 dakika önce yazdı:

Anlattığına göre ihtimal düşük ama yok değil. 15 gün sonraki testlere bakalım. Bu süreçte her gün mastürbasyon yapman çok iyi olur.

Aynen hocam bende pct dönemin de testis hareketliliğine önem veriyorum. Ayakta masturbasyonun çok faydasını gördüm, severek yapıyoruz :) 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sayrox    60
gönderildi (düzenlendi)

@rastlantisal

Bakalım hocam deniyelim.

Dumbell bench Press 45 kg 

Dumbell shoulder Press 40 kg 

Meslektaşiz bende bilgi işlemciyim tek başıma solo çalışıyorum 5 yıldızlı otelde yoğun iş temposu

Ayrıca 5,6 sefer günde mastürbasyon şeklinde vücudumu kullanabiliyorum kollarım 45 cm şuan. Sadece yağ oranı iki üç gömlek arttı 

Ama bu tahlil niye böyle anlamış değilim.

Cephanemiz hazır açıkçası küre girmek istemiyorum memnunum herşeyden ama diğer yanım girmek istiyor garip..

Bekleyelim bakalım 15 gün

@turboakif önerilerin için teşekkürler 😁

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
seidss    4
rastlantisal, 02.03.2023 - 13:43 yazdı:

Hocam pct döneminde mastürbasyon yapmanın faydası oluyormu? Olayı nedir tam olarak

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mokarper    15
Sayrox, 01.03.2023 - 13:09 yazdı:

Merhaba.

İlk resim 31.01.2023 Tarihine ait PCT esnasında günde 1  klomen kullandığım dönem.

İkinci resim 14.02.2023 Tarihine ait PCT esnasında günde yarım tablet klomen kullandığım dönem.

Üçüncü resim 01.03.2023 Tarihine ait 15 gündür Hiç bir PCT ürünü olmadan tahlil aldığım dönem.

PCT sürecinin tamamında FSH ve LH'ı hiç bir zaman referans üstü bir değerde yakalayamadım sürekli referans aralığında dolandılar.

Bence şuan pct yapma ama vücut ta hormonsuz kalmasın TRT doz testosteron git 1-2 ay ondan sonra tekrar pct yaparsın @rastlantisal hocam yardımcı olacaktır.

• Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330
seidss, 13 saat önce yazdı:

Hocam pct döneminde mastürbasyon yapmanın faydası oluyormu? Olayı nedir tam olarak

Evet üretimin tetiklenmesine faydası oluyor. Günde 1 kere tavsiye ederim. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.