Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

baltalı hano

Genotropin ve zayıflama

Önerilen İletiler

Öncelikle herkese merhaba bugün tanıdık bir eczanede 12mg 36ıu genotropin buldum ve aldım hemen.

Şu an Tren acetate kürüne girmek için yağ oranımı azaltıyordum sizce genotropini yağ yakımında mı kullanayım yoksa kür içinde mi kullanayım ya da pct döneminde mi kullanayım, yardımcı olursanız çok memnun olurum. @Mickey @Vural2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Vural2    990
baltalı hano, 7 saat önce yazdı:

Öncelikle herkese merhaba bugün tanıdık bir eczanede 12mg 36ıu genotropin buldum ve aldım hemen.

Şu an Tren acetate kürüne girmek için yağ oranımı azaltıyordum sizce genotropini yağ yakımında mı kullanayım yoksa kür içinde mi kullanayım ya da pct döneminde mi kullanayım, yardımcı olursanız çok memnun olurum. @Mickey @Vural2

Ghyi sadece yağ yakımı için kullanmak çok masraflı olur.Onun yerine fragment,yohimbe,efedrin,clen varken masraflı bir tercih olur.Fakat gh dediğimiz ilaç vücut geliştirmenin temelinde yatan bir hormon ne kadar uzun süre belli dozajlarda kullanırsanız size avantaj sağlayacaktır.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2, 14 saat önce yazdı:

Ghyi sadece yağ yakımı için kullanmak çok masraflı olur.Onun yerine fragment,yohimbe,efedrin,clen varken masraflı bir tercih olur.Fakat gh dediğimiz ilaç vücut geliştirmenin temelinde yatan bir hormon ne kadar uzun süre belli dozajlarda kullanırsanız size avantaj sağlayacaktır.

Hocam teşekkür ederim dediğiniz gibi uzun süre kullanım gerekiyor fakat genotropin bulması zor ve elimde sadece 1 adet var bunu en iyi şekilde nasıl değerlendirebilirim yani kür içi definasyonda tren ace prop oxandrolone stanozolol ile mi yoksa pct döneminde mi siz ne önerirsiniz?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990
baltalı hano, 1 saat önce yazdı:

Hocam teşekkür ederim dediğiniz gibi uzun süre kullanım gerekiyor fakat genotropin bulması zor ve elimde sadece 1 adet var bunu en iyi şekilde nasıl değerlendirebilirim yani kür içi definasyonda tren ace prop oxandrolone stanozolol ile mi yoksa pct döneminde mi siz ne önerirsiniz?

Kendiniz de söylemişsiniz uzun süre kullanım gerekiyor.36iu sanırı geno.1iu cardio öncesi 1iu yatmadan toplam günde 2iu olacak şekilde.18 gün gidecektir.O da efektif bir şey pek sağlamaz.Define küründe kullanın.Arimidex vb yoksa kürde de sorun yaşayabilirsiniz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2, 27 dakika önce yazdı:

Kendiniz de söylemişsiniz uzun süre kullanım gerekiyor.36iu sanırı geno.1iu cardio öncesi 1iu yatmadan toplam günde 2iu olacak şekilde.18 gün gidecektir.O da efektif bir şey pek sağlamaz.Define küründe kullanın.Arimidex vb yoksa kürde de sorun yaşayabilirsiniz.

Hocam teşekkür ederim anlamadığım bir konuda şu bi kesim diyor ki kür içinde 3 günde 1 arimidex alın bi taraf cabaser alın 2 günde 1 diyor bi taraf her gün tamoksifen alın diyor birisi arimidex alırsanız kür verimi çok düşer diyor bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz kür içi sizce ne kullanayım? Proviron kullanmayacağım herhalde çünkü kısa esterin aromatize olmayacağı konusunda herkes hemfikir gibi sizce hangi ilaçları hangi sıklıkla kullanmalıyım? ve elzem vitaminler var mı bu kür ile ilgili?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
baltalı hano, 47 dakika önce yazdı:

Hocam teşekkür ederim anlamadığım bir konuda şu bi kesim diyor ki kür içinde 3 günde 1 arimidex alın bi taraf cabaser alın 2 günde 1 diyor bi taraf her gün tamoksifen alın diyor birisi arimidex alırsanız kür verimi çok düşer diyor bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz kür içi sizce ne kullanayım? Proviron kullanmayacağım herhalde çünkü kısa esterin aromatize olmayacağı konusunda herkes hemfikir gibi sizce hangi ilaçları hangi sıklıkla kullanmalıyım? ve elzem vitaminler var mı bu kür ile ilgili?

Bu senin vücudunun vereceği reaksiyon, aromatize miktarı, cinsellik problemleri, kan tahlilleri gibi bir çok olasılığın olduğu bir durum, only testo küründesindir e2 can dostun arimidex almazsın bir çok anaboliği içeren ağır bir kürün içerisindesindir cut dönemindesindir e2 baskılaman gerekir anlatmak istediğim olay, 3 günde 1 arimidex veren kişiler genel anlamda çalıştıkları kişilerin amatör olduğunu unutarak bunu söyleyen kişiler, cinsellikle problem yoktur göğüs ucunda kaşıntı vardır tamoxifen alırsın e2 çok yükselmiştir hissizlik ve ereksiyon problemi vardır test verir arimidex kullanırsın gibi gibi uzar gider textbook tan ziyade kişiden kişiye değişen bir durum. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik, 19 dakika önce yazdı:

Bu senin vücudunun vereceği reaksiyon, aromatize miktarı, cinsellik problemleri, kan tahlilleri gibi bir çok olasılığın olduğu bir durum, only testo küründesindir e2 can dostun arimidex almazsın bir çok anaboliği içeren ağır bir kürün içerisindesindir cut dönemindesindir e2 baskılaman gerekir anlatmak istediğim olay, 3 günde 1 arimidex veren kişiler genel anlamda çalıştıkları kişilerin amatör olduğunu unutarak bunu söyleyen kişiler, cinsellikle problem yoktur göğüs ucunda kaşıntı vardır tamoxifen alırsın e2 çok yükselmiştir hissizlik ve ereksiyon problemi vardır test verir arimidex kullanırsın gibi gibi uzar gider textbook tan ziyade kişiden kişiye değişen bir durum. 

Anladım güzel bi özet oldu çok teşekkür ederim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mickey    789

Eskiden hgh bu kadar pahalı değildi definasyon amacıyla kullanırdık, üç günde bir kalem bitirdiğimiz olurdu (bu protokolün dinamikleri çok farklı kimse denemesin). Tabi bunu doğru bir kür, antrenman ve beslenme ile desteklemek şartı ile.

Şimdi fiyatlar uçtu. En doğrusu imkan olduğunda büyüme amacıyla bulk döneminde kullanmak olur. Sabah ve akşam 2şer ünite yeterli ancak etkili bir görüntü için min. 6 ay şart.

Kısaca artık definasyonda yüksek fiyatı nedeniyle kullanmak pek akıl karı değil yukarıda arkadaşlar yazmış diğer alternatifler daha mantıklı. 

Tabi dersen benim için bütçe sıkıntı değil definasyonda en etkili kullanım için çalıştığın bölgeye antrenmandan hemen önce 2 ünite yine aynı bölgeye antrenmandan hemen sonra 2 ünite ve akşam yatarken 2 ünite olacak şekilde uygulayabilirsin. Bu protokol tren acetat, propionat ve oxan. ile desteklenirse ve güzel bir karbonhidrat kontrolü sağlanırsa tam olarak yarışma formu yakalanabilir. Ancak sabah ve antrenman sonrası kardiyo şart.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: zamt
      Merhaba, günlük 4 ünite genotropin vurmayı düşünüyorum ve 6-12 ay arasında kullanım yapacağım. Bu süreçte düzenli kan tahlilleri yaptırmama gerek varmı ve yaptırırsam igf1 seviyelerinemi baktırmalıyım? ne derece yüksek çıkarsa bir müdahelede bulunmalıyım ve bu müdahele ne olmalı?
    • Yazan: Yusufdemir1995
      Selamlar değerli forum üyeleri;
      yarın eczane genotropine başlıyorum. Günlük toplam 6 ünite kullanacağım. Sabah aç karnına 3 ünite gece yatmadan hemen önce 3 ünite şeklinde.
      6 ünite büyümek için yeterlimi sizce yanında insülinde kullanıcam daha once cok kullandım insülin işi bende. Birde unuttum uzun zamandır genotropin kullanmıyorum.
      Turuncu uç İnsülin iğnesiyle 3 ünite için kaça getirmem gerekiyor kendi ucuyla vurunca boşa damlalar akıyor kalemin icinden cekip vuracağım. @metinav

• Yazan: Boldeman
      Merhaba değerli hocalarım,
      En optimal kullanım ne zaman ve ne şekilde olması gerekir? Bazı hocalarımız gece uyumadan demiş bazıları sabah uyanır uyanmaz demiş en optimali hangisidir sizce ve günlük hacim için minumum 6 iu tavsiye edilmiş ama 4iu olarak kullanacağım maddi açıdan hacim açısından bi problem yaratır mı? @Mickey @rastlantisal @metinav @Emrah @Askabar
      Teşekkürler.
    • Yazan: 2018..
      Merhaba arkadaşlar,
      GH kullanırken şekerin düşer falan dediler sizce doğrumu bu böyle bişey olur mu ? @rastlantisal @Askabar @otopsicikedi @Rdm
    • Yazan: Burakidolmadaki
      İyi forumlar.
      Hocalarım günde sadece 1 ünite gh kullanımı etkili olur mu uzun vadede, yoksa 2ui standart mı ?

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.