Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

mertcandikicis

Kür sirasinda ameliyat olmam gerekt

Önerilen İletiler

Herkese merhabalar

yaklaşık 2 haftalık sustanon ve testo kürünün içerisindeyim.  haftaya bu günlerde bademcik ameliyatı olmam gerekecek.  herhangi bir ameliyat komplikasyonu yaşamama durumum için kür ü sonlandırmak istiyorum ( ne kadar isteksiz olsam da.) 

bu sonuçta pct yapmam gerekir mi ?

bu 1 haftalık süreçte vucudumdaki sustanon tren temizlenir mi kullanmazsam ? anestezi altında sorun yaşamak istemem  

sizinle ekte kan testi sonuçlarımı paylaşıyorum lütfen bilen ve yardımcı olabilecek üyelerden destek rica ederim 

teşekkürler

7F6AEFA3-1A8D-4017-A538-F6DD04D1D3E7.png E51620D3-5A87-47CD-9A0F-CC4C0FB325AA.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Vural2    990

Hangi ilaçları kullanıyorsunuz tam olarak yazar mısınız ? Bir yerde sustanon testo bir yerde sustanon tren yazıyor.Genelde uzun ester ilaçlarda 4 haftaya kadar pct yapılmadan ilaçlar kesilebilir.Fakat sustanonda kısa esterlerde mevcut.Trende kullanıyorsanız bu acetate formu ise bu da sıkıntı yaratabilir.Attığınız testler hemogram ve serum testleri bize hormon testleri gerek :/ 

@rastlantisal

tarihinde Vural2 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

klavye hatası olmuş

sustanon ve trenbolone enanth kullanıyorum

hormon testlerini de yaptırdıktan sonra paylaşacağım umarım ameliyatta bir sıkıntı yaratmaz

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990
mertcandikicis, 1 saat önce yazdı:

klavye hatası olmuş

sustanon ve trenbolone enanth kullanıyorum

hormon testlerini de yaptırdıktan sonra paylaşacağım umarım ameliyatta bir sıkıntı yaratmaz

Yaratacağını sanmıyorum ama hiçbirimiz doktor veya işin uzmanı değiliz.İşi şansa bırakmayın,sağlık her şeyden önce gelir.Testi atarsanız tekrar konuşuruz.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
turboakif    69

2 haftalık kür için desin, ameliyatta sorun olmaz, daha hızlı iyleşirsin ilaçlar tam açıldığında ameliyat bitmiş olacak. Ayrıca ilaçları bırakmış olsan bile kandan temizlemen zaman alır 1 haftada ilaçlar birde orjinal enanthate ise 2 ay kanda durur. Sustanon zaten 3 ay boyunca etki gösteriyor bugun 1 tane sustanon vurursan 1 ay sonra hala kanda olduğu için antreman esnasında geçiçi testo etkisi yaratabiliyor. Ben ilk sustanon vurduğumda 1 ampul 250 mg 2 ay sonra antreman yaparken etkilerini hissediyordum. Aşırı terleme, saldırganlık, güç artışı azami dereceler de tabi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
turboakif    69
mertcandikicis, 3 saat önce yazdı:

Herkese merhabalar

yaklaşık 2 haftalık sustanon ve testo kürünün içerisindeyim.  haftaya bu günlerde bademcik ameliyatı olmam gerekecek.  herhangi bir ameliyat komplikasyonu yaşamama durumum için kür ü sonlandırmak istiyorum ( ne kadar isteksiz olsam da.) 

bu sonuçta pct yapmam gerekir mi ?

bu 1 haftalık süreçte vucudumdaki sustanon tren temizlenir mi kullanmazsam ? anestezi altında sorun yaşamak istemem  

sizinle ekte kan testi sonuçlarımı paylaşıyorum lütfen bilen ve yardımcı olabilecek üyelerden destek rica ederim 

teşekkürler

7F6AEFA3-1A8D-4017-A538-F6DD04D1D3E7.png E51620D3-5A87-47CD-9A0F-CC4C0FB325AA.png

PLT: yüksek olması iyi kemiklerin daha iyi ilik üretiyor.
MPV: İliklerdeki kan üretimi yüksek olması iyi.
WBC: Bu oranda çok tehlikeli değil. 

Ama kullandığın ilaçlar çok karışık Sustanon çok dalgalı, tren enanth ile devam et edeceksen. Toksit olmuş 20li değerler tehlike.

Hem sustanonla kür yapma fikrini kim verdi sana.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2, 23.02.2023 - 21:26 yazdı:

Yaratacağını sanmıyorum ama hiçbirimiz doktor veya işin uzmanı değiliz.İşi şansa bırakmayın,sağlık her şeyden önce gelir.Testi atarsanız tekrar konuşuruz.

Testosteron testim salı günü netleşecek miş fsh lh ve prolaktin sonuçlarımı paylaşabiliyorum ancak

81F5B063-ABDE-4C56-99CA-32276DAE58B5.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990

Sonuçlara göre sistem kapanmış.Pct yapmadan ilaçları bırakmak sistemin geri açılmasını yani normal bir erkek gibi testo üretmenizi geciktirecektir.

• Beğen 1
  • Şaşkın 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mertcandikicis, 8 saat önce yazdı:

Testosteron testim salı günü netleşecek miş fsh lh ve prolaktin sonuçlarımı paylaşabiliyorum ancak

81F5B063-ABDE-4C56-99CA-32276DAE58B5.jpeg

pct için önerileriniz nedir süreç nasıl ilerleyecek 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2, 23.02.2023 - 21:26 yazdı:

sonuçlarım çıktı pct için ne önerirsiniz hocalarımdan bi konuya el atmalarını rica ediyorum 

B8606BCE-5FA6-4BAB-A429-D05FB5F30580.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.335
mertcandikicis, 3 dakika önce yazdı:

sonuçlarım çıktı pct için ne önerirsiniz hocalarımdan bi konuya el atmalarını rica ediyorum 

B8606BCE-5FA6-4BAB-A429-D05FB5F30580.jpeg

Ameliyattan kaç gün sonra antrenmanlara geri döneceksin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi, Bir saat önce yazdı:

Ameliyattan kaç gün sonra antrenmanlara geri döneceksin.

max 5-7 gün off vereceğim sonrasında idmanlara devam edeceğiz 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.335
mertcandikicis, 2 saat önce yazdı:

max 5-7 gün off vereceğim sonrasında idmanlara devam edeceğiz 

Ozman neden pct yapıyorsun 100 mg testo ile bu süreci atlatabilirsin.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: byreal22
      Merhabalar dün SP LABS Parabolon enjeksiyonumu yaptım.
      İlaç hakkında biligiliyim fakat ilk Tren deneyiyim olacağı için meraklıyım açıkçası.
      Ne kadar sürede ilaç aktif olur? Bacağımdan enjeksiyon yaptım ve hiç bir öksürük olmadı normal mi ?
    • Yazan: 2018..
      Merhaba arkadaşlar,
      Kürümün içeriği şu şekilde:
      Gh günde sabah akşam 3iu sutanon haftada 3 750 mg  primobalon 300mg haftada 3 Kendimce diyorum ki wistrol eklemeli miyim?
      Şuan gayet iyi gidiyor kür sizin bu konuda düşünceniz nedir?
    • Yazan: derbaran
      Arkadaşlar merhaba, yaklasik 15 16 gündür tren acetat kullanmaktayım 2 günde bir enjeksiyon yapıyorum. Aslında 4 5 yıllık spor geçmişim var fakat son bir senedir spor yapamadım bundan dolayı fazlasıyla yağlandım. Sadece prop ile yağ oranımı azalatmaya çalışıyordum araya 2 kutu kadar tren eklemek istedim. Daha önce tren enantat deneyimim var. Normalde tren bende gece terlemesi agresiflik vs vs yapar. Fakat hala bir şey hissetmedim.
      Bu trenin çalıştığını nasıl hissederiz.
      Sağlıklı günler dilerim.
    • Yazan: Ashfordian1
      1 Sustanon küründen sonra pct gerekli mi ve çok zararı olur mu?
    • Yazan: Kado
      Herkese selamlar 4 aydan fazladır testo primo gidiyorum 2 hafta önce haftada 200 mg tren e ekledim, ilk enjeksiyon sonrası aynı haftada etkisini de yan etkisinide hissettim sonra yan etkiden eser kalmadı (ter basması vs hariç)  gayet güzel etkiyle ve  sertlikte takılırken 3-4 günde bir hafif göğüs batması başladı kafamın  dalgınlığından tren kullandığımı
      aklıma gelmeyip göğsüm battıkça tamoksifen içtim , dün şiddetli batınca daha yeni jeton düştü ve dostinex içtim hemen bi tane dün gece, şimdi test vericem de bu gün mü vereyim yoksa pazartesi mi? Dostinex İçtiğim için hangi gün daha uygun olur? Bir de bundan sonra sizce 4 günde 1 dostinex veya 14 günde 1 olacak şekilde içsem mi? Yoksa yine etkiye tepki batma vs olunca test verip teste göre mi kullanalım?

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.