Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Tupacmakaveli1

Gamma boldenon

Önerilen İletiler

TreXiaNos    5

Merhaba,

Gamma nedir ya o nezaman çıktı :D Vallahi ben yetişemiyorum ne ara firma açtılarda ürün satıyolar bu ne hız ya her ay bi firma çıkıyor valla helal olsun bende açacam firma bitane az kaldı.

Sahtelik riski az diye bir ürün yok, coca colanın bile yan sahteleri yapılıyor bunların neden yapılmasın. Onu kusura bakma ama kimse bilemez sahtemi değilmi, genelde merdivenaltı firmalr oluyor. 3 5 hocayla anlaşıyorlar iyi kar veriyorlar onlarda öve öve bitiremiyo satarken.

Hocaya bakıyosun irileşmiş 46 47 kol var sana diyo ben gamma kullandım bak nasıl oldum falan, bizim Türk milletide mal biraz kusura bakmasın kimse hemen inanıyor sonra geliyo diyo bilmem ne kullandım ilaç çalışmıyo, yok sahte çıktı napacam gibi gibi senelerdir görüyoruz o yüzden bilindik markalardan şaşmayın ve bilindik satıcılardan.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hocam normalde ben Balkan Alpha thaiger pharma bvs meditech den başka aklıma marka getirmem normalde ama bu gammayi bilindik marka sanıyordum yani orta derece meğer değilmiş heralde zaten tedirgin olduğum için sorayım dedim bu arada Genesis meds için ne diyorsunuz ? Boldenonu için ?

Teşekkürler :))

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213
Merhaba,

Gamma nedir ya o nezaman çıktı :D Vallahi ben yetişemiyorum ne ara firma açtılarda ürün satıyolar bu ne hız ya her ay bi firma çıkıyor valla helal olsun bende açacam firma bitane az kaldı.

Sahtelik riski az diye bir ürün yok, coca colanın bile yan sahteleri yapılıyor bunların neden yapılmasın. Onu kusura bakma ama kimse bilemez sahtemi değilmi, genelde merdivenaltı firmalr oluyor. 3 5 hocayla anlaşıyorlar iyi kar veriyorlar onlarda öve öve bitiremiyo satarken.

Hocaya bakıyosun irileşmiş 46 47 kol var sana diyo ben gamma kullandım bak nasıl oldum falan, bizim Türk milletide mal biraz kusura bakmasın kimse hemen inanıyor sonra geliyo diyo bilmem ne kullandım ilaç çalışmıyo, yok sahte çıktı napacam gibi gibi senelerdir görüyoruz o yüzden bilindik markalardan şaşmayın ve bilindik satıcılardan.

ahah hocam güzel fikir istiyorsanız size uzakdoğu tarafından hammadde getirebileceğiniz üretici için ulaşabileceğiniz birisini özelden gönderebilirim ben cesaret edemedim kendi markamı yapmama ama steril ve saf yapacaksanız getirin deneyin bizde nasiplenelim :)) tabiki güzel bir ingilizce ve büyük ihtimalle gümrükde adama ihtiyaç var :)

bu arada basit kimya hesaplarıyla kişiye özel yapmak yada 1 ml de 400 500 mg boldenon testo gibi ayarlamak insanı rahatlatabilir özellikle 800 1000 gr boldenon vururken çek allah çek vur allah vur :)))

tarihinde Misafir tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213
Gamma boldenon mı yoksa Genesis boldenon mu

Hangisinin sahtelik riski az ve daha iyi çalışma durumu var ??

Şimdiden teşekkürler

genesis çalışıyor şuanda ben kullanıyorum kimlerden orjinal alabileceğini de biliyorum fakat gammayı satan satıcı genesis de var reyis diye yaklaşıyorsa bil ki o sahtedir içinde başka birşey vardır yada saflığı yoktur :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SaVaS    3

gamma propları sağlam da bolde bilmiyorum satıcıdan satıcıya değişiyor o ürünler ama sahtesi olacağını sanmam sadece değerleri düşüktür sahtesi yapılacak bir marka değil

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213

vermodje gibi yaygın markaların orjinallerinde bile 100mg testo proplarında lab testlerinde içeriği 76 felan çıkıyor firma küçüldükçe fark açılır alpha balkan gibi markalarda 100 üzerinden 101 gibi rakamlar çıkıyor kaynak atarım isterseniz ama türkiyede satılan pek bir marka yok

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tolgacan kardesm elinde olan kaynakları atabilir misin,senin bildiğin varsada yazarsan sevinirim

Bu ilaçların oran işini çok seviyorum merak ediyorum

Hangi markalarda oranlar tamı tamina yani

Teşekkürler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213
Tolgacan kardesm elinde olan kaynakları atabilir misin,senin bildiğin varsada yazarsan sevinirim

Bu ilaçların oran işini çok seviyorum merak ediyorum

Hangi markalarda oranlar tamı tamina yani

Teşekkürler

burdan ulaşabilrsin :)

https://anaboliclab.com/lab-results/

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kardo Eyvallahta İngilizcem çok iyi degil,kısaca yazaydin iyiydi aslında bilindik markaları

Balkan testo enantat

Bvs Boldenon

Alpha boldenon

Thaiger pharma testo enasi Ve boldesunu :)))

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TreXiaNos    5
Merhaba,

ahah hocam güzel fikir istiyorsanız size uzakdoğu tarafından hammadde getirebileceğiniz üretici için ulaşabileceğiniz birisini özelden gönderebilirim ben cesaret edemedim kendi markamı yapmama ama steril ve saf yapacaksanız getirin deneyin bizde nasiplenelim :)) tabiki güzel bir ingilizce ve büyük ihtimalle gümrükde adama ihtiyaç var :)

bu arada basit kimya hesaplarıyla kişiye özel yapmak yada 1 ml de 400 500 mg boldenon testo gibi ayarlamak insanı rahatlatabilir özellikle 800 1000 gr boldenon vururken çek allah çek vur allah vur :)))

Ben dünyadaki bütün ülkelerden ve firmalardan ürün sokabilirim ülkeye hiç sorun yok o konuda sağol düşündüğün için :) Kendim açacaksam şayet balkan pharmada çalışan bir tanıdığım var moldovalı kendisi aram iyidir onu sokarım bu işe garanti olsun ama daha erken sektör bi batsın ben güneş gibi yükselirim aradan :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213
Merhaba,

Ben dünyadaki bütün ülkelerden ve firmalardan ürün sokabilirim ülkeye hiç sorun yok o konuda sağol düşündüğün için :) Kendim açacaksam şayet balkan pharmada çalışan bir tanıdığım var moldovalı kendisi aram iyidir onu sokarım bu işe garanti olsun ama daha erken sektör bi batsın ben güneş gibi yükselirim aradan :D

ahaha vardır bilmediğimden amaç bilindik biri düzgün yaparsa bizde kendimize özel sipariş veririz yani arkandayım ilk müşterilerinden oluruz :crs

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213
Kardo Eyvallahta İngilizcem çok iyi degil,kısaca yazaydin iyiydi aslında bilindik markaları

Balkan testo enantat

Bvs Boldenon

Alpha boldenon

Thaiger pharma testo enasi Ve boldesunu :)))

balkan ve alpha pharma var sorduğun markalarda hep fazlası çıkıyor(250 mg diyorsa 258 mg gibi) hiçbir ağırmetal bulgusu yada farklı bir madde olmadığına dem vururyorlar kutu açılımlı videolar felanda var ufak baksan anlarsın markanın modeline tıklıyorsun orda test sonuçları saflıgı hangi kutu kullanıldığı kutunun seri ve part numarası felan yazıyor :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
dark_night    6

Gammalar arkadaslar piyasada 2 sınıf olarak satılıyor . Bir ucuz dozu düşük olanlar 2 tam doz olanlar . Bunlari sipariş ederken o şekılde sıparıs edıyorlar firmaya bazı firmalar kabul ediyor dusuk doz yapmayı bazıları kabul etmıyor . Thaiger kabul etmıyor mesela gamma kabul edıyor . Piyasadakı butun gammalar orjınaldir check kodlari çalısır . Fakat cogunun dozajı az . Ilk gamma turkıyeye geldı . Bızım turkler duşuk dozajlısını sıparıs etmıslerki adamlar gotlerınden anlayıp ampullerı yarım doldurup yollamıslar . 0.6 0.4 ml cıkıyordu ampullerden . Sımdı tam cıkıor ama hammadde degeri dusuk . Gammalari genelde piyasada hocalar fln satmak ıcın alıyor kendınıze kullanabılcegınız bir marka degil . Cunkı tam ve eksık dozajlısını anlamanız mumkun degıl ..

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
HalfNatty    175
dark_night, 18.11.2017 - 20:16 yazdı:

Gammalar arkadaslar piyasada 2 sınıf olarak satılıyor . Bir ucuz dozu düşük olanlar 2 tam doz olanlar . Bunlari sipariş ederken o şekılde sıparıs edıyorlar firmaya bazı firmalar kabul ediyor dusuk doz yapmayı bazıları kabul etmıyor . Thaiger kabul etmıyor mesela gamma kabul edıyor . Piyasadakı butun gammalar orjınaldir check kodlari çalısır . Fakat cogunun dozajı az . Ilk gamma turkıyeye geldı . Bızım turkler duşuk dozajlısını sıparıs etmıslerki adamlar gotlerınden anlayıp ampullerı yarım doldurup yollamıslar . 0.6 0.4 ml cıkıyordu ampullerden . Sımdı tam cıkıor ama hammadde degeri dusuk . Gammalari genelde piyasada hocalar fln satmak ıcın alıyor kendınıze kullanabılcegınız bir marka degil . Cunkı tam ve eksık dozajlısını anlamanız mumkun degıl ..

Bu konu hakkında başlık açıcaktım yazıyı gördüm. İlk aldığım gamma trenler dolu dolu çalıştı. 2.kutu geçim tüm yan etkiler etkiler kayboldu, enjektöre çekiyorum 0.6ml geliyor şaka gibi :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

geçen sene gamma boldenon bu sene genesis boldenon kullandım faekı anlatayım kardeşimegeçen sene 500 testo 400 gamma kullandım ampuller zaten 200 mg çok sus tuttu gamma güzel verim aldım lakin yumuşak bir görüntü elde ettim ve kür sonu kaybım oldu 3 kilo kadar genesis kürüm daha bitmedi 18. haftadayım bu hiç su tutmadan temiz büyüttü gamma kadar dışardan bakınca ooo çok değişmişsin falan diyen olmadı ama çok temiz ve sanki naturel gibi bir gelişim sağladım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.