Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Delapuente

Pct sonrası yeni kür süreci

Önerilen İletiler

Delapuente    30

Geçtiğimiz sene totalde 8 aylık bir kür tamamladım. Bu süreçte; 

testo e, boldenon

only testo

testo e, masteron 

şeklinde ilerlettim. Bir bel sakatlığı, ufak bir motosiklet kazası ve covid yüzünden ufak tefek sektelere uğrasa da oldukça verimli geçti süreç. 

pct için choriomon, klomen ve tamoksifen kullandım ve o süreç de sorunsuz tamamlandı. Şu an libido, ereksiyon, duygu durum muazzam. Buradaki önerileri de dikkate alarak 4 ay off verdim küre ve artık yeni kür zamanı geldi. @rastlantisal

Yine uzun küre gireceğim, testo e - bolde düşünüyorum. Fakat seviyeyi de artırma düşüncem var. Fikirlerinizi almak isterim. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

rastlantisal    5.345
Delapuente, 17 dakika önce yazdı:

testo e, boldenon

only testo

testo e, masteron 

şeklinde ilerlettim. Bir bel sakatlığı, ufak bir motosiklet kazası ve covid yüzünden ufak tefek sektelere uğrasa da oldukça verimli geçti süreç. 

pct için choriomon, klomen ve tamoksifen kullandım ve o süreç de sorunsuz tamamlandı. Şu an libido, ereksiyon, duygu durum muazzam. Buradaki önerileri de dikkate alarak 4 ay off verdim küre ve artık yeni kür zamanı geldi. @rastlantisal

Yine uzun küre gireceğim, testo e - bolde düşünüyorum. Fakat seviyeyi de artırma düşüncem var. Fikirlerinizi almak isterim. 

Kürünün (kür, son enjeksiyonu yaptığında bitmez. PCT biter üstünden 3 ay geçer o zaman bitmiş olur) verimli ve sorunsuz geçmesine sevindim. 

Cevap vermeden önce bazı datalara ihtiyacım var.

Boy, kilo ve yağ oranı.

Hedef.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Delapuente    30
rastlantisal, 11 dakika önce yazdı:

Kürünün (kür, son enjeksiyonu yaptığında bitmez. PCT biter üstünden 3 ay geçer o zaman bitmiş olur) verimli ve sorunsuz geçmesine sevindim. 

Cevap vermeden önce bazı datalara ihtiyacım var.

Boy, kilo ve yağ oranı.

Hedef.

Teşekkürler, pct ve sonrası süreç aşağı yukarı 4 ay oldu totalde. Gerçekten de oldukça verimli geçti. 

1.83 - 86 - tahminen %10 altıdır yağ oranım. Laptopa geçtiğimde son idmanlarda çektiğim bi iki fotoğrafı da atarım. Oldukça defineyim ve bu off sezonda diyeti - idmanı hiç bozmadım. Kas kaybım da az oldu. 

hedefim sağlam bir hacim ve ardından sağlam bir cut kürü. Yaza kadar 100 kg görmeyi istiyorum. Ardından 90larda define olabilirsem eğer, hedefime ulaştım sayarım kendimi. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.345
Delapuente, 18 dakika önce yazdı:

Teşekkürler, pct ve sonrası süreç aşağı yukarı 4 ay oldu totalde. Gerçekten de oldukça verimli geçti. 

1.83 - 86 - tahminen %10 altıdır yağ oranım. Laptopa geçtiğimde son idmanlarda çektiğim bi iki fotoğrafı da atarım. Oldukça defineyim ve bu off sezonda diyeti - idmanı hiç bozmadım. Kas kaybım da az oldu. 

hedefim sağlam bir hacim ve ardından sağlam bir cut kürü. Yaza kadar 100 kg görmeyi istiyorum. Ardından 90larda define olabilirsem eğer, hedefime ulaştım sayarım kendimi. 

O halde sustanon + deca + boldenon / rimabolon çok yerinde olur. 

86 kilo biri için 400-500MG sustanon / 200mg deca / 300 mg boldenon - rimabolone iyidir. 

ilk 8 hafta doz artırarak (max 500mg) only testo ile gidersin.

9. haftada deca yada kısa esterli olanını eklersin. Yanına da boldenonu eklersin. Bu şekilde deca ile 8 hafta da daha gidersin. 

16. haftayı tamamladığında decayı kesip sustanon + boldenon ile 8 hafta daha devam edersin. 

24. haftayı tamamlayınca boldenonu da keser 6 hafta only iran enhantate devam edip 30 haftayı bitirirsin.

Peşi sıra PCt protokolü.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Delapuente    30
rastlantisal, 23 dakika önce yazdı:

O halde sustanon + deca + boldenon / rimabolon çok yerinde olur. 

86 kilo biri için 400-500MG sustanon / 200mg deca / 300 mg boldenon - rimabolone iyidir. 

ilk 8 hafta doz artırarak (max 500mg) only testo ile gidersin.

9. haftada deca yada kısa esterli olanını eklersin. Yanına da boldenonu eklersin. Bu şekilde deca ile 8 hafta da daha gidersin. 

16. haftayı tamamladığında decayı kesip sustanon + boldenon ile 8 hafta daha devam edersin. 

24. haftayı tamamlayınca boldenonu da keser 6 hafta only iran enhantate devam edip 30 haftayı bitirirsin.

Peşi sıra PCt protokolü.

Öyleyse merak ettiklerimi sorayım; 

Sustanon, hormonal dalgalanmalara sebep oluyor diye okuyorum kullananlarda sürekli. Deca’nın da malum decadick gibi yan etkisi olabiliyor. Bu detayları ne ölçüde dikkate almalıyım? 

Sustanon kullanmayı düşündüm evet ama deca ve tren konusunda çekincelerim var kür deneyimim olmasına rağmen. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.345
Delapuente, Şimdi yazdı:

Öyleyse merak ettiklerimi sorayım; 

Sustanon, hormonal dalgalanmalara sebep oluyor diye okuyorum kullananlarda sürekli. Deca’nın da malum decadick gibi yan etkisi olabiliyor. Bu detayları ne ölçüde dikkate almalıyım? 

Sustanon kullanmayı düşündüm evet ama deca ve tren konusunda çekincelerim var kür deneyimim olmasına rağmen. 

Ne kullanırsan kullan illaki bir miktar dalgalanma olacak. Dalgalanma olmaması için plazmada ilacın sabit oranda olması gerekli. Yani her gün enjeksiyon. Diğer yandan bulkta yükselen E2 senin dostundur. Kas kazanımını kolaylaştırır. Yani o dalgalanma işine yarar. Kuru bir kütleye sahip olduğun için özellikle yazdım. Yerine testo cyp. kullanılabilir. Deca dick konusu ilahi şans yada şanssızlık. Deca yerine daha kısa esterli NPP kullanabilirsin. Boldenonla yan etki olarak birbirinin zıttı oldukları için benim gözlemlerime göre ikisi beraber kullanıldığında bir balans yakalanıyor ve dick ihtimali azalıyor. Forumu kurcalarsan dikkat et deca + bolde kullananlar deca dick şikayeti olmamış. Eğer deca yada npp kullanmayacaksan boldenon dozunu artırabilirsin. Ben de mesela decadan değil boldenondan çekiniyorum. :)

Tren ayrı bir başlık. Trene girmeyi planladığında bambaşka bir plan yapmamız gerekir. Treni yukarıdaki dinamiklerle kullanmamalısın. Onun işleyişi bambaşka.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Delapuente    30
rastlantisal, 11 dakika önce yazdı:

Ne kullanırsan kullan illaki bir miktar dalgalanma olacak. Dalgalanma olmaması için plazmada ilacın sabit oranda olması gerekli. Yani her gün enjeksiyon. Diğer yandan bulkta yükselen E2 senin dostundur. Kas kazanımını kolaylaştırır. Yani o dalgalanma işine yarar. Kuru bir kütleye sahip olduğun için özellikle yazdım. Yerine testo cyp. kullanılabilir. Deca dick konusu ilahi şans yada şanssızlık. Deca yerine daha kısa esterli NPP kullanabilirsin. Boldenonla yan etki olarak birbirinin zıttı oldukları için benim gözlemlerime göre ikisi beraber kullanıldığında bir balans yakalanıyor ve dick ihtimali azalıyor. Forumu kurcalarsan dikkat et deca + bolde kullananlar deca dick şikayeti olmamış. Eğer deca yada npp kullanmayacaksan boldenon dozunu artırabilirsin. Ben de mesela decadan değil boldenondan çekiniyorum. :)

Tren ayrı bir başlık. Trene girmeyi planladığında bambaşka bir plan yapmamız gerekir. Treni yukarıdaki dinamiklerle kullanmamalısın. Onun işleyişi bambaşka.

Boldenonu tam 20 hafta kullandım ve inanılmaz iştah dışında bir olumsuzluk yaşamadım. Kan sorunu yaşamamak için Burak hocanın önerisiyle düzenli kan verdim ve aspirin kullandım. 

Önümüzdeki hafta tahlillerimi yaptırıp başlayacağım. O yüzden bı hafta sürecimi netleştirmek istiyorum. 

Buı arada daha önce norditropin de kullandım uzun süre. Gh ekleme düşüncem de var küre o yüzden. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1    147
rastlantisal, Bir saat önce yazdı:

Bi öneride ben alabilir miyim abim senden 😀. Şuanda haftada 3 ml sustanon 3 ml trenbolone acetat 2 ml rimobolan gidiyorum ve hergun igf1 . 8 10 hafta böyle devam sonra haftada 3 ml sustanon 4 ml rimobolan çıkacağım bi 8 10 haftada boyle gider . Kürün sonlarına doğru iran enanthate devam edip pct geçeceğim.  Şuanda gayet iyi hissediyorum 88 kg birisiyim. Ne dusunuyosun planlamam hakkında?

tarihinde proliqht1 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.345
proliqht1, Şimdi yazdı:

Bi öneride ben alabilir miyim abim senden 😀. Şuanda haftada 3 ml sustanon 3 ml trenbolone acetat 2 ml rimobolan gidiyorum ve hergun igf1 . 8 10 hafta böyle devam sonra haftada 3 ml sustanon 4 ml rimobolan çıkacağım bi 8 10 haftada boyle gider . Kürün sonlarına doğru iran enanthate devam edip pct geçeceğim.  Şuanda gayet iyi hissediyorum 88 kg birisiyim.

Bunu ayrıca bir başlıkta sorsan daha iyi olur.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Delapuente    30

@rastlantisal

Pct sonrası totalde 6 ay oldu ve dün test verdim. LH, FSH, Prolaktin, E2, Total testo değerlerimin hepsi referans aralıkta. Salı günü bir de sperm testi yaptıracağım. Eğer test sonucum iyiyse @Loving hocamla da iletişime geçtim ve yeni kürüme başlayacağım. 

Birkaç başlıkta daha gördüğüm için sormak istiyorum; Boldenona mesafeli olma sebebiniz nedir? Bir de Bolde-Deca birlikte kullanılır mı? Bu konuda çok fazla birbiriyle zıt ileti var forumda. 

Sustanonla küre başlayıp kür sonuna doğru Testo E ile devam edersem eğer başlangıçta Sustanonu her gün vurmam gerekir di mi?

Son olarak birçok başlıkta var ama daha derli toplu olması adına kür içinde koruyucu olarak kullanılması önerilen ilaçlar nelerdir? Klomen, proviron, tamoxifen, cabaser vs vs vs...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Darkdefender    52
Delapuente, 2.02.2023 - 14:38 yazdı:

Boldenonu tam 20 hafta kullandım ve inanılmaz iştah dışında bir olumsuzluk yaşamadım. Kan sorunu yaşamamak için Burak hocanın önerisiyle düzenli kan verdim ve aspirin kullandım. 

Önümüzdeki hafta tahlillerimi yaptırıp başlayacağım. O yüzden bı hafta sürecimi netleştirmek istiyorum. 

Buı arada daha önce norditropin de kullandım uzun süre. Gh ekleme düşüncem de var küre o yüzden. 

Kan vermeyi hangi aralıklarda yaptırmıştınız ve aspirini gün aşırı falanmı aldınız 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hafifzargana    216
Delapuente, 3 saat önce yazdı:

@rastlantisal

Pct sonrası totalde 6 ay oldu ve dün test verdim. LH, FSH, Prolaktin, E2, Total testo değerlerimin hepsi referans aralıkta. Salı günü bir de sperm testi yaptıracağım. Eğer test sonucum iyiyse @Loving hocamla da iletişime geçtim ve yeni kürüme başlayacağım. 

Birkaç başlıkta daha gördüğüm için sormak istiyorum; Boldenona mesafeli olma sebebiniz nedir? Bir de Bolde-Deca birlikte kullanılır mı? Bu konuda çok fazla birbiriyle zıt ileti var forumda. 

Sustanonla küre başlayıp kür sonuna doğru Testo E ile devam edersem eğer başlangıçta Sustanonu her gün vurmam gerekir di mi?

Son olarak birçok başlıkta var ama daha derli toplu olması adına kür içinde koruyucu olarak kullanılması önerilen ilaçlar nelerdir? Klomen, proviron, tamoxifen, cabaser vs vs vs...

boldenon ülkemizde temiz ilaç gözüyle bakılan fakat yabancı içeriklere bakarsan böbrek ve kolesterol düşmanı olarak bilinen bir ilaç kolesterol üzerinde de decadan bile agresif çalışıyor 

bulabiliyorsam 500 test 500 primo, primo bulamıyorsam örneğin 500 test 500 boldenon ekleyeceğime 750-1000 test-200 masteron ile benzer bir anabolizmayı yakalarım he boldenonun iştah ve artan alyuvar avantajlarını testo masterondan alamam ama kas inşası bir süreç hedefime 2 sene geç ulaşıp daha güvenli gitmeyi tercih ederim 

sustanon içinde prop ve phenyl prop gibi kısa esterler var ne kadar sık enjeksiyon yapsan o kadar iyi bence 

provirona ihtiyacın yok deca ve tren kullanıyorsan cabaser eklersin o da kafana göre değil ayda 1 tabletle başalayıp test alıp yüksekse 15 günde 1 tablet yeterli gelebilir he ekstrem bir durum olur ona o zaman bakılır, tamoksifeni ise göğüs ucunda hassasiyet varsa kullanırsın 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Delapuente    30
Darkdefender, 11 saat önce yazdı:

Kan vermeyi hangi aralıklarda yaptırmıştınız ve aspirini gün aşırı falanmı aldınız 

Ben günlük kullandım aspirini. Ayda bir kan verdim. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bugracos    14
Delapuente, 12 saat önce yazdı:

@rastlantisal

Bu sporda herkes karaciğeri konuşur değil mi yok liv 52 ler nac lar x,x ler işte asıl önemli olan ne biliyor musun ? Kalp ve sinir sistemi ve bolde bu sistemin içerisinden geçiyor, gerek tansiyon, gerek kan yoğunluğu ve basınç, gerek iyi kolesterol kötü kolesterol verdikleri götürdüklerinden çok daha fazla… Kür bitiyor pct yapıyorsun alt ast referans gelmiş cildin kusuyor nokta nokta omuzlar sırtlar.. Bulaşma k9 a vurulan, domuza vurulan ilacı vurma kullandım pişman oldum erkenden kestim attım primo gir en azından İNSAN ilacı. Benden sana güzel bir tavsiye ilaç satıcılarıyla kür planlama asla planlama ilaç satıcı kim olursa olsun, alo abi merkaba 2 kutu testo 2 kutu x ürün bunu söyle al bakma arkana kendin otur kendin araştır kendin planla, sen vanayı açarsan satıcılara ohohojo portföyleriyle kür yaparsın haberin olsun..

• Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Delapuente    30
Bugracos, 54 dakika önce yazdı:

Bu sporda herkes karaciğeri konuşur değil mi yok liv 52 ler nac lar x,x ler işte asıl önemli olan ne biliyor musun ? Kalp ve sinir sistemi ve bolde bu sistemin içerisinden geçiyor, gerek tansiyon, gerek kan yoğunluğu ve basınç, gerek iyi kolesterol kötü kolesterol verdikleri götürdüklerinden çok daha fazla… Kür bitiyor pct yapıyorsun alt ast referans gelmiş cildin kusuyor nokta nokta omuzlar sırtlar.. Bulaşma k9 a vurulan, domuza vurulan ilacı vurma kullandım pişman oldum erkenden kestim attım primo gir en azından İNSAN ilacı. Benden sana güzel bir tavsiye ilaç satıcılarıyla kür planlama asla planlama ilaç satıcı kim olursa olsun, alo abi merkaba 2 kutu testo 2 kutu x ürün bunu söyle al bakma arkana kendin otur kendin araştır kendin planla, sen vanayı açarsan satıcılara ohohojo portföyleriyle kür yaparsın haberin olsun..

Ciddi uzun süreler boldenon kullandım. Bu süreçte kalp sağlığı için koruyucu kullandım ve aspirin de elbette. Ne akne sorunu yaşadım ne tansiyon ne de kolesterol. Çünkü diyetime ve su tüketimine dikkat ettim. Zaten düşük tansiyonlu olduğum için, benim tansiyon kürdeyken dahi 9-5 civarı çıkıyor.

Daha uzun vadede etkisini bilemem elbette. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.358
Bugracos, Bir saat önce yazdı:

İlaç satıcısı ile ilk kürünü yapan çoğu kişi testo bolde danabol gibi 3 tane test türevi ilaç ile başlangıç yapıyo 😂

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bugracos    14
Delapuente, 13 saat önce yazdı:

Ciddi uzun süreler boldenon kullandım. Bu süreçte kalp sağlığı için koruyucu kullandım ve aspirin de elbette. Ne akne sorunu yaşadım ne tansiyon ne de kolesterol. Çünkü diyetime ve su tüketimine dikkat ettim. Zaten düşük tansiyonlu olduğum için, benim tansiyon kürdeyken dahi 9-5 civarı çıkıyor.

Daha uzun vadede etkisini bilemem elbette. 

Karaciğer için korucuyu kaldırabilirim, kalp için koruyucuyu kaldıramam dostum 2gr kas için kendime ben bunu yapmam kalbin şakası olmaz tık der 10 saniyede nefes verirsin. Bilmiyorum ilacın kalitelimiydi dozun neydi ama çok nadir bir kısım insan, sorunsuz bir şekilde 30 haftadan fazla bolde kürü yapabiliyor ama cidden nadir genelde bir çok kişi şikayetçi.

• Beğen 2
  • Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.345
Delapuente, 02.02.2023 - 12:51 yazdı:

testo e, boldenon

only testo

testo e, masteron 

Gerek böbreklere, gerek kan değerlerine yaptığı olumsuz etkinin yanında elde ettirdiği kazancı kıyaslıyorum. Steroid kürüne girmek başlı başına amaç için fedakarlık zaten. Bu fedakarlığın karşılığı ne kadar sorun yaşıyorum ve ne kadar kazanç sağlıyorum buna bakarım. Boldenon bu konuda nazarımda diplerdedir. 

Only testo başlayıp, only testo ile gelişim yavaşladığında anabolik eklersen bence daha iyi sonuç alırsın. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Darkdefender    52
Bugracos, 16.04.2023 - 09:57 yazdı:

Sadece testosteron da hdl ldl bozuyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Pnshr
      Hocalarım merhabalar.
      Pct döneminde ilaçlara ek neler kullanılabilir?  Tavsiyeleriniz nelerdir (keçiboynuzu , incir gibi)? Teşekkürler.
    • Yazan: Gainzzz
      İyi günler herkese arkadaşlar
      2 kez kür geçmişim oldu, ilkinde:
      500 mg test enanthate 400 boldenone ikincisinde ise 2 aylık sürede:
      200 tren a 300 prop 300 masteron İlk kürümde kür içinde 2 kez 1500 pregnyl enjekte ettim, sonrasında pct yapmadım. lakin kür sonu aşırı halsizlik, uykudan doyamama hali, libidoda ciddi bir düşüş oldu. ikinci kürümde 3 hafta sürdü, ama trenin bana verdiği inanılmaz kızgınlık, aşırı saldırganlık, çevremde herkesle kavga etmeme başlamam yüzünden kürü saldım. kür içinde 2 defa pregnyl enjekte etmiştim. sorum şu ki pct yapmamama rağmen hali hazırda kendimi çok ama çok az yorgun, ama libidoda inanılmaz artışlı hissediyorum. bana göre çok garip bi hal, sebebi ne ola bilir? @metinav @Askabar @otopsicikedi @rastlantisal
    • Yazan: best16.5
      Merhaba hocalarım,
      18 yaşındayım Kan testi konusunda biraz endişeliyim yapmazlar diye ayrıca okuldan dolayı vakit bulamıyorum kan testi vermeye meseleye geleyim 26 şubattan 20 nisana kadar sustanon kullandım 24 nisandan 5 hafta süre ile test enanthe kullanacağım
      5 hafta bittikten kaç gün sonra kan testi vermeliyim? ilaç ne zaman kandan çıkar? Teşekkürler
    • Yazan: Ramazan Acar
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      15.04 24 tarihinde :
      2 doz testesteron (250×3) 2 doz boldenon (300×2) 2 doz trenbolon(200×2) her 5 saate bir de danabol Aldım tam bir hafta geçti üstünden bugün kan değerlerime baktım:
      E2 125 geldi LDL 600 civarı  CK ise 10 bin küsur geldi  Ve çok tedirgin oldum kürü bırakmayı düşünüyorum pct yapmaya gerek var mı?
      Lütfen yardımcı olun
    • Yazan: Yasinakda
      Arkadaşlar pharma Group ve HTP Marka ürünler var nasıl bu markalar kullanan var mı?

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.