Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

baristurkoglu

Only testo küre girmeli miyim

Önerilen İletiler

Rdm    2.527
rastlantisal, Bir saat önce yazdı:

265Kg deadlift, 165Kg bench press, 195Kg squat kişisel rekorlarım. Omuz yırtığı, dizlerimi elime almam yüzünden spora verdiğim 1 yıl ara, sol bacak diz altı dış taraf kas yırtığı bana kalan miraslar. Çok lüzumsuz ve gereksiz işler bunlar. Progresivve overloadın tek yolu her zaman daha fazla ağırlık kaldırmak değil. Kaslar gelişip sinir sistemi yeni kilolara adapte olsa da eklemler gelişmiyor. Çok dikkat etmek gerek.

Tatmin duygusu ağır basıyor, ve  insanoğlu tatminsiz bir varlık olduğundan sakatlanana kadar daha fazlasını denemeye devam ediyoruz :) O duyguyu yenmeyi öğütlemek/örnek teşkil ederek uyarmak de işe yarar bir yöntem değil, çünkü beyin tatmin esnasında hormonal sistemimiz ile  duygusal olarak bizi ödüllendirdiği için,  bir sonrakinde aynı ödül için daha fazlasını başarmaya çabalıyoruz.

Ben 38 yaşından sonra başladığım spor hayatımda 130 kg deadlift yapıp tatmin oldum, 140'ı kaldırmak için çabalıyorum, yoksa Ümit dede omzunu yırtmış, bacağını yamultmuş umurumda değil ki :) 

tarihinde Rdm tarafından düzenlendi
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

rastlantisal    5.231
baristurkoglu, Şimdi yazdı:

Hocam çok teşekkür ederim tavsiyeleriniz için  ilk 2 hafta 1ml düşünüyordum fakat gelişim almayana kadar devam demişsiniz bunu uygulayacağım hocam birde 1 ml i haftada 1 enjekte etsem sorun teşkil eder mi yoksa onu da günlere bölmeli miyim ?

Sorun teşkil eder. Zaten östrojenik bir bünyen (ki tek testle anlaşılmaz aslında. öyle olduğunu varsayıyorum) var. Enjeksiyon aralığını uzun tutarsan iniş çıkışlar yüzünden zorlanacaksın. Senin için doğru enjeksiyon haftada 2ye bölüp uygulaman.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.527

Ayrıca yerinde olsam her gün tamoksifen kullanmayı ihmal etmezdim.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hafifzargana, 1 saat önce yazdı:

hocam bu yaşta diz kapaklarım bitik durumda yere diz üstüne oturup yerden kalkamıyorum barbel row dan sonra acıdan kıvranıyorum deadlift squat hak getire bir dönem100 kiloyla her gün squat yapmıştım enayilik işte şimdi yapmak isteyip yapamıyorum dizime eklem sıvısı almayı düşünüyorum onlarda baya pahalı

Bu eklem sıvısı, ilerleyen yaşlardaki sıvı kaybı konularında da bilinçlenmemiz gerekiyor çok ciddi bir konu aslında tam da şu günlerde bunları araştırıyorum.

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hafifzargana    216
NamasteGodDamnİt, 34 dakika önce yazdı:

Bu eklem sıvısı, ilerleyen yaşlardaki sıvı kaybı konularında da bilinçlenmemiz gerekiyor çok ciddi bir konu aslında tam da şu günlerde bunları araştırıyorum.

hocam şaka gibi 22 yaşındayım nasıl oluyor anlamıyorum hiç bir yaşıtımda yok şakır şakır basıyorlar babamda da var fakat onda 40 tan sonra başladı babannemde ve halamda da var bilmiyorum genetik faktörler de etkiliyordur belki

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Samo06    2
baristurkoglu, 4 saat önce yazdı:

Arkadaşlar herkese hayırlı günler diliyorum bugün kan tahlili verdim ve sonuçlar attığım gibi yarın itibariyle ilk kürüme girmeyi planlıyorum only testo 16-20 hafta aralıgıyla kullanmak istiyorum. Bundan 3 ay önce 1 ml sustanon vurmustum bi denemek görmek maksadıyla fakat daha ilk enjeksiyondan 1 gün sonra tişört giyememeye başladım meme ucu hassasiyetinden dolayı o yüzden bıraktım şimdi iste enanthate kullanmayı düşünüyorum bu östrojen bana cok cektirecek gibi duruyor   değerlerle küre girsem bir sorun sıkıntı yaşar mıyım bu arada boyum 181 kilom 92. 

Vur gitsin östrojen için bitkiler var zerdeçal,közlenmiş sebze vs netten bak birde uyku düzenine dikkat et hazır, donmuş gıdalardan uzak dur . Benimde yüksek çıkıyordu sürekli gece uykusu ve yoğurt üzeri zerdeçal yiyerek düşürdüm 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Samo06, Bir saat önce yazdı:

Vur gitsin östrojen için bitkiler var zerdeçal,közlenmiş sebze vs netten bak birde uyku düzenine dikkat et hazır, donmuş gıdalardan uzak dur . Benimde yüksek çıkıyordu sürekli gece uykusu ve yoğurt üzeri zerdeçal yiyerek düşürdüm 

Çok sağol reis yarın startı veriyoruz allahın izniyle.

Reis armideksi belirti alınca yarım yarım kullanmayı düşünüyorum acı geçene kadar ve acı gelince tamoxifene de start vericem mantıklı mı reis ? @Samo06

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Samo06    2
baristurkoglu, 19 dakika önce yazdı:

Reis armideksi belirti alınca yarım yarım kullanmayı düşünüyorum acı geçene kadar ve acı gelince tamoxifene de start vericem mantıklı mı reis ? @Samo06

Bana kalırsa kür boyu iki güne bir arimidex kullanman daha iyi garanti açısından  tamoksifen vs pct sırasında tavsiye edilir kür içi etkiyi azalttığı için 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
baristurkoglu, 4 saat önce yazdı:

Abi bi arkadaş önerdi ilk sayfada görebilirsin enjeksiyon günleri 1mg armidex şeklinde sence mantıklı mıdır?

Samo06, 4 saat önce yazdı:

Bana kalırsa kür boyu iki güne bir arimidex kullanman daha iyi garanti açısından  tamoksifen vs pct sırasında tavsiye edilir kür içi etkiyi azalttığı için 

Ozaman tamoxifen yerine arimidex devam edeyim enjeksiyon günleri 1 er tane

@rastlantisal hocam arimidexi östrojeni referansta tutarak kullansam  kürü baltalamış olur muyum ? Yoksa tamoxifenle jinekomastiyi engelleyip östrojeni mi yüksek tutmalıyım ?

Rdm, 6 saat önce yazdı:

Ayrıca yerinde olsam her gün tamoksifen kullanmayı ihmal etmezdim.

Hocam tamoxifen kürü baltalamaz değil mi ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.231

Arimidex ezbere kullanacağın bir ilaç değil. Antiaromatazların da kendine göre yan etkileri var. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.527
Samo06, 16 saat önce yazdı:

Armidex E2 aromataz inhibitörüdür, Östrojen üretimini durdurur, dolayısıyla kür esnasındaki  istediğimiz vücutta su tutumunu engelleyerek gelişimi doğrudan etkiler.

Tamoksifen ise meme dokusunda seçici reseptör modülatörüdür, yanı meme dokusundaki östrojen reseptörlerini bloke ederek jinekomasti oluşumunu engeller.

Kür içinde yüksek E2'nin etkilerinden korunma amaçlı Armidex kullanmaktansa tamoksifen kullanımı daha mantıklıdır.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.