Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

tagaa123

2. kür testo propionate masteron winstrol öneri

Önerilen İletiler

tagaa123    1

15 HAFTALIK 2. KÜR PROGRAMIM

1-10 HAFTA 1ML TESTO PROP+1ML MASTERON HAFTADA 4 GÜN- HERGUN 5 WİNSTROL TABLET +1PROVİRON-PZT PERSEMBE YARIM TABLET ARİMİDEX-HERGÜN SABAH 1 TABLET MULTIVITAMIN GECE 1 TABLET MAGNEZİNC 1 TABLET BENOXOL

11-15 HAFTA:4 GUN TESTO PROP+HERGUN 1 TABLET PROVİRON+PZT PERSEMBE 1 TABLET ARIMIDEX+HERGÜN SABAH 1 TABLET MULTIVITAMIN GECE 1 TABLET MAGNEZİNC 1 TABLET BENOXOL

BOY:1.76 KİLO 90 

İLK KÜR TESTO ENANT 250 ML+ GUNDE 1 DANABOL ARADAN YAKLASIK 6 AY GECTI KÜR BİTELİ

TAVSİYE EDECEGINIZ BUNU BOYLE YAP DIYECEGINIZ BIRSEY VARMI KÜR BASLADIKDAN 2 HAFTA SONRA VE KUR BITTIKDEN 10 GUN SONRA TEST VERICEM.

BİRDE SON İGNEDEN 1 GUN SONRA DUGUNUM VAR BUNLA ILGILI BIR SIKINTI YASARMIYIM ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Askabar    902
tagaa123, 30 dakika önce yazdı:

15 HAFTALIK 2. KÜR PROGRAMIM

1-10 HAFTA 1ML TESTO PROP+1ML MASTERON HAFTADA 4 GÜN- HERGUN 5 WİNSTROL TABLET +1PROVİRON-PZT PERSEMBE YARIM TABLET ARİMİDEX-HERGÜN SABAH 1 TABLET MULTIVITAMIN GECE 1 TABLET MAGNEZİNC 1 TABLET BENOXOL

11-15 HAFTA:4 GUN TESTO PROP+HERGUN 1 TABLET PROVİRON+PZT PERSEMBE 1 TABLET ARIMIDEX+HERGÜN SABAH 1 TABLET MULTIVITAMIN GECE 1 TABLET MAGNEZİNC 1 TABLET BENOXOL

BOY:1.76 KİLO 90 

İLK KÜR TESTO ENANT 250 ML+ GUNDE 1 DANABOL ARADAN YAKLASIK 6 AY GECTI KÜR BİTELİ

TAVSİYE EDECEGINIZ BUNU BOYLE YAP DIYECEGINIZ BIRSEY VARMI KÜR BASLADIKDAN 2 HAFTA SONRA VE KUR BITTIKDEN 10 GUN SONRA TEST VERICEM.

BİRDE SON İGNEDEN 1 GUN SONRA DUGUNUM VAR BUNLA ILGILI BIR SIKINTI YASARMIYIM ?

Masteron olan kürde Proviron a gerek yok. Shgb yi masteron düşürür zaten. Sıkı bir diyet ve bol kardiyo öneririm. Böbrekler için Cystone vs eklemelisin. 

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tagaa123, 39 dakika önce yazdı:

PROVİRON KULLANILIRSA BI SIKINTI YAŞATIRMI PEKİ ?

Gerek yok diyor gerçekten de gerek yok neden bu kadar çok kullanmak istiyorsun,anlamsız.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tagaa123    1

KULLANMAK ISTEMEK DEGILDE PROGRAM O SEKILDE YAZILDIGI ICIN SORUYORUM.

O ZAMAN KÜRÜ YAZANA SOR BURDA NEDEN SORUYORSUN DERSEN SAGLIK ACISINDAN EMIN OLMAK ICIN SADECE.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    902
tagaa123, 4 dakika önce yazdı:

KULLANMAK ISTEMEK DEGILDE PROGRAM O SEKILDE YAZILDIGI ICIN SORUYORUM.

O ZAMAN KÜRÜ YAZANA SOR BURDA NEDEN SORUYORSUN DERSEN SAGLIK ACISINDAN EMIN OLMAK ICIN SADECE.

Kür yazanlar genelde maddiyat için ekliyorlar. Tek dertleri genelde para oluyor :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762

Bunu kim yazdıysa uzaklaş 4x12 textbook program veren sanal coaching reisler gibi copy paste yapıp göndermiş sana bu nasıl planlama sakın girme bu adamla bir işe .. 

• Beğen 2
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tagaa123    1

Küre başladım dedıklerı gibi proviron kullanmıyorum masteron oldugu ıcın.Ama 10. haftadan sonra 5 hafta only testo gidicem o ara tekrar konu acıp sorucam provırona gerek varmı diye.

Suanlık hafif bir testis sancısı oluyor onun harıcınde birşey yok ama onuda diger kürümde ılk 1 hafta yıne agrı yapmıstı dıye takmıyorum döngü kapandıgı ıcın diye okumustum yıne forumda.

zaten 2. hafta ıgnelerı bıttıkden hemen sonra test verıcem ona gore ılerleyecez.

Kısa ester ilk defa kullanıyorum baslarken bu kadar sık enjekteden korkuyordum ama enantad gibi ödemde yapmıyor agrıda yapmıyor yanı haftada bır yerıne haftada 4 ü tercih ederım suanlık.

Spor olarakda sabah kardıyo aksam bölgelsel gıdıyorum. 1-2 hafta  gecsın arttırıcam surelerı suanlık tedbırlı gıdıyorum küre gırdım psıkolojısıyle gaza gelıp sakatlamamak ıcın kendımı :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
wesley23    10
tagaa123, 2 saat önce yazdı:

Küre başladım dedıklerı gibi proviron kullanmıyorum masteron oldugu ıcın.Ama 10. haftadan sonra 5 hafta only testo gidicem o ara tekrar konu acıp sorucam provırona gerek varmı diye.

Suanlık hafif bir testis sancısı oluyor onun harıcınde birşey yok ama onuda diger kürümde ılk 1 hafta yıne agrı yapmıstı dıye takmıyorum döngü kapandıgı ıcın diye okumustum yıne forumda.

zaten 2. hafta ıgnelerı bıttıkden hemen sonra test verıcem ona gore ılerleyecez.

Kısa ester ilk defa kullanıyorum baslarken bu kadar sık enjekteden korkuyordum ama enantad gibi ödemde yapmıyor agrıda yapmıyor yanı haftada bır yerıne haftada 4 ü tercih ederım suanlık.

Spor olarakda sabah kardıyo aksam bölgelsel gıdıyorum. 1-2 hafta  gecsın arttırıcam surelerı suanlık tedbırlı gıdıyorum küre gırdım psıkolojısıyle gaza gelıp sakatlamamak ıcın kendımı :D

Masteronu kesersen proviron kullanman gerekebilir. Masteronu neden kesmek istiyorsun peki? Konunu yakından takip ediyorum çünkü bir benzer küre de ben gireceğim pazartesi :D 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.351

Ne masteron kullanıyorum ne de proviron. Bu bir gereklilik değil arkadaşlar. 

Küre girersin, bir şeyler ters gidiyorsa test yaptırırsın ve testin sonucuna göre önlem alırsın. Bunun dışında hepsi boştur.

Ben ikide bir test yaptırıyor muyum? Hayır. Çünkü uzun kürler boyunca bilimum testleri yaptırıp vücut değişkenlerime vakıf oldum. Yaşadığım yan etkiye göre neyin yolunda olmadığını bilir oldum. Ona göre tedbir alıp devam ediyorum. Eğer kür konusu hayatınızda olacaksa sizlerin de bu kıvama gelmesi gereklidir.

• Beğen 3
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tagaa123    1

Hocam o kıvamda olmadıgımız için test yaptırıp sürekli soru soruyoruz siz gibi kişilere ki ilacın etkisi ne ölçüde döngü kesilmismi veya ters giden birşey varmı diyede ara test yaptırmak mantıklı geldi bana.

Birde sizin cevap vermeniz cok iyi oldu hep sizden cevap beklıyordum bu konuyla alakasız ama ilk kürden sonr bende herangi bi cinsel konuda isteksizlik olmamıstı bu küre gircek olsanız ve 15 haftanın sonunda dügününüz olsa 1 veya 2 hafta once kesip pctmi başlardınız veya 1-2 hafta uzatırmıydınız kürü

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990
tagaa123, 1 saat önce yazdı:

Hocam o kıvamda olmadıgımız için test yaptırıp sürekli soru soruyoruz siz gibi kişilere ki ilacın etkisi ne ölçüde döngü kesilmismi veya ters giden birşey varmı diyede ara test yaptırmak mantıklı geldi bana.

Birde sizin cevap vermeniz cok iyi oldu hep sizden cevap beklıyordum bu konuyla alakasız ama ilk kürden sonr bende herangi bi cinsel konuda isteksizlik olmamıstı bu küre gircek olsanız ve 15 haftanın sonunda dügününüz olsa 1 veya 2 hafta once kesip pctmi başlardınız veya 1-2 hafta uzatırmıydınız kürü

Rezil olmamak için çocuk düşünene kadar ilacı kesmezdim 😂 Bu benim kendim görüşüm öneri değildir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990
tagaa123, Bir saat önce yazdı:

Neden hocam o kadar uzun sürermi düzene girmesi  korkutmayın beni 😀

Döngünün açılmasını soruyorsunuz sanırım bu kişiden kişiye göre değişecektir fakat pct yaparsanız bu süre bayağı kısalacaktır.Benim işim bu hocam korkuttuysam affola :D Aktif bir hayatım olmadığı için öyle yazmıştım korkulacak bir şey yok :D Detay verirseniz planlarınızla ilgili tavsiye vermek isterim.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tagaa123    1

Çocuk zaten 2-3 sene en az dusunmuyorum suan taktıgım sey cinsel ısteksızlıgın olmaması ıcın 1-2 hafta önce kesip 13. Haftada pctyemi baslasam mı dıyorum.

ilk 10 hafta testo prop haftada 4 masteron haftada 3  - günde 5 winstrol gidiyorum suan

10. haftadan sonra sadece testo prop gıdıcem

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990
tagaa123, 2 saat önce yazdı:

Çocuk zaten 2-3 sene en az dusunmuyorum suan taktıgım sey cinsel ısteksızlıgın olmaması ıcın 1-2 hafta önce kesip 13. Haftada pctyemi baslasam mı dıyorum.

ilk 10 hafta testo prop haftada 4 masteron haftada 3  - günde 5 winstrol gidiyorum suan

10. haftadan sonra sadece testo prop gıdıcem

Cinsel isteksizliği yapacak şeyler yüksek-düşük prolaktin düşük E2dir.Bu değerleri referans aralığında tutarsanız sıkıntı yaşamazsınız.Kilonuzu bilmiyorum ama 300 prop 200 prop da sizin işinizi fazlasıyla görecektir.Prop en kolay aromatize olan ilaçtır o da östrojeni yükseltir.Son olarak o kadar dert ediyorsanız ki ediyorsunuz ilaç kullanmasanız bile psikolojik olarak ya böyle olursa ya şöyle olursa diye kafanızda kurarak psikolojik olarak bile libidonuzu etkiliyebilirsiniz.Ya tamamen şimdiden kesin ya da hiç kesmeden ufak dozlarla ilerleyin.İnsanlar psikolojik değil filan diye kabullenemiyor ama psikoloji çok şeyi etkiliyor.

tarihinde Vural2 tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GuruhuXGod    15
Vural2, 8 saat önce yazdı:

Cinsel isteksizliği yapacak şeyler yüksek-düşük prolaktin düşük E2dir.Bu değerleri referans aralığında tutarsanız sıkıntı yaşamazsınız.Kilonuzu bilmiyorum ama 300 prop 200 prop da sizin işinizi fazlasıyla görecektir.Prop en kolay aromatize olan ilaçtır o da östrojeni yükseltir.Son olarak o kadar dert ediyorsanız ki ediyorsunuz ilaç kullanmasanız bile psikolojik olarak ya böyle olursa ya şöyle olursa diye kafanızda kurarak psikolojik olarak bile libidonuzu etkiliyebilirsiniz.Ya tamamen şimdiden kesin ya da hiç kesmeden ufak dozlarla ilerleyin.İnsanlar psikolojik değil filan diye kabullenemiyor ama psikoloji çok şeyi etkiliyor.

Propianatın en kolay aromataz olan ester olduğunu ilk defa sizden duydum hocam genelde tam tersini söylüyorlar 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990
GuruhuXGod, 1 dakika önce yazdı:

Propianatın en kolay aromataz olan ester olduğunu ilk defa sizden duydum hocam genelde tam tersini söylüyorlar 

Diğer testo esterlerine göre daha az su tutar ester uzunluğundan dolayı fakat aromatize olması daha kolaydır 🤗

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762

Kürün 20 küsür bilmem kaçıncı haftasındayım, tren testo bolde kullandım bu zamana kadar, bolde ile 16. hafta vedalaştık, 19 da tren geldi trenle de 24 de vedalaştık, Cinsel isteksizliği bırak 12-13 yaşında daha yeni takımları keşfetmiş ergen çocuk gibiyim hala arkadaşlarında dediği gibi cinsel isteksizliği çok dert etme nasıl müdahale edeceğini bilirsen normal cinsel hayatından bile uzun kürlerde daha verimli bir cinsel hayat geçirirsin bunun korkusuyla cinsel ilişkiye girersen, psikolojik olarak verimsiz geçer sertlikte sıkıntı yaşarsın veya erken gelirsin akışına bırak.. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tagaa123    1

dd6c2def-4918-4943-a83d-8c1132915a0d.thumb.jpg.b2c9ff51a3f6c1a4411431ed8a1692aa.jpg

2. HAFTA TEST SONUCLARIM

SOLGAR MILK THISTLE GUNDE 1 ADET ICIYORUM 1 HAFTA 3 E CIKARIP SONRA 2 YE DUSURUCEM

E2 DUN GECE YARIM ARIMİDEX ICMISTIM ONDAN DOLAYI DUSUK CIKTI DIYE TAHMIN EDIYORUM ONUN DISINDA SIKINTILI BIRSEY VE ONERISI OLAN VARMI @Vural2

• Şaşkın 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    346

alt 647 mi ben mi yanlış okudum?

Forumdaki abiler daha iyi bilir 2 haftada değerlerin bu kadar yükselmesi normal değil bence ilaçları bırakmalısın karaciğer değerin çok yüksek. Benim alt 200 olduğu zaman ağrısını hissediyordum. 

Kürden önce test yaptırmış mıydın?

Başka ilaç kullanıyor musun?

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.351
tagaa123, 6 saat önce yazdı:

dd6c2def-4918-4943-a83d-8c1132915a0d.thumb.jpg.b2c9ff51a3f6c1a4411431ed8a1692aa.jpg

2. HAFTA TEST SONUCLARIM

SOLGAR MILK THISTLE GUNDE 1 ADET ICIYORUM 1 HAFTA 3 E CIKARIP SONRA 2 YE DUSURUCEM

E2 DUN GECE YARIM ARIMİDEX ICMISTIM ONDAN DOLAYI DUSUK CIKTI DIYE TAHMIN EDIYORUM ONUN DISINDA SIKINTILI BIRSEY VE ONERISI OLAN VARMI @Vural2

Sanırım hayatımda gördüğüm en kötü değerlere sahipsin. Kür öncesi bir şeyin yok ise, karaciğer yetmezliği vs çekmiyorsan ilaçlar çernobil pharma falan olmalı. :S

Acilen ilaçları kes, dahiliyeden randevu al ve bir doktora görün. 

Altını çiziyorum kür öncesi testlerin normal ise (umarım yaptırmışsındır) 2 haftayı bırak, uzun bir kürde bile bu denli kötü değerlere ulaşmak kolay değil.

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tagaa123    1

Kür oncesi bir sıkıntı yoktu ve baska ilac kullanmıyorum ilacların kalitesizligindemi degerler sapıtmıs 

birde 2 hafta bıttı 3. Haftanın 2. İgnesini olmustum ilacları bırakınca başka birşey yapmama gerek varmı pct falan hocam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.