Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

baltalı hano

Kürde saç dökülmesi önlem ve avodart

Önerilen İletiler

Öncelikle merhaba ben 2. kürümde tren acetat, testo prop, oxandrolone, stanozolol kürüne girmeyi düşünüyorum yanında vitamin olarak nutraxin mens multi, selenium, omega3, folik asit, demir çinko, benexol, testo fuel kullanıyorum, saç dökülmesi için önereceğiniz bir şeyler var mı? İnternette herkes dutasterid (avodart) öneriyor dht bloker olarak, tren androjen bir ilaç dht bloker kullanırsak treni bloklamış olmaz mıyız. Teşekkürler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

rastlantisal    5.331
baltalı hano, 15 dakika önce yazdı:

Öncelikle merhaba ben 2. kürümde tren acetat, testo prop, oxandrolone, stanozolol kürüne girmeyi düşünüyorum yanında vitamin olarak nutraxin mens multi, selenium, omega3, folik asit, demir çinko, benexol, testo fuel kullanıyorum, saç dökülmesi için önereceğiniz bir şeyler var mı? İnternette herkes dutasterid (avodart) öneriyor dht bloker olarak, tren androjen bir ilaç dht bloker kullanırsak treni bloklamış olmaz mıyız. Teşekkürler.

DHT bloklamanın bir bedeli var. Vücudun sex için kullandığı testosteron türevidir. DHT bloker kullanıp temelli ereksiyon kaybı yaşayan çok fazla insan var. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.355
baltalı hano, 1 saat önce yazdı:

Bölgesel DHT bloklayabilirsin ketoral şampuan minoksidil vs

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi, 4 saat önce yazdı:

Bölgesel DHT bloklayabilirsin ketoral şampuan minoksidil vs

Ketoral kullanıyorum ama çok fazla bi sonuç alamadım nedense

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1    147

Hocam genetiği dökülmeye müsait bir insansan ne yaparsan yap o dökülüyor.  Genetikte sağlamsa istediğini kullan yinede zor dökersin . 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Topikal finasterid üretebilirsin. Finasteridde bahsedilen ereksiyon problemleri olma ihtimali düşük olursada bırakırsın. %70 oranında engelliyor. Dutasterid 0 a yakın hale getiriyor. Proscar 5 mg i tablet bölücüyle bölüp başlayabilirsin . Trenle dht nin baglantısı yok.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
steroidnediryahu, 16 saat önce yazdı:

Topikal finasterid üretebilirsin. Finasteridde bahsedilen ereksiyon problemleri olma ihtimali düşük olursada bırakırsın. %70 oranında engelliyor. Dutasterid 0 a yakın hale getiriyor. Proscar 5 mg i tablet bölücüyle bölüp başlayabilirsin . Trenle dht nin baglantısı yok.

Merhaba önerin için teşekkürler fakat nasıl topikal olarak kullanacağım onu tam anlayamadım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.331
steroidnediryahu, 17 saat önce yazdı:

İhtimal düşük demek doğru olmaz. Kendi forumları bile vardı. DHT bloker kullanıp ereksiyon yüzü görmeyenlerin.

Yani %10 ihtimal dahi olsa, o ihtimalin içinde olup olmadığını kullanmadan bilemiyoruz. İhtimalin içindeysen zaten geçmiş olsun. Sorun yaşayıp tam teşekküllü düzelen pek olmuyor.

O yüzden DHT blokerlardan uzak durulması gerektiğini düşünüyorum.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
cemkuray    22
rastlantisal, 1 saat önce yazdı:

İhtimal düşük demek doğru olmaz. Kendi forumları bile vardı. DHT bloker kullanıp ereksiyon yüzü görmeyenlerin.

Yani %10 ihtimal dahi olsa, o ihtimalin içinde olup olmadığını kullanmadan bilemiyoruz. İhtimalin içindeysen zaten geçmiş olsun. Sorun yaşayıp tam teşekküllü düzelen pek olmuyor.

O yüzden DHT blokerlardan uzak durulması gerektiğini düşünüyorum.

Hocam sen evli barklı adamsın saçın gitse de pek sorun olmaz da biz işte johny sinse dönebiliriz ondan endişe valla

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.331
cemkuray, 1 dakika önce yazdı:

Hocam sen evli barklı adamsın saçın gitse de pek sorun olmaz da biz işte johny sinse dönebiliriz ondan endişe valla

Güldürdün beni :D :D :D

uzun süredir kelim zaten. Saçın dursun diye makineyi bozma dikkat et :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: tanrınıngazabı
      Merhabalar, 500mg testesteron cypionate kullanıyorum haftalık. Kür öncesi saç dökülmem yoktu. Küre başlar başlamaz elime saçlarım avuç avuç gelmeye başladı. Kan testimde vitamin mineraller referans aralıkta. 5mg Finasterid tablet içtiğimde saç dökülmem aniden duruyor ancak cinsel işlev direkt 0 a iniyor ölüyor. DHT olmadığından dolayı cinsel istek ereksiyon vs tamamen yok oluyor depresifleşiyorum mallaşıyorum. Hem saçlarımı kaybetmeden hem de cinselliğimi kaybetmeden yok mudur bu işin çözümü?
    • Yazan: fat32
      Merhaba arkadaşlar kafama takılan birkaç soru var bu soruları eminim saç dökülmesini önlemek için birtakım ilaçlar kullanan arkadaşlara da cevap olur umarım sizlerin bilgileriyle ...
      Öncelikle saç dökülmesi için kullanılan ilaçların genetiğe bağlı olarak avodart ve proscardır bu ilaçlar testo nun dht ye dönüşümünü engelleyerek genetik yatkınlığı olan kişilerde saç dökülmesini engeller. 
      Bu ilaçların bir özelliği ise testo'nun dht dönüşümünü engellemesi sebebiyle serbest testo oranında dönüşüm olmadığı için bir artışı da söz konusudur fakat....
      Bu ilaçlar çok yüksek östrojen içerir.. 
      Ben kendim kullandığım için şunu diyebilirim örneğin danabol gücünü ostrjonenden alır değil mi ? ama ben avodart kullandığım zamanlarda bile ki hala kullanıyorum herhangi bir güç artışı neden göremedim ? 
      dolayısıyla bir danabol kullanıcısı aslında gücünü ostrojenden değil de içindeki farklı bir molekülden alıyor olabilir mi ? yüksek ostrojen yani su tutumu sadece görsel olarak mı ön plana geçiyor ?
      Diğer sorum ise avodart kullanıcısıyım ve only testo kürüne girdim ve hala kürüm devam ediyor. Arimidixle e2 yi tamamen baskılarsam ve avodart ile dht yi de baskılıyorum zaten serbest testo da mantıken çok büyük bir artış olması söz konusu değilmidir ?
      Bazı arkadaşlar e2 çok onemlidir e2 olmazsa olmaz demişler ama bildiğimiz üzere erkekler testo kadınlar ostrojen (e2) salgılar o zaman kadınların bizden daha güçlü olması gerekmezmiydi ? bizim amacımız serbest testo yu arttırıp protein sentezini çoğaltmak değil mi ? 
      yani dolasıyla ostrojenin erkeklerde sadece yağlanma ve jinekomasti den baska ne etkisi olabilir ? tamamen baskılamak değil sadece yarıdan aza düşürmek daha mantıklı değilmidir ? e2 gereksiz değilmidir ?

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.