Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

ArdaK2

Tahlil sonuçlarım küre devam edebilirmiyim

Önerilen İletiler

ArdaK2    53

Merhabalar 20 haftadır only testo küründeyim bunun ilk 4 haftası 1ml diğer haftalar 2ml bu hafta test yaptırdım sonuçlar temiz bende uzatmak istiyorum devam ettirmemde bir sakınca varmı ve arimideks, tomoksifen felan kullanmıyorum östrojen bir tık yüksek çıktı ama göğüs ucunda birşey hissetmiyorum kullanmalıyım buraya bıraktım tahlil sonucunu 

Not: Total testosteron testi vermeme rağmen sonuçta çıkmadı nedenini bilmiyorum siz biliyorsanız yazarsanız sevinirim Burak hocadan temin ettiğim için gönlüm rahat ama neden açıklanmadı bilmiyorum 

IMG_20230127_190848.thumb.jpg.684c64e90bc2a49f8e06ccdaa6d5f5f9.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Jacop    59
ArdaK2, 1 saat önce yazdı:

Merhabalar 20 haftadır only testo küründeyim bunun ilk 4 haftası 1ml diğer haftalar 2ml bu hafta test yaptırdım sonuçlar temiz bende uzatmak istiyorum devam ettirmemde bir sakınca varmı ve arimideks, tomoksifen felan kullanmıyorum östrojen bir tık yüksek çıktı ama göğüs ucunda birşey hissetmiyorum kullanmalıyım buraya bıraktım tahlil sonucunu 

Not: Total testosteron testi vermeme rağmen sonuçta çıkmadı nedenini bilmiyorum siz biliyorsanız yazarsanız sevinirim Burak hocadan temin ettiğim için gönlüm rahat ama neden açıklanmadı bilmiyorum 

Devam edilebilir fakat uzun kürlerde pct zor olabiliyor dostum.Uzatmaya karar verirsen döngüyü şoklamakta fayda var bu konu hakkında kesin bilgiye sahip değilim hocalarımız yardımcı olacaktır

• Olumsuz 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ArdaK2    53
Jacop, 13 dakika önce yazdı:

Devam edilebilir fakat uzun kürlerde pct zor olabiliyor dostum.Uzatmaya karar verirsen döngüyü şoklamakta fayda var bu konu hakkında kesin bilgiye sahip değilim hocalarımız yardımcı olacaktır

Hocam östrojen hakkında ne düşünüyorsun ve Total testosteron testi açıklanmadı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Saskypls    2
Jacop, 14 dakika önce yazdı:

Demek istediğiniz 1 ay trt doz sonra küre devam şeklinde mi acaba?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ozgur511    38
ArdaK2, 1 dakika önce yazdı:

1 gün daha bekle bazı sonuçlar hastane kaynaklı geç çıkıyor özel hastanede yaptırdıysan durumu anlat parasını verdin sonuçta ama devlette yaptırdıysan doktor gözünden kaçırmıştır total testo değerini istemeyi unutmuştur 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ArdaK2    53
Ozgur511, 14 dakika önce yazdı:

1 gün daha bekle bazı sonuçlar hastane kaynaklı geç çıkıyor özel hastanede yaptırdıysan durumu anlat parasını verdin sonuçta ama devlette yaptırdıysan doktor gözünden kaçırmıştır total testo değerini istemeyi unutmuştur 

Yok hocam istenilenlerde var arkadaşıma da aynısı oldu doktora gittiğinde demişki doktor testosteron çok yüksek çıkmış o yüzden testde gözükmüyor çok saçma geldi 

proliqht1, 13 dakika önce yazdı:

Bence pct yapıp bitir 3 ay falan normal git sonra malzemeleri toplayıp bu sefer daha etkili küre girersin.

Hocam bir daha uzun süre girmicem en az eylüle kadar 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1    147
ArdaK2, 6 dakika önce yazdı:

Yok hocam istenilenlerde var arkadaşıma da aynısı oldu doktora gittiğinde demişki doktor testosteron çok yüksek çıkmış o yüzden testde gözükmüyor çok saçma geldi 

Bazı hastanelerde makina max ölçebildigi rakam var. Ondan fazlası gözükmez. Benim gittiğim yerde limit var 100 üzerindeyde yazıyor 100 üstü diye sadece net belli olmuyor.

ArdaK2, 5 dakika önce yazdı:

Hocam bir daha uzun süre girmicem en az eylüle kadar 

Memnun kaldıysan pct yap kenara çekil bence . Eylülde maddi manevi hazır hissedersen girersin yine.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
batuhan33    24

Nerde yaşıyorsun? Küçük bir yer ise bazı testleri ile gönderiyorlar, genelde cumadan cumaya gidiyor. Çıkması bir hafta sürebiliyor. Benim yaşadığım yerde öyle, testo Adana’ya gidiyor oradan çıkıyor. 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    59
ArdaK2, Bir saat önce yazdı:

Öströjene müdahaleye gerek yok dostum büyümek için bu seviyelerde tutmak kürü çok daha faydalı hale getiriyor.

Saskypls, 59 dakika önce yazdı:

Demek istediğiniz 1 ay trt doz sonra küre devam şeklinde mi acaba?

Hayır kür içinde hcg kullanımından bahsediyorum.Bu ne kadar mantıklıdır ve doğrudur bilmiyorum detaylı araştırılması gereken bir konu.

• Vayyyy!! 1
  • Olumsuz 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    828

Kür öncesi değerleriniz nedir acaba?

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ArdaK2    53
forbit, 41 dakika önce yazdı:

Kür öncesi değerleriniz nedir acaba?

Hocam kür öncesi Total testosteron 400 küsur östrojen 27 diğer değerlerde hepsi sağlıklı idi detaylı görmek isterseniz atayım

Jacop, Bir saat önce yazdı:

Öströjene müdahaleye gerek yok dostum büyümek için bu seviyelerde tutmak kürü çok daha faydalı hale getiriyor.

Hayır kür içinde hcg kullanımından bahsediyorum.Bu ne kadar mantıklıdır ve doğrudur bilmiyorum detaylı araştırılması gereken bir konu.

Hocam evet dediğiniz doğru ben şuan definasyon a geçtim ama kullandığım ester testo e. haftaya bulka geçicem bir süredir definasyon da idim saçma mı olmuş şimdi fark ettim östrojen yüksek iken definasyon yapmak 

batuhan33, Bir saat önce yazdı:

Nerde yaşıyorsun? Küçük bir yer ise bazı testleri ile gönderiyorlar, genelde cumadan cumaya gidiyor. Çıkması bir hafta sürebiliyor. Benim yaşadığım yerde öyle, testo Adana’ya gidiyor oradan çıkıyor. 

Evet küçük yer cuma günü çıkar dedi doktor zaten ama cuma oldu çıkmadı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Alaz    135
ArdaK2, 2 dakika önce yazdı:

Hocam evet dediğiniz doğru ben şuan definasyon a geçtim ama kullandığım ester testo e. haftaya bulka geçicem bir süredir definasyon da idim saçma mı olmuş şimdi fark ettim östrojen yüksek iken definasyon yapmak 

Definasyon ile uğraşmayıp direkt bulka geçmen daha iyi olurdu. Only testo da definasyon ilerlemek daha fazla dikkat gerektiriyor. Yoğun kardiyo, sıkı disiplinli beslenme vb... 

Şimdi östrojene müdahale etmeyip bulka geçiş yap ancak klasik hata olan, bir anda yoğun kalori alımı uygulama. Aşamalı bir şekilde karb arttır. Bu noktada tavsiyem ile pirinç üzerinden arttırman olacaktır. 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.478
ArdaK2, 51 dakika önce yazdı:

@rastlantisal @metinav değerli hocalarım siz ne düşünüyorsunuz

Değerlerin olması gerektiği gibi...

Haricen kreatin suplementi veya bunu içeren bir şey kullanıyorsan ara vermeni öneririm.Onun dışında içtiğin su miktarını arttırman iyi olur.

Östrojen seviyen, evet yüksek.Fakat amacın kilo ve hacimse ve meme dokusunda libidoda bariz bir sorun oluşturmuyorsa bu şekilde kalabilir bence.Onun dışında sorun yaşıyorsan haftalık 0,5+0,5 mg şeklinde iki seferde arimidex alabilirsin.

6 aya kadar uzayabilir kür süresi bu şekilde.Etkisi zamanla azalsa da kalıcı zararlar oluşturması beklenmez...Önemli olan senin bu şekilde kür yapmaktan beklediğin faydanın sağlanıyor olup olmamasında.Gerekeni aldıysan bırakmak daha mantıklı veya çeşitli eklemeler yapılabilir...Testisleri 50-60 günde bir hcg ile şoklaman iyi olur.Metabolizmalarımız birbirinden farklı olduğundan, herkes aynı etkiler ve tepkileri vermiyor.Burada dikkat edilmesi gereken nokta kendi vucudunu sürekli gözlemlemek, kontrol etmek.Ve yardım destek aldığın kişiye aktarmak...

Kolay gelsin, verimli keyifli sporlar.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    59
ArdaK2, 13 dakika önce yazdı:

Yüksek e2 sadece su tutar yağ yakımına engel bir durum yoktur aksine yağ yakıldığında kasların su tuttuğu için daha hacimli gözükürsün.Definasyon dönemlerinde göbek bölgesinde daha sıkı bir görüntü istiyorsan kısa ester testo daha iyi bir tercih

• Vayyyy!! 1
  • Olumsuz 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ArdaK2    53
Alaz, 2 saat önce yazdı:

Definasyon ile uğraşmayıp direkt bulka geçmen daha iyi olurdu. Only testo da definasyon ilerlemek daha fazla dikkat gerektiriyor. Yoğun kardiyo, sıkı disiplinli beslenme vb... 

Şimdi östrojene müdahale etmeyip bulka geçiş yap ancak klasik hata olan, bir anda yoğun kalori alımı uygulama. Aşamalı bir şekilde karb arttır. Bu noktada tavsiyem ile pirinç üzerinden arttırman olacaktır. 

Hocam haftalık kaç kg almamı önerirsiniz ona göre kaloriyi arttırıp azaltsam daha sağlıklı olur bence sizin dediğiniz gibi birden arttırmaktansa

metinav, 2 saat önce yazdı:

Değerlerin olması gerektiği gibi...

Haricen kreatin suplementi veya bunu içeren bir şey kullanıyorsan ara vermeni öneririm.Onun dışında içtiğin su miktarını arttırman iyi olur.

Östrojen seviyen, evet yüksek.Fakat amacın kilo ve hacimse ve meme dokusunda libidoda bariz bir sorun oluşturmuyorsa bu şekilde kalabilir bence.Onun dışında sorun yaşıyorsan haftalık 0,5+0,5 mg şeklinde iki seferde arimidex alabilirsin.

6 aya kadar uzayabilir kür süresi bu şekilde.Etkisi zamanla azalsa da kalıcı zararlar oluşturması beklenmez...Önemli olan senin bu şekilde kür yapmaktan beklediğin faydanın sağlanıyor olup olmamasında.Gerekeni aldıysan bırakmak daha mantıklı veya çeşitli eklemeler yapılabilir...Testisleri 50-60 günde bir hcg ile şoklaman iyi olur.Metabolizmalarımız birbirinden farklı olduğundan, herkes aynı etkiler ve tepkileri vermiyor.Burada dikkat edilmesi gereken nokta kendi vucudunu sürekli gözlemlemek, kontrol etmek.Ve yardım destek aldığın kişiye aktarmak...

Kolay gelsin, verimli keyifli sporlar.

Hocam çeşitli eklemelerden kasıt tam olarak nedir kürün ortasında dianabol eklesem ne kadar mantıklı olur bana tablet stereoidler gereksiz geliyor siz ne düşünüyorsunuz

Ve hocam diğer arkadaşın dediği gibi bulka geçsem daha mantıklı olur bu dönem dimi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Alaz    135
ArdaK2, Şimdi yazdı:

Hocam haftalık kaç kg almamı önerirsiniz ona göre kaloriyi arttırıp azaltsam daha sağlıklı olur bence sizin dediğiniz gibi birden arttırmaktansa

Bu senin kilona, metabolizmana, yağ oranına bağlı. Makro hesaplamasını güzelce yap, ona göre günlük tüketeceğin pirinç gramajını ayarla. 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yüksek e2 tansiyon,ereksiyon problemi yapar. Kür içerisinde hcg kullanımı sayesinde pct süreci cok kısalır ve kür içerisinde normal only testodansa daha mutlu hissedersiniz low dose hcg güzel bişey

tarihinde steroidnediryahu tarafından düzenlendi
fewfwefewf

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ArdaK2    53
steroidnediryahu, 4 dakika önce yazdı:

Yüksek e2 tansiyon,ereksiyon problemi yapar. Kür içerisinde hcg kullanımı sayesinde pct süreci cok kısalır ve kür içerisinde normal only testodansa daha mutlu hissedersiniz low dose hcg güzel bişey

Hocam hcg ne oluyor tam olarak

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.