Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Darkdefender

Tahliller nasıl

Önerilen İletiler

proliqht1    147

2 ocakta 1.37 olan tsh nasıl 4 küsür olmuş 10 günde ben ona takıldım. Hangi marka testosteron aliyosun. Yanında ekstra bisey almiyo musun . B12 vit aliyosan bırak baya fazla var sende zaten

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Darkdefender    50
proliqht1, 16 saat önce yazdı:

2 ocakta 1.37 olan tsh nasıl 4 küsür olmuş 10 günde ben ona takıldım. Hangi marka testosteron aliyosun. Yanında ekstra bisey almiyo musun . B12 vit aliyosan bırak baya fazla var sende zaten

Testten sonra bıraktım b12 yi İran testodan sustanon a geçmiştim 

proliqht1, 16 saat önce yazdı:

İlk 10 hafta testo500 rimo 200 kullandım. 5haftada sadece Testo 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ozgur511    38
Darkdefender, 1 dakika önce yazdı:

İlk 10 hafta testo500 rimo 200 kullandım. 5haftada sadece Testo 

Değerlerinde anormal bi durum yok nasıl verim aldın kürden kaç kilo aldın 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Darkdefender    50
Ozgur511, 14 dakika önce yazdı:

Değerlerinde anormal bi durum yok nasıl verim aldın kürden kaç kilo aldın 

Verim aldım sayılmaz yazdan kalma defineydim 78kg de 83 oldum vücut kapandı kürden önce görsel daha iyiydi boldenon ekliycem 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Darkdefender    50
Vural2, 7 saat önce yazdı:

Prolaktin için 10 günde bir yarım dostinex başla dostum.

Onlu testoda böyleyse tren yada deca girsem kaça fırlıycak acaba 1ay bedelli askerlik var mecburi ara verip Testo boldenon devam edicem boldenon varkende prolaktin yükselirmi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    59
Darkdefender, 33 dakika önce yazdı:

Onlu testoda böyleyse tren yada deca girsem kaça fırlıycak acaba 1ay bedelli askerlik var mecburi ara verip Testo boldenon devam edicem boldenon varkende prolaktin yükselirmi

Mastürbasyon varsa haftada ikiyi geçme düzenli cinsel ilişkide prolaktin böyleyse trende net yamulursun

• Vayyyy!! 1
  • Olumsuz 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Darkdefender    50
Jacop, Bir saat önce yazdı:

Mastürbasyon varsa haftada ikiyi geçme düzenli cinsel ilişkide prolaktin böyleyse trende net yamulursun

Mast ilişki yok daha önce test bolde kullandım test vermedim ama düzenli partner vardı alet taş gibi geziyordum 3 4aydır boştayım aletlede bi iletişimimiz yok 😀 sitres üzüntü yükseltiyor mu bu prolaktini 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.335
Darkdefender, 3 dakika önce yazdı:

Mast ilişki yok daha önce test bolde kullandım test vermedim ama düzenli partner vardı alet taş gibi geziyordum 3 4aydır boştayım aletlede bi iletişimimiz yok 😀 sitres üzüntü yükseltiyor mu bu prolaktini 

Evet yükseltir. 

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    59
Darkdefender, 11 dakika önce yazdı:

Kortizol seviyesi yüksek olsa evet derdim fakat kortizol normal seviyelerdeyken prolaktinin üst sınıra bu kadar yaklaşmış olması doğrudan stresten kaynaklanmadığını gösteriyor.Şuanlık bence müdahaleye gerek yok bir sonraki testte sınırı geçmiş olursa yarım dostinex alır çözersin

• Vayyyy!! 1
  • Olumsuz 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
Darkdefender, 3 saat önce yazdı:

yükseltir hayattan zevk almazsın hormonlar o kadar lanet ki yaptığımız aslında iş değil de işte demirle sevdamız var.. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dess    6
otopsicikedi, 3 saat önce yazdı:

Evet yükseltir. 

hocam konudan bağımsız kür içi test vericem son iğneden 7 gün sonraya denk geliyor aldığım tahlil randevusu. 1 2 gün önceden ilaç vurup mu tahlil yapayım yoksa 7 gün geçmiş olması önemli değil mi? testo e. kullanıyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1    147
Dess, Şimdi yazdı:

hocam konudan bağımsız kür içi test vericem son iğneden 7 gün sonraya denk geliyor aldığım tahlil randevusu. 1 2 gün önceden ilaç vurup mu tahlil yapayım yoksa 7 gün geçmiş olması önemli değil mi? testo e. kullanıyorum 

Önemli değil öyle şeyler. 2 gün önce vuruşta gidebilirsin.  Dönüştede vurabilirsin tahlilden sonra

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.335
Dess, 2 dakika önce yazdı:

Kür içi test vericeksen son iğneden 7 gün geçmiş oluyorsa kaç günde bir enjeksiyon yapıyon kankam anlamadım 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dess    6
otopsicikedi, 48 dakika önce yazdı:

Kür içi test vericeksen son iğneden 7 gün geçmiş oluyorsa kaç günde bir enjeksiyon yapıyon kankam anlamadım 

7 günde bir yapıyorum, yeni iğne gününe denk geliyor. dahada açık hali pazartesiden pazartesiye 500mg testo vuruyorum, tahlil randevum da pazartesi günü. iğneyi vurup mu gideyim yoksa vurmadan gitsem testo seviyek düşük çıkar mı bir hafta dolduğu için

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
Dess, 48 dakika önce yazdı:

7 günde bir yapıyorum, yeni iğne gününe denk geliyor. dahada açık hali pazartesiden pazartesiye 500mg testo vuruyorum, tahlil randevum da pazartesi günü. iğneyi vurup mu gideyim yoksa vurmadan gitsem testo seviyek düşük çıkar mı bir hafta dolduğu için

bende haftalık yapıyorum fark etmez her hangi bir zaman diliminde git farkeden bir şey olmayacak ilacı kestikten sonra zaman bırakmak önemli ama kür içi uzun esterde özellikle çok bir şey fark etmez arimidex dostinex gibi şeyler yakın zamanda kullanmamış ol yeterli. 

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.