Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

cristiano

Winstrol+oxandrolone +prop(?) definasyon kürü

Önerilen İletiler

cristiano    2

İyi forumlar, 

19 yaşındayım boy 1.80 kg 79.  4 Yıldır dönem dönem ağırlık antremanları yaptım son 8 aydır da aralıksız olarak çalışıyorum vucudum kas kütlesi olarak kendimce iyi durumda . Bu sene hacimlenmek için temiz beslenmeden bulk yaptım 12 kg koydum ama çok yağlanma ve su tutma da oldu. Uzun süredir de doğal yaptığım için artık karanlık tarafa az da olsa geçmek yaza parçalı ve belirgin kas kütlesiyle girmek istiyorum. Salonda hocalarımla konuştuğumda nisan ayında başlayarak 8 hafta Oxandrolone Winstrol kürü yapmamı öneriyorlar bazıları da yanına haftada 300mg Propionate eklememi öneriyorlar. Buradan da görüş almak istedim. (Prop almak çok istemiyorum ama diğer türlü verimin düşeceğini söylüyorlar) Sağlığı ve dengeyi minimum olumsuz etkileyecek ve bir adım ileriye götürecek ilk kür önerileriniz nelerdir ? Şimdiden teşekkürler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Rdm    2.527

Testosteron içermeyen kür olmaz. Genelde salondakiler yanlış yönlendirir ama sana doğru tavsiyede bulunmuşlar. Propionate ilk seçenek olmalı definasyon için.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
cristiano    2
Rdm, 7 dakika önce yazdı:

Testosteron içermeyen kür olmaz. Genelde salondakiler yanlış yönlendirir ama sana doğru tavsiyede bulunmuşlar. Propionate ilk seçenek olmalı definasyon için.

Kür süresi ve başlangıç zamanı nasıl olmalı sizce yazın en iyi formun oluşabilmesi için 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
Rdm, 1 saat önce yazdı:

Dostum döngüsü kapalı 19 yaşında daha kür yapmamış bir kişinin 8 hafta için bu yaşta döngüsünü kapatıp bu kadar ağır oral ilacı alması TAMAMEN BANA GÖRE yanlış bu fikri sana kim verdiyse koşarak uzaklaş... 

cristiano, 2 saat önce yazdı:

İyi forumlar, 

19 yaşındayım boy 1.80 kg 79.  4 Yıldır dönem dönem ağırlık antremanları yaptım son 8 aydır da aralıksız olarak çalışıyorum vucudum kas kütlesi olarak kendimce iyi durumda . Bu sene hacimlenmek için temiz beslenmeden bulk yaptım 12 kg koydum ama çok yağlanma ve su tutma da oldu. Uzun süredir de doğal yaptığım için artık karanlık tarafa az da olsa geçmek yaza parçalı ve belirgin kas kütlesiyle girmek istiyorum. Salonda hocalarımla konuştuğumda nisan ayında başlayarak 8 hafta Oxandrolone Winstrol kürü yapmamı öneriyorlar bazıları da yanına haftada 300mg Propionate eklememi öneriyorlar. Buradan da görüş almak istedim. (Prop almak çok istemiyorum ama diğer türlü verimin düşeceğini söylüyorlar) Sağlığı ve dengeyi minimum olumsuz etkileyecek ve bir adım ileriye götürecek ilk kür önerileriniz nelerdir ? Şimdiden teşekkürler

Öncellikle muhtemelen düzgün bir kas kütlen yok neyi yakacaksın da ortaya ne çıkaracaksın varsa at formunu beni haksız çıkar, yaşın daha çok küçük eğer ben yağ yakacağım diyorsan hgh frag+ yohimbine kullanmanı tavsiye ederim 3 flakon frag+ 3 kutu yohimbine yeterli olacaktır total 7k civarına gelir sana diğer ürünlerin yanına bile yaklaşma bu tavsiyeyi sana kim verdiyse o kişilerden uzaklaş... 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1    147

19 yaşında zaten hızlı toplarsın kendini boş yere steroid kullanma. Çok kür yapmak istiyorsan deneyimleme açısından 8 hafta rimobolan kullan biraz olsa senin nefsini köreltir ve ne olduğunu anlamak açısından yardımcı olur.

19 yaşında zaten hızlı toplarsın kendini boş yere steroid kullanma. Çok kür yapmak istiyorsan deneyimleme açısından 8 hafta rimobolan kullan biraz olsa senin nefsini köreltir ve ne olduğunu anlamak açısından yardımcı olur.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
cristiano    2
galicik, 1 saat önce yazdı:

Dostum döngüsü kapalı 19 yaşında daha kür yapmamış bir kişinin 8 hafta için bu yaşta döngüsünü kapatıp bu kadar ağır oral ilacı alması TAMAMEN BANA GÖRE yanlış bu fikri sana kim verdiyse koşarak uzaklaş... 

Öncellikle muhtemelen düzgün bir kas kütlen yok neyi yakacaksın da ortaya ne çıkaracaksın varsa at formunu beni haksız çıkar, yaşın daha çok küçük eğer ben yağ yakacağım diyorsan hgh frag+ yohimbine kullanmanı tavsiye ederim 3 flakon frag+ 3 kutu yohimbine yeterli olacaktır total 7k civarına gelir sana diğer ürünlerin yanına bile yaklaşma bu tavsiyeyi sana kim verdiyse o kişilerden uzaklaş... 

haklısınız kas kütlesi olarak çoğu kişiye göre düzgün sayılacak kadar yok ama yağ yaktığımda ortaya plaj vücudunun biraz fazlası bir şey çıkar(yağ yakarken de kas koyduğumu varsayarsak kürde)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BLACAXELOT    39
proliqht1, 1 saat önce yazdı:

Maalesef vazgeçmez taktıysa kafaya yapar sana önerim gireceğini bildiğim için ilk kürden toxic haplar kullanma testo rimobolan kullan hatta only testo git

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
cristiano    2
BLACAXELOT, 3 dakika önce yazdı:

Maalesef vazgeçmez taktıysa kafaya yapar sana önerim gireceğini bildiğim için ilk kürden toxic haplar kullanma testo rimobolan kullan hatta only testo git

Buradaki herkes benden çok daha tecrübeli vazgeçebilirim de bende doğal dengeyi bozmak istemiyorum definasyona girmem gerekiyor her türlü hafif bir destekçi lazım gibi geliyor hiç diyet yapmadan bulk yaptım çünkü ve çok yağlandım. Sadece oxandrolone diye düşünmüştüm başta hatta. Çok yüksek hedeflerim yok karın kası göğüs omuz hatları belirgin bir plaj vücüdu tatmin eder. 

Sadece Oxandrolone 

Sadece Winstrol 

gibi kombinasyonlardan verim alabilirmiyim sizce 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BLACAXELOT    39
cristiano, 2 dakika önce yazdı:

Buradaki herkes benden çok daha tecrübeli vazgeçebilirim de bende doğal dengeyi bozmak istemiyorum definasyona girmem gerekiyor her türlü hafif bir destekçi lazım gibi geliyor hiç diyet yapmadan bulk yaptım çünkü ve çok yağlandım. Sadece oxandrolone diye düşünmüştüm başta hatta. Çok yüksek hedeflerim yok karın kası göğüs omuz hatları belirgin bir plaj vücüdu tatmin eder. 

Sadece Oxandrolone 

Sadece Winstrol 

gibi kombinasyonlardan verim alabilirmiyim sizce 

Yapma dostum hap girme git ayırdığın bütceye günde 1 kilo tavuk ye gelişimin kralını yaparsın

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Xcross    1

bulabiliyorsan sarms kullan en iyisi sr 9009 ve gw 50156 6 7 hafta en iyi şekilde yag yakarsın dogal üretiminde sorun olmuyor 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
cristiano    2
Xcross, 2 dakika önce yazdı:

bulabiliyorsan sarms kullan en iyisi sr 9009 ve gw 50156 6 7 hafta en iyi şekilde yag yakarsın dogal üretiminde sorun olmuyor 

Sarms düşünüyordum ama uzun vade yan etkileri belli olamaması ve araştırma aşamasında olması uzaklaştırdı

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BLACAXELOT    39
cristiano, 28 dakika önce yazdı:

Sarms düşünüyordum ama uzun vade yan etkileri belli olamaması ve araştırma aşamasında olması uzaklaştırdı

Vallaha dostum sana şukadar söyliyim eğer bizleri dikkate alırsan girme şuanlık ama reşitsin kimse karışamaz forumdaki daha bilgili hocalarımda  uygun bulmaz hedefin plaj vücudu kendinde söyledin yaza çok var inanılmaz define olursun sadece beslenme ile yarışma hayalin varsa buyur gir plajda hava atmak için ilaç girilmez podyuma çıkacaksan o ayrı yağ oranında 15 lerde falandır maksimum anlatığından yola çıkarak söylüyorum kısacası gerek yok benim fikrimdir tercih sizindir 

Saygılar...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ozgur511    38
cristiano, 6 saat önce yazdı:

İyi forumlar, 

Kardeşim bende o yaşta ilaç kullandım tamamen söndüm önce 21 22 yaşına kadar doğal ilerle sonra küre gir inan çok daha iyi verim alırsın altyapı çok önemli kendimden biliyorum 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
cristiano    2
proliqht1, 2 saat önce yazdı:

Yohimbine falan al diyet yap zaten yağ yakarsın.  

Ne olduğunu bilmiyorum araştıracağım teşekkürler

Ozgur511, Bir saat önce yazdı:

Kardeşim bende o yaşta ilaç kullandım tamamen söndüm önce 21 22 yaşına kadar doğal ilerle sonra küre gir inan çok daha iyi verim alırsın altyapı çok önemli kendimden biliyorum 

Definasyon kürü yapıp yağ yaksam az kas koyarak cıkınca iyi pct yapsam çok - sini görür müyüm 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990

Kendin hiç diyet yapmadım diyorsun.Diyet yapsan zaten yağ yakacaksın biraz kolaya kaçıyor gibisin :) Bu ilaçları alınca daha az diyet yapacaksın ya da daha az aç kalacaksın diye bir dünya yok haberin olsun :) Bunları yazarken karnım gurulduyor :))

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.527
galicik, 17 saat önce yazdı:

Ben metod doğru dedim, yaşına dikkat etmedim, o yaşta küre girmek tamamen yanlış tabiki.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    840
cristiano, 19 saat önce yazdı:

İyi forumlar, 

Bence hiç kimse ilk kür olarak definisyon yapmamalı. İlk kür en çok verim alınacak sıçrama yaptıracak kürdür. Bence clen yohim vs vs gibi takviyeler kullanarak yağ oranını düşürüp öyle bir küre gir. Hem düşük yağ oranı ilacın çalışması için daha iyi bir ortam sağlar. Ben her zaman ilk kürün bulk olması taraftarıyım. Uzun süren iyi ayarlanmış beslenme ile yapacağın bulkta zaten yağ yakımıda olacak. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
cristiano    2
Vural2, 22 saat önce yazdı:

Kendin hiç diyet yapmadım diyorsun.Diyet yapsan zaten yağ yakacaksın biraz kolaya kaçıyor gibisin :) Bu ilaçları alınca daha az diyet yapacaksın ya da daha az aç kalacaksın diye bir dünya yok haberin olsun :) Bunları yazarken karnım gurulduyor :))

Haklısınız. Ama yağ kaybederken kas kütlesi de eklemek açısından daha güzel olur gibi en azından 30 mg civarı günlük oxandrolone düşünüyorum. 

Rdm, 14 saat önce yazdı:

Ben metod doğru dedim, yaşına dikkat etmedim, o yaşta küre girmek tamamen yanlış tabiki.

Gerçekten tam bulamadığımdan soruyorum benim için - leri ne olur (iyi pct ile çıktıgımı varsayarsak) ve küre girme yaşı en erken nasıl olmalı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990
cristiano, 2 saat önce yazdı:

Haklısınız. Ama yağ kaybederken kas kütlesi de eklemek açısından daha güzel olur gibi en azından 30 mg civarı günlük oxandrolone düşünüyorum. 

Gerçekten tam bulamadığımdan soruyorum benim için - leri ne olur (iyi pct ile çıktıgımı varsayarsak) ve küre girme yaşı en erken nasıl olmalı

Dediğin doz BAYANLAR için kas kazanımında etkili olacaktır.Erkekler için gereksiz ve sağlıksız ve en masraflı yollardan.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
cristiano    2

Herkese önerileri için çok teşekkür ederim fikrimi ertelemeye karar verdim 22-23 yaşına kadar en az , doğal şekilde gitmeyi düşünüyorum. Mart sonu gibi definasyona başlayacağım. Definasyon için tavsiyeleriniz var mıdır min kas kaybı ve max yağ yakımı için yardımcı ürün veya taktik olarak

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990
cristiano, 3 saat önce yazdı:

Herkese önerileri için çok teşekkür ederim fikrimi ertelemeye karar verdim 22-23 yaşına kadar en az , doğal şekilde gitmeyi düşünüyorum. Mart sonu gibi definasyona başlayacağım. Definasyon için tavsiyeleriniz var mıdır min kas kaybı ve max yağ yakımı için yardımcı ürün veya taktik olarak

Doğru karar verdin kardeşim 👍 Min kas kaybı için kilo başına 1.5-2 Gr arası protein tüketimi yap.Altın nokta sürdürebilecegin bir diyet oluştur.Unutmayalim bu iş süreklilik.2 hafta yapıp 1 hafta bozunca A noktasında kalmaya devam edeceksin.500-600 kalorilik açık  yeterli olacaktır.Basladigin zaman ve planlama oluşturduğun zaman süreci bizimle paylaş.Yardimci olalım kardeşim.Sevgiler 🤗

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
turboakif    69

Ben 2 gündür fragment kullanıyorum etkisi süper 2.50 dk koşu bandında %10 yokuş yukarı yürütüyor bi fincan kahveyle. Direnebilirsem 1 ay sonra 3 5 kilo veririm.  yaza daha 5 ay var.  Kalan zamanda her ay 1 kilo bile versen yiyerek içerek zorlanmadan. Yaza zımba gibi fit girersin. Benim planım bu denemek istersen. @galicik bu işin ehli kendisi güvenilirdir. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: BatuhanAktas75
      Merhaba,
      Only testo mantıklı mı olur? Hiç bilgim yok bu konuda nasıl ilerlemeliyim profesyoneller ile mi çalışılmalı?

• Yazan: kremjanti
      Yaşım 20 boyum 190 kilom 120 yarın vücut geliştirmeye başlıcam daha önceden de 3 4 aylık bir geçmişim oldu farklıı zamanlarda toplam 7 8 ay olmak üzere sağlık sorunlarından ötürü bıraktım.
      Fakat şimdi önümde engel yok ve uzun süre yapmayı planlıyorum.Öncelikle fazla yağlarım kilolarımdan kurtulup vücudumu inşa etmek istiyorum.Bu süreçte nelere dikkat etmeliyim billgilendirebilir misiniz?
    • Yazan: Cano16
      Herkese merhabalar.
      31 yaşındayım 5 senelik spor geçmişinin ardından 26 Mart itibariyle ilk kürüme başladım. Kan testleri vesaire her şey normal. Vitaminlerimi ve koruyucularımı da aldım. Öneri ve tavsiyelerinizi bekliyorum.
      Kür planlamam şu şekilde:
      Boy: 182 Kilo: 81 Yağ oranı: 16 Kürümün amacı biraz daha kütle eklemek. Hedefim 90-92 kilo civarı.

• Yazan: necmi45
      Hepinize merhabalar hocalarım yarın testo e. kürümün yanına clen ekliycem forumlarda çok okudum yan etkilerini açıkçası only testo e hiçbir yan etkisi yapmadı ve çok iyi fayda aldım şimdi hazır ramazandayken 1 ay clen kullanıp yağ oranımı 16 dan 11-12 lere indirmek istiyorum sert bir diyetle güncel
      bw 16 kilo 88 boy 187 Yardımcı olabilir misiniz dozajlarda  ve yan etkisini minumuma nasıl indiririm q10 ve taurin kullanayım diyorum ideal midir sizce ilaç 0.40 mcg çok teşekkürler şimdiden ve açıkçası uyku tutturmuyor diyenler olmuş mühendislik öğrencisiyim pek uyuyamıyorum zaten yoğunluktan işime geliyor hatta 
    • Yazan: Fkehlibar
      Merhaba, kür içeriği şu şekilde;
      test prop,1 gün arayla haftada 3 enjeksiyon 1’er ml. masteron,1 gün arayla haftada 3 enjeksiyon 1’er ml npp,1 gün arayla haftada 3 enjeksiyon 1’er ml. anavar ve winstrol günde toplam 30’ar mg (6 hafta sürecek) Beslenme;
      Sabah;
      3 yumurta yeşillik 10 gr çiğ zeytinyağı 20 gr karbonhidrat makrosu. (pirinç patlağı oluyor genelde) Öğlen;
      250 gr hindi göğüs eti 10 gr çiğ zeytin yağı yeşillik,50 gr pirinç Akşam
      250 gr hindi göğüs eti,10 gr çiğ zeytinyağı, yeşillik. Gün sonu ortalama olarak makro ve kaloriler şu şekilde; Yağ 50-55 (yumurtada da yağ makrosu olduğu için makroda 50-55 gr arası buluyor) Karbonhidrat 80-90 Protein 180-200 Toplam kalori 1700-1800 Fiziki detaylar;
      Boyun 179 kilom 80 yağ oranım 14 Haftada 6 idman. Tüm kas gruplarını haftada 2 kez çalışıyorum.
      Güncel halimde bu şekilde.

Sormak istediğim konu:
      Kürüm ve beslenmem bu şekilde yanlış bir durum var mı? Eklemem çıkartmam gereken bir şey var mı ? Hedefim olabildiğince define olmak. Tüm detayları yazmaya çalıştım.
      @rastlantisal @metinav @Semih Erarslan @Diver @SantoR @Askabar @Shinso @EmreGundi
      Çok teşekkür ederim şimdiden hayırlı ramazanlar.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.