Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

laraxon, 13 dakika önce yazdı:

Merhaba dostum sana ulaşabileceğim bir mecra bırakır mısın only testo ya girmeyi düşünüyorum deneyimini öğrenmek istiyorum.

forum kuralları gereği yasak dostum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

laraxon    0
Loving, 13 saat önce yazdı:

Bu platform neden var? Deneyim edinmeniz için değil mi? Herkes özelden konuşsun her konuşulan özelde kalsın o zaman bizde burayı kapatıp gidelim? Artık bu özelcilik, önce ben, hep bana anlayışınızdan vaz geçin!

Vazgeçin ki ardınızdan gelen deneyimsiz arkadaşlara şuan ki deneyimsizlikleriniz sayesinde ışık tutun.

Genelde görülmüyor mesajlar veya çok geç cevap veriliyor. Bugün kan değerlerimdeki sorunla alakalı bir konu açacağım tamamı çıktıktan sonra hocam. Rica etsem bir göz atar mısınız ortada gerçekten bir problem var.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.225

Bakın burası sizin '' bedava hizmet aldığınız bir yer! '' o yüzden geç cevap geliyor veya hiç cevap gelmiyor gibi söylemler doğru söylemler değil. 

Anında hizmet almak istiyorsanız ücretli koç bulacaksınız anında cevap alacaksınız sorunlarınızı çözeceksiniz. Ha yok ben para vermem kimseye ama bir şekilde sorunlarımı çözmekte isterim diyorsanız evet peptidturkiye.com bunun için kuruldu ilgili kategorilerde dilediğiniz konuyu açın ve cevap gelmesini bekleyin cevap veya cevaplar gelmesi halinde konunun devamlılığı sağlanır cevap gelmezse farklı kaynak ve platformlardan sorunlarınıza çözüm ararsınız.

Keyifli Forumlar

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal, 26.01.2023 - 14:46 yazdı:

En sevdiğim esterler = sustanon (çok esterli) - propionate - enhantate.

En zahmetsiz erterler = enhantate (iran) - sustanon - propionate.

Natural olarak yakaladı isen disiplinin yerindedir. 

Zahmetsiz olması açısından enhantate + yohimbe harikalar yaratabilir. Testo P her gün enjekte etmek, ödemi vs dertli iş.

Hocam cypionat neden önermiyosunuz onun bi dezavantajı var mı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
machinegun    1

soran arkadaşlar için ben ilk üç hafta 250 vurdum geri kalan 500. 500 vurduğum haftalar pazartesi perşembe vuruyorum sadece bir kere salı cuma vurmak zorunda kalmıştım şuan küre devam ediyorum 20 24 hafta arası devam edicem. Only testo olduğu için çok hızlı canavara dönmüyorsun önce gücün ağırlıkların artıyor sonra beslenme ve antrenmana göre vücunda gelişimi görüyorsun şuan ki formum hakkında bir şey söylemem yanıltıcı olur çünkü oruç antrenman yaptığım için pump alıp şişemiyorum lakin oruca kadar her şey iyiydi şuanda gücümde aç gelmeme rağmen pek düşüş yok form konusunda 15 20 gün sonra konuşsam daha iyi olur 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
laraxon    0
machinegun, 32 dakika önce yazdı:

soran arkadaşlar için ben ilk üç hafta 250 vurdum geri kalan 500. 500 vurduğum haftalar pazartesi perşembe vuruyorum sadece bir kere salı cuma vurmak zorunda kalmıştım şuan küre devam ediyorum 20 24 hafta arası devam edicem. Only testo olduğu için çok hızlı canavara dönmüyorsun önce gücün ağırlıkların artıyor sonra beslenme ve antrenmana göre vücunda gelişimi görüyorsun şuan ki formum hakkında bir şey söylemem yanıltıcı olur çünkü oruç antrenman yaptığım için pump alıp şişemiyorum lakin oruca kadar her şey iyiydi şuanda gücümde aç gelmeme rağmen pek düşüş yok form konusunda 15 20 gün sonra konuşsam daha iyi olur 

Dostum Görsel paylaşma şansın varmı. Kür öncesi ve sonrası şeklinde ve only testo da kan değerlerin nasıl değerlerde problem yaratan noktalar var mı ?. Küre girmeden önce ve girdikten sonra bi kan testi varsa Ekleme şansın varsa sevinirim. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
machinegun    1
laraxon, 1 dakika önce yazdı:

Dostum Görsel paylaşma şansın varmı. Kür öncesi ve sonrası şeklinde ve only testo da kan değerlerin nasıl değerlerde problem yaratan noktalar var mı ?. Küre girmeden önce ve girdikten sonra bi kan testi varsa Ekleme şansın varsa sevinirim. 

form fotoğrafı çekilmiyorum bu konuda takıntılıyım. kan testi soruyorsan konun başlığının altında var kan testlerim bakarsın 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
laraxon    0
machinegun, 4 dakika önce yazdı:

form fotoğrafı çekilmiyorum bu konuda takıntılıyım. kan testi soruyorsan konun başlığının altında var kan testlerim bakarsın 

Anladım çekilmiyorsan bile naturel sürece onayla % kaç daha verimli ilerliyorsun only testo ile. Değerlerine baktım fakat total ve serbest testesteron değerleri ve prolaktin değeri gözükmüyor yakın zamanda kan testi yaptırdıysan tekrar e nabızdan kontrol eder misin önemli değerler onlar zaten.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
machinegun    1

12 haftadır 500 sustanon giriyorum 8-10 hafta daha gireceğim. Kas kütlesini olabildiğince koruyup artık kalan suyu ve yağı atmak istiyorum bunun için clen kullanmak mantıklı mı, değilse ne kullanabilirim. Kendimi artık dip formda lif lif görmek istiyorum @rastlantisal

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
machinegun, 1 dakika önce yazdı:

12 haftadır 500 sustanon giriyorum 8-10 hafta daha gireceğim. Kas kütlesini olabildiğince koruyup artık kalan suyu ve yağı atmak istiyorum bunun için clen kullanmak mantıklı mı, değilse ne kullanabilirim. Kendimi artık dip formda lif lif görmek istiyorum @rastlantisal

Form atar mısınız rica ediyorum hayali bir karaktere tavsiyede nasıl bulunabiliriz

• ahahaha 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330
machinegun, 12 saat önce yazdı:

Dip formda lif lif görmek için clenden ziyade mutfak ile olur.

@galicikkatılıyorum. Kendin hakkında daha çok bilgi vermen gerek.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
machinegun    1
galicik, 17 saat önce yazdı:

Form atar mısınız rica ediyorum hayali bir karaktere tavsiyede nasıl bulunabiliriz

haklısınız hocam kusura bakmayın fotoğraf çekilmediğim ve formumu da hiç bir zaman beğenemediğim için form paylaşmıyorum. Bunları bu sabah fikir sahibi olmanız için aç karnına çektim pump vs olmasın yanıltmasın diye sönük çıkmış ama aç form atmayı doğru buldum 

PicsArt_05-10-11.20.46.jpg PicsArt_05-10-11.18.44.jpg

rastlantisal, 4 saat önce yazdı:

Dip formda lif lif görmek için clenden ziyade mutfak ile olur.

@galicikkatılıyorum. Kendin hakkında daha çok bilgi vermen gerek.

haklısınız hocam yeni yeni diyete başladım karbı biraz düşürüp 7-8 litre arası su içiyorum suyu arttırmam bi kaç günde bile etki etti uzun süre aynı şekilde gitmeyi düşünüyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gerokx    38
machinegun, 22 saat önce yazdı:

haklısınız hocam kusura bakmayın fotoğraf çekilmediğim ve formumu da hiç bir zaman beğenemediğim için form paylaşmıyorum. Bunları bu sabah fikir sahibi olmanız için aç karnına çektim pump vs olmasın yanıltmasın diye sönük çıkmış ama aç form atmayı doğru buldum 

haklısınız hocam yeni yeni diyete başladım karbı biraz düşürüp 7-8 litre arası su içiyorum suyu arttırmam bi kaç günde bile etki etti uzun süre aynı şekilde gitmeyi düşünüyorum 

Fizigin gayet iyi cekinmeni gerektirecek hic bir sey yok. Hocamin lif lif dedigi kisim icin biraz daha yag vermek gerekiyor herhalde yohimbine veya clen deneyebilirsin bir tik ustu fragment baya iyi yag yaktiriyor. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.