Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

AndrogenicAnwalt

Tren kürü (bugüne kadar yaşadıklarım)

Önerilen İletiler

Arkadaşlar merhabalar,

Aralık'tan beri devam ettiğim (Yaklaşık 7. hafta) cut kürümle alakalı bazı bilgilendirmelerde bulunmak istedim.

525 mg Test Prop (SP, ZPHC) (75 mg Günlük)

525 mg Tren Ace (SP, ZPHC) (75 mg Günlük)

50 mg T3 (Tiromel)

12.5 mg Exetu (2 günde 1)

0.25 mg Dostinex (3.5 günde 1)

Dozajlar fazla ve süre normalden biraz uzun olabilir, pek bir zararını ve yan etkisini görmedim. (Lütfen organlarımı elime alacağımı söylemeyin ilk kürüm değil) Kan değerlerim ASAT, ALAT ve Kreatinin dışında normal düzeyde, onu da UDCA ve Taurin alarak normal seviyeye çekebilirim. Blast and Cruise yapıyorum, bilginize.

Kürün 2. haftsında çok bağlandığım bir ilişkiden ayrıldım. Normalde Tren'in böyle durumlarda insanlara korkunç şeyler yaptırabilecek bir ilaç olduğunu duymuştum, öyle içgüdülerim hiç olmadı. Tabii ilacın etkisiyle üzüntümün katsayısı arttı. Ancak irademi koruyup hayatıma, sporuma ve işime devam edebildim. Bu ayrılık sürecinde de Tren'e devam etme kararı aldım. Belki çok doğru bir karar değil, çünkü hayat koşullarım itibariyle kişisel disiplinimin de çok aksadığı bir zamandayım. Bu kürü farklı bir zamanda yapabilsem beslenmem, antrenman disiplinim daha iyi olur muydu? Olurdu, fakat oturup şartların mükemmelen olgunlaşmasını beklemeye kalksam belki de asla yapamayacaktım bu kürü.

Kürün 2. haftasından 6. haftasına kadar haftada en az 5 kere antrenmana gidiyor, beslenmeme oldukça dikkat ediyordum. Fakat işim dolayısıyla bu son 10 günde bir hayli bozuldu. Bu hafta sadece 3 kere antrenmana gidebildim ve çok alkol içmek "zorunda kaldım" (Normalde ve şahsi hayatımda alkol fazla içmeyen biriyim. Fakat iş yemeklerinde böyle bir seçeceğim olmuyor)

Kürün başlangıcından maalesef fotoğrafım yok. Telefonum bozulmuştu. Ancak dilerseniz şu anki form fotoğraflarımı buraya atabilirim. Son 10 gün genellikle, son 3 gündür özellikle çok fazla yemek yiyorum (kalitesiz veya paketlenmiş gıda tüketmesem de) ve normalden farklı olarak alkol içiyorum, 2 gündür spora gidemedim ve sanırım östrojenim normalden biraz yüksek. Bugün exetu günü yani :)

Diyetimin yeni halini ve hazırlık fotoğraflarını da paylaşmak istiyorum bugün yetiştirebilirsem

• Beğen 3
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar, kürün 8. haftası bitti. 4 günlük hayati bir iş seyahatinden geldim ve vücudum yine ödem doldu. Son 3 ay belki hayatımda kür yapmamam gereken tek haftalardı ancak dediğim gibi, oturup şartların olgunlaşmasını bekleseydim (ilk defa Tren ile cut yapmak için) bu kürü yapamayacaktım. Kaldı ki 2 senedir aralıksız hormon kullanmaktayım, yapılan hasar zaten yapılmış.

Şu andan itibaren daha rahat bir durumdayım. Eskisi gibi bir keşmekeş daha Ağustos'a kadar olmaz. Zamanımı neredeyse tamamen buna vakfedeceğim.

Kürün 5 haftasını harcadım. Ne beslenme, ne de doğru düzgün bir antrenman disiplini oturtabildim. Dolayısıyla kürü 3 Nisan'a kadar (7 hafta) (Küre ocağın 2'si veya 9'unda başladım) uzatma kararı aldım. Kür amacından biraz saptı, uzadı ve bir Recomp kürü oldu. Yağ oranım öyle inanılmaz oynamadı ancak tren kürü gücümü ve kas kütlemi katladı diyebilirim. Bu saatten sonra dibine kadar cut yapacağım, beslenmeyi de 2000 kaloriye çekeceğim (180 GR protein ayarlamaya çalışacağım ama sığdırabileceğimi zannetmiyorum.

Dozajları ayarlama ve araya Clen ve Anavar atmaya karar verdim:

280mg Test Prop

700mg Tren Ace

60mg Anavar

40-80-120mg Clenbuterol

AKTİF KİLO: 85.8 KG

tarihinde AndrogenicAnwalt tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Can4212    31
AndrogenicAnwalt, 12 dakika önce yazdı:

Arkadaşlar, kürün 8. haftası bitti. 4 günlük hayati bir iş seyahatinden geldim ve vücudum yine ödem doldu. Son 3 ay belki hayatımda kür yapmamam gereken tek haftalardı ancak dediğim gibi, oturup şartların olgunlaşmasını bekleseydim (ilk defa Tren ile cut yapmak için) bu kürü yapamayacaktım. Kaldı ki 2 senedir aralıksız hormon kullanmaktayım, yapılan hasar zaten yapılmış.

Şu andan itibaren daha rahat bir durumdayım. Eskisi gibi bir keşmekeş daha Ağustos'a kadar olmaz. Zamanımı neredeyse tamamen buna vakfedeceğim.

Kürün 5 haftasını harcadım. Ne beslenme, ne de doğru düzgün bir antrenman disiplini oturtabildim. Dolayısıyla kürü 3 Nisan'a kadar (7 hafta) (Küre ocağın 2'si veya 9'unda başladım) uzatma kararı aldım. Kür amacından biraz saptı, uzadı ve bir Recomp kürü oldu. Yağ oranım öyle inanılmaz oynamadı ancak tren kürü gücümü ve kas kütlemi katladı diyebilirim. Bu saatten sonra dibine kadar cut yapacağım, beslenmeyi de 2000 kaloriye çekeceğim (180 GR protein ayarlamaya çalışacağım ama sığdırabileceğimi zannetmiyorum.

280mg Test Prop

700mg Tren Ace

60mg Anavar

40-80-120mg Clenbuterol

700mg 😶😶😶😶

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Halley    1
AndrogenicAnwalt, 28 dakika önce yazdı:

280mg Test Prop

700mg Tren Ace

60mg Anavar

40-80-120mg Clenbuterol

700 mg fazla olmuş gibi testo niye bu kadar kestin ki

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
desperado    104
Halley, 2 saat önce yazdı:

Trenin yan etkilerini azaltmak için kullanılan bir yöntem

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
turboakif    69
AndrogenicAnwalt, 26.01.2023 - 11:49 yazdı:

Arkadaşlar merhabalar,

Aralık'tan beri devam ettiğim (Yaklaşık 7. hafta) cut kürümle alakalı bazı bilgilendirmelerde bulunmak istedim.

525 mg Test Prop (SP, ZPHC) (75 mg Günlük)

525 mg Tren Ace (SP, ZPHC) (75 mg Günlük)

50 mg T3 (Tiromel)

12.5 mg Exetu (2 günde 1)

0.25 mg Dostinex (3.5 günde 1)

Dozajlar fazla ve süre normalden biraz uzun olabilir, pek bir zararını ve yan etkisini görmedim. (Lütfen organlarımı elime alacağımı söylemeyin ilk kürüm değil) Kan değerlerim ASAT, ALAT ve Kreatinin dışında normal düzeyde, onu da UDCA ve Taurin alarak normal seviyeye çekebilirim. Blast and Cruise yapıyorum, bilginize.

Kürün 2. haftsında çok bağlandığım bir ilişkiden ayrıldım. Normalde Tren'in böyle durumlarda insanlara korkunç şeyler yaptırabilecek bir ilaç olduğunu duymuştum, öyle içgüdülerim hiç olmadı. Tabii ilacın etkisiyle üzüntümün katsayısı arttı. Ancak irademi koruyup hayatıma, sporuma ve işime devam edebildim. Bu ayrılık sürecinde de Tren'e devam etme kararı aldım. Belki çok doğru bir karar değil, çünkü hayat koşullarım itibariyle kişisel disiplinimin de çok aksadığı bir zamandayım. Bu kürü farklı bir zamanda yapabilsem beslenmem, antrenman disiplinim daha iyi olur muydu? Olurdu, fakat oturup şartların mükemmelen olgunlaşmasını beklemeye kalksam belki de asla yapamayacaktım bu kürü.

Kürün 2. haftasından 6. haftasına kadar haftada en az 5 kere antrenmana gidiyor, beslenmeme oldukça dikkat ediyordum. Fakat işim dolayısıyla bu son 10 günde bir hayli bozuldu. Bu hafta sadece 3 kere antrenmana gidebildim ve çok alkol içmek "zorunda kaldım" (Normalde ve şahsi hayatımda alkol fazla içmeyen biriyim. Fakat iş yemeklerinde böyle bir seçeceğim olmuyor)

Kürün başlangıcından maalesef fotoğrafım yok. Telefonum bozulmuştu. Ancak dilerseniz şu anki form fotoğraflarımı buraya atabilirim. Son 10 gün genellikle, son 3 gündür özellikle çok fazla yemek yiyorum (kalitesiz veya paketlenmiş gıda tüketmesem de) ve normalden farklı olarak alkol içiyorum, 2 gündür spora gidemedim ve sanırım östrojenim normalden biraz yüksek. Bugün exetu günü yani :)

Diyetimin yeni halini ve hazırlık fotoğraflarını da paylaşmak istiyorum bugün yetiştirebilirsem

Alkol içmek ve antreman düzenini bozman iyi değil kasların microfibrillerinde oluşacak en micro mm bir hasar (Alkol kaynaklı) yüksek ağırlıklarda yırtılmaya sebeb olabilir. "Kas içerisinde bulunan minik bir alkol hücresi fibrili kas hareketi sırasında uyuşturur ve fonksiyonunu yerine getirmesini engelleyebilir. böylece kısmi yırtılma oluşabilir."  

yırtarın zedelerin.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Can4212, 14 saat önce yazdı:

700mg 😶😶😶😶

Dayanabiliyorsan bence çok mantıksız bir dozaj değil, zaten 10 hafta 500mg da endokrin sistemi göreceği zararı görmüş, 200 mg artış çok birşey farketmez(Ama bunun üstü gerçekten tehlike bölgesi)

Belki ileriki zamanlarda bir 1000mg Tren denemesi yaparım ancak ne yeri ne zamanı... Onun için şartların GERÇEKTEN olgunlaşması gerek

Halley, 14 saat önce yazdı:

Kanka trenbolon gibi kuvvetli bir ilaç varken (ve cuttayken) alacağın Testo sadece cebine yazık

desperado, 12 saat önce yazdı:

Trenin yan etkilerini azaltmak için kullanılan bir yöntem

Genellikle daha az yan etki diyorlar da benim yan etkilerinden bir şikayetim yok, Testo ödem yapıyor çok fazla (Prop olsa bile 500 mg ödem yapar), Exetu alıp da karaciğeri yormanın manası da yok podyuma çıkmayacağım etmeyeceğim

turboakif, 12 saat önce yazdı:

Alkol içmek ve antreman düzenini bozman iyi değil kasların microfibrillerinde oluşacak en micro mm bir hasar (Alkol kaynaklı) yüksek ağırlıklarda yırtılmaya sebeb olabilir. "Kas içerisinde bulunan minik bir alkol hücresi fibrili kas hareketi sırasında uyuşturur ve fonksiyonunu yerine getirmesini engelleyebilir. böylece kısmi yırtılma oluşabilir."

Alkol düşmanı bir adamım normalde. İş yemekleri toplantılar vs olmasa ağzıma sürmem... Ancak iştah ile sıkıntı yaşıyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hafifzargana, 2/5/2023 - 22:49 yazdı:

udca eklemenin nedeni ne tudcadan farkı ne sence

Türkiye'de TUDCA bulamadım, TUDCA Tauroursoksidelik asit iken UDCA ursoksidelik asittir. Bu eksiliği ise UDCA ve Taurine kullanarak gideriyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hafifzargana    216
AndrogenicAnwalt, 6 saat önce yazdı:

Türkiye'de TUDCA bulamadım, TUDCA Tauroursoksidelik asit iken UDCA ursoksidelik asittir. Bu eksiliği ise UDCA ve Taurine kullanarak gideriyorum

eczanelerde TAUROLITE 250 mg var Tauroursodeoksikolik Asit hammaddesine sahip yani tudcayla aynı işlevi görüyor o yüzden sordum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
dante48    11

Ben testo-tren oranı ile ilgili 40-50 tane başlık okudum, araştırdım. Belli bir kür tecrübesine sahip çoğu kişi testo-tren 250-750 olarak kullanıyor. Eşit ya da testoyu fazla kullananlar genelde bulk yaptıklarını ifade etmişler hep. Sanırım arkadaşın da amacı cutting o yüzden bence gayet normal orantı. Mg olarak kendisi daha iyi bilir vücudunu tabiki. 125 375'te olabilir 250 750'de.  Neden bilmiyorum ülkemizde de tam tersi ya testo fazla ya da eşit kullanılıyor. Yaygın olan 1:2, 1:3. Testo'yu dediği gibi sadece yan etkiyi azaltmak, baskılamak için kullanıyorlar. Zaten tren testo oranı malum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
dante48, 1 saat önce yazdı:

Ben testo-tren oranı ile ilgili 40-50 tane başlık okudum, araştırdım. Belli bir kür tecrübesine sahip çoğu kişi testo-tren 250-750 olarak kullanıyor. Eşit ya da testoyu fazla kullananlar genelde bulk yaptıklarını ifade etmişler hep. Sanırım arkadaşın da amacı cutting o yüzden bence gayet normal orantı. Mg olarak kendisi daha iyi bilir vücudunu tabiki. 125 375'te olabilir 250 750'de.  Neden bilmiyorum ülkemizde de tam tersi ya testo fazla ya da eşit kullanılıyor. Yaygın olan 1:2, 1:3. Testo'yu dediği gibi sadece yan etkiyi azaltmak, baskılamak için kullanıyorlar. Zaten tren testo oranı malum.

sadece 140mg kullandım kür sonlarındayım 6 hafta kullanıp kestim güzel bir tecrübe oldu artık vücudum cidden yoruldu zaten bolde tek başına beni çok yordu, bir daha ki kür planım 140mg tren 500 testo 20+ hafta 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hafifzargana, 2 saat önce yazdı:

czanelerde TAUROLITE 250 mg var Tauroursodeoksikolik Asit hammaddesine sahip yani tudcayla aynı işlevi görüyor o yüzden sordum

Dostum çok teşekkür ederim 30 yıllık aile eczacısına sordum var mı bu diye ondan bulamadım

tarihinde AndrogenicAnwalt tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ozgur511    38
AndrogenicAnwalt, 36 dakika önce yazdı:

Dostum çok teşekkür ederim 30 yıllık aile eczacısına sordum var mı bu diye ondan bulamadım

Form atsana kral 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.