Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Markus Rühl

Abdi ibrahim anapolon kullanan varmı

Önerilen İletiler

Markus Rühl    142

Yakın zamanda TR anapolon kullanan varmı , eski konularda 100-150 mg çıkılsa bile etkisi olmadığını belirten üyeler vardı , yakın zamanda kullanan varmı ve güncel fiyatı ne kadar depoları aramaya değer mi.

Screenshot_2023-01-26-10-07-13-740-edit_com.instagram.android.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

proliqht1    147
Markus Rühl, 26.01.2023 - 10:09 yazdı:

Yakın zamanda TR anapolon kullanan varmı , eski konularda 100-150 mg çıkılsa bile etkisi olmadığını belirten üyeler vardı , yakın zamanda kullanan varmı ve güncel fiyatı ne kadar depoları aramaya değer mi.

346 tl güncel fiyatı.  Ben aldım elimde var ama çok zararlı diye kullanmayacağım öyle duracak. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Markus Rühl    142
proliqht1, 26.01.2023 - 10:11 yazdı:

346 tl güncel fiyatı.  Ben aldım elimde var ama çok zararlı diye kullanmayacağım öyle duracak. 

Screenshot_2023-01-26-10-14-17-966-edit_com.android.chrome.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gymibo    137
Markus Rühl, 26.01.2023 - 10:15 yazdı:

...

Mesaj tarihi 2018 😅 bi’ ara yanlış hatırlamıyorsam yeni serilerin içeriğinin değiştiği söylenmişti stoklara girmeden önce.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BLACAXELOT    39
proliqht1, 22 dakika önce yazdı:

Karaciğeri mahvediyosa demekki calisiyodur hocam 😀 346 tl al sende bi kutu dene bakalım neler yaşatacak

Aman hocam uzak durun dianabol alın

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gymibo    137
BLACAXELOT, Şimdi yazdı:

Aman hocam uzak durun dianabol alın

dianabol da ayni sekilde karacigere cok toksik degil mi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.335
gymibo, 8 dakika önce yazdı:

Direk bulkta tablet kullanmayın arkadaşlar. Zaten yeterince kalori alıp vücudunuzu zorluyorsunuz. Üzerine birde kan basıncını vs arttırıcak size ekstra yük olacak ilaçları neden kullanasınız 1 adım daha ileri gidicem diye sağlığınızdan çalmaya gerek yok.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Markus Rühl    142
otopsicikedi, 4 dakika önce yazdı:

Direk bulkta tablet kullanmayın arkadaşlar. Zaten yeterince kalori alıp vücudunuzu zorluyorsunuz. Üzerine birde kan basıncını vs arttırıcak size ekstra yük olacak ilaçları neden kullanasınız 1 adım daha ileri gidicem diye sağlığınızdan çalmaya gerek yok.

Ben testo kesmiyorum sp alacak param da yok şuan , zart zurt pharma enjekte edeceğime tr anapolon kullanıcam 2 kutu.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.335
Markus Rühl, 7 dakika önce yazdı:

Ben testo kesmiyorum sp alacak param da yok şuan , zart zurt pharma enjekte edeceğime tr anapolon kullanıcam 2 kutu.

Hiç birşey yoksa olabilirde anaboliklerde varken tablet eklemek getirisi götürüsünden az olduğu için mantıklı bulmuyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1    147
Markus Rühl, 2 saat önce yazdı:

Bence devam et testona pek bisey katmaz bu oral steroidler.

Markus Rühl, 2 saat önce yazdı:

Forumda iletişim vs yasak . Keşke öyle Bi imkan olsaydı bendeki anapolonu sana hediye ederdim boşa duruyor ziyan olacak.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Anapolon konusunda vereceğim en önemli tavsiye 25 er mg şeklinde almanız.. yani 25 mg alın 12 14 saat sonra 25 daha alın. 50 mg sisteme aniden girdiğinde vücudu zorluyor danabol orjinal varsa tabiki daha iyi 10 20 20 şeklinde alınabilir ama anapolon çok güçlü çok etkili bir ilaç haftada 1 tablet dahi alsanız antrenman keyfinizi katlıyor.  İran anapolonu ben 450'den almıştım 2 kutu daha var elimde.

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Markus Rühl    142
proliqht1, Bir saat önce yazdı:

Bence devam et testona pek bisey katmaz bu oral steroidler.

Uzun süre only testo gitmek bir süreden sonra sıkıyor dostum , oral steroid in aldırdığı kütlenin bir kısmını testo ile korumayı düşünüyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BLACAXELOT    39
gymibo, 2 saat önce yazdı:

Anapolon kadar değil ama tablet olcak illa diyorsanız dianabol daha az zarar veriyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
STALOB    126

bende iran anapolon aldım pztsi falan gelir kullanıp not düşerim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.335
agfitness, 2 dakika önce yazdı:

Bu konuda çok haksızsın. Anabolizanların Anabolik ve Androjenik değerleri vardır 10 üzerinden. Anapolon güçlü bir ilaçtır. Testoyu ve Primoyu tokatlar o derece. Dianabol de güçlü oraldir.

Bu tip güçlü oraller Enjekte ürünlerden daha verim katabilir. (Ama şişirir sonra hızlı düşüş yapar ve Karaciğeri daha çok yorar o ayrı)

Arnold ve ondan öncesi dönemde testo kullanımı yokmuş. Büyük silah yüksek doz Dbol ve Primo imiş bunu eskiler hep belirttiler. Sonradan Testo sentezlenip kullanıma alınmış. Oral Winstrol bile enjekte masterona göre öne çıkabiliyor. Anavar mesela androjenitesi çok düşüktür fakat örneğin ben Anavardan aldığım enerji ve Pump yakalama hissini ne testo ne primo hiç hissetmedim. 

Yani özetle kesin kuralları olmuyor bu işlerin şöyledir böyledir diye tamamen koşullara göre tüm oyun her zaman değişebilmekte.

Sağlıklı sporlar…

Bahsettiğiniz enerji pump esterinden kaynaklı olabilir mi? 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1    147
agfitness, 5 dakika önce yazdı:

Bu konuda çok haksızsın. Anabolizanların Anabolik ve Androjenik değerleri vardır 10 üzerinden. Anapolon güçlü bir ilaçtır. Testoyu ve Primoyu tokatlar o derece. Dianabol de güçlü oraldir.

Bu tip güçlü oraller Enjekte ürünlerden daha verim katabilir. (Ama şişirir sonra hızlı düşüş yapar ve Karaciğeri daha çok yorar o ayrı)

Arnold ve ondan öncesi dönemde testo kullanımı yokmuş. Büyük silah yüksek doz Dbol ve Primo imiş bunu eskiler hep belirttiler. Sonradan Testo sentezlenip kullanıma alınmış. Oral Winstrol bile enjekte masterona göre öne çıkabiliyor. Anavar mesela androjenitesi çok düşüktür fakat örneğin ben Anavardan aldığım enerji ve Pump yakalama hissini ne testo ne primo hiç hissetmedim. 

Yani özetle kesin kuralları olmuyor bu işlerin şöyledir böyledir diye tamamen koşullara göre tüm oyun her zaman değişebilmekte.

Sağlıklı sporlar…

Abi adam maddiyatinin olmadığını soyledigi için parası cebinde dursun diye öyle yazdım ben. Sağlıklı sporlar teşekkür ederim yorumun için.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Markus Rühl    142

Peki danabol anapolon gibi oral steroidler ile blast yapılabilir mi örneğin :

10 hafta

500 enanthate 

Anapolon (ant günleri 50 mg off gün 25 mg olacak şekilde 60 tablet)

8 hafta TRT de dinlenme. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
STALOB    126

ben de kullanıyorum şuan tartıda fark yok fakat güç anlamında acayip fark var ve kan testi vermiştim alt ast fırlamış 150 lere 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gymibo    137
STALOB, 2 dakika önce yazdı:

ben de kullanıyorum şuan tartıda fark yok fakat güç anlamında acayip fark var ve kan testi vermiştim alt ast fırlamış 150 lere 

calisiyor o zaman,tesekkur ederim. kacinci haftada 150 lere pikledi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
STALOB    126
gymibo, Şimdi yazdı:

calisiyor o zaman,tesekkur ederim. kacinci haftada 150 lere pikledi?

2-2.5

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İran anapolon tecrübemi bu paylaşımda inceleyebilirsiniz genel olarak çok memnun kaldım ama bundan sonra kısa kullanımlar sonrası yine kısa aralarla ilerleyeceğim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.