Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

samet yeni

Only testo düşük libido ve cinsel istek

Önerilen İletiler

samet yeni    0

Öncelikle selamlar 

5 hafta önce testosterone enanthate kullanmaya başladım.

ilk iki hafta libidom ve cinsel isteğim tavandı ve mg lar haftada 1 enjeksiyon 250 mg şeklindeydi 

3. haftadan itibaren her gün tamoksifen kullanmaya başladım ve mg ı 500 e cektim libido ve cinsel isteğim sıfır denilecek kadar az 

şuan 6. haftaya gireceğim yarım tablet dostınex aldım 3 gun once ama halen sorun devam edıyor lütfen yardımcı olun :(

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Dostinex ne alaka sadece testesterone alıyorsun ? hergün tamoxifen neden ? . E2 prolaktin alt üst etmişsindir.Tamoxifen ve cabaseri kes 2 haftaya düzelir.

tarihinde steroidnediryahu tarafından düzenlendi
gsgdsgdgs

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
samet yeni, 18 dakika önce yazdı:

Öncelikle selamlar 

ilk iki hafta libidom ve cinsel isteğim tavandı ve mg lar haftada 1 enjeksiyon 250 mg şeklindeydi 

3. haftadan itibaren her gün tamoksifen kullanmaya başladım ve mg ı 500 e cektim libido ve cinsel isteğim sıfır denilecek kadar az 

şuan 6. haftaya gireceğim yarım tablet dostınex aldım 3 gun once ama halen sorun devam edıyor lütfen yardımcı olun :(

Test yaptırmadan belirti yokken neden tamoksifen kullandın okey kürü baltalamaz ama gereksiz kullanım, küründe tren yok deca yok prolaktinle derdin ne bir test yaptır arttıysa alırsın kullanırsın. Yarın bir test yaptır ve arimidex al e2 yükselmiştir aromatize olmuşsundur 1 haftaya çözülür.. Test yaptırmadan ilaç kullanma şuanda test sonuçlarını atarsın üstatlarda yardım edecektir biz de bilgi birikimlerimizi paylaşırız seninle seve seve. Bide her gün kullandın anladım hocam sen bir yarın test yaptır.. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.355
samet yeni, 4 saat önce yazdı:

Öncelikle selamlar 

Aferin arada hiç mg yokmuş gibi 250 den direk 500e atladığın için. Senin kendi bünyene göre aldığın fazla doz sana pozitif etki yaratmayacaktır. Kullanamadığın işte böyle sorunlar çıkartıyor. Dozajı geri düşür. Ve kan testi ver.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532

Bazı vücut geliştirmeciler yüksek oranlı testosteron kullanımıyla birlikte tamoksifen alınmasını önerirler ki çok yanlış bir uygulamada değildir kanımca. Tamoksifen meme dokusunda seçicidir, jinekomastiye neden olacak etkileri ortadan kaldırır. Bazı kişilerde yatkınlık olabileceğinden önlem almak maksadıyla kullanılabilir.

Libido bir çok etkene bağlıdır ilk haftalar vücut alışık olmadığı oranda testosterona bağlı olarak aşırı libido görülmesi gayet normaldir, git gide azalarak tamamen  yok olabilir. Nedenleri de genellikle testosteronun aromatize olup östrojene çevrilmesi ve yüksek östrojenin libidoyu yok etmesinden dolayıdır.

Bazı kişilerde hormonal denge bozulduğunda (ASS kullanımıyla dışarıdan alındığında) hipofiz prolaktin üretimini arttırabilir, bu gibi durumlarda da libido ve ereksiyon kaybı görülebilir.

tarihinde Rdm tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
samet yeni    0
galicik, 11 saat önce yazdı:

Test yaptırmadan belirti yokken neden tamoksifen kullandın okey kürü baltalamaz ama gereksiz kullanım, küründe tren yok deca yok prolaktinle derdin ne bir test yaptır arttıysa alırsın kullanırsın. Yarın bir test yaptır ve arimidex al e2 yükselmiştir aromatize olmuşsundur 1 haftaya çözülür.. Test yaptırmadan ilaç kullanma şuanda test sonuçlarını atarsın üstatlarda yardım edecektir biz de bilgi birikimlerimizi paylaşırız seninle seve seve. Bide her gün kullandın anladım hocam sen bir yarın test yaptır.. 

k.pdf sadece bunlara baktırabildim dahiliyeden sıra alamıyorum aldığımda e2 ve prolaktin de baktırcam 

agfitness, 4 saat önce yazdı:

Merhaba,
Dost acı söyler, söylediklerim zoruna gidecektir ama rica ediyorum çirkinleşme olmasın sadece iyi niyetime istinaden sakince dinleyip anlamaya çalışırsan sevinirim (unutma ki ne hali varsa görsün diye es geçebilirdim de konuyu) :

Hemen gözüme ilişti Hemşire yazıyor mesleğinde, bak şeker kardeşim sağlık mesleğinin içinde birisi olarak neden yeterince araştırmadan bu işlere neye göre kalkışıyorsun? Yani bakkalda çakkalda çalışan insanlar bile artık sorup soruştururken sen hele Hemşiresin ve bu mudur sonuç yani?

Testo'ya hadi eyvallah da yok sonradan her gün Tamoxifen ne alaka ?
Hadi onu da yaptın aferin, sonradan dostinex ne alaka ?
Ayrıca sen bir sağlıkçısın, ee hani kür öncesi ve şimdiki duruma yönelik kan analiz sonuçların?
Hormonlar ve Karaciğer Böbrek enzimleri değerlerin nerede?

Yahu sen Hemşirelik mesleğinde birisi olarak Testosteron'un işleyişini, Tamoxifen'in Anti-Östrojen türevinde, Dostinex'in ise Östrojene bağlı olsa da temel özelliği yüksek level prolaktini bloke edip baskılamak olduğunu ve bir taraftan duvar örerken diğer taraftan balyoz vurmakla işin berbat olup asla o duvarın yapılmayacağını araştırman, fakültende öğrendiklerinden ve birazda merak edip araştırmakla bilgilerini sentezleyip daha mantıklı hareket etmen gerekirdi. Aksi takdirde örneğin sanayide çalışan X, Y kişisine ne diyelim biz o zaman sen sağlıkçı olarak böyle yaparsan ?
Imam gaz çıkarırsa cemaat altına yaparmış lafını boşuna söylemiyorlar. 

Lütfen biz burada saldırmak değil, iğneleyici gibi olsa da sözler insanları yanlışlardan çevirmek ve bir daha daha akıllıca ve öğrenerek hareket etmeleri amacıyla varız bunu da kimse unutmasın. Dost acı söyler. Ben de bilirim yumuşak şeyler yazmayı ama yapım böyle bunu zaten bilen biliyor. Askeriye gibi düşün.
Bazı şeyler yüksek ve sert tonda olunca öğretici akılda kalıcı oluyor. Koğuşa girip de bir "Koğuş Kalk !!" diye gürlemek ve bir de "Arkadaşlar, hadi uyanın kardeşim hazırlanın da içtimaya geçelim oradan da kahvaltı edersiniz." gibi söyleyip de hiç iplenmemek ayrı. Umarım açık ve net olmuştur ;)

Sağlıklı sporlar...

Teşekkür ederim daha hemsire olmadım stajyerim 😀

galicik, 11 saat önce yazdı:

Öncelikle teşekkürler meme ucumda hassasiyet oluştuğu için tamoksifen aldım dostinex ise youtube da c.ü isimli kisi 1 ay devam ettikten sonra yarım tablet alın diyordu ordan yola çıkmıştım

steroidnediryahu, 11 saat önce yazdı:

Dostinex ne alaka sadece testesterone alıyorsun ? hergün tamoxifen neden ? . E2 prolaktin alt üst etmişsindir.Tamoxifen ve cabaseri kes 2 haftaya düzelir.

Teşekkürler başkan aşşağıda da belirttim youtube da bi kanaldan duymustum dostinexi

otopsicikedi, 7 saat önce yazdı:

Aferin arada hiç mg yokmuş gibi 250 den direk 500e atladığın için. Senin kendi bünyene göre aldığın fazla doz sana pozitif etki yaratmayacaktır. Kullanamadığın işte böyle sorunlar çıkartıyor. Dozajı geri düşür. Ve kan testi ver.

baskan bugun vurum günü bügün es geçip mg ı 250 ye mi düşeyim yoksa az az mı kısayım az az kısıcaktım nasıl bir yol izleyim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.355
samet yeni, 14 dakika önce yazdı:

baskan bugun vurum günü bügün es geçip mg ı 250 ye mi düşeyim yoksa az az mı kısayım az az kısıcaktım nasıl bir yol izleyim

300 e çekip enjeksiyonu iki güne böl.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
samet yeni    0
otopsicikedi, Bir saat önce yazdı:

300 e çekip enjeksiyonu iki güne böl.

Tamamdır çok teşekkür ederim  tamoksifen kullanmaya devam edeyim mi yoksa keseyim mi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.355
samet yeni, 3 dakika önce yazdı:

Tamamdır çok teşekkür ederim  tamoksifen kullanmaya devam edeyim mi yoksa keseyim mi 

Gün aşırı yarım tablete düşebilirsin.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Meeter
      Herkese selamlar,
      Kürümde 5. haftaya girdim, testo enante, boldenon ve deca olarak kür planı yaptım ve devam ediyorum, tablet olarak günlük 100 mg anapolon alıyorum. tam sayı bilmiyorum fakat öncesinde farklı planlamalarla ortalama 8-10 kür yapmışımdır, şu an ki kürümden öncede yaklaşık 3-4 yıl bir ara verme dönemim oldu.
      jinekomastiye yatkın bir vücut tipim yok ve bu zamana kadar kür içinde hiçbir zaman dostinex gibi ilaçlar kullanmadım, çünkü hiç ihtiyacım olmadı. şu an ki kürümde herhangi bir göğüs hassasiyeti, kaşıntı vs gibi yan etkilerde görmedim. bu kürde farklı olarak tek göğsümün altında nohut büyüklüğünde bir kitle oluştuğunu fark ettim. tam meme ucunun altında değil, 2 cm falan solunda. daha önce hiç karşılaşmadığım bir durum, bilgisi olan arkadaşlarımın yardımlarını bekliyorum şimdiden teşekkürler.
    • Yazan: napervaq
      Arkadaşlar merhabalar, kürde 8. haftam, ilk 5 hafta 500testo500 bolde giriyordum ancak merdiven altı bir boldeydi ve östrojenim 160 seviyelerine fırladı, 6 gün arimidex aldım ve 136 ya düşürebildim sonrasında ise bodytech boldeye geçtim,  muhtemelen ilk kullandığım boldenon çok dandikti ve içeriğinde boldenon yoktu . @metinav @Rdm 
      bu sürede östrojen durumunu kontrol altına alabilmek için bir hocayla çalışmaya başladım ve yaklaşık 20 gündür ptesi çarş cuma aromasin alıyorum ve gün aşırı tamoksifen kullanıyorum 500 testo, 400 boldeye dönüş yaptım,  kullanıyorum ilaçlarım iran testo ve bodytech. 8. haftada vermiş olduğum testler bu şekilde, sizce dozaj arttırımı, değişimi yapmaya gerek var mı? ekstradan çok düşük doz bodytech tren kullanmayı istiyorum ancak karar veremiyorum çünkü çalıştığım hoca kullanmama hoş gözle bakmıyor sizin de fikirlerinizi bekliyorum. Özellikle @rastlantisal hocamın bir önceki konumda yardımı dokunmuştu, mümkünse herkesin fikrini almak istiyorum. ( KÜR BAŞLANGIÇ KİLOM 78, GÜNCEL KİLOM 82-83)
      kullandığım başkaca ürünlerden bir kaçı ise ONCYCLE, MULTİVİT, OMEGA3

• Yazan: caner pelit
      Herkese iyi akşamlar 11 hafta boyunca haftalık 500 mg testosteron enant kullandım yanında sadece elimde 6 kutu primo vardı onları serpiştirdim kürü sonlandırıyorum ilaçsız 8. günüm fakat pct olarak 2 kombin buldum araştırmamda hangisi sizce daha iyi ve kesin sonuç verir.

1.kombin  :  Klomen  tamoksifen  arimidex  dostinex

2.Kombin  :  Pregnly  clomiphen  tamoksifen

Not: pctyi  yurtdışı seyahatim yüzünden 1 ay yapabiliyorum.  @metinav @Rdm @otopsicikedi
    • Yazan: Sezai Taştekin
      Merhaba iyi forumlar 1ml lik kahverengi insülin enjektörüne 0.3 yazısına kadar deca çekip vurdum 30 ünite yazıyor ben toplamda kaç mg deca vurdum? Cevap verirseniz sevinirim
    • Yazan: karaemir123
      Herkese merhabalar sertleşme sorunu için kür sonu hormonların düzelmesi, dengelenmesi için nolvadex/tamoksifen kullanımı ne kadar doğru ?mantıklı mı ? nolvadex tam olarak nedir ? ne için kullanılır ?
      Değerli hocalarım bilgilendirirse çok iyi olur. Aynı sorunu yaşayan arkadaşlara da faydası olur umarım bu içerik. Yanıtlayıp yardımcı olursanız çok sevinirim 🙏🏻

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.