Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Sercio

Başlangıç kür önerisi

Önerilen İletiler

Sercio    2
Sercio, 5 dakika önce yazdı:

Hocam fazlasıyla açıklayıcı söylediklerinizde fazlasıyla haklısınız bende aynı fikirdeyim fakat dediklerinizin çoğunu yaptım forumdaki bu konu ile ilgili nerdeyse bütün konuları okudum fakat her kısım her kişi farklı bi öneri sunuyor. ilk olacağı için denemeden ne olacağını asla öğrenemicem ama işte en azından en doğru dozaj ve kullanımı baştan bilmek daha iyi olur diye düşündüm

bu konuda fikriniz nedir ? @proliqht1

tarihinde Sercio tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

galicik    762
Sercio, Şimdi yazdı:

Hocam fazlasıyla açıklayıcı söylediklerinizde fazlasıyla haklısınız bende aynı fikirdeyim fakat dediklerinizin çoğunu yaptım forumdaki bu konu ile ilgili nerdeyse bütün konuları okudum fakat her kısım her kişi farklı bi öneri sunuyor. ilk olacağı için denemeden ne olacağını asla öğrenemicem ama işte en azından en doğru dozaj ve kullanımı baştan bilmek daha iyi olur diye düşündüm

Dostum ben 4 ay hem tedarikçi hem ilaç kombinasyonlarını araştırdım ve bir karara vardım kendim bu kararı almama rağmen bolde kullandığıma pişman oldum primo kullanır mıyım hayır neden min 500 600 vuracam da effect alacağım parasına değer mi asla, boldenin riskini biliyordum ama primoya göre bir kaç kalem daha iyi bir ilaçtı ama yaramadı kestim attım, şimdi anlatmaya çalıştığım olay şu kür içerisinde başına olumsuz bir şey gelirse bu kararı kendinin aldığını bilerek kürde olumsuzluk yaşarsan kendini suçlarsın ve bunu bir kenara tecrübe olarak atarsın fakat ahmet mehmet dedi diye girersen ahmeti mehmeti suçlarsın.. Ve en küçük bir olumsuz durumda elin ayağın birbirine girer.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1    147
Sercio, 3 dakika önce yazdı:

bu konuda fikriniz nedir ? @proliqht1

Kardeşim denemeden bilemezsin git kan testlerinin hepsini ver bakalım bünyen bunları kaldırabilecek kapasitede mi. Kronik hastalığın var mı herhangi onu biliyor musun. Sonra eczaneden sustanon veya iran enanthate al bismillah de Bi 3 5 hafta kullan bakalım.  Haftada 2 3 gün iğne yapabilecek misin . İğne yapmaktan çekincen korkun var mı. Maddiyat durumun ne ayda sadece yemeğe 3 5 bin ayırabilecek misin. Hersey igneyi vurayım geceyim ile olmuyor. Igneyi alacaksin koruyucu vitamin minarel alacaksin. Her ay veya 1.5 ayda Bi kan tahlili 500 tl para gidecek. Başına bir iş gelse bunu karşılayacak maddi gücün var mı. Bunların hepsi önemli. Sen bunları karşılarım dersen iran enanthate veya sustanon ile basla. Rimobolan eklemek istersen en kötü 2 ampul şart haftada. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762

Şimdi bazen forumda ki arkadaşlar bana şunu söylüyorlar yapıcı yaklaşmıyorsun bazı konulara diye neden yaklaşmıyorum bu ilk kür hakkında bilgi isteyen dozajlamadan bir haber daha enjeksiyon yapmamış bir çok arkadaş hatta %99 u bu sporu 1 yıldır yapıyor, bodybuilding hayatını benimsememiş idman sistemlerine hakim olmayan iradesi düşük beslenmeden bir haber kişiler oluyor bu arkadaşları teşvik etmek istemiyorum hele son 2 yıldır 16-17 yaşında çoluk çocuk ayna da güzel görünecek instada 2 post atacak diye kendi sağlıklarını hiçe sayarak merdiven altı ürünleri kendine enjekte ediyorlar, bilinçsiz kür yapan 1 yıldır sporun içerisinde olan ahmette ne yaptığından bir haber olduğu için 'KARDEŞİM BAK 2 AYDIR İLAÇ ALIYORUM 10KG ALDIM NASIL OLDUM AMA YAN ETKİ FALAN YOK ÇATIR ÇATIR BASIYORUM BÜYÜYORUM' diyip bu küçük yaştaki çocukları da teşvik ediyor bu duruma ve buna üzülüyorum çünkü bizim halkımız bugün için yaşar ve bilinçsizdir bu ülkede ki sistemlerin %90 ı günü kurtarmak üzerine kurulmuştur yarınları düşünmeden bugünler için hamle yaparız.. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sercio    2
proliqht1, 33 dakika önce yazdı:

Kardeşim denemeden bilemezsin git kan testlerinin hepsini ver bakalım bünyen bunları kaldırabilecek kapasitede mi. Kronik hastalığın var mı herhangi onu biliyor musun. Sonra eczaneden sustanon veya iran enanthate al bismillah de Bi 3 5 hafta kullan bakalım.  Haftada 2 3 gün iğne yapabilecek misin . İğne yapmaktan çekincen korkun var mı. Maddiyat durumun ne ayda sadece yemeğe 3 5 bin ayırabilecek misin. Hersey igneyi vurayım geceyim ile olmuyor. Igneyi alacaksin koruyucu vitamin minarel alacaksin. Her ay veya 1.5 ayda Bi kan tahlili 500 tl para gidecek. Başına bir iş gelse bunu karşılayacak maddi gücün var mı. Bunların hepsi önemli. Sen bunları karşılarım dersen iran enanthate veya sustanon ile basla. Rimobolan eklemek istersen en kötü 2 ampul şart haftada. 

Hocam zaten başlamadan tüm gerekli testleri yapıcam bunların hep bilincindeyim aylık 10 binden fazla bi gelirim var ve öğrenciyim gezip tozmayı boş para harcamayı seven biriside değilim iğne yapma konusunda iste sağlık kabinine sahip arkadaşım var orda yaptırmayı düşünüyorum. Bilgilendirmen ve uyarın için gerçekten teşekkür ederim benim için söylediğinin farkındayım 

galicik, 32 dakika önce yazdı:

Şimdi bazen forumda ki arkadaşlar bana şunu söylüyorlar yapıcı yaklaşmıyorsun bazı konulara diye neden yaklaşmıyorum bu ilk kür hakkında bilgi isteyen dozajlamadan bir haber daha enjeksiyon yapmamış bir çok arkadaş hatta %99 u bu sporu 1 yıldır yapıyor, bodybuilding hayatını benimsememiş idman sistemlerine hakim olmayan iradesi düşük beslenmeden bir haber kişiler oluyor bu arkadaşları teşvik etmek istemiyorum hele son 2 yıldır 16-17 yaşında çoluk çocuk ayna da güzel görünecek instada 2 post atacak diye kendi sağlıklarını hiçe sayarak merdiven altı ürünleri kendine enjekte ediyorlar, bilinçsiz kür yapan 1 yıldır sporun içerisinde olan ahmette ne yaptığından bir haber olduğu için 'KARDEŞİM BAK 2 AYDIR İLAÇ ALIYORUM 10KG ALDIM NASIL OLDUM AMA YAN ETKİ FALAN YOK ÇATIR ÇATIR BASIYORUM BÜYÜYORUM' diyip bu küçük yaştaki çocukları da teşvik ediyor bu duruma ve buna üzülüyorum çünkü bizim halkımız bugün için yaşar ve bilinçsizdir bu ülkede ki sistemlerin %90 ı günü kurtarmak üzerine kurulmuştur yarınları düşünmeden bugünler için hamle yaparız.. 

Hocam sizde söylediklerinizde haklısınız ama o çocukluk evresini çoktan geçtim kız için veya instagrama fotoğraf atmak için istemiyorum bunu o kadar cahil olmadığımı düşünüyorum daha enjeksiyon yapmamış insanlardan bahsetmeniz konusunda ise ilk kez başlayacak birisinin daha önce enjeksiyon yapmış olmasını beklemek biraz saçma gibi zaten herkes ilk başta bilmiyor bu soruları sorma sebebimde bu zaten ilk defa deneyeceğim bir şeyi mükemmel en doğru haline yakın yapabilmek 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
Sercio, 2 dakika önce yazdı:

Hocam sizde söylediklerinizde haklısınız ama o çocukluk evresini çoktan geçtim kız için veya instagrama fotoğraf atmak için istemiyorum bunu o kadar cahil olmadığımı düşünüyorum daha enjeksiyon yapmamış insanlardan bahsetmeniz konusunda ise ilk kez başlayacak birisinin daha önce enjeksiyon yapmış olmasını beklemek biraz saçma gibi zaten herkes ilk başta bilmiyor bu soruları sorma sebebimde bu zaten ilk defa deneyeceğim bir şeyi mükemmel en doğru haline yakın yapabilmek 

Dostum ben genelleme yaptım bu forumda öyle şeylere sahit olduk ki ilaçları gelmiş 1000mg testo vuracağım koldan mı bacaktan mı diye sorular bile duyduk gördük.

Sana verebileceğim tek tavsiye anabolizan ekleme only testo 250mg başla 10 hafta 10. hafta 500 geç aradaki 350 400 leri hissetmezsin yıllarca testo vuracaksan 50 50 arttır 350 5 hafta 400 4 hafta hissetmezsin farkını 500 top seviyen olsun + 8 hafta ıgf1 ekle çık küründen çok ta güzel etki alırsın primo alacağım parayı peptide veririm benim sevdiğim bir ilaç değil. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1    147
galicik, 8 dakika önce yazdı:

Dostum ben genelleme yaptım bu forumda öyle şeylere sahit olduk ki ilaçları gelmiş 1000mg testo vuracağım koldan mı bacaktan mı diye sorular bile duyduk gördük.

Sana verebileceğim tek tavsiye anabolizan ekleme only testo 250mg başla 10 hafta 10. hafta 500 geç aradaki 350 400 leri hissetmezsin yıllarca testo vuracaksan 50 50 arttır 350 5 hafta 400 4 hafta hissetmezsin farkını 500 top seviyen olsun + 8 hafta ıgf1 ekle çık küründen çok ta güzel etki alırsın primo alacağım parayı peptide veririm benim sevdiğim bir ilaç değil. 

Denedin mi hiç rimobolan hocam. Denediysen ne konuda memnun olamadın.  Ben boldenonda rimobolanda kullandım ama bolde berbat hissettirdi , rimobolan çok iyiydi benim icin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sercio    2
galicik, 8 dakika önce yazdı:

anladım hocam o zaman hem maddiyat hem sağlık açısından en mantıklısı only testo primoya ilk kürde o kadar para bağlamak mantıklı değil anladığım kadarıyla o zaman 250 testo ile başlayıp yavaş yavaş arttırarak devam edip son 2 haftada 250 ye tekrar düşmek yanlışım varsa düzeltirsiniz ve vaktiniz var ise hafta haftasına mg ları yazarsanız çok sevinirim uğraştırıyorum kusuruma bakmayın

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
Sercio, 10 dakika önce yazdı:

anladım hocam o zaman hem maddiyat hem sağlık açısından en mantıklısı only testo primoya ilk kürde o kadar para bağlamak mantıklı değil anladığım kadarıyla o zaman 250 testo ile başlayıp yavaş yavaş arttırarak devam edip son 2 haftada 250 ye tekrar düşmek yanlışım varsa düzeltirsiniz ve vaktiniz var ise hafta haftasına mg ları yazarsanız çok sevinirim uğraştırıyorum kusuruma bakmayın

Ben planlayacak olsam şu şekilde planlarım şuan ilk kürüm çok ciddi bir kütle yok diyelim;

1x10 testo e 250mg

sadece 15 gün anapolon, 15 gün üstü gereksiz veya 15-20 arası ilaç pick yapınca bırakacak şekilde 25mg spor öncesi 25 spor sonrası, öğünden sonra şeklinde, çok toxic bir ilaç benim gözümde fare zehri kıvamında bir ilaç ama risk reward olarak ta 15 gün kullanım kimsenin karaciğerini iflas ettirmez kişiyi öldürmez tabi kronik rahatsızlıklar var ise karaciğer kalp böbrek sıkıntılı ise bırak anapolonu hiç bir ilacı önermem. 

11x24 500mg testo

13-21 ıgf1 lr3 ilaç kalitesi top ise 50mcg, yarım doz tr üretim ise 100mcg fiyatından anlarsın.

24-28 arası 250mg testo 

sonra pct veya trt doz 

Kütlen var ise trende ekleyebilirsin ilk kür eklenmez falan diyenler çıkacaktır inanın bana 500mg 24 haftalık boldeden, 7 hafta 150mg tren daha az zarar veriyordur trenin tek sıkıntısı herkesin kontrol edememesi doğru yerde müdahale de bulunamaması kısacası ilk kürde toyluk olması ve panik hali, tren ben sakinim beni bile yoldan çıkardıdan ziyade oto kontrolü yüksek psikolojik ve mental olarak kendini taşıyabilen insanların ilacı çünkü sakin, hayatında negatiflik az olan insanları daha fazla çileden çıkartıyor ama olumsuzluklara göğüs geren bir kişi daha kolay altından kalkabiliyor.

Kür içi zınc 50mg

nac 900 anapolon var ise, yoksa 600 yeterli 

b kompleks, c vitamini ister eczane ister supp olarak 

omega 3, d3 

of on cycle koruyucular tercih edebilirsin testlerine göre ekler çıkarırsın ben karaciğer açısından çok sıkıntı yaşayan birisi değilim ben eklemiyorum kür içlerine, kür sonrası tercih ediyorum bir çok opsiyon var karaciğer için forum içerisinde tonlarca bilgi ve ürün paylaşımı mevcut. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
proliqht1, 27 dakika önce yazdı:

Denedin mi hiç rimobolan hocam. Denediysen ne konuda memnun olamadın.  Ben boldenonda rimobolanda kullandım ama bolde berbat hissettirdi , rimobolan çok iyiydi benim icin

Dostum çevremde bir çok müsabık sporcu var haltercisi bb cisi pl cisi adamlar kova ile ilaç kullanıyorlar bu kişilerden feedback aldığım zaman bir çoğu kadın steroidi tanımında bulunuyorlar. Hepsinin tek tavsiyesi sürdürülebilir bir kas kütlesine sahip olmak istiyorsan işin anabolizanlarla değil peptidler ile olsun biri kürdeyken mutlu eder diğeri kür sonrası da mutlu eder tanımlarında bulunuyorlar. Ben kullanmadım kullanmayı da düşünmüyorum. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1    147
galicik, 20 dakika önce yazdı:

Dostum çevremde bir çok müsabık sporcu var haltercisi bb cisi pl cisi adamlar kova ile ilaç kullanıyorlar bu kişilerden feedback aldığım zaman bir çoğu kadın steroidi tanımında bulunuyorlar. Hepsinin tek tavsiyesi sürdürülebilir bir kas kütlesine sahip olmak istiyorsan işin anabolizanlarla değil peptidler ile olsun biri kürdeyken mutlu eder diğeri kür sonrası da mutlu eder tanımlarında bulunuyorlar. Ben kullanmadım kullanmayı da düşünmüyorum. 

Bende ataya peptid serpistiriyorum bakalım ne olacak 😀

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
proliqht1, 2 saat önce yazdı:

Bende ataya peptid serpistiriyorum bakalım ne olacak 😀

Ne zaman kullanacaksın senden feedback almam lazım ona göre alacağım, peptid konusunda anabolizanda olduğu gibi güvenemiyorum ürünlere ve tedarikçilere çünkü daha dark bir market orijinal rusyadan gelen ilaçlar var temin edebildiğim ama ciddi fiyat çekiyorlar yerli güzel ilaçlar var onlarla da bağlantım var uyguna ilk üreten kişiden alabiliyorum ama yine de aradayım bayadır araştırma içerisindeyim. En kötü geno kullanacağım seneye düşük doz komple eylülden hazirana kadar 250mg testo ile kontrol altında günlük 3ünite şeklinde en kötü bunu yapacağım içime sinen bir ürün bulamazsam.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hafifzargana    216
galicik, 1 dakika önce yazdı:

Ne zaman kullanacaksın senden feedback almam lazım ona göre alacağım, peptid konusunda anabolizanda olduğu gibi güvenemiyorum ürünlere ve tedarikçilere çünkü daha dark bir market orijinal rusyadan gelen ilaçlar var temin edebildiğim ama ciddi fiyat çekiyorlar yerli güzel ilaçlar var onlarla da bağlantım var uyguna ilk üreten kişiden alabiliyorum ama yine de aradayım bayadır araştırma içerisindeyim. En kötü geno kullanacağım seneye düşük doz komple eylülden hazirana kadar 250mg testo ile kontrol altında günlük 3ünite şeklinde en kötü bunu yapacağım içime sinen bir ürün bulamazsam.

mantıklı bir fikir ben de eczaneden yeterli miktarda primo bulamıyorum 200 mg 3 ay kullandığımada değmeyecek boldeye güvenmiyorum deca bozuyor tren uzun kullanılmıyor fakat 3 iu genetropin keser mi seni sence 30 bin tl verip 6 ay sonra  çok bir verim alamamak beni korkutuyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
Hafifzargana, 6 saat önce yazdı:

mantıklı bir fikir ben de eczaneden yeterli miktarda primo bulamıyorum 200 mg 3 ay kullandığımada değmeyecek boldeye güvenmiyorum deca bozuyor tren uzun kullanılmıyor fakat 3 iu genetropin keser mi seni sence 30 bin tl verip 6 ay sonra  çok bir verim alamamak beni korkutuyor

ben 9-10 ay düşük doz testo düşük doz geno gireceğim belki rusyadan veya irandan da alabilirim growth araştırmam lazım, keser neden kesmesin uzun süre gireceğiz zaten ne kadar ilaç o kadar kütle o kadar yan etki. value düşük olsun başım ağırmasın yoruluyorum benim hayat konforum bozulunca veya bu spora vermem gereken değerden daha fazla değer verdiğim zaman, hayatımdan gözümden çıkardığım miktardan daha fazla çalmaya başladığı zaman modum tamamen şuna bürünüyor şey yaparım kasını da sporunu da .. 

Hafifzargana, 6 saat önce yazdı:

Buna 1720 tl para vermem bu arada direkt irandan getiririm orada ne kadar acaba girdik yine bir bataklığa.. 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hafifzargana    216
galicik, Şimdi yazdı:

Buna 1720 tl para vermem bu arada direkt irandan getiririm orada ne kadar acaba girdik yine bir bataklığa.. 

yolda bozulma ihtimali var diye biliyorum bu konuda ne düşünüyorsun bozulunca etkisi ya hiç ya az oluyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
esporta12    9

TESTO 250 MG HAFTALIK

GHRP2 SÜREKLİ 10MCG DE OLUR

Kaliteli peptid bulursan gayet iyi iş yapar.

Amaç sürdürülebilir kas kütlesi ise

KÜR MANTIĞI YERİNE

TESTO ONLY UZUN SÜRE + GHRP UZUN SÜRE YAP

Yapan tanıdıklarım var zımba gibi.

Arkadaşın verdiği tavsiye çok doğru.

Zaten geçici kür vücudu değilde sağlam kas kütlesi ise amaç doğru olan bu.

Ünlük aktörler falan da bu protokolü uyguluyor.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hafifzargana    216
esporta12, 2 dakika önce yazdı:

TESTO 250 MG HAFTALIK

GHRP2 SÜREKLİ 10MCG DE OLUR

Kaliteli peptid bulursan gayet iyi iş yapar.

Amaç sürdürülebilir kas kütlesi ise

KÜR MANTIĞI YERİNE

TESTO ONLY UZUN SÜRE + GHRP UZUN SÜRE YAP

Yapan tanıdıklarım var zımba gibi.

Arkadaşın verdiği tavsiye çok doğru.

Zaten geçici kür vücudu değilde sağlam kas kütlesi ise amaç doğru olan bu.

Ünlük aktörler falan da bu protokolü uyguluyor.

ghrp 2 prolaktini oynatıyor diye biliyorum kesmeden kullanımda konforu bozar gibi duruyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
Hafifzargana, 4 dakika önce yazdı:

ghrp 2 prolaktini oynatıyor diye biliyorum kesmeden kullanımda konforu bozar gibi duruyor 

Ben bir derin araştırma içerisine giriyim sana haber vericem ne nedir ne değildir bu gh piyasasına eczane ürünleri üzerine bir araştırma yapacağım. Sen ne zaman küre gireceksin yakın zamanda mı 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hafifzargana    216
galicik, Şimdi yazdı:

Ben bir derin araştırma içerisine giriyim sana haber vericem ne nedir ne değildir bu gh piyasasına eczane ürünleri üzerine bir araştırma yapacağım. Sen ne zaman küre gireceksin yakın zamanda mı 

şu aralar para biriktiriyorum 6-ay 1 yıllık kür paramı toplayıp öyle gireceğim bu da minimum 4 ayı bulur takipteyim seni 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
Hafifzargana, Şimdi yazdı:

şu aralar para biriktiriyorum 6-ay 1 yıllık kür paramı toplayıp öyle gireceğim bu da minimum 4 ayı bulur takipteyim seni 

zaten yaz geliyor yazın bu iş pek yapılabilir gibi gelmiyor bana iştah kalmıyor yoruyor insanı sıcaklar, eylül gibi başlarız beraber forum da konu açarız eğlenceli olur 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330
Sercio, 14 saat önce yazdı:

Hocam testo+primobolon kararı verdim fakat hiç bir yerde bulamıyorum only testo girsem yeterli olur mu sizce veya temin edebileceğim bi yer öneriniz var mı ?

Birde kullanım şekli nasıl olucak 250 testo + 200 primo haftada bir gün olacak şekilde 16 hafta mı ?

Testo + boldenon yada only testo olabilir. Her ikisinde de 16-20 hafta gidebilirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    60
Sercio, 25.01.2023 - 01:22 yazdı:

Öncelikle herkese iyi forumlar dilerim.21 yaş boy 177 Kilom 78.5 ve ilk kürüme girmek istiyorum. Yağ oranımı tam olarak bilmiyorum fakat üst karın kasları ve oblikler biraz belli şekilde görünüyor. Bulk kürü olucak fakat forumda baya bi konuyu okudum ve her ürün için çok fazla iyi ve kötü yorum var o yüzden tam olarak karar veremedim. Kesinlikle yapmayı düşünüyorum burada ki abi ve kardeşlerimin yapma sabret önerilerinin kesinlikle bizim için olduğunun farkındayım fakat bu tarz öneriler istemiyorum. Aklımda bi kaç kombinasyon var fakat en mantıklısının hangisi olacağına bi türlü karar veremedim. Kaç haftalık haftalık ne kadar kullanmam gerektiği ile birlikte kombinasyon önerisi yaparsanız çok sevinirim.

Aklımdaki kombinasyonlar : Sustanon Rimabolon

Testo Deca Danabol Boldenon

Testo Deca Danabol

Testo Boldenon

Testo Bolde Danabol

Testo Rimabolon 

Aklımda bunlar var fakat daha iyi bi öneriniz olursa değerlendirmek isterim. Şimdiden çok teşekkür ederim 

3 hafta 250

21 hafta 375

21 haftanın 14.haftasına geldiğinde kiloda ve ağırlıklarda sabit gitmeye başlarsan son 6 7 hafta 500e cıkarsın.Kür boyunca gerçek bir sporcu gibi beslenirsen 1 değil 5 seviye atlamış olursun anabolizana gerek yok.

• Olumsuz 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1    147
galicik, 7 saat önce yazdı:

Haftaya Bi kan daha vereceğim alt en son 88 di 40 50 arasına geldiğinde start vereceğim küre. En geç 2 hafta sürer brom .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gymibo    137
proliqht1, 42 dakika önce yazdı:

Haftaya Bi kan daha vereceğim alt en son 88 di 40 50 arasına geldiğinde start vereceğim küre. En geç 2 hafta sürer brom .

Milk thistle kullanabilirsin. Malum turuncu sitede Ligone marka milk thistle ile alt ast ref dışı 3 katı 1 ayda optimal seviyeye çekmiştim. Günde 2 adet ile :) küründe başarılar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1    147
gymibo, 6 dakika önce yazdı:

Milk thistle kullanabilirsin. Malum turuncu sitede Ligone marka milk thistle ile alt ast ref dışı 3 katı 1 ayda optimal seviyeye çekmiştim. Günde 2 adet ile :) küründe başarılar

Hocam günde 5 tablet milk thistle  2 3 çanak enginar yanında enginar suyu ve qenzim10  vs vs baya bisey kullanıyorum  . Bende hızlı geriye çektim ama bu sürede haftada 1 ampul testo vurarak. Teşekkür ederim iyi dileklerin için. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.