Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Sercio

Başlangıç kür önerisi

Önerilen İletiler

Sercio    2
otopsicikedi, 3 dakika önce yazdı:

Bence ilaç kullanmayı biraz daha ertele iyice araştır. Hiç düşünüyor musun bu arkadaş bana neden direk 2 kat doz arttırmamı söylüyor arada 300 350 400 yok mu diye sormuyorsun. 

Buradaki only testo konularının nerdeyse hepsini okudum ve forumda en iyiler arasında olanlar dahi only testoda 250 ile başlayıp 500 e çıkıp sonlarda tekrar 250 düşülmesini öneriyor bundan dolayı sormuyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

galicik    762
otopsicikedi, 8 saat önce yazdı:

Aynen öyle dostum yarışma yapmayacaksanız farklı maceralara girmeye gerek yok testo rimabolon ile definasyonda yaparsın bulkta yaparsın. Diyette yohimbine vs eklersin. Bu işten para kazanmayacaksan riskli ilaçlara girmeye değmez.

+ sonsuz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.335
Sercio, Şimdi yazdı:

Buradaki only testo konularının nerdeyse hepsini okudum ve forumda en iyiler arasında olanlar dahi only testoda 250 ile başlayıp 500 e çıkıp sonlarda tekrar 250 düşülmesini öneriyor bundan dolayı sormuyorum

Dostum sen 300 mg'ın hakkını verdin mi 350'nin hakkını verdin mi 500 e çıkıp aromataz kullanacağına 350 kullan hiç birşey kullanma. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Alaz    135
otopsicikedi, 2 dakika önce yazdı:

Bence ilaç kullanmayı biraz daha ertele iyice araştır. Hiç düşünüyor musun bu arkadaş bana neden direk 2 kat doz arttırmamı söylüyor arada 300 350 400 yok mu diye sormuyorsun. 

Benim kürde uyguladığım yöntemi önerecektim ancak bilmiyorum ne denli doğru anlatabilirdim onu. (Ara dozlar var ve enjeksiyon sayısı fazla.)

Ben genel taslak olarak anlatmak istedim, minimal doz, son haftalar ise 500 olarak düşündüm, sonra tekrar düşürme işlemi. Son sözü de rastlantısal hocama bıraktım o yüzden. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sercio    2
Alaz, 1 dakika önce yazdı:

Benim kürde uyguladığım yöntemi önerecektim ancak bilmiyorum ne denli doğru anlatabilirdim onu. (Ara dozlar var ve enjeksiyon sayısı fazla.)

Ben genel taslak olarak anlatmak istedim, minimal doz, son haftalar ise 500 olarak düşündüm, sonra tekrar düşürme işlemi. Son sözü de rastlantısal hocama bıraktım o yüzden. 

Kesinlikle tecrübe konuşur o yüzden ben @rastlantisal hocamın fikrini bekliyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.335
Alaz, Şimdi yazdı:

Bu arada enjeksiyon sayısı 250 mg olsa bile ikiye bölmekte fayda var. Ben sadece direk 500e dozu cıkarmanin yanlış olduğunu anlatmak istedim çünkü böyle yaptığınızda kontrollü gidemezsin. İlaçların dozajını arttırıken ilaç haric tüm dış etkenlerin mükemmel olması lazım ondan sonra ufak artışlar olması lazım iki katı asla olmamalı.

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sercio    2
otopsicikedi, 1 dakika önce yazdı:

Bu arada enjeksiyon sayısı 250 mg olsa bile ikiye bölmekte fayda var. Ben sadece direk 500e dozu cıkarmanin yanlış olduğunu anlatmak istedim çünkü böyle yaptığınızda kontrollü gidemezsin. İlaçların dozajını arttırıken ilaç haric tüm dış etkenlerin mükemmel olması lazım ondan sonra ufak artışlar olması lazım iki katı asla olmamalı.

Hocam şu şekilde takviyeler beslenme ve antrenman kusursuz olucak ondan yana kesinlikle eminim maddi yöndende yeterliyim Planlama ise şu şekilde yani ilk haftalar toplam 250 mg olucak ve 2 ye bölücem ondan sonra birkaç hafta sonra haftalık toplam 500 ve onuda 2 ye bölücem bu sadece okuduğum konulardan en doğru bulduğum planlama buradaki abi ve kardeşlerimin bilgilerini bekleyip ona göre hareket etmeyi düşünüyorum bilgimde eksik olabilir affola 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Alaz    135
otopsicikedi, Şimdi yazdı:

Aynen 250'yi de bölüyorum ben. Konum da belirtmiştim hatta görmüştün sende. 500 konusunda haklı olabilirsin evet.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
otopsicikedi, 47 dakika önce yazdı:

iransa gerek yok bence tek seferde vuruyorum zaten uzun ester açılması 2 hafta sürüyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sercio    2
Sercio, 18 saat önce yazdı:

Öncelikle herkese iyi forumlar dilerim.21 yaş boy 177 Kilom 78.5 ve ilk kürüme girmek istiyorum. Yağ oranımı tam olarak bilmiyorum fakat üst karın kasları ve oblikler biraz belli şekilde görünüyor. Bulk kürü olucak fakat forumda baya bi konuyu okudum ve her ürün için çok fazla iyi ve kötü yorum var o yüzden tam olarak karar veremedim. Kesinlikle yapmayı düşünüyorum burada ki abi ve kardeşlerimin yapma sabret önerilerinin kesinlikle bizim için olduğunun farkındayım fakat bu tarz öneriler istemiyorum. Aklımda bi kaç kombinasyon var fakat en mantıklısının hangisi olacağına bi türlü karar veremedim. Kaç haftalık haftalık ne kadar kullanmam gerektiği ile birlikte kombinasyon önerisi yaparsanız çok sevinirim.

Aklımdaki kombinasyonlar : Sustanon Rimabolon

Testo Deca Danabol Boldenon

Testo Deca Danabol

Testo Boldenon

Testo Bolde Danabol

Testo Rimabolon 

Aklımda bunlar var fakat daha iyi bi öneriniz olursa değerlendirmek isterim. Şimdiden çok teşekkür ederim 

Abilerim kardeşlerim kesin olarak testo + primabolon karar verdim mg planlaması ne kadar süreceği için yardımcı olabilirseniz sevinirim. Birde kaç adet almam gerekecek her birinden ve süre olarak ben 16 hafta düşündüm ama bilgilerinize tavsiyelerinize açığım. Her tavsiyeniz benim için farkındayım ama buna karar verdim sadece  sorularıma cevap verirseniz çok sevinirim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1    147
Sercio, 2 dakika önce yazdı:

Abilerim kardeşlerim kesin olarak testo + primabolon karar verdim mg planlaması ne kadar süreceği için yardımcı olabilirseniz sevinirim. Birde kaç adet almam gerekecek her birinden ve süre olarak ben 16 hafta düşündüm ama bilgilerinize tavsiyelerinize açığım. Her tavsiyeniz benim için farkındayım ama buna karar verdim sadece  sorularıma cevap verirseniz çok sevinirim

Kardeşim ilk yapman gereken rimobolan bulmak olsun. Hangi şehirde yaşıyorsan başla şimdiden eczane eczane dolaşmaya.  16 hafta sürse haftada 2 kutu kullansan . 32 adet lazım sana.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sercio    2
proliqht1, 8 dakika önce yazdı:

Kardeşim ilk yapman gereken rimobolan bulmak olsun. Hangi şehirde yaşıyorsan başla şimdiden eczane eczane dolaşmaya.  16 hafta sürse haftada 2 kutu kullansan . 32 adet lazım sana.

haftada 2 kutu kaç mg a denk geliyor birde şuan güncel fiyatı ortalama nedir bilginiz var mı ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1    147
Sercio, 3 dakika önce yazdı:

haftada 2 kutu kaç mg a denk geliyor birde şuan güncel fiyatı ortalama nedir bilginiz var mı ?

Her kutu 100 mg 1 ampul 95 veya 95.5 tl fiyatı var. 32x95=3040 TL

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Alaz    135
Sercio, 3 dakika önce yazdı:

200 mg, 95 TL kutu fiyatı. Tez vakitte çıkıp toplamaya başlaman lazım. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sercio    2
proliqht1, 40 dakika önce yazdı:

Her kutu 100 mg 1 ampul 95 veya 95.5 tl fiyatı var. 32x95=3040 TL

@Alaz Hocam sorum ikinize peki testoyu 16 hafta boyunca yapsam ama primabolonu kürün ortalarına doğru koysam yani 8 hafta falan kullansam etki nasıl olur mantıklı mıdır ? Veya direkt olarak 12 hafta testo + primo 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1    147
Sercio, 14 dakika önce yazdı:

@Alaz Hocam sorum ikinize peki testoyu 16 hafta boyunca yapsam ama primabolonu kürün ortalarına doğru koysam yani 8 hafta falan kullansam etki nasıl olur mantıklı mıdır ? Veya direkt olarak 12 hafta testo + primo 

12 hafta rimobolan kullanacaksan 16 hafta testosteron kullanacaksın. Rimobolan bittikten  sonra 4 hafta daha testosteron alıp sonra bitiriyorsun olayı. En kötü 8 10 hafta kullan rimobolani haftada 2 ampul şeklinde etki verim alırsın.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sercio    2
proliqht1, 2 dakika önce yazdı:

12 hafta rimobolan kullanacaksan 16 hafta testosteron kullanacaksın. Rimobolan bittikten  sonra 4 hafta daha testosteron alıp sonra bitiriyorsun olayı. En kötü 8 10 hafta kullan rimobolani haftada 2 ampul şeklinde etki verim alırsın.

8 hafta rimobolan kullandığımda testo gene 16 hafta mı olucak yoksa 4 hafta devam edip 12 haftada mı bitiricem 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Alaz    135
Sercio, 7 dakika önce yazdı:

Primo uzun süre kullanım gerçekleşmediği taktirde tam anlamıyla bir verim sağlamıyor. Benim de ilk başta kür planım testo + primo şeklindeydi. 25  kutu topladım. Ancak planım için gerekiyordu biraz daha. Ben de dedim o halde only testo olsun, uzun süreli olsun ilk kür. Bu kür sürecinde de kalan primoları toplar. İkinci kür primo+testo giderim. 

@proliqht1 hocam gerekeni söylemiş zaten, benim tavsiyem ise toplayabildiğin topla, ikinci kür kullan. İlk kür only testo ile vücudunun tepkisini ölç,  ne derece verim alabildiğini gör. 

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1    147
Alaz, 4 dakika önce yazdı:

Primo uzun süre kullanım gerçekleşmediği taktirde tam anlamıyla bir verim sağlamıyor. Benim de ilk başta kür planım testo + primo şeklindeydi. 25  kutu topladım. Ancak planım için gerekiyordu biraz daha. Ben de dedim o halde only testo olsun, uzun süreli olsun ilk kür. Bu kür sürecinde de kalan primoları toplar. İkinci kür primo+testo giderim. 

@proliqht1 hocam gerekeni söylemiş zaten, benim tavsiyem ise toplayabildiğin topla, ikinci kür kullan. İlk kür only testo ile vücudunun tepkisini ölç,  ne derece verim alabildiğini gör. 

Sende fenasın ha iyi yapmışsın. Rimobolan çok güzel ilaçtır.  Yan etkisini hissetmedim bile ben mükemmel verim aldım sustanonla. 

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
Sercio, Bir saat önce yazdı:

Burada herkes farklı konuşacak bu işler her zaman dediğim gibi textbook ilerlemez buradan kulaktan dolma bilgilerle doz ve hafta ayarlaması yapmak yanlış forumda youtube da bu konular ile ilgili zibilyon tane bilgi var araştır kafanda oturt kendin için veya senin için doğru olduğunu düşündüğün ne ise onu uygula bunu gidip 1 forumda 1 videoda karar verme 100 lerce kez izle ve oku kısacası günlerce belki haftalarca araştırma yap neyin ne olduğunu bil öyle gir buradan bu yazılanlarla gireceksin 3 hafta sonra konu şu göğüs ucum hassaslaştı ne yapayım sonraki konu sevgilimden ayrıldım psikolojim iyi değil ilaçları kesmelimiyim bir diğer konu susta vurdum ödem yaptı ne yapayım sürekli bilgi bilgi bilgi git araştır burada hepimiz bilgi paylaşımı yaptık ama doğrusuna sen karar vereceksin tek bir doğru tek bir sistem yok tonlarca sistem var bu ilaç kombinasyonlarında vurum yöntemlerinde dozajlama da umarım açıklayacı olmuştur. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1    147
Sercio, 5 dakika önce yazdı:

8 hafta rimobolan kullandığımda testo gene 16 hafta mı olucak yoksa 4 hafta devam edip 12 haftada mı bitiricem 

8 hafta rimobolan testosteron kullandın diyelim.  4 hafta daha ekliyorsun testosteron üzerine. Yada toplam 16 hafta kullandin ilk 8 rimobolan testosteron sonra kalan 8 hafta testosteron yapabilirsin sana kalmış. Bu ilaçları kullanırken alman gereken vitamin minarel ve karaciğer enzim destekleyici ürünleri biliyor musun.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sercio    2
galicik, 1 dakika önce yazdı:

Burada herkes farklı konuşacak bu işler her zaman dediğim gibi textbook ilerlemez buradan kulaktan dolma bilgilerle doz ve hafta ayarlaması yapmak yanlış forumda youtube da bu konular ile ilgili zibilyon tane bilgi var araştır kafanda oturt kendin için veya senin için doğru olduğunu düşündüğün ne ise onu uygula bunu gidip 1 forumda 1 videoda karar verme 100 lerce kez izle ve oku kısacası günlerce belki haftalarca araştırma yap neyin ne olduğunu bil öyle gir buradan bu yazılanlarla gireceksin 3 hafta sonra konu şu göğüs ucum hassaslaştı ne yapayım sonraki konu sevgilimden ayrıldım psikolojim iyi değil ilaçları kesmelimiyim bir diğer konu susta vurdum ödem yaptı ne yapayım sürekli bilgi bilgi bilgi git araştır burada hepimiz bilgi paylaşımı yaptık ama doğrusuna sen karar vereceksin tek bir doğru tek bir sistem yok tonlarca sistem var bu ilaç kombinasyonlarında vurum yöntemlerinde dozajlama da umarım açıklayacı olmuştur. 

Hocam fazlasıyla açıklayıcı söylediklerinizde fazlasıyla haklısınız bende aynı fikirdeyim fakat dediklerinizin çoğunu yaptım forumdaki bu konu ile ilgili nerdeyse bütün konuları okudum fakat her kısım her kişi farklı bi öneri sunuyor. ilk olacağı için denemeden ne olacağını asla öğrenemicem ama işte en azından en doğru dozaj ve kullanımı baştan bilmek daha iyi olur diye düşündüm

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sercio    2
proliqht1, 4 dakika önce yazdı:

8 hafta rimobolan testosteron kullandın diyelim.  4 hafta daha ekliyorsun testosteron üzerine. Yada toplam 16 hafta kullandin ilk 8 rimobolan testosteron sonra kalan 8 hafta testosteron yapabilirsin sana kalmış. Bu ilaçları kullanırken alman gereken vitamin minarel ve karaciğer enzim destekleyici ürünleri biliyor musun.

Milt thistle zma t prime ester c ve balık yağı diye biliyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1    147
Sercio, 1 dakika önce yazdı:

Milt thistle zma t prime ester c ve balık yağı diye biliyorum 

B kompleks ekle yanına. Ve 3 günde 1 adet d vitaminide al sen. Hap şeklinde olanlar var onlardan yeterli olur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sercio    2
proliqht1, Şimdi yazdı:

B kompleks ekle yanına. Ve 3 günde 1 adet d vitaminide al sen. Hap şeklinde olanlar var onlardan yeterli olur.

anladım hocam teşekkür ederim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.