Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

devrimergin

2.5 aylık gelişim

Önerilen İletiler

devrimergin    1

2.5 aydır forumu takip ediyorum öncelikle burada yapılan bilgilendirme ve tavsiyeler için teşekkür ederim.

Bir anda aklıma gelen istek doğrultusunda foruma üye olup sizinle kısasa olsa 2.5 aylık gelişimimi paylaşmak istiyorum.

(Yaş 25)Bu süreçte kas gelişimimi hızlandıracak önerilerinizi dört gözle bekliyorum.

Şuan ki programım şu şekilde ve çok faydasını görüyorum.

Pazartesi: Üst göğüs ve Biceps, Salı: Sırt Kanat ve Triceps, Çarşamba: Omuz, Perşembe: Bacak, Cuma:Off Cumartesi: Alt Göğüs ve Biceps, Pazar: Sırt Orta ve Triceps

Beslenme programı olarak sabahları pirinç ve mısır patlağı öğlen 200gr tavuk ve 300gr pirinç pilavı, 2 yumurta akşam ise 200gr tavuk ve 300gr pirinç pilavı 

Supplement olarak sadece kreatin kullanıyorum

Ekonomik durumlardan ötürü beslenmemi çok attiramiyorum bu konuda da önerilerinizi bekliyorum.

Teşekkür ederim.

Kıllı olan fotoğraflar 2.5 ay öncesi 

IMG_20230123_003429_887.jpg IMG_20230123_003448_128.jpg IMG_20230123_003313_000.jpg IMG_20230123_003159_997.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

proliqht1    147

Bence gayet iyi bir değişim.  Ekonomiye göre bence iyi besleniyosun ama sürekli yüksek protein almana gerek yok.  Yerinde olsam sebze meyve + yanına ideal protein eklerdim.  Her türlü bu spordan vazgecmezsen zaten gelişeceksin.  

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BLACAXELOT    39
devrimergin, 10 saat önce yazdı:

2.5 aydır forumu takip ediyorum öncelikle burada yapılan bilgilendirme ve tavsiyeler için teşekkür ederim.

Bir anda aklıma gelen istek doğrultusunda foruma üye olup sizinle kısasa olsa 2.5 aylık gelişimimi paylaşmak istiyorum.

(Yaş 25)Bu süreçte kas gelişimimi hızlandıracak önerilerinizi dört gözle bekliyorum.

Şuan ki programım şu şekilde ve çok faydasını görüyorum.

Pazartesi: Üst göğüs ve Biceps, Salı: Sırt Kanat ve Triceps, Çarşamba: Omuz, Perşembe: Bacak, Cuma:Off Cumartesi: Alt Göğüs ve Biceps, Pazar: Sırt Orta ve Triceps

Beslenme programı olarak sabahları pirinç ve mısır patlağı öğlen 200gr tavuk ve 300gr pirinç pilavı, 2 yumurta akşam ise 200gr tavuk ve 300gr pirinç pilavı 

Supplement olarak sadece kreatin kullanıyorum

Ekonomik durumlardan ötürü beslenmemi çok attiramiyorum bu konuda da önerilerinizi bekliyorum.

Teşekkür ederim.

Kıllı olan fotoğraflar 2.5 ay öncesi 

Tebrikler hocam güzel gelişmişsin birazdaha protein herzaman iyi olur 

Yağlanmamışsınız ben boğazımdan ötürü ağır diyet yapıyorum baktım hayvana dönmüşüm dirty bulk diye bişey katiyen yok boğazımı tutamıyorum var siz güzel bir örneksiniz sabra maşallah diyelim şuanda yapmanız gereken tek şey böyle devam etmek 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
devrimergin    1
BLACAXELOT, 21 dakika önce yazdı:

Tebrikler hocam güzel gelişmişsin birazdaha protein herzaman iyi olur 

Yağlanmamışsınız ben boğazımdan ötürü ağır diyet yapıyorum baktım hayvana dönmüşüm dirty bulk diye bişey katiyen yok boğazımı tutamıyorum var siz güzel bir örneksiniz sabra maşallah diyelim şuanda yapmanız gereken tek şey böyle devam etmek 

Fikriniz için çok tesekkur ederim aslında bende biraz dirty bulk şeklinde ilerliyorum göbek bölgesinde yağlanma oluştu başladığımda 58 kiloydum şuan 67 kiloyum yağlanma bendede bariz gözüküyor ama herhalde burda pozdan dolayı bel ince gözükmüş, tekrardan çok teşekkür ediyorum.

proliqht1, 24 dakika önce yazdı:

Bence gayet iyi bir değişim.  Ekonomiye göre bence iyi besleniyosun ama sürekli yüksek protein almana gerek yok.  Yerinde olsam sebze meyve + yanına ideal protein eklerdim.  Her türlü bu spordan vazgecmezsen zaten gelişeceksin.  

Çok teşekkür ederim fikriniz için beslenmeme dediklerinizi ekliyorum bu ara çok fazla şeker tüketiyorum (çikolata) sebepsizce istek geliyor belki bunu meyve ile değiştirirsem dediğiniz gibi  zararı aza indirgerim diye dusunuyorum,spor benim için çok büyük bir motivasyon kaynağı oldu o yüzden Allah'ın izni ile devam edecem.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BLACAXELOT    39
devrimergin, 18 dakika önce yazdı:

Fikriniz için çok tesekkur ederim aslında bende biraz dirty bulk şeklinde ilerliyorum göbek bölgesinde yağlanma oluştu başladığımda 58 kiloydum şuan 67 kiloyum yağlanma bendede bariz gözüküyor ama herhalde burda pozdan dolayı bel ince gözükmüş, tekrardan çok teşekkür ediyorum.

Çok teşekkür ederim fikriniz için beslenmeme dediklerinizi ekliyorum bu ara çok fazla şeker tüketiyorum (çikolata) sebepsizce istek geliyor belki bunu meyve ile değiştirirsem dediğiniz gibi  zararı aza indirgerim diye dusunuyorum,spor benim için çok büyük bir motivasyon kaynağı oldu o yüzden Allah'ın izni ile devam edecem.

Yok hocam olcak o kadar yağlanma siz beni görseydiniz 100 kiloya çıktığimda kafam bile şişmişti  balon balığı fotosu açın bakın fark yok :) hedef 75 az kaldı zaten nasip olursa bi podyum göreceğiz sizin eliniden gelecek tek şey antremanı sıkılaştırmak

tarihinde BLACAXELOT tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
devrimergin    1
BLACAXELOT, 7 dakika önce yazdı:

Yok hocam olcak o kadar yağlanma siz beni görseydiniz 100 kiloya çıktığimda kafam bile şişmişti  balon balığı fotosu açın bakın fark yok :) hedef 75 az kaldı zaten nasip olursa bi podyum göreceğiz sizin eliniden gelecek tek şey antremanı sıkılaştırmak

İnşAllah en güzel şekilde isteğinize ulaşırsınız o günlerinizi bizde görmek isteriz :) tavsiyeniz için teşekkür ederim

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Markus Rühl    142

Bu kadar karışık program da progressive overload  ve ağırlık takibinin oldukça zor olacağını düşünüyorum , güray hypertrophy  öneririm.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
devrimergin    1
Markus Rühl, 4 saat önce yazdı:

Bu kadar karışık program da progressive overload  ve ağırlık takibinin oldukça zor olacağını düşünüyorum , güray hypertrophy  öneririm.

Evet bzorlanıyorum fakat progressive overload yapabiliyorum örnek olarak dumbbell incline press ilk başladığım da 14 kilo idi şuan 22kilodayim fakat dediğiniz gibi cidden takip zor oluyor öneriniz için çok teşekkür ederim dikkate alacağım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.