Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Batarya

Marka öneri

Önerilen İletiler

Batarya    6

Arkadaşlar 5 yıldır spor yapıyorum son 2 yıldır kür ile ilgileniyorum ve uzun bi ara vermiştim şuan tekrar başladım fakat çalışır ilaç temini konusunda sıkıntı yaşıyorum önerebileceğiniz marka varmıdır bilgilendirir misiniz rica etsem ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

GuruhuXGod    15

ZPHC kullanabilirsin güzel marka

tarihinde GuruhuXGod tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Batarya    6

Peki nasıl alabilirim ben KKTC’de yaşıyorum kiminlr irtibata geçmem gerek forum kurallarını çiğnemek istemem ama yardımcı olabilme imkanınız var mı ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
anabolic    0
Batarya, 1 dakika önce yazdı:

Peki nasıl alabilirim ben KKTC’de yaşıyorum kiminlr irtibata geçmem gerek forum kurallarını çiğnemek istemem ama yardımcı olabilme imkanınız var mı ?

Ben yardımcı olabilirim hocam sana istersen 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GuruhuXGod    15
Batarya, 1 dakika önce yazdı:

KKTC ye kargo varmı bilmiyorum satan kişiyi bulmak için forumda ZPHC hakkında açılan eski konulara bakabilirsin şuan kurallar gereği söyleyemiyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Batarya    6

Kargoyu ben hallederim ama güvenli satıcı bulma konusunda sorun yaşıyorum maalesef

anabolic, 7 dakika önce yazdı:

Ben yardımcı olabilirim hocam sana istersen 

Valla sevinirim hocam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
anabolic    0
Batarya, 4 dakika önce yazdı:

Valla sevinirim hocam

Fake bi Instagram adresi veriyorum hocam kural dışıysa kusura bakmayın forumda yeniyim ben de 

......."

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.196
anabolic, 10 dakika önce yazdı:

Fake bi Instagram adresi veriyorum hocam kural dışıysa kusura bakmayın forumda yeniyim ben de 

......."

Forum kurallarına muhalefet etmekten sebep '' SINIRSIZ SÜREYLE PLATFORMDAN UZAKLAŞTIRILDINIZ ''

FORUM KURALLARINA GÖZ ATMAK İÇİN TIKLAYIN!

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    3.229
anabolic, 8 dakika önce yazdı:

......."

Daha 22 Yaşında henüz hormonları oturmamış ama sporculara hormon satmaya çalışıyor derdin @Loving sen aklıma geldi şimdi :D 

yazık ne günlere kaldı piyasa. :) 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Batarya    6
Bay-T, 3 dakika önce yazdı:

Daha 22 Yaşında henüz hormonları oturmamış ama sporculara hormon satmaya çalışıyor derdin @Loving sen aklıma geldi şimdi :D 

yazık ne günlere kaldı piyasa. :) 

Valla ne yazık ki öyle hocam bende anlamadım 😂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ozgur511    38
Batarya, 40 dakika önce yazdı:

Valla ne yazık ki öyle hocam bende anlamadım 😂

Kardeşim sp balkan al gerisi fasa fiso bu iki ürün eczane ve lab ürünü ama pahalılar kimden alacağın konusunda bilgi vermek yasak araştır 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1    147

Kktcde eczanelerde hangi ürünleri bulabiliyorsun sustanon varsa kullan. Anabolizan olarakta iyi araştırıp elbet bulursun biseyler. 

Ozgur511, 54 dakika önce yazdı:

Kardeşim sp balkan al gerisi fasa fiso bu iki ürün eczane ve lab ürünü ama pahalılar kimden alacağın konusunda bilgi vermek yasak araştır 

Çokta abartı pahalı değil be hocam 70 dolar falan 1 flakon trenbolone sp.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ozgur511    38
proliqht1, 8 dakika önce yazdı:

Çokta abartı pahalı değil be hocam 70 dolar falan 1 flakon trenbolone sp.

Bir flakon ilaca 1300 tl para veriyorsun 3 tane alsan 4bin civarı para ediyor daha bunun testosu var pctsi oral hapı falan çok para ama sp için değer orası ayrı tabi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Batarya    6

Burda eczanelerde de bazı ürünleri bulmak çok zor ve Türkiye’ye göre aşırı pahalı bu yüzden Türkiye’dem alıp gelen biri ile getirtmek buraya daha uyguna geliyor ama oranın piyasasınıda bilmediğim için güvenli satıcı sorunu yaşıyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1    147
Batarya, 13 dakika önce yazdı:

Burda eczanelerde de bazı ürünleri bulmak çok zor ve Türkiye’ye göre aşırı pahalı bu yüzden Türkiye’dem alıp gelen biri ile getirtmek buraya daha uyguna geliyor ama oranın piyasasınıda bilmediğim için güvenli satıcı sorunu yaşıyorum

Bu sorunu yaşıyorsan hiç bulaşma kardeşim.  Bu işte maddiyat çok önemli.  Bak benim açtığım konu var ona gir bak eczane ürünleri çoğu fiyatlarıyla yazdım daha yeni güncel.

Ozgur511, 7 saat önce yazdı:

Bir flakon ilaca 1300 tl para veriyorsun 3 tane alsan 4bin civarı para ediyor daha bunun testosu var pctsi oral hapı falan çok para ama sp için değer orası ayrı tabi 

Aynen hocam orijinal olsun sağlığa zararı daha az olsun para kazanılır. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Batarya    6

Hocam şuan Myoblast Pharmadan ilaç temin ettim bugün başlayacağım fakat grupta o kadar kötü yorumlar gördüm ki Myoblast pharma hakkında o yüzden çalışmazsa diye kendime temin edebileceğim satıcı bulmam lazım diye tribe girdim burdaki eczanelerde Türkiye’deki gibi değil çok az ilaç var

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.335
Batarya, 4 dakika önce yazdı:

Hocam şuan Myoblast Pharmadan ilaç temin ettim bugün başlayacağım fakat grupta o kadar kötü yorumlar gördüm ki Myoblast pharma hakkında o yüzden çalışmazsa diye kendime temin edebileceğim satıcı bulmam lazım diye tribe girdim burdaki eczanelerde Türkiye’deki gibi değil çok az ilaç var

Hiç başlamadıysan geri iade et

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Alaz    135
Batarya, 6 dakika önce yazdı:

Yanlış anlaşılmak istemem ancak şu kısım bende tezat oluşturuyor; "fakat grupta o kadar kötü yorumlar gördüm ki"...

Emin olun o yorumların geneli doğruluk payı taşıyor. Neden o yorumları görmenize rağmen temin ettiniz? Aceleci olmamak lazım, doğru an, güvenilir ilaç ve doğru şekilde başlamak önemli. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Batarya    6

Aldıktan sonra gördüm gruptaki yorumları maalesef almadan önce gruba üye değildim daha sonrasında oldum ve bugün başladım ilk küre

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.335
Batarya, 8 dakika önce yazdı:

Aldıktan sonra gördüm gruptaki yorumları maalesef almadan önce gruba üye değildim daha sonrasında oldum ve bugün başladım ilk küre

4. Hafta testini verirsin duruma göre hareket edersin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Batarya    6

Öyle yapıcam zatende her ihtimale karşı kendimi hazırlamak istiyorum o yüzden konu açıp yardım istedim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Markus Rühl    142

O markanın testosu dahi boş direk iade et iade almazsa da  çöpe at daha iyi , Kıbrıs'ta hiç mi yarışan eden hocan yok en kötü salon hocasından al.

tarihinde Markus Rühl tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Batarya    6

Var çok hoca varda 500-600€ diyorlar 10 haftalık testo bolde kürüne

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1    147
Batarya, Şimdi yazdı:

Var çok hoca varda 500-600€ diyorlar 10 haftalık testo bolde kürüne

Allah kolaylık versin kardeşim sana . İşin biraz zor gibi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.