Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Assin

Ilk kür tavsiye

Önerilen İletiler

Assin    0

Merhaba bu konuyla ilgili net bir konu bulamadım. Site kullanımına da pek hakim değilim tekrara düştüysem kusuta bakmayın 😅

23 yaşındayım 9 yıldır ağırlık kaldırıyorum. Mevcut formum doğal olarak oldukça iyi ve yıllardır yağ oranım hariç pek bir değişiklik yaşayamıyorum. Kür yapmayı düşünüyorum ancak ilk kombinasyon nasıl ve ne sürede olmalı pek bir bilgim yok açıkçası. pct kısmından biraz çekiniyorum ve bilmeden işe başlamak istemiyorum. İlk kür için süreç ve pct olarak beni zorlamayacak önerilerinize açığım. Kan testim D vitamini hariç iyi. Ayrıca forum kurallarını tam bilmemekle beraber ilaç temini için de önerilere açığım.

182 80kg yağ oranımı tam bilmesem de karın kaslarım gözüküyor.
Teşekkürler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Forumda açılmış yüzlerce konu var hem rehber bilgi olarak hemde üyelerin deneyimleri olarak , boş vakitleriniz de gezinirseniz baya bilgi edinirsiniz , en basitinden aklınıza takılan konuyu google a yazıp sonuna peptid Türkiye ekleyip aratırsanız açılmış konuları görebilirsiniz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Assin, 34 dakika önce yazdı:

Merhaba bu konuyla ilgili net bir konu bulamadım. Site kullanımına da pek hakim değilim tekrara düştüysem kusuta bakmayın 😅

23 yaşındayım 9 yıldır ağırlık kaldırıyorum. Mevcut formum doğal olarak oldukça iyi ve yıllardır yağ oranım hariç pek bir değişiklik yaşayamıyorum. Kür yapmayı düşünüyorum ancak ilk kombinasyon nasıl ve ne sürede olmalı pek bir bilgim yok açıkçası. pct kısmından biraz çekiniyorum ve bilmeden işe başlamak istemiyorum. İlk kür için süreç ve pct olarak beni zorlamayacak önerilerinize açığım. Kan testim D vitamini hariç iyi. Ayrıca forum kurallarını tam bilmemekle beraber ilaç temini için de önerilere açığım.

Teşekkürler

Formunu detaylı bir şekilde görebilir miyiz ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Assin    0
NamasteGodDamnİt, 8 dakika önce yazdı:

Formunu detaylı bir şekilde görebilir miyiz ?

açıkçası paylaşmak istemiyorum. ancak naturel limite çok yakın olduğumu gönül rahatlığıyla söyleyebilirim. karantina sonrası yağlanmıştım ve zamana yayarak yağları yaktım. şuan biceps damarım gözüküyor karın kaslarım ortada yani temiz bir formum var. fikir olması açısından yukarıda başta belirttiğim ölçülerde kollarım 40-41 cm soğuk

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.219
Assin, 1 saat önce yazdı:

Teşekkürler

1. EFEDRIN
  2. WINSTROL
  3. YOHIMBE
  4. CLENBTROL

Bunlardan hedefine ve bütçene yönelik olanları seçip kullanabilirsin. satıcı veya satış noktası önerimi yasak forum kurallları böyle dostum o konu biraz şans. Bu piyasa çok karanlık çok dikkatli ol alışveriş yaparkende.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Assin, 1 saat önce yazdı:

açıkçası paylaşmak istemiyorum. ancak naturel limite çok yakın olduğumu gönül rahatlığıyla söyleyebilirim. karantina sonrası yağlanmıştım ve zamana yayarak yağları yaktım. şuan biceps damarım gözüküyor karın kaslarım ortada yani temiz bir formum var. fikir olması açısından yukarıda başta belirttiğim ölçülerde kollarım 40-41 cm soğuk

9 yıllık geçmişi olan bir adamın kol ölçüsünü öne sürmemesi lazım.. 9 yılın ardından bacaklarınla ve sırtınla övünecek olgunluğa gelemedin mi ?  kollar kaç cm klişesinden uzaklaşamadın mı 9 senede ?

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1    147
NamasteGodDamnİt, 36 dakika önce yazdı:

9 yıllık geçmişi olan bir adamın kol ölçüsünü öne sürmemesi lazım.. 9 yılın ardından bacaklarınla ve sırtınla övünecek olgunluğa gelemedin mi ?  kollar kaç cm klişesinden uzaklaşamadın mı 9 senede ?

42 cm natürel kol yapan adamda sanırım bacak sırt yapmıştır hocam 😀

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1, 2 dakika önce yazdı:

42 cm natürel kol yapan adamda sanırım bacak sırt yapmıştır hocam 😀

Ben 50 cm kolu olup 50 cm bacak çevresine sahip olmayan çok insan tanıyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1    147
NamasteGodDamnİt, 11 dakika önce yazdı:

Ben 50 cm kolu olup 50 cm bacak çevresine sahip olmayan çok insan tanıyorum.

Bazı insanlar hiç sevmiyor bacak çalışmayı haklısın bende oyleleriyle çok denk geldim. Bende pek sevmiyorum bacak çalışmayı ama Bi şekilde yapmaya çalışıyorum vücut kötü gözükmesin diye.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Assin    0
NamasteGodDamnİt, 4 saat önce yazdı:

brom öne sürmekten ziyade foto atmadan betimlemeye çalışıyorum. kaldırdığım kiloları söylemem daha mı iyi olurdu? naturel olarak limite çok yakın olduğumu düşünüyorum genetiğim çerçevesinde. Bunu kabul edip konuşmaya o şekilde devam etmek istiyorum 😂. 

ve evet bacak çalışmayı pek sevmiyorum ancak 10 günde bir squat, leg press, extension, curl dörtlüsüyle yetiniyorum. genetik olarak bacaklarım üst vücuduma göre olması gerekenden daha uzun ve kalın. Hatta üst vücut ağırlıkla çalışmama rağmen hala altım istümden çok daha hacimli gözüküyor. Biraz simir bozucu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Alaz    135

Herhangi birimiz size özel paralı pt desteği sunmuyor ve de "gözünüzde canlandırın" şeklinde bir istekte bulunmak, affedersiniz ama saçmalık. 

Formunuza yönelik öznel değerlendirmeniz, profesyonel destek istediğiniz taktirde devre dışı kalıyor. Zira forumdaki üstatlar "gözlerinde canlandırarak" destekte bulunmuyorlar. Mantıken de buna ihtimal vermek bence; "kür nedir, kür planlaması nasıl yapılır, neye göre ilaç önerisinde bulunulur" konularında bilgi sahibi olunmadığını gösteriyor. 

Forumda sayısızca konu mevcut konunuzla alakadar, genel bir inceleme yaparsanız hiçbir bilgi sahibi kişinin, konu sahibinin kendi vücudunu tarifi ile kür önerisinde bulunmadığını görebilirsiniz. Bu işin bir ciddiyeti var, kür planlamasından önce neden test istenir, güncel form fotoğrafları istenilir? 

Büyük bir bilgi arşivine üyesiniz bence bu arşivden yararlanın, gerekli konuları inceleyin. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Assin, 7 saat önce yazdı:

Teşekkürler

Hocam bir sürü şey yazmışsınız ama açıkçası forum üyelerinin size yardımcı olabilmesi için hiçbir bilgiyi içermiyor yazı. Burada kimse formunuzla dalga geçecek değil eğer bundan çekiniyorsanız. Formunuzu atın ki yardımcı olabilelim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: ugurrgennc
      Arkadaşlar herkese iyi akşamlar. İlk defa küre gireceğim ve bu süreçte tabiki testo kullanacağım. Ancak kullanacağım testonun markası fark eder mi ? örneğin 250mg/ml x ilacı ile 250mg/ml y ilacı arasında ne fark olur ikisinin de tamamen dolu ve steril olduğundan eminsek marka fark eder mi ?  

2. soru olarak da iran testo kullanmak mantıklı bir tercih olur mu hakkını verir mi 
      Herkese teşekkürler iyi akşamlar 
    • Yazan: dragx
      Arkadaşlar iyi forumlar dilerim naturel olarak definasyonumu tamamlayıp...
      winstrol(tablet) turinabol(Tablet) testo(enjeksiyon) Düşünüyorum sizce ilk bulk kürüm için iyi mi önerilinize açığım.
      iyi akşamlar
    • Yazan: BatuhanAktas75
      Merhaba,
      Only testo mantıklı mı olur? Hiç bilgim yok bu konuda nasıl ilerlemeliyim profesyoneller ile mi çalışılmalı?

• Yazan: Cano16
      Herkese merhabalar.
      31 yaşındayım 5 senelik spor geçmişinin ardından 26 Mart itibariyle ilk kürüme başladım. Kan testleri vesaire her şey normal. Vitaminlerimi ve koruyucularımı da aldım. Öneri ve tavsiyelerinizi bekliyorum.
      Kür planlamam şu şekilde:
      Boy: 182 Kilo: 81 Yağ oranı: 16 Kürümün amacı biraz daha kütle eklemek. Hedefim 90-92 kilo civarı.

• Yazan: ogulcanozer34
      Merhabalar arkadaşlar,
      28 yaş  195 boy 90 kiloyum İlk defa küre girmeyi düşünüyorum bir hoca ile konuştum başlangıç için
      testo e. boldenon dianabol ve turinabol Şeklinde bir kür önerdi açıkçası ben turinabolu eklemeden testo bolde diana seklinde illerleyim diyorum artıları eksileri ne olur benim için turinabolu ekleyip eklemememin şimdiden teşekkürler herkese iyi forumlar...

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.