Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

atakanr1    6
rastlantisal, 38 dakika önce yazdı:

Ki kendisini iyi tanırım. Şuan ki formunu atsa ne noktada olduğunu çok net anlarsınız. 

Metabolizmanı hızlandıracak şeyler yerine boğazını tutmanı öneririm. Sevgili @Jacopkardeşimin dediği gibi tiroid hormonu tüm vücudu alakadar eden bir şey. Alt takımı bozmak gibi değil. Onun yerine only testo + yohimbe + disiplin ile gayet anabolik modda kalıp çatır çatır yağ yakabilirsin. 

Ayrıca %13-14 yağ oranının üstünde kürlere girmek hiç makul değil. Bir insan onun üzerine çıktı ise yeme bozukluğu yaşıyordur. Önce bozukluk giderilmeli, lazım olan kadar kalori alınmalı ve bu konu içselleştirilmelidir. Yoksa şuan en iyinin en iyilerini alıp dala dönsen, ilaçlar bittiğinde eski yerine döneceksin. Sorun varsa -ki var- önce gerçekçi, sürdürülebilir çözümlere sarılmakta fayda var. 

rastlantisal, 38 dakika önce yazdı:

Ki kendisini iyi tanırım. Şuan ki formunu atsa ne noktada olduğunu çok net anlarsınız. 

Metabolizmanı hızlandıracak şeyler yerine boğazını tutmanı öneririm. Sevgili @Jacopkardeşimin dediği gibi tiroid hormonu tüm vücudu alakadar eden bir şey. Alt takımı bozmak gibi değil. Onun yerine only testo + yohimbe + disiplin ile gayet anabolik modda kalıp çatır çatır yağ yakabilirsin. 

Ayrıca %13-14 yağ oranının üstünde kürlere girmek hiç makul değil. Bir insan onun üzerine çıktı ise yeme bozukluğu yaşıyordur. Önce bozukluk giderilmeli, lazım olan kadar kalori alınmalı ve bu konu içselleştirilmelidir. Yoksa şuan en iyinin en iyilerini alıp dala dönsen, ilaçlar bittiğinde eski yerine döneceksin. Sorun varsa -ki var- önce gerçekçi, sürdürülebilir çözümlere sarılmakta fayda var. 

Hepinize teşekkür ederim ilginiz alakanız tanımıyor olmanıza rağmen beni düşünmeniz kelimelerim de kötü söylem vs algıladı iseniz özür dilerim sonuç da beni tanımadan düşünüyorsunuz Allah razı olsun 1.5 yılda 45 kilo vermek bu kadar eziyete az geliyor işte bana millet 3 4 ayda fit oluyor nasıl oluyor ciddiyim diyet spor yerinde 2 ay da bir belki o da özel bir gün olursa cheat yapıyorum yumurta yulaf pirinç tavuk balık bıktım vallahi ya cheat dediysem de Burger vs bile değil benim fikrim günde 1 tablet ile destek vermekti en az zararla nasıl kullanırım onu öğrenmektir.  Varsa başka fikriniz şunu dene şunu ye bir de gibi denerim sıkıntı değil illa ilaç olması önemli değil clen Wins oxan frag %20 yağ üstünde iş yapmıyor. Denize düşen misali t3 e sarıldım işte dün aldım forma yazdım yorumlardan dolayı o bana bakıyor ben ona 😁

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

rastlantisal    5.221
atakanr1, Şimdi yazdı:

Hepinize teşekkür ederim ilginiz alakanız tanımıyor olmanıza rağmen beni düşünmeniz kelimelerim de kötü söylem vs algıladı iseniz özür dilerim sonuç da beni tanımadan düşünüyorsunuz Allah razı olsun 1.5 yılda 45 kilo vermek bu kadar eziyete az geliyor işte bana millet 3 4 ayda fit oluyor nasıl oluyor ciddiyim diyet spor yerinde 2 ay da bir belki o da özel bir gün olursa cheat yapıyorum yumurta yulaf pirinç tavuk balık bıktım vallahi ya cheat dediysem de Burger vs bile değil benim fikrim günde 1 tablet ile destek vermekti en az zararla nasıl kullanırım onu öğrenmektir.  Varsa başka fikriniz şunu dene şunu ye bir de gibi denerim sıkıntı değil illa ilaç olması önemli değil clen Wins oxan frag %20 yağ üstünde iş yapmıyor. Denize düşen misali t3 e sarıldım işte dün aldım forma yazdım yorumlardan dolayı o bana bakıyor ben ona 😁

sevgili @metinavhocam bu konularda çok daha bilgili. Vakti var ise sana yardımcı olacaktır. Çok emin olmamak ile birlikte diyet dönemlerinde kullandığını anımsıyorum. 

Seneler içinde aldığın kiloları aylar içinde verebilir olmak çok sağlıklı olmayacaktır. Sarkmış deriler ile uğraşmak isteyeceğini düşünmüyorum. O başlı başına dert.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Larues    235
rastlantisal, 44 dakika önce yazdı:

Bırak abi yazma bile. Bu insülin ve tiromeli de kim meşhur ettiyse... herkesin ağzında dolanıyor mens fizik olympiadakilerin bazıları tiromel ve tren girmiyor diyoruz hala tiromel diyolar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
atakanr1    6
Larues, 18 dakika önce yazdı:

Bırak abi yazma bile. Bu insülin ve tiromeli de kim meşhur ettiyse... herkesin ağzında dolanıyor mens fizik olympiadakilerin bazıları tiromel ve tren girmiyor diyoruz hala tiromel diyolar

Keşke Bi önceki yazımı okuyup yazsaydın kardeşim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Larues, 17 dakika önce yazdı:

İsterse dnp kullanır kişinin kendi hayatı kendi kararı , bu konular hakkında konuşmazsak birileri tecrübe etmezse nasıl bilgi edineceğiz forumun amacı bu.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
atakanr1    6
rastlantisal, 19 dakika önce yazdı:

sevgili @metinavhocam bu konularda çok daha bilgili. Vakti var ise sana yardımcı olacaktır. Çok emin olmamak ile birlikte diyet dönemlerinde kullandığını anımsıyorum. 

Seneler içinde aldığın kiloları aylar içinde verebilir olmak çok sağlıklı olmayacaktır. Sarkmış deriler ile uğraşmak isteyeceğini düşünmüyorum. O başlı başına dert.

Doğru söylüyorsun birde o dert var 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hafifzargana    216

açlık kan şekerin ne durumda bu çok önemli o yüksekse boşuna bşaka şeylerle uğraşıyorsun yüksek glisemik endeksli gıdalardan uzak dur pirinçle falan işin yok senin karbonhidratını mercimekten falan al  hatta ketojenik diyet de denenebilir yavaş ve uzun kardiolar yap yüzebilirsin bunları yapmadığın sürece dünya üzerinde sana önerebileceğimiz bir şey yok 

ben t3 e ihtiyacın olduğunu sanmıyorum t4 zaten depo hormon vücudun t3 e ihtiyacı olduğunda t3 e dönüyor fakat herhangi bir vitamin eksikliği bile bu döngüye zarar verebiliyor vitamin eksikliğin olmadığından emin olmalısın daha sonra çok sert bir diyet yapıp metabolizman yavaşladığında t4 senin işini görür bence bunu kan testi vererek doktorun gerçekten öneriyorsa olabilir diyorsa yapman gerek 

isteyen istediğini kullanır ve konuşur bunu sen de yapabilirsin fakat burada ki önemli nokta buna gerçekten ihtiyacın yok fayda değil zarar göreceksin bunu bilerek hareket et yeter

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990
rastlantisal, 4 saat önce yazdı:

Estağfurullah hocam 🙌👍

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
atakanr1    6
Hafifzargana, 3 saat önce yazdı:

açlık kan şekerin ne durumda bu çok önemli o yüksekse boşuna bşaka şeylerle uğraşıyorsun yüksek glisemik endeksli gıdalardan uzak dur pirinçle falan işin yok senin karbonhidratını mercimekten falan al  hatta ketojenik diyet de denenebilir yavaş ve uzun kardiolar yap yüzebilirsin bunları yapmadığın sürece dünya üzerinde sana önerebileceğimiz bir şey yok 

ben t3 e ihtiyacın olduğunu sanmıyorum t4 zaten depo hormon vücudun t3 e ihtiyacı olduğunda t3 e dönüyor fakat herhangi bir vitamin eksikliği bile bu döngüye zarar verebiliyor vitamin eksikliğin olmadığından emin olmalısın daha sonra çok sert bir diyet yapıp metabolizman yavaşladığında t4 senin işini görür bence bunu kan testi vererek doktorun gerçekten öneriyorsa olabilir diyorsa yapman gerek 

isteyen istediğini kullanır ve konuşur bunu sen de yapabilirsin fakat burada ki önemli nokta buna gerçekten ihtiyacın yok fayda değil zarar göreceksin bunu bilerek hareket et yeter

Teşekkür ederim mercimek olayını denicem o kadar tahlil verdim kan şekerin de sıkıntı olsa söylerdi herhalde doktor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hafifzargana    216
atakanr1, 4 saat önce yazdı:

Teşekkür ederim mercimek olayını denicem o kadar tahlil verdim kan şekerin de sıkıntı olsa söylerdi herhalde doktor 

kilondan dolayı normal karşılamış olabilir üst sınırda olabilir basit karbonhidratı kesmen gerek şekeri kesmen gerek başarılar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: comolokkos35
      Merhabalar,
      2022 yılında kilo vermek için tiromel kullandım ve çok büyük aptallıktı aksine iştahı çok manyak açan bir ilaç ve tüm hormon dengemi bozdu bıraktıktan sonra hala yan etkileri devam ediyor sertleşememe erken boşalma ve depresyon devam ediyor ve hiçbir sağlık problemim yoktu takii tiromel kullanana kadar üstünden 2 yıl geçti ama hala bu kötü sorunlar devam ediyor
      Allah rızası için biri yardımcı olsun tedavisi var mı?  Herhangi bir ilac tedavisi vesaire nolur biri yardımcı olsun? Yıllardır forum forum araştırıyorum ama bulamıyorum çözümünü , problemlerimin hiçbiri psikolojik değil en ufak bilgisi olan varsa yazsın çıldıracak durumdayım hiçbir çözümü olmaz mı yahu, açtığım konu başlıklarından görebilirsiniz tiromel kullanma şeklimi dozajlari vs nolur yardımcı olun. @rastlantisal @metinav
    • Yazan: janbertozen
      Merhabalar yaklaşık 5 haftadır tiromel alıyorum son 3 haftası 12 saatte bir yarım tablet şeklinde ve 2 gündür tam adem elmamın altında bir ağrı olmaya başladı ne yapmalıyım ? @metinav @rastlantisal
    • Yazan: MainEK
      Türkiyede çok tanınan en fazla yarışmacı hazırlayan 2 koçtan birinin youtube da podcastini izlerken söylemişti ne kadar mümkün benim gibi tsh ı çalışmayan fakat t4 t3 sıkıntım da yok yani alt sınıra yakın yavaş çalışıyor ne yapabilirim ne kadar destekleyebilirim kullanımı nasıl olmalı ? (anti tpo gluten vb testler yapıldı hasımato felan yok bende) 
      Natty şekilde günlük yarımdan baslayıp hissiyata göre diyetle beraber 0.5 1 daha sonra 1.25 1.50 sonra tekrar 1.25 1 0.5 kullanımda fayda sağlar mı ?
    • Yazan: comolokkos35
      Kilo vermek amacıyla tiromel t3 adlı ilacı 2 ay boyunca kullandım kullanım şeklim ; 1.hafta 25 mcg 2.hafta 50 3.hafta 75 4.hafta 100 5.hafta 100 6.hafta 100 6.cı hafta bittikten sonra 3 gün 75 mcg diğer üç gün 50 mcg diğer üç gün 25 mcg kullanıp bıraktım tiromeli kullanırken yanında Steroid vesaire kullanmadım tek başına kullandım tiromeli.
      Tiromeli bıraktıktan sonra aşırı halsizlik yorgunluk bitkinlik enerji yoksunluğu kaslarda güçsüzlük cinsel isteğim tamamen bitti vücudum çöktü kısacası , aradan 2-3 hafta geçti kan tahliline girdim tiroid hormonlarim gayet düzgün çıktı TSH 1,09 çıktı t3 t4 normal araliktaydi gayet iyisin dediler gönderdiler neyse aradan bir kaç hafta geçti benim sıkıntılarım halen geçmedi tekrar kan tahliline gittim dedimki hocam hormon testi istiyorum dedim kan tahliline soktu
      vitamin değerlerine ve TSH bakmış TSH gene normaldi demir vitamini vesaire vitamin değerleri normal çıktı dedimki doktora hormon testi neden yapılmadı o da dediki bu değerlerde sıkıntı çıkarsa ancak o zaman bakabiliriz dedi ondan sonra kan değerlerimin gayet normal olduğunu söyledi yaşadığım sıkıntıların tamamen psikolojik olduğunu söyledi neyse aradan geçti gene bir süre
      ama benim sıkıntılarım hala devam ediyor cinsel istek yok oldu resmen spermim ise su şeklinde çıkıyor halsizlik yorgunluk çökkünlük devam ediyor spor yapacak enerjim yok çok kötü durumdayim ne yapacağımı bilmiyorum ne yapmam lazım yardimci olurmusunuz arkadaşlar.
    • Yazan: kodmaster28
      Merhaba, 
      Clenbuterol, T3, Winstrol kürü var biliyorsunuz, yağ yakım kürü. Alt kısma bırakacağım döngüyü. 15 ve 17. gün arasında günde tam 125 mcg tiromel alıyoruz, tam tamına beş tablet ediyor. Bu insan öldürecek güçte değil mi? İnsanlar yorumda yaptıklarını iyi sonuç aldıklarını söylüyor. Bir günde beş tablet T3 kullanılır mı gerçekten? Yağ yakmak istiyorum, iki ay natural olarak devam edeceğim istediğim sonucu alamaz isem bu küre girmeyi düşünüyorum, önerileriniz var mıdır? @metinav @Rdm @rastlantisal
      Gün: clenbuterol 40mcg Gün: clenbuterol 40mcg Gün: clenbuterol 40mcg+25mcg tiromel+ 20mg wins Gün: clenbuterol 40mcg+25mcg tiromel+20mg wins Gün: clenbuterol 80mcg+25mcg tiromel+20mg wins Gün: clenbuterol 80mcg+50mcg tiromel+20mg wins Gün: clenbuterol 80mcg+50mcg tiromel+20mg wins Gün clenbuterol 80mcg+50mcg tiromel+20mg wins Gün clenbuterol 120mcg+75mcg tiromel+20mg wins Gün clenbuterol 120mcg+75mcg tiromel+20mg wins Gün clenbuterol 120mcg+75mcg tiromel+20mg wins Gün clenbuterol 120mcg+100mcg tiromel+20mg wins Gün clenbuterol 160mcg+100mcg tiromel+20mg wins Gün clenbuterol 160mcg+100mcg tiromel+20mg wins Gün clenbuterol 120mcg+125mcg tiromel+20mg wins Gün clenbuterol 120mcg+125mcg tiromel+20mg wins Gün clenbuterol 120mcg+125mcg tiromel+20mg wins Gün clenbuterol 80mcg+100mcg tiromel+20mg wins Gün clenbuterol 80mcg+100mcg tiromel+20mg wins Gün clenbuterol 80mcg+100mcg tiromel+20mg wins Gün clenbuterol 80mcg+75mcg tiromel+20mg wins Gün clenbuterol 40mcg+75mcg tiromel+20mg wins Gün clenbuterol 40mcg+75mcg tiromel+20mg wins Gün clenbuterol 40mcg+50mcg tiromel+30mg wins Gün 50mcg tiromel+30mg wins Gün 50mcg tiromel+30mg wins Gün 25mcg tiromel+30mg wins Gün clenbuterol 40mcg+25mcg tiromel+30mg wins Gün clenbuterol 40mcg+25mcg tiromel+30mg wins Gün clenbuterol 40mcg+12.5mcg tiromel+30mg wins

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.