Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Geleceğin Olympia'sı

28 haftalık only testo ilk kürüme başlıyorum

Önerilen İletiler

Şubatta başlayacaktım normalde ama bekleyemiyorum artık, hastaneden de randevu alamadım küre girmeden test yaptırmayacağım bir zararını göreceğimi zannetmiyorum, kür içinde düzenli olarak yaptırırım zaten.

Haftada 500mg vuracağım, tek seferde vurmakla dozu ikiye bölüp vurmak arasında fark olur mu ?

Güncel form

Boy182

Kilo82

IMG_20221214_222152_679~2.jpg IMG20230110185539~2.jpg IMG-20221214-WA0018~4.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

stqson    4

Bence ilk önce şu anki değerlerinize baktırın hocam. Pişman olmayın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1    147

Güncel degerler önemli kür sonunda pct zamanı aynı değerleri yakalamak adına. Hem kafanızda soru işareti kalmaz belki test yapsanız başka şeylerin farkına varacaksınız. Randevu almaya gerek yok, devlet hastanesine gidip ücretli olarak yaptırın en iyi yöntem 

Sustanon vuracaksın haftada 2 enjeksiyon yaparsın. enanthate veya cypionate kullanırsan haftada 1 yeter 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1    147
Geleceğin Olympia'sı, 1 dakika önce yazdı:

Yazmayı unutmuşum enantat. 

Tek enjektöre çekip tek seferde vur gitsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762

hiç bir fark olmaz uzun ester çek 1cc de evin 3cc vur kalçadan, ben de teke düşürdüm, her bölge 2 hafta dinleniyor bu sayede 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1, 21.01.2023 - 16:30 yazdı:

Randevu almaya gerek yok, devlet hastanesine gidip ücretli olarak yaptırın en iyi yöntem 

Hocam buradaki hastanede öyle bir şey yokmuş. Uzun uğraşlar sonucu dahiliyeden randevu alabildim sonunda, 1 hafta sonra başlıyorum.

Sabah tahlil verdim sonuçlar çıkınca atacağım. Bugün bacaktan yeşil uçluyla ilk enjeksiyonumu yapacağım, kür boyunca bütün süreci buradan paylaşacağım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Probis    181

Sabah tahlil verdim sonuçlar çıkınca atacağım. Bugün bacaktan yeşil uçluyla ilk enjeksiyonumu yapacağım, kür boyunca bütün süreci buradan paylaşacağım.

Bacaktan turuncu uç ile yap dostum 25Gx1'' oluyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Probis    181
Geleceğin Olympia'sı, 2 dakika önce yazdı:

Turuncu bulamadım eczacı yeşille de yapabilirsin dedi.

internette var dostum çok acısız ve kolay oluyor turuncu ile.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Probis, 4 dakika önce yazdı:

internette var dostum çok acısız ve kolay oluyor turuncu ile.

İlk enjeksiyon böyle olsun hocam şuan elimde bu var mecbur, sipariş veririm gelince turuncu uçluyla devam ederim. Zaten yeşilin hepsini sokmayacağım yarısına kadar saplasam yeterli bence.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Alaz    135
Geleceğin Olympia'sı, 4 dakika önce yazdı:

İlk enjeksiyon böyle olsun hocam şuan elimde bu var mecbur, sipariş veririm gelince turuncu uçluyla devam ederim. Zaten yeşilin hepsini sokmayacağım yarısına kadar saplasam yeterli bence.

Aynen yarısına kadar yeterli oluyor. Evin de varsa ağrısız, acısız oluyor. İğneyi çekerken hızlı ol yeterli. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1, 24 dakika önce yazdı:

Yeşil ucun kısa olanı var onu al omuzdan hepsini sokup enjeksiyonu yapabilirsin.

Birazdan yapacağım enjeksiyonu hocam bidahaki enjeksiyonlara artık, o değil çok stres yaptım iğneyle bakışıyoruz şuan:D

Test sonuçlarım çıkmış bu arada. O kadar dedim testosteron, östrojen hepsine baktırmak istiyorum diye sadece bunlara bakmışlar :(

Screenshot_2023-01-24-13-11-12-99_cee269abbfc445f364526a3e93e23047.thumb.jpg.c153216ade334ad4b2e45e15253e8300.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hafifzargana    216
Geleceğin Olympia'sı, 4 dakika önce yazdı:

Birazdan yapacağım enjeksiyonu hocam bidahaki enjeksiyonlara artık, o değil çok stres yaptım iğneyle bakışıyoruz şuan:D

iğnenin kapağı var ya onu istediğin şekilde kesip, kesik şekilde iğneye takarak iğneyi istediğin boyutta kısaltabilirsin

tarihinde Hafifzargana tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    60
Geleceğin Olympia'sı, 24.01.2023 - 13:08 yazdı:

Test sonuçlarım çıkmış bu arada. O kadar dedim testosteron, östrojen hepsine baktırmak istiyorum diye sadece bunlara bakmışlar :(

Testi vermeden önce mastürbasyon veya cinsel ilişki var mı dostum prolaktin seviyen yüksek küre girdiğinde aromatize olan testoyla birlikte sıkıntı yaşatabilir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hafifzargana, 20 dakika önce yazdı:

iğnenin kapağı var ya onu istediğin şekilde kesip, kesik şekilde iğneye takarak iğneyi istediğin boyutta kısaltabilirsin

İlk enjeksiyonu yaptım heyecandan elim ayağım titriyor şuan. İğneyi soktuktan sonra biraz geri çektim hava kabarcıkları geldi baktım kan yok bastım hepsini. Şimdi iğneyi yaptığım yer kanıyor damara gelmemiştir demi

Jacop, 3 dakika önce yazdı:

Testi vermeden önce mastürbasyon veya cinsel ilişki var mı dostum prolaktin seviyen yüksek küre girdiğinde aromatize olan testoyla birlikte sıkıntı yaşatabilir

2 gün öncesinden mastürbasyon yapmıştım.

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.355
Geleceğin Olympia'sı, 24.01.2023 - 13:08 yazdı:

Prolaktinin yüksekmiş uyuşturucu alkol psikiyatri ilaçları kullanıyor musun?Test vermeden önce cinsel perhiz uyguladın mı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    60

2 gün öncesinden mastürbasyon yapmıştım.

Kürün 4 haftasında kesinlikle test ver dostum testo aromatize olup bu değeri daha yukarıya çekerse sıkıntı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    60
Geleceğin Olympia'sı, 2 dakika önce yazdı:

İlk enjeksiyonu yaptım heyecandan elim ayağım titriyor şuan. İğneyi soktuktan sonra biraz geri çektim hava kabarcıkları geldi baktım kan yok bastım hepsini. Şimdi iğneyi yaptığım yer kanıyor damara gelmemiştir demi

Enjeksiyonu hangi bölgeden yaptın hava kabarcığı oluşmaması gerekiyor iğneyi çekip bıraktıgında neyse aynı şekilde kalmalı

• Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop, 1 dakika önce yazdı:

Enjeksiyonu hangi bölgeden yaptın hava kabarcığı oluşmaması gerekiyor iğneyi çekip bıraktıgında neyse aynı şekilde kalmalı

Bacak. Hocam sıkıntı yaşamayız herhalde ? Zaten ilk çektim aynı şekilde kaldı ikinciye zorladım biraz sağlama alayım diye ufak hava kabarcığı geldi.

tarihinde Geleceğin Olympia'sı tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    60
otopsicikedi, 3 dakika önce yazdı:

Prolaktinin yüksekmiş uyuşturucu alkol psikiyatri ilaçları kullanıyor musun?Test vermeden önce cinsel perhiz uyguladın mı?

Enjeksiyonda hava kabarcığı çekmesi normal mi hocam 

• Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Probis    181
Geleceğin Olympia'sı, Şimdi yazdı:

Bacak. Hocam sıkıntı yaşamayız herhalde ?

kanaması normal hava kabarcıgıda normal, herhangi bir sorun yaşamazsın, iğne kalın olduğu içinde kanama daha fazla olabilir, seninde elin titremiştir ilk enjeksiyon stresinden ileri geri dolaşmıştır biraz iğne :D hadi hayırlı olsun

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Probis, Şimdi yazdı:

kanaması normal hava kabarcıgıda normal, herhangi bir sorun yaşamazsın, iğne kalın olduğu içinde kanama daha fazla olabilir, seninde elin titremiştir ilk enjeksiyon stresinden ileri geri dolaşmıştır biraz iğne :D hadi hayırlı olsun

Hocam yemin ediyorum öyle rahatlattın ki beni, bende panik atak var tribe girdim oturduğum yerden.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    60

Hocam yemin ediyorum öyle rahatlattın ki beni, bende panik atak var tribe girdim oturduğum yerden.

Paniğe hiç gerek yok dostum sinire denk getirmediğin sürece vücut vurduğun ilacı her türlü tölere eder.Biz bilgi paylaşımı olması açısından konuşuyoruz bende bugüne kadar hiç hava kabarcığı gelmedi.

Enjeksiyon öncesinde enjektördeki tüm havayı aldığına emin ol minimal kaçaklar risk teşkil etmiyor fakat aksiyona hiç gerek yok

• Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.