Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Acemi kürcü

16 hafta 750 testo e. 600 bolde u.

Önerilen İletiler

Selamin aleykum abilerim, kardeslerim ve hocalarim,

Yaklasik 10 senedir spor yapiyorum ve her 3 4 senede bir küre giriyorum heves edip.

Şimdiye kadar hep 500 testo 400 bolde girmistim bu sefer biraz arttirdim dozlari ve sureyi 16 hafta yaptim bolde icin onerildigi gibi.

1- 16 Testo E. 750

1- 16 Bolde 600

5- 9 Anavar 40mg gunluk

11- 14 Anavar 20mg günlük

5- 16 haftalik 0.5 mg arimidex

Cinsel istegim 6inci haftadan itibaren asiridan normal seviyelere geriledi. 

Şuan 10uncu haftaya girdim ve pct hakkinda hicbir fikrim yok.

Elimde 2 kutu 20mg nolvadex ve 1 kutu 1mg arimidex var.

1-Sizce pct nasil olmali ? 

2-Bu dozlar ve süreye hcg gerekiyor mu ?

3- Elimde 2 tane 250 enethate artacak pct de bunu nasil azar azar kullanabilirim dusus yasamamak icin.

Her turlu oneri ve elestiriye acigim. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

BLACAXELOT    39
Acemi kürcü, 2 dakika önce yazdı:

Yaklasik 10 senedir spor yapiyorum ve her 3 4 senede bir küre giriyorum heves edip.

Şimdiye kadar hep 500 testo 400 bolde girmistim bu sefer biraz arttirdim dozlari ve sureyi 16 hafta yaptim bolde icin onerildigi gibi.

1- 16 Testo E. 750

1- 16 Bolde 600

5- 9 Anavar 40mg gunluk

3- Elimde 2 tane 250 enethate artacak pct de bunu nasil azar azar kullanabilirim dusus yasamamak icin.

Selamlar hocam öncelikle pct için test gerek şuanda kafanızı yormayın bence kürün tadını çıkarın @rastlantisal hocam gereken herşeyi cevaplar ayrıca hocamdan  öğrendiğim bir şey var ezbere pct olmaz test şart birde  helal olsun nolvadex bulmuşunuz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BLACAXELOT, 7 dakika önce yazdı:

Selamlar hocam öncelikle pct için test gerek şuanda kafanızı yormayın bence kürün tadını çıkarın @rastlantisal hocam gereken herşeyi cevaplar ayrıca hocamdan  öğrendiğim bir şey var ezbere pct olmaz test şart birde  helal olsun nolvadex bulmuşunuz

Merhaba cevap için tesekkurler. Bu testi kacinci haftada yapmam lazim ? Tad demissiniz ama ilk 3 kurum gibi bir tad alamiyorum malesef bu dozlara ragmen😀

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BLACAXELOT    39
Acemi kürcü, 20 dakika önce yazdı:

Merhaba cevap için tesekkurler. Bu testi kacinci haftada yapmam lazim ? Tad demissiniz ama ilk 3 kurum gibi bir tad alamiyorum malesef bu dozlara ragmen😀

Şöyleki hocam pct için test kullandığınız esterin yarı ömrüne göre değişir sustanonda bu 21 gün civarı siz enhantathe kullanıyorsunuz yarı ömrü 3 gün civarı buna göre ilacı bıraktıktan 1 ,2 hafta kadar sonra başlar pct tabi bir kaç gün  öncesinde test ayrıca dozajlarınız güzel ne abartı ne az ilaçlar dan olabilir hangi markaydı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
swezy    191
BLACAXELOT, 2 dakika önce yazdı:

Şöyleki hocam pct için test kullandığınız esterin yarı ömrüne göre değişir sustanonda bu 21 gün civarı siz enhantathe kullanıyorsunuz yarı ömrü 3 gün civarı buna göre ilacı bıraktıktan 1 ,2 hafta kadar sonra başlar pct tabi bir kaç gün  öncesinde test ayrıca dozajlarınız güzel ne abartı ne az ilaçlar dan olabilir hangi markaydı?

doğru dedin bro

tarihinde swezy tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ozgur511    38
Acemi kürcü, 56 dakika önce yazdı:

1- 16 Testo E. 750

1- 16 Bolde 600

5- 9 Anavar 40mg gunluk

Kardeşim küre girdiğin zaman biraktığında kayıp yaşadınmı 3 4 senede bir giriyorum diyorsun çünkü ve kaç kilo aldın girdiğin kürlerde 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330
Acemi kürcü, 10 saat önce yazdı:

1- 16 Testo E. 750

1- 16 Bolde 600

5- 9 Anavar 40mg gunluk

Merhabalar.

HCG ile PCT daha garantilidir. O yüzden tedarik etmen lehine olacaktır. O dozlar için genel itibari ile gereklidir. Gayet yüksek doz ile kür yapıyorsun.

PCT'de hormon ihtiva eden ilaç almak doğru değildir. Zaten hormon kullanıp döngünü kapatmışsın. Üstüne hormon almak iyi olmaz. PCTye zarar verir.

PCT'nin doğası itibari ile düşüş yaşarsın. Bundan kaçamazsın. Maddenin tabiatına aykırı bir durumdur.

Son enjeksiyondan 3 hafta sonra LH, FSH, E2, prolaktin, Total testo, Free testo içeren bir test yaptır. Buraya at duruma bakalım. Ona göre PCT konuşuruz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal, 6 saat önce yazdı:

Merhabalar.

HCG ile PCT daha garantilidir. O yüzden tedarik etmen lehine olacaktır. O dozlar için genel itibari ile gereklidir. Gayet yüksek doz ile kür yapıyorsun.

PCT'de hormon ihtiva eden ilaç almak doğru değildir. Zaten hormon kullanıp döngünü kapatmışsın. Üstüne hormon almak iyi olmaz. PCTye zarar verir.

PCT'nin doğası itibari ile düşüş yaşarsın. Bundan kaçamazsın. Maddenin tabiatına aykırı bir durumdur.

Son enjeksiyondan 3 hafta sonra LH, FSH, E2, prolaktin, Total testo, Free testo içeren bir test yaptır. Buraya at duruma bakalım. Ona göre PCT konuşuruz.

Ilginize t

Ozgur511, 16 saat önce yazdı:

Kardeşim küre girdiğin zaman biraktığında kayıp yaşadınmı 3 4 senede bir giriyorum diyorsun çünkü ve kaç kilo aldın girdiğin kürlerde 

Valla hiç kayıp yaşamadım çünkü beslenme hep aynı devam ettim ve sanirim asla platoya ulaşacak kadar büyümedim. Bulk veya cut yapmiyorum hep dengeli şekilde calisip besleniyorum ondan oyle ani degisimler yasamiyorum pek. 3 kürde de 10 haftada 3 4 kilo aldim ama aynanda yag kaybederek. Ve boldenondan 10 haftalik kurlerle randiman aldigima inanmiyorum acikcasi pek ondan 16 ya giristim simdi.

BLACAXELOT, 16 saat önce yazdı:

Kirmizi iran testo ve dekpharma bolde. Ama irani bu hafta dekpharma testoya degistirdim. Kirmizi iran zayif geldi. Onceden 500 le ucarken suan 750 yle yarim ucuyorum garip. Siselerin hepsi ayni boy ve tedarikci saglam hastanelere eczanelere falan trde bulunmayan ilaclari dagitan 8 9 senelik bir tanidigim.

rastlantisal, 6 saat önce yazdı:

Merhabalar.

Hocam yarim kalmis yazdigim ilginize tesekkurler. Yaklasik 2 3 ay icinde o donem geliyor ve onerilerinizi merak ediyorum. Buraya yukleyecegim.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ozgur511    38
Acemi kürcü, 3 dakika önce yazdı:

Ilginize t

Valla hiç kayıp yaşamadım çünkü beslenme hep aynı devam ettim ve sanirim asla platoya ulaşacak kadar büyümedim. Bulk veya cut yapmiyorum hep dengeli şekilde calisip besleniyorum ondan oyle ani degisimler yasamiyorum pek. 3 kürde de 10 haftada 3 4 kilo aldim ama aynanda yag kaybederek. Ve boldenondan 10 haftalik kurlerle randiman aldigima inanmiyorum acikcasi pek ondan 16 ya giristim simdi.

Kirmizi iran testo ve dekpharma bolde. Ama irani bu hafta dekpharma testoya degistirdim. Kirmizi iran zayif geldi. Onceden 500 le ucarken suan 750 yle yarim ucuyorum garip. Siselerin hepsi ayni boy ve tedarikci saglam hastanelere eczanelere falan trde bulunmayan ilaclari dagitan 8 9 senelik bir tanidigim.

10 hafta az olmuş ya en az 16 18 hafta öneriliyor genelde 20 hafta önerilir sanırım bu yüzden az verim almışsın zaten boldenon geç açılıyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ozgur511, 3 dakika önce yazdı:

10 hafta az olmuş ya en az 16 18 hafta öneriliyor genelde 20 hafta önerilir sanırım bu yüzden az verim almışsın zaten boldenon geç açılıyor 

Acikcasi tirsiyorum biraz. Yabanci kaynaklardan okuduguma gore sure ne kadar artarsa kalici testo kaybi riski o kadar artiyor diyor. Yoksa 22 hafta dusunmustum ama yemedi😀

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Nynex
      Arkadaşlar merhaba,
      Kürümün 5.haftasında test vermiştim total testo yükselmemiş ancak e2 baya yükselmişti.
      Benim sormak istediğim: 2009 dan kalma sol göğüste hafif jinekomasti var şimdi ise sol göğsümde hafif kaşınma ve rahatsızlık hissi oluyor sizce tamoksifen kullanmalı mıyım?

• Yazan: balbo
      Selamlar,
      6ay boyunca:
      testo enantat boldenon Kürüne girdim gayet iyi verim aldım 6ncı ay sonunda 1 ay ilaçların kandan silinmesini bekleyip pct yapmaya başladım.
      klomen100 tamox20 Şeklinde 2 ay sonunda güncel olarak kan tahlillerimi ekledim.
      ilk fotoğraf kürde değerlerim:

ikinci fotoğraf pct sonu tahliller:

Sıkıntım aktif olarak cinsel isteksizlik yaşıyorum herhangi bir ereksiyon problemim yok fakat istek sıfır sebebi ne olabilir?
    • Yazan: Yasinakda
      Arkadaşlar bugün Hastane randevum vardı gidemedim işten dolayı Başka bir güne gidicem ama randevu bulamıyorum Devlet Hastanesinde randevusuz gidiliyo rmu giden var mı ?
    • Yazan: Kreoft1
      İyi günler 6 hafta 300 mg test prop ek olarak 200 mg rimobolan kullandım.Saglik sorunları dolayısıyla kürü kestim.Son enjeksiyonu 5 gün önce vurdum. Elimde HCG olarak ovitrelle.nasil pct yapmalıyım?
      Normla değerlerim
      Prolaktin:8-9 E2:26-28 Testo:720
    • Yazan: Phonk G
      Merhabalar
      Sarms kullanmak istiyorum. Cardarine + yohimbin ile kombinlemek istiyorum (6 hafta cardarine ve yohimbin 10 mg olucak şekilde )ama internette araştırdığımda sarms sonrası pct gerektiğini kimisi ise gerekli olmadığını söylüyor bu konu hakkında bilgi verir misiniz pct gerekiyorsa hiç bulaşmak istemiyorum. Kullanmak isteme sebebim hiç gitmeyen bel simitlerimden artık rahatsız oldum ne yaparsam gitmiyorlar 90 kilodan 72 kiloya düşmüstüm kemiklerim sayılırkende bel bölgem çok absürt şekilde duruyordu yağ oranım 19 kilom 86 şuan boy 183 cm

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.