Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

gokhangrsys

Hevesim kırıldı size de oldu mu bu durum ?

Önerilen İletiler

gokhangrsys    37

Merhaba spora başladığım da streoid vs hiç bilmezdim ve o güzel fizik inşa edenlere özeniyordum doğal sanıyordum hedefim oydu fakat peptid TR  ve internette artık kür yaptığını çoğu sporcu söylüyor ve bu kür olaylarını öğrendiğim den beri spora karşı hevesim kırıldı doğal bir şekil de bir yere kadar gelebildim belki doğal daha iyi yere gelebilirim ama kür olayları hevesimi kırıyor cidden keşke hiç öğrenmeseydim küre giricem fakat yaşımın 21 olup biraz maddi durumu düzeltmem gerekiyor bu süreçte ne yapabilirim tavsiyeleriniz nelerdir 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

rapraprap    8

Şimdi marketten geliyorum fiyatları görünce gözlerim doldu bırak kas yapmayı aç kalmadan bu ülkede nasıl yaşıcaz diye düşünmekten edemiyorum
-Niye morelin bozuluyor profil fotondaki sensen ülkenin %94nden daha iyi fiziğin var açtığım konulara bakarsan görürsün 5-6 sene ara verdim sadece 1 aydır çalışıyorum şuanki yeni kız arkadaşım bana kaslısın diyor + yağlıyım birde göbeğim var :) 

*YANİ SEVİYE ÇOK DÜŞÜK,BİRAZ YÜKSELSEK YETERLİ

-Bende isterim lazar angelov gibi paramparça vücut jay cutler gibi kas kütlesi ama burası Türkiye önce aç karnımı doyurayım da gerisine bakarız gidebildiğimiz kadar gidicez.Üzülmenin manası yok değiştiremiceğimiz şeyler için 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
desperado    104
rapraprap, 22 dakika önce yazdı:

*YANİ SEVİYE ÇOK DÜŞÜK,BİRAZ YÜKSELSEK YETERLİ

Kesinlikle katılıyorum. Konuyu açan kardeşimizin spor yapmaktaki amacı ne bilmiyorum ama çoğu insan fiziksel olarak dikkat çekmek istiyor. Bunun için yeterli kaloriyi olabildiğince sağlıklı alıp 1-2 yıl düzenli antrenman yapmak bile yeterli. 

Sıkma canını şuanda doğal olarak gelişmeye odaklan ileride kürü düşünürsün. Kür yapan biri olarak söylüyorum düzenli yemeğini yemeyip idmanların hakkını vermedikçe o ilaç da bir işe yaramıyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
gokhangrsys, 4 saat önce yazdı:

Merhaba spora başladığım da streoid vs hiç bilmezdim ve o güzel fizik inşa edenlere özeniyordum doğal sanıyordum hedefim oydu fakat peptid TR  ve internette artık kür yaptığını çoğu sporcu söylüyor ve bu kür olaylarını öğrendiğim den beri spora karşı hevesim kırıldı doğal bir şekil de bir yere kadar gelebildim belki doğal daha iyi yere gelebilirim ama kür olayları hevesimi kırıyor cidden keşke hiç öğrenmeseydim küre giricem fakat yaşımın 21 olup biraz maddi durumu düzeltmem gerekiyor bu süreçte ne yapabilirim tavsiyeleriniz nelerdir 

varsa cebinde aylık bu spor için sadece yakabileceğin 8-9k tl kür düşün yoksa yanaşma bile dostum şartlar yani bende isterim şuan italyada 1 milyon eur luk yelkenlim ile yelken açmayı ama yapamıyorum bu hayatta her şey para ne yazık ki. Yaşın küçük şimdi sana sağlığın için yap diyeceğim anlamayacaksın bir şey demiyorum açtığın konulara bakınca yakın zamanda kür planlaması yapacaksın gibi duruyor bu kadar takıntı haline getirdiysen gir dene tecrübelen ne diyim. Gir irana 20 24 hafta 10 hafta 250 mg 6 hafta 350 6 hafta 500 bütçeni sarsmaz hevesini alırsın zaten gireceksin muhtemelen ama girersende kür içinde uçma ekleme bir şeyler sağlam adımlar at bütçeni ve yarını düşünerek hareket et 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990

5 yıl natural yaptım,fake natty diyorlardı arkamdan.Naturalken bile ilaçlıların %50sinden iyiydim.İyi beslenme ve sağlam idman yapan biri kötü beslenme sallama idman yapıp ilaç kullanan birinin içinden geçer :D. Artı olarak ne yazıkki bu sosyal medya her şeyi artık ilaç olarak göstermeye başladı.Cidden bizim milletin ortası yok abi ya ilaç kullanmıyorum X marka supplement kullanıyorum yha .s diye tribe giriyorlar ya da ilacı sihirli değnek olarak lanse ediyorlar O.oO.o

tarihinde Vural2 tarafından düzenlendi
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1    147
Vural2, 7 dakika önce yazdı:

5 yıl natural yaptım,fake natty diyorlardı arkamdan.Naturalken bile ilaçlıların %50sinden iyiydim.İyi beslenme ve sağlam idman yapan biri kötü beslenme sallama idman yapıp ilaç kullanan birinin içinden geçer :D. Artı olarak ne yazıkki bu sosyal medya her şeyi artık ilaç olarak göstermeye başladı.Cidden bizim milletin ortası yok abi ya ilaç kullanmıyorum X marka supplement kullanıyorum yha .s diye tribe giriyorlar ya da ilacı sihirli değnek olarak lanse ediyorlar O.oO.o

Harbi ya 17 18 yaşındaki çocukların ellerinde iğneler vücut geliştirme adı altında kendilerini mahvediyolar. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.184

Sürece güven ve plana sağdık kal only enantadla haftalık 200 250 şeklinde kullanman yeterli olacak 12 16 haftalar arası kullan daha sonra bi okadar ara ver seni uzun yıllar bu sporu yaparak istediğin estetik vucuda kavuşacağından eminim yaşın genç bu kürü küçümseme hem maddi olarak seni zorlamaz hemde iyi etki alırsın dünya kadar paran olsa zaten ilk 3 4 yıl bu şekilde gitmeni tavsiye ederdim

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokhangrsys    37
Semih Erarslan, 32 dakika önce yazdı:

Sürece güven ve plana sağdık kal only enantadla haftalık 200 250 şeklinde kullanman yeterli olacak 12 16 haftalar arası kullan daha sonra bi okadar ara ver seni uzun yıllar bu sporu yaparak istediğin estetik vucuda kavuşacağından eminim yaşın genç bu kürü küçümseme hem maddi olarak seni zorlamaz hemde iyi etki alırsın dünya kadar paran olsa zaten ilk 3 4 yıl bu şekilde gitmeni tavsiye ederdim

zaten şuan genç sayılırım 20 yaşındayım only testo yaparım yapsam yaş ilerledikçe anabolizan eklerim diye düşünüyorum teşekkürler yorum için

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokhangrsys    37
galicik, 4 saat önce yazdı:

varsa cebinde aylık bu spor için sadece yakabileceğin 8-9k tl kür düşün yoksa yanaşma bile dostum şartlar yani bende isterim şuan italyada 1 milyon eur luk yelkenlim ile yelken açmayı ama yapamıyorum bu hayatta her şey para ne yazık ki. Yaşın küçük şimdi sana sağlığın için yap diyeceğim anlamayacaksın bir şey demiyorum açtığın konulara bakınca yakın zamanda kür planlaması yapacaksın gibi duruyor bu kadar takıntı haline getirdiysen gir dene tecrübelen ne diyim. Gir irana 20 24 hafta 10 hafta 250 mg 6 hafta 350 6 hafta 500 bütçeni sarsmaz hevesini alırsın zaten gireceksin muhtemelen ama girersende kür içinde uçma ekleme bir şeyler sağlam adımlar at bütçeni ve yarını düşünerek hareket et 

ya öyle yarışmacı gibi form yakalama derdim yok formum fena değil spor salonunda çoğu naturel kişilerden iyiyim only testo biraz kütle biraz güç istiyorum estetik olmak amacım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
gokhangrsys, 45 dakika önce yazdı:

ya öyle yarışmacı gibi form yakalama derdim yok formum fena değil spor salonunda çoğu naturel kişilerden iyiyim only testo biraz kütle biraz güç istiyorum estetik olmak amacım

Küre girerken de öyle hayaller ile girme istediğin anabolizanı yüksek doz bile alsan uçup kaçmayacaksın uçup kaçanlar var mı var ama onlar naturalken bile 3. ay da 100kg bench ile 10 tekrar yapan tipler hem genetik hem güç açısından şanslı kişiler only testo 1 basamak merdiven çıkartır o kadar tren eklersin 2 çıkarsın bolde eklersin 1 1.5 daha çıkarsın ama bi ıgf eklersin bi insülin eklersin 10 basamak çıkarsın bu işler para işi binlerce dolarlık peptid kürleriyle basic testoyu kıyaslayarak sakın büyük hayaller ile girme bu kürüne tatmin de olmayacaksın muhtemelen sağlam mentalin yok çünkü çevrenden ve insanlardan çabuk etkileniyorsun yapmaman gereken şeyleri bildiğin halde erkenden adım atıyorsun sıkıntılı bir durum.. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.