Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

yusuftenk

Bu markayi hiç bir yerde duymadim

Önerilen İletiler

yusuftenk    13

Markalar GOLDBEAR ve GRAPHENE gerçekten forumda ne bir başlık duydum ne de bu markayı birinden duydum. Bilgisi tecrübesi olan yorum yapabilir mi? GOLDBEAR testo Enanthate 730₺, tren enanthate 1050₺. GRAPHENE testo Enanthate 660₺, tren enanthate 940₺.

images (1).jpeg images.jpeg

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

proliqht1    147
swezy, Şimdi yazdı:

Turkish Delight

Patladım hahahahahaha. Ula hangi marka tren alacağız biz ya. Zphc bodytech . Başkalarındada sp var . Sp alıp siteden kontrol etsek doğruluğu falan yamuk olmaz dimi. Check ediliyosa orjinaldir yani

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BLACAXELOT    39
proliqht1, 3 dakika önce yazdı:

Patladım hahahahahaha. Ula hangi marka tren alacağız biz ya. Zphc bodytech . Başkalarındada sp var . Sp alıp siteden kontrol etsek doğruluğu falan yamuk olmaz dimi. Check ediliyosa orjinaldir yani

Hocam macera aramayın ben aradım sonu iyi olmadı burak hocamdan şaşmayın . yerli kullanacam derseniz siz bilirsiniz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1    147
BLACAXELOT, 1 dakika önce yazdı:

Hocam macera aramayın ben aradım sonu iyi olmadı burak hocamdan şaşmayın . yerli kullanacam derseniz siz bilirsiniz

Maddi gücüm var kaliteli bir ürün arıyorum merdiven altını vücuduma sokamam.  Suanlik yok ya bekleyeceğiz ya başka yerden alacağız.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
proliqht1, 21 dakika önce yazdı:

Burak Hocadanal onda sp tren var. Ben bir ay içinde alacağım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1    147
Rota, 36 dakika önce yazdı:

Burak Hocadanal onda sp tren var. Ben bir ay içinde alacağım.

Bugün konuştum olmadığını söyledi maalesef. Bekleyeceğim güvendiğim biri yok.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
proliqht1, 9 dakika önce yazdı:

Bugün konuştum olmadığını söyledi maalesef. Bekleyeceğim güvendiğim biri yok.

Hadi be... Ne alacağız bro o zaman :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1, 1 saat önce yazdı:

Sp test prop kullanıyorum haftalık 500 mg  almama rağmen Total ve serbest testo referansın biraz üzerinde. Arkadaşım başka marka kullanıyor aynı dozaj da onun değerler kat kat fazla çıktı. Sp yi siteden kontrol ettim orijinal ürün ama tam dolu değil mi acaba bilemiyorum elimde de baya ürün var kullanacağım artık 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ozyyy    0
Limitless.96, 14 dakika önce yazdı:

Sp test prop kullanıyorum haftalık 500 mg  almama rağmen Total ve serbest testo referansın biraz üzerinde. Arkadaşım başka marka kullanıyor aynı dozaj da onun değerler kat kat fazla çıktı. Sp yi siteden kontrol ettim orijinal ürün ama tam dolu değil mi acaba bilemiyorum elimde de baya ürün var kullanacağım artık 

Kimden aldın hocam ürünleri  sahtede olabilir  günümüz teknolojisi ile  kare kodları çoğaltıyorlar çok basit

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1    147
Rota, 1 saat önce yazdı:

Hadi be... Ne alacağız bro o zaman :D

Ben 2 flakon sp siparişi geçtim trenbolone acetat gelince atacağım foruma. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
STALOB    126

gold bear tr üretim

diğer markayı bilmiyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
proliqht1, 7 dakika önce yazdı:

Ben 2 flakon sp siparişi geçtim trenbolone acetat gelince atacağım foruma. 

Büyük hata yaptın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1    147
Rota, 5 dakika önce yazdı:

Büyük hata yaptın.

Bi gelsin bakalım canımdan değerli değil kullanmayiz 😀 . Orijinal chekli ürün 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
swezy    191
STALOB, 16 dakika önce yazdı:

gold bear tr üretim

diğer markayı bilmiyorum

diğerini de aynı kişi yapıp satıyor zaten ikisi de tr 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ozyyy, 54 dakika önce yazdı:

Kimden aldın hocam ürünleri  sahtede olabilir  günümüz teknolojisi ile  kare kodları çoğaltıyorlar çok basit

Meşhur vortexci den aldım kodun kaç kere sorgulandğıda belli oluyor öyle çoğaltma dümeni yapılamaz sanıyorum kardeşim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1    147
Limitless.96, 4 dakika önce yazdı:

Meşhur vortexci den aldım kodun kaç kere sorgulandğıda belli oluyor öyle çoğaltma dümeni yapılamaz sanıyorum kardeşim 

Hocam her bünye aynı olmayabiliyor maalesef ondan dolayı bunu yasamissinizdir. Kimsenin pek hoşuna gitmez ama sustanon bana mükemmel yarıyor.  Enanthade de kullandım ama sustanonda aldığım verimi veremedi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1, 2 dakika önce yazdı:

Hocam her bünye aynı olmayabiliyor maalesef ondan dolayı bunu yasamissinizdir. Kimsenin pek hoşuna gitmez ama sustanon bana mükemmel yarıyor.  Enanthade de kullandım ama sustanonda aldığım verimi veremedi.

Bende böyle düşünmek istiyorum, birlikte  çalıştığım hocam tahlilleri değerlendirip kullandığın ürünler Max %30 dolu deyince çok şaşırdım.  Yarışma hazırlığındaydm iyi olmadı.. bundan sonra zphc kullanacağım siparişleri verdim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1    147
Limitless.96, 2 dakika önce yazdı:

Bende böyle düşünmek istiyorum, birlikte  çalıştığım hocam tahlilleri değerlendirip kullandığın ürünler Max %30 dolu deyince çok şaşırdım.  Yarışma hazırlığındaydm iyi olmadı.. bundan sonra zphc kullanacağım siparişleri verdim

Reis lab ürünü eğer o kadar az dolduruyorsa biz bitmişiz 😀 bende zphc ile sp arasinda kaldım sp trenbolone acetat aldım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
proliqht1, 6 dakika önce yazdı:

Reis lab ürünü eğer o kadar az dolduruyorsa biz bitmişiz 😀 bende zphc ile sp arasinda kaldım sp trenbolone acetat aldım.

Dediğim gibi yanlış hamle yaptın. Biraz beklesen daha iyi olabilirdi. Bende araştırıyorum dolu tren. Ancak SP bu aralar sahtesi çok ZPHC ile arasında kalman ayrı dert. Umarım çalışır ürünlerin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1    147
Rota, 6 dakika önce yazdı:

Dediğim gibi yanlış hamle yaptın. Biraz beklesen daha iyi olabilirdi. Bende araştırıyorum dolu tren. Ancak SP bu aralar sahtesi çok ZPHC ile arasında kalman ayrı dert. Umarım çalışır ürünlerin.

Aldığım kiside sadece zhpc ve sp var ikisindende 1 er flakon alayım deneriz 😀

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
proliqht1, Şimdi yazdı:

Aldığım kiside sadece zhpc ve sp var ikisindende 1 er flakon alayım deneriz 😀

İyi bakalım. Deneriz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1    147
Rota, Şimdi yazdı:

İyi bakalım. Deneriz.

Yapayim mi öyle 1 flakon zphc 1 flakon sp acetat . 5 hafta birini 5 hafta birini denemek saçma mi olur .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
proliqht1, Şimdi yazdı:

Yapayim mi öyle 1 flakon zphc 1 flakon sp acetat . 5 hafta birini 5 hafta birini denemek saçma mi olur .

Saçmalık değil fantezi olur :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
swezy    191
Rota, 4 dakika önce yazdı:

Saçmalık değil fantezi olur :D

japon kızı bırakıp taylandlıya geçmek gibi 

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.