Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

xStana

Sustanon rimobolan kür planlaması

Önerilen İletiler

xStana    14

Öncelikle selamlar değerli hocalarım ve kardeşlerim daha doğru olması adına kendimden ve vücudumdan biraz bahsetmek isterim :D

Öncelikle 1.74 22 yaşında bir kardeşinizim geçirdiğim bir sağlık sorunu nedeni ile geçmişte 90+ kilodan 63 kiloya düşmüş %28 yağ oranı ile skinny fatin zirvesini yaşamıştım. 1 yıla yakın bir süre aralıksız idman ve beslenme ile naturel bir şekilde 72 kilo %20 oranlarına getirebildim kendimi fakat artık ilerlemem yavaşlamış durumda ve tatmin olamadım ve 2 aydır kür araştırması yapıp bilgilenmeye çalışıyorum. Uzun iç çatışmaların ardından kar/zarar analizi yapıp küre girme kararını net bir şekilde vermiş oldum.

lafı uzatmadan ilk kür düşüncelerimi ve çekincelerimi eklemek isterim

ilk kürümde planlama yaptığım kürlerden biri sustanon rimobolan kürü. Diğer bir yandan temin edebilir isek Burak hoca ile testo/bolde kürü düşünüyorum.

şimdi burdaki en büyük korkularımdan biri öğrenci olmam ve dolayısı ile maddi durumumun pekte el verişli olmaması 2 ay gibi bir sürede tabiri caiz ise yemeyip içmeyerek(!) bir miktar kür için bütçe ayırdım belirtmem doğru olmayacaktır sanırsam. 

Tecrubelerinizden yararlanmak istediğim konular ise şunlar

1- şu an sustanonun 60 rimbolanın 95 tl olduğunu varsayarsak 500 mg susta 400 primo kullanacağımı varsaydığım 12 haftalık bir kürde yaptığım maliyet planlaması şu şekilde oldu ve doğru olup olmadığına emin olmak isterim

sustanon 250x2 - 120 / Hafta

rimbolan 100x4 - - 380 / Hafta 

500x12 -6000TL 12 haftalık ilaç maliyeti

2 - ek olarak pct ve mct için ayırmam gereken bütçe nedir emin değilim kür içerisinde neler kullanmalıyım ve kür sonunda tahmini nelere ihtiyaç duyacağım ve ortalama maliyeti ne durumda olacak

3 - Sustanon / rimbolan kürü yerine burak hocadan temin edeceğim iran testo ile only testo yapsam ne gibi farklılıklar olacak. Hangisi daha mantıklıdır

4- Benim durumumda hala nispeten skinny fat olan biri için kür içi beslenme nasıl olmalıdır . Ne kadar kalori almalıyım ve nelere dikkat etmeliyim

Soru yağmurumu ve kafa bulanıklığımı hoş gördüğünüz ve yanıtlarınız için teşekkür ederim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

swezy    191

paranın bir kısmını beslenme için ayırarak 16-20 haftalık bir only testo kürü yapman senin için hem maddi açıdan hemde gelişim açısından daha mantıklı olucaktır. pct için de paran artmış olur kafan rahat eder

tarihinde swezy tarafından düzenlendi
  • Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xStana    14
swezy, 7 dakika önce yazdı:

paranın bir kısmını beslenme için ayırarak 16-20 haftalık bir only testo kürü yapman senin için hem maddi açıdan hemde gelişim açısından daha mantıklı olucaktır. pct için de paran artmış olur kafan rahat eder

only testo kürüde başlangıç için oldukça mantıklı geliyor bana hem maliyet hem risk açısından. Önceki yazılarınızdan yanlış değil ise sizinde ilk kürünüzün only testo olduğunu hatırlıyorum kullandığınız dozaj ve hafta neydi ve tecrube edipte şimdi olsa şöyle yapardım yada iyi ki böyle yapmışım dediğiniz bir durum var mı

only testo için enhantı mı tercih etmeli eczane sustanon mu

tarihinde xStana tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
xStana, 43 dakika önce yazdı:

Öncelikle selamlar değerli hocalarım ve kardeşlerim daha doğru olması adına kendimden ve vücudumdan biraz bahsetmek isterim :D

Öncelikle 1.74 22 yaşında bir kardeşinizim geçirdiğim bir sağlık sorunu nedeni ile geçmişte 90+ kilodan 63 kiloya düşmüş %28 yağ oranı ile skinny fatin zirvesini yaşamıştım. 1 yıla yakın bir süre aralıksız idman ve beslenme ile naturel bir şekilde 72 kilo %20 oranlarına getirebildim kendimi fakat artık ilerlemem yavaşlamış durumda ve tatmin olamadım ve 2 aydır kür araştırması yapıp bilgilenmeye çalışıyorum. Uzun iç çatışmaların ardından kar/zarar analizi yapıp küre girme kararını net bir şekilde vermiş oldum.

lafı uzatmadan ilk kür düşüncelerimi ve çekincelerimi eklemek isterim

ilk kürümde planlama yaptığım kürlerden biri sustanon rimobolan kürü. Diğer bir yandan temin edebilir isek Burak hoca ile testo/bolde kürü düşünüyorum.

şimdi burdaki en büyük korkularımdan biri öğrenci olmam ve dolayısı ile maddi durumumun pekte el verişli olmaması 2 ay gibi bir sürede tabiri caiz ise yemeyip içmeyerek(!) bir miktar kür için bütçe ayırdım belirtmem doğru olmayacaktır sanırsam. 

Tecrubelerinizden yararlanmak istediğim konular ise şunlar

...

Burak hocadan iran testonu al only testoya gir bence 20-24 hafta artık nereye giderse e2 belli bir noktadan sonra kontrol altına almak zorlaşacak tansiyon kendini gösterecek zaman vermek yanlış doğru zamanda çıkman en doğrusu olacak şekilde uzun soluklu bir only testo planla hep söylerim tekrar söyleyeyim kür işi textbook olarak yapılacak bir iş değil nereden ne çıkacağı hiç belli olmuyor maliyetler bir anda artabiliyor yemeğe ciddi para ayır ilaçlara değil. Bütçe yoksa girilecek en mantıklı kür only testodur yerinde olsam 250 başlar 250 yi sömürene kadar kullanır 350 ye çıkıp 500 ile finish atardım. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
xStana, 1 dakika önce yazdı:

only testo kürüde başlangıç için oldukça mantıklı geliyor bana hem maliyet hem risk açısından. Önceki yazılarınızdan yanlış değil ise sizinde ilk kürünüzün only testo olduğunu hatırlıyorum kullandığınız dozaj ve hafta neydi ve tecrube edipte şimdi olsa şöyle yapardım yada iyi ki böyle yapmışım dediğiniz bir durum var mı

only testo için enhantı mı tercih etmeli eczane sustanon mu

Eczane ürünleri her zaman daha iyidir. Ama sustanon sert kaçabilir. Burak Hocadan testo e temin edebilirsin. 250 mg ile başla. Yanına primo ekleyebilirsin. Bu tamamen sana kalmış. Ancak abartmaya ve hayallere dalmana gerek yok. İlk only testo vücudun tepki verdiği en iyi kürdür. Vücudunu parçalar, adeleni büyütür, bariz daha yağsız hale gelirsin. 2. kürde büyümeyi düşünmen bu sebeple daha mantıklı olur. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762

Kür içi kür dışı beslenme diye bir şey yok makrolar bellidir mikrolar bellidir küre neden giriyorum diye kendine sorarsın ona göre beslenirsin kendini tanı vücudunu tanı 1 yıllık 2 yıllık spor ve beslenme tecrübesiyle bodybuilding hayatını benimsemeden küre girilmemeli çocuk oyuncağı değil bu iş bunu da belirtmek istedim. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Rimobolan kullandım zamanında düşük bi anabolik etki yapıyor. yerine boldenon eklenebilir kür içinde kesinlikle arimidex bulundur sustanonun aromatizasyonunu baskılamak bazen zor olabiliyor. ek olarak ZMA,OMEGA 3,MİLK THİSTLE,MULTİVİTAMİN bunları da temin edersen faydasını görürsün diye düşünüyorum. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
swezy    191

ben yaklaşık 10-15 haftalık only sustanon kullandım. haftalık 2 ml kullanıyordum sadece.8 haftaya kadar böyle ilerledi. 5 kg almıştım 8 haftada fakat tamamı temiz kütleydi su değildi. testo e kullansaydım yüksek ihtimal daha sulu olurdum. 8 haftadan sonra 3 ml kullanmaya başlamıştım. şimdiki aklım olsa yine aynısını yaparım sustanon mükemmel bir ilaç bebeğim gibidir. testo e kullanabilirsin fakat sustanon kullanman senin daha yararına olucaktır. sustanon kullandım su balonu oldum söylemleri bence yanlış. tabiki kolay aromatize olan vücutlar için bu pek geçerli değil fakat kontrol altında tutunca içindeki kısa uzun esterlerin birleşimiyle temiz adele ekliyor 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xStana    14

Hepinize görüş ve tecrube aktarımı için çok çok teşekkür ederim öncelikle kuvvetle muhtemel ilk kür için hem maliyet hem risk açısından tecrübe edinmek adına burak hocadan sadece testo-e temin ederek startımı vereceğim 2 gün sonra detaylı bir test için randevu aldım bu aşamadan sonra kür öncesi test sonuçlarımıda paylaşacağım sonrasında hem deneyimlerimi aktararak hemde tecrübeli hocalarımın deneyimlerinden faydalanarak bir serüvene başlayacağız bakalım. Hemde umarım ki bu serüven benim gibi skinny fattan başlayan arkadaşlarada bi rehber niteliğinde olur belki bir insanın başına gelebilecek en kötü durumlardan birisidir diye düşünüyorum çünkü

galicik, 26 dakika önce yazdı:

Kür içi kür dışı beslenme diye bir şey yok makrolar bellidir mikrolar bellidir küre neden giriyorum diye kendine sorarsın ona göre beslenirsin kendini tanı vücudunu tanı 1 yıllık 2 yıllık spor ve beslenme tecrübesiyle bodybuilding hayatını benimsemeden küre girilmemeli çocuk oyuncağı değil bu iş bunu da belirtmek istedim. 

Evet hocam 1 yıllık bir durumda ve %20 yağ oranında bir miktar aceleci davrandığımın farkındayım fakat uzun süreli bi planlama ve iç savaş sonucunda dayanamadım açıkcası ve son bir kaç aydır yağ yakamadığımı ve kas koyamadığımı fark ettikçe kararı almış oldum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
xStana, 2 dakika önce yazdı:

Hepinize görüş ve tecrube aktarımı için çok çok teşekkür ederim öncelikle kuvvetle muhtemel ilk kür için hem maliyet hem risk açısından tecrübe edinmek adına burak hocadan sadece testo-e temin ederek startımı vereceğim 2 gün sonra detaylı bir test için randevu aldım bu aşamadan sonra kür öncesi test sonuçlarımıda paylaşacağım sonrasında hem deneyimlerimi aktararak hemde tecrübeli hocalarımın deneyimlerinden faydalanarak bir serüvene başlayacağız bakalım. Hemde umarım ki bu serüven benim gibi skinny fattan başlayan arkadaşlarada bi rehber niteliğinde olur belki bir insanın başına gelebilecek en kötü durumlardan birisidir diye düşünüyorum çünkü

Textbook beslenme programı yapma forum paylaşınca bir deneme yanılma ile güzel bir carb oranıyla başlarız zamanla kendini dinleyerek ilerlersin 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1    147

Valla bana kalsa bencede only testo yap , beslenmeyi maddiyattan dolayı iyi yapamazsan rimobolan kullanmanin pek Bi mantığı olmaz gibi.  Bi 10 12 hafta kullan bakalım sonra kan testi verirsin eğer imkanlar el verirse Bi 8 hafta daha gidersin.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762

Evet hocam 1 yıllık bir durumda ve %20 yağ oranında bir miktar aceleci davrandığımın farkındayım fakat uzun süreli bi planlama ve iç savaş sonucunda dayanamadım açıkcası ve son bir kaç aydır yağ yakamadığımı ve kas koyamadığımı fark ettikçe kararı almış oldum

Herkes bir sebepten giriyor farkındalığın yüksek olduğu sürece ilaçların laylaylom olmadığının farkında olup riskleri bildiğin sürece her girene saygım sonsuzdur. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xStana    14
galicik, Şimdi yazdı:

Textbook beslenme programı yapma forum paylaşınca bir deneme yanılma ile güzel bir carb oranıyla başlarız zamanla kendini dinleyerek ilerlersin 

Beslenme konusunda irademe güveniyorum daha önce çok ağır diyetleri bile rahatlıkla yapabildiğim için ama bilgi konusunda eksik olduğumun farkındayım burdada sizlerin tecrubeleri benim için oldukça değerli

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762

Beslenme konusunda irademe güveniyorum daha önce çok ağır diyetleri bile rahatlıkla yapabildiğim için ama bilgi konusunda eksik olduğumun farkındayım burdada sizlerin tecrubeleri benim için oldukça değerli

Dostum araştırmasını yapmış neyin ne olduğunu bilen x neden x tir gibi soruları sormayan saygı çerçevesinde gelmiş her insana bu forumda ki bilgili donanımlı kişilerin bu zamana kadar gözlemlediğim kadarıyla kapıları her daim açık o yüzden merakla test sonuçlarını ve formunu bekliyorum her konuda bilgi birikim aktarımı yaparız. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xStana    14
proliqht1, 8 dakika önce yazdı:

Valla bana kalsa bencede only testo yap , beslenmeyi maddiyattan dolayı iyi yapamazsan rimobolan kullanmanin pek Bi mantığı olmaz gibi.  Bi 10 12 hafta kullan bakalım sonra kan testi verirsin eğer imkanlar el verirse Bi 8 hafta daha gidersin.

evet maddiyat bu konuda cidden insanın elini ayağını bağlıyor en güvenli liman only testo olacak gibi

galicik, 8 dakika önce yazdı:

Herkes bir sebepten giriyor farkındalığın yüksek olduğu sürece ilaçların laylaylom olmadığının farkında olup riskleri bildiğin sürece her girene saygım sonsuzdur. 

Elimden geldiğince bilgim kadar karar vermeye çalışıyorum şakaya alınacak kafaya göre kıça batırılacak iğneler değil bunlar. O yüzden olabildiğince bilgi edinmeye ve kar zarar denklemini düzgün sağlamaya çalışıyorum sizlerin yönlendirmeleri ile

galicik, 3 dakika önce yazdı:

Dostum araştırmasını yapmış neyin ne olduğunu bilen x neden x tir gibi soruları sormayan saygı çerçevesinde gelmiş her insana bu forumda ki bilgili donanımlı kişilerin bu zamana kadar gözlemlediğim kadarıyla kapıları her daim açık o yüzden merakla test sonuçlarını ve formunu bekliyorum her konuda bilgi birikim aktarımı yaparız. 

gerçekten kullanmasını bilene bilgi çöplüğünün yanında inanılmaz değerli bir platform tekrardan teşekkür ederim bilgi aktarımı için

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1    147

@xStana 300 e 500 e boldeymis rimobolanmis decaymis vs vs bilinmeyen marka vs alma kardeşim.  Ya iran enanthate alacaksin yada eczaneden sustanon.  

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xStana    14
proliqht1, 19 dakika önce yazdı:

@xStana 300 e 500 e boldeymis rimobolanmis decaymis vs vs bilinmeyen marka vs alma kardeşim.  Ya iran enanthate alacaksin yada eczaneden sustanon.  

kesinlikle en doğrusu bu olacak gibi güvenilir hoca bulmak zor hatırlarsan ilk çalışmayı planladığım hoca senin çalıştığın hocaydı ondanda senin sayende vaz geçmiş oldum güvenilir sularda yüzmek en mantıklısı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Jonturk
      Merhaba arkadaşlar,
      Kişisel özelliklerim:
      42 yaşındayım. 1.78 cm boyunda. 94 kg. Gençlik yıllarım olan 25 yaşındayken:
      DecaDroboloin Primobolan Kürü yapmıştım 6 hafta boyunca. 2017'den beri doğal şekilde sporumu yapıyorum. O zamanlar pct böyle bilinen, uygulanan bir yöntem değildi pek haliyle sorunda yaşamamıştık, verimde almıştık o dönem. Haftada 3 gün antrenman ile bu süreci desteklemiştim. Daha sonra 2017 yılında evlendim.  Bu durum spora tekrar dönmemede  vesile oldu. Fakat ben Troid hastasıyım arkadaşlar (aileden gelen, genetik bir durum) 
      Şimdi ise doktor kontrolünde sustanon uygulaması yapıyorum. 2. dozu aldım fakat herhangi bir pozitif etki görebildiğimi düşünmüyorum an itibarı ile. Yarın tekrar doktora gideceğim çünkü 2. enjeksiyondan sonra beni davet etmişti. (Muhtemelen doz yükseltecek). 
      Size sormak istediğim sustanonun faydası olur mu?
      Bende ne tür değişikliklere sebep olur sustanon?
      Şimdiden katkılarınız için teşekkürler.
    • Yazan: boziko
      Merhaba,
      Uaşılması kolay olduğundan sustanonu tercih etmek istiyorum fakat forumlarda ve internette okuduğum sustanon yorumları biraz soğuttu beni. pct nin zor geçtiğini , ateş , baş dönmesi yaptığını , elde titreme , vurulan bölgede ağrı . bunları yaşar mıyım ? önerilerinize açığım.
    • Yazan: turhanoğlu
      Merhaba arkadaşlar,
      Güncel olarak şu an gün aşırı 0.5 sustanon alıyorum.
      Yani bu düzende bir hafta 1.5 cc diğer hafta 2cc ye denk geliyor. Bunu hiç bozmadan yanına :
      300 tren a (10 hafta) 200 masteron (10 hafta) Yapmayı düşünüyorum. Uygun mudur arkadaş masteron genelde son 6 hafta ekliyorlar. Benim eklememdeki amaç e2 yi kontrol altında tutmak serbest testodan faydalanmak. Anavar bende çook büyük etki yapıyor definasyonda anlayamadığım şekilde. Masteron da onun enjeksiyon versiyonu yanlış bilmiyorsam.
      Tren mg olarak yeterli gelecektir. Masteron ilk defa kullancam kaç mg uygundur bu durumda.
    • Yazan: arcznn
      Merhaba hayırlı ramazanlar.
      Kür içeriğim:
      TESTOSTERON BOLDENON Magnus pharma enanhate esterini kullanıyorum ancak bu ürün pekte güven vermiyor sonuçta merdiven altı. Eczaneden sustanon alıp sustanon kullanmak istiyorum kür içindeyken sustanona geçsem bi sıkıntı olur mu?
      1,3ml magnus vuruyorum ama onunda içinde taş çatlasa 200mg testo vardır güvenli olması açısından sustanona geçmek istiyorum ve tavsiyelerinizi bekliyorum.
      Haftada 250 sustanon 400 boldenon şeklinde Şu an ise 320 magnus testo 400 boldenon var  Haftaya sustanona geçebilir miyim ?
    • Yazan: 2018..
      Merhaba arkadaşlar,
      Kürümün içeriği şu şekilde:
      Gh günde sabah akşam 3iu sutanon haftada 3 750 mg  primobalon 300mg haftada 3 Kendimce diyorum ki wistrol eklemeli miyim?
      Şuan gayet iyi gidiyor kür sizin bu konuda düşünceniz nedir?

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.