Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Betreyals

Yaşım 17 küre girmek istiyorum

Önerilen İletiler

Betreyals    7

Hedeflerim.var burada 2 3 yıl natural yap dicek abiler varsa Allah için yazmasın cidden yapmak istiyorum beslenmemi oturttum cidden yardımcı olacak insanlara danışmak istiyorum only sustanon yapmak istiyorum.veya sustanon rimabalon ama testo entan ve boldenon de düşünmüştüm cidden yardım edebilecek birisi varsa sevinirim tablet kürleri hakkında da bilgi almak istiyorum biliyorum daha zararlı ama danabol.ve tamoxifen sadece ikisi etki gösterir mi

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

swezy    191

sana öneride bulunmak yasak dostum. sorunda da saçmalık var, dbol+tamox nedir :D 

Betreyals, 37 dakika önce yazdı:

Zaten yanlış yazdım. 2005 liyim 18 im şu an 

tabi canım tabi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Betreyals    7
swezy, 36 dakika önce yazdı:

tabi canım tabi

Reis kimlik atiyim istersen ver insta yalan mı soylicem.san.hayirdir 

Sarms kürü de onerebilirsiniz

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Alaz    135
Betreyals, Şimdi yazdı:

Yardım istiyorsun, sana yasak olduğu söyleniyor yaşın itibariyle. Ek olarak bu konularda bilgin olmadığını belirtiyor arkadaş. 

"Hayırdır" falan nasıl üslup bu?  Dostum en iyisi nasıl konuşulur o noktada egzersiz yap, 2-3 senede bilgilenerek sporunu yap. Sonra gelip konu açarsın. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Betreyals    7
Alaz, 2 dakika önce yazdı:

Yardım istiyorsun, sana yasak olduğu söyleniyor yaşın itibariyle. Ek olarak bu konularda bilgin olmadığını belirtiyor arkadaş. 

"Hayırdır" falan nasıl üslup bu?  Dostum en iyisi nasıl konuşulur o noktada egzersiz yap, 2-3 senede bilgilenerek sporunu yap. Sonra gelip konu açarsın. 

Ama 18 yaş altına yasak olduğu söyleniyor ben şu an 18 im diyorum yanlis yazdım kimliğimi isteyene çekinmeden atarım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
swezy    191
Betreyals, 5 dakika önce yazdı:

hayırdır ne demek kardeşim ? 17 yazıyosun 18im diyosun *aşak mı geçiyosun insanlarla. ınsta istiyor bir de .d senin gibi çocuk ruhlu 05li birisi için banlanmama değmez yol al

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Betreyals    7
swezy, 1 saat önce yazdı:

hayırdır ne demek kardeşim ? 17 yazıyosun 18im diyosun *aşak mı geçiyosun insanlarla. ınsta istiyor bir de .d senin gibi çocuk ruhlu 05li birisi için banlanmama değmez yol al

Bır şey dicem benden bir yaş büyüksün bak ben yarışmacı olmak istiyorum.sana 6 ayda yaptığım formunu atiyorum bekle

Betreyals, 1 saat önce yazdı:

Bır şey dicem benden bir yaş büyüksün bak ben yarışmacı olmak istiyorum.sana 6 ayda yaptığım formunu atiyorum bekle

IMG_20230115_223625.thumb.jpg.4f7dc5339b27251ecdc2a61d41ee5eef.jpg

swezy, 1 saat önce yazdı:

Reis çocuk ruhluyum da en azından 60 kilo sokaktan 1 lira isteyen bir dizo değilim biliyor musun hadi sen yol al

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
swezy    191
Betreyals, Şimdi yazdı:

bana ne birader senin formundan ? 2005liyim diyorsun nasıl senden bir yaş büyük oluyorum? hiç mi okula gitmedin "yaşını karıştırıyorsun". buraya bilgi almaya geldim diyorsun yaşının tutmadığını söylüyoruz hayırdır falan çekiyorsun sabrını sınama insanın başından aşağı trenbolon dökerim çocuk. reşit ol öyle gel sana saldırmak kaç yıldan başlıyodur kim bilir

• ahahaha 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Betreyals    7

Bak ya hemen saldirya geçti erkeksin ya trenbolon dokerim filan başından aşağı yaş bölümüne 19 yazmissin proflindeki kişi ilk insana benziyor çatının küçük olduğu yan profilden belli azıcık ye 

STALOB, 20 dakika önce yazdı:

sana tren yazıyorum kardeşim :D

Keşke para olsa peptid kullanicam abi aile de yarışmacı var bir duysa beni sever valla bıraktı böyle işleri 

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
STALOB    126
Betreyals, Şimdi yazdı:

Keşke para olsa peptid kullanicam abi aile de yarışmacı var bir duysa beni sever valla bıraktı böyle işleri 

az daha bekle 1 sene daha kütle koy genetiğin güzele benziyor öyle girersin şuan erken paşam 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Betreyals    7

Abi yok ya salona yasitlarim geliyor utanıyorum hepsi 100 110 kilo ağırlık da artmıyor valla suan

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762

Aga git ptlik al o zaman sana yardımcı olacak abilerin yok burada hedeflerin varsa bas paranı al, public forumda bilgi dilenme tabiri caizse, bide böyle gelirsen burada ki insanlara yaşça senden küçük  neredeyse insan yok burada böyle tepki alırsın canım kardeşim... Bazen bu yeni neslin beyni olup olmadığını sorguluyorum  danabol.ve tamoxifen sadece ikisi etki gösterir mi ya şunu google yazsan girmemen gerektiğini bilirsin ya çok söylenecek söz var da söylemeyeceğim.. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1    147

Gelişimin falan durur bu yaşta sonra ağlarsın keşke girm3s3ydik diye. Bu yaşta başka şeyler yap paranı güzel yerlere harca.  Büyüklerini dinle buradakiler sana doğrusunu söylüyor. Kür için 25 üstü olmak en iyisi bence

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
swezy    191
Betreyals, Şimdi yazdı:

Bak ya hemen saldirya geçti erkeksin ya trenbolon dokerim filan başından aşağı yaş bölümüne 19 yazmissin proflindeki kişi ilk insana benziyor çatının küçük olduğu yan profilden belli azıcık ye 

olum 17 yaşındayım diye başlık atıyosun 18im diyosun insanı delirtme kimlik at şuraya bişey kanıtlamak istiyosan. evet ilk insanım kardeşim bu arada hoşuna gitmedi mi 😃 çatım da dar program yazsana bana hatta kür önersene bana dbol ve tamoxifenli falan 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
swezy, Şimdi yazdı:

olum 17 yaşındayım diye başlık atıyosun 18im diyosun insanı delirtme kimlik at şuraya bişey kanıtlamak istiyosan. evet ilk insanım kardeşim bu arada hoşuna gitmedi mi 😃 çatım da dar program yazsana bana hatta kür önersene bana dbol ve tamoxifenli falan 

Sal sal bizde bu yaşlardaydık da bu neyin kafası ya triplere cevaplara baksana sanki a, dünyası bunların etrafında dönüyor cevaplara bak ya 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
swezy    191
galicik, Şimdi yazdı:

Sal sal bizde bu yaşlardaydık da bu neyin kafası ya triplere cevaplara baksana sanki a, dünyası bunların etrafında dönüyor cevaplara bak ya 

doğru diyosun tutamıyorum kendimi banlanıcam bunun yüzünden değmez 😃

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Betreyals    7

Bak cahil abi bak sana abi diyorum büyüksün ya danabol ne testesteron hormonu tablet şeklinde olandan bahsediyorum ben ne yazmışım only twsto e cahil abi bu danabol aşırı testesteron içeriyor ya tamoxifen ile veya nolvadex.gibi ilaçlarla bastırılması gerekiliyor anladın mı ben bunu yapsam ne kadar kütle eklerim.dedim yemeğe zor para yetistiroyorum.ben hem okuyup.hem çalışıyorum senin gibi sokaktan 1 lira istemiyorum daha fazla kendini rencide wtme yaşım konusunda haklısın daha çok erken ama ben istiyorum ve yapicam oldu mu 

• ahahaha 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
swezy, Şimdi yazdı:

doğru diyosun tutamıyorum kendimi banlanıcam bunun yüzünden değmez 😃

Hayır hayır burak hoca adaletli ve zeki bir insan bu konuda banlanmazsın kolay kolay ama yine de medeniyet dışına çıkmamak önemli hele bunun gibi eline alsan elinde kalacak donanımda olan insanlar için asla değmez burada noname bile olsak insan kendine yakışanı yapmalı diye düşünüyorum ama sabır zorlanıyor bir çoğumuz tren deca kullanıyoruz toleransımız düşük bide böyleleri geliyor... Şu ilaçlar supplement gibi olsa da keşke kontrol altına alsada ülkeler, kurtulsak.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
STALOB    126
Betreyals, Şimdi yazdı:

Bak cahil abi bak sana abi diyorum büyüksün ya danabol ne testesteron hormonu tablet şeklinde olandan bahsediyorum ben ne yazmışım only twsto e cahil abi bu danabol aşırı testesteron içeriyor ya tamoxifen ile veya nolvadex.gibi ilaçlarla bastırılması gerekiliyor anladın mı ben bunu yapsam ne kadar kütle eklerim.dedim yemeğe zor para yetistiroyorum.ben hem okuyup.hem çalışıyorum senin gibi sokaktan 1 lira istemiyorum daha fazla kendini rencide wtme yaşım konusunda haklısın daha çok erken ama ben istiyorum ve yapicam oldu mu 

1-dediğini yaparsan doğal döngün kapanır 

2- kütle koyamazsın

3- danabol ve tamoksifen diye bir kür yok testo suz kür olmaz 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
swezy    191
galicik, 2 dakika önce yazdı:

Hayır hayır burak hoca adaletli ve zeki bir insan bu konuda banlanmazsın kolay kolay ama yine de medeniyet dışına çıkmamak önemli hele bunun gibi eline alsan elinde kalacak donanımda olan insanlar için asla değmez burada noname bile olsak insan kendine yakışanı yapmalı diye düşünüyorum ama sabır zorlanıyor bir çoğumuz tren deca kullanıyoruz toleransımız düşük bide böyleleri geliyor... Şu ilaçlar supplement gibi olsa da keşke kontrol altına alsada ülkeler, kurtulsak.

danabol tablet testosteronmuş ve aşırı testosteron içeriyormuş PUHAHAHAHQHHS. yemeğe zor para yetiştirdiğini yazmış bide küre girecekmiş. bana da sokaktan bir lira dileniyorsun diyor vay a.. dilenci de olduk :D

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
Betreyals, 2 dakika önce yazdı:

Şimdi ben yemek yicem bence sen de ye sana başarılar hahahahahahahha

Ah be kardeşim boşver sen bu ilaçları bu forumları bak telefonun ana sayfasında tiktok var kapat o beynini takıl orada.. 

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
swezy, Şimdi yazdı:

danabol tablet testosteronmuş ve aşırı testosteron içeriyormuş PUHAHAHAHQHHS. yemeğe zor para yetiştirdiğini yazmış bide küre girecekmiş. bana da sokaktan bir lira dileniyorsun diyor vay a.. dilenci de olduk :D

Tablet testo 2013 ten beri yok bu marketing te metil testo olarak geçiyor bunu da nereden duyduysa 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.