Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

swezy

Mide sağlığı için tavsiye

Önerilen İletiler

swezy    191

Herkese selamlar. bu sporu yapan bir çok kişinin reflü, gastrit ve hazımsızlık gibi problemleri illaki olmuştur, olacaktır. sonuçta hepimiz aşırı beslenip aşırı ilaç kullanımı yapıyoruz. peki böyle durumlarda mide sağlığınız için ne yapıyorsunuz? kullandığınızda midenize çok iyi gelen "resetleyen" bir ilaç veya bir diyet sisteminiz var mı? hep beraber bilgilenelim istiyorum.  

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

proliqht1    147

Konudan bağımsız olacak ama kardeşim plt değerim 500 demiştin. O konuda ne yaptın benimkide sınırda düşürmek istiyorum biraz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
STALOB    126

valla dostum ben gaviscon içiyorum gün boyu yetiyo bana gece de içiyorum az bişey yanma problemi olmuyor 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
swezy    191
proliqht1, 3 dakika önce yazdı:

Konudan bağımsız olacak ama kardeşim plt değerim 500 demiştin. O konuda ne yaptın benimkide sınırda düşürmek istiyorum biraz.

düzenli kan vererek düşürdüm brom

STALOB, 2 dakika önce yazdı:

valla dostum ben gaviscon içiyorum gün boyu yetiyo bana gece de içiyorum az bişey yanma problemi olmuyor 

bende bazen artıyor reflü sorunu, bi kaç hafta pantactive tarzı sabah aç karna alınan ilaçlardan kullanıyorum. gaviscon tarzı şeyler beni asla kesmiyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1    147
swezy, 1 dakika önce yazdı:

düzenli kan vererek düşürdüm brom

bende bazen artıyor reflü sorunu, bi kaç hafta pantactive tarzı sabah aç karna alınan ilaçlardan kullanıyorum. gaviscon tarzı şeyler beni asla kesmiyor 

Hastaneye gidip ne diyosun hocam bende gidip vereyim. Veya arkadaşın mı aldı kanı. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
swezy    191
proliqht1, 1 dakika önce yazdı:

Hastaneye gidip ne diyosun hocam bende gidip vereyim. Veya arkadaşın mı aldı kanı. 

ben direkt olarak gidip kürde olduğumu belirtiyorum plt değerim yüksek kan verip kontrol etmek istediğimi söylüyorum dahiliye doktoruna.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1    147
swezy, 5 dakika önce yazdı:

ben direkt olarak gidip kürde olduğumu belirtiyorum plt değerim yüksek kan verip kontrol etmek istediğimi söylüyorum dahiliye doktoruna.

Eyvallah hocam ben Bi özele gideyim yarın halledeyim. Kaç ml veriyosun yani nasıl verdin düzenledin.  K bakma soruyorum baya soru ama helal et hakkını.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
swezy    191
proliqht1, 3 dakika önce yazdı:

Eyvallah hocam ben Bi özele gideyim yarın halledeyim. Kaç ml veriyosun yani nasıl verdin düzenledin.  K bakma soruyorum baya soru ama helal et hakkını.

ne demek brom birbirimize bilgi vermeyeceksek ne diye varız :) 

bence özele gitme gereksiz para verirsin en yakın devlet hastanesi veya aile hekimi daha mantıklı gibi. ben gidince kürde olduğumu belirtip böbrek karaciğer tam kan vs vs bütün değerlerime de baktırmak istediğimi söylediğim için 2-3 tüp kan alıyorlar. bi kaç kez böyle tekrarladım düzene girdi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Redible    19

Detoksfit kullanabilirsin hocam. Hem sindirim sistemini düzenliyor hem de karaciğer değerlerini düzenliyor. Dbol kullanırken nac, milk thistle türevi takviyeler kullanmadım sadece detoksfit kullandım ALT, AST normal değerlerin bir tık üstünde çıktı öyle söyleyebilirim.

Sindirime etkisini 3. Günden direkt fark edersin. Boşaltım düzene giriyor, gaz vb. sorunlar yaşamıyorsun.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1    147
swezy, 4 dakika önce yazdı:

ne demek brom birbirimize bilgi vermeyeceksek ne diye varız :) 

bence özele gitme gereksiz para verirsin en yakın devlet hastanesi veya aile hekimi daha mantıklı gibi. ben gidince kürde olduğumu belirtip böbrek karaciğer tam kan vs vs bütün değerlerime de baktırmak istediğimi söylediğim için 2-3 tüp kan alıyorlar. bi kaç kez böyle tekrarladım düzene girdi.

Fenasın kardeşim helal olsun 🤣🤣 . Haftada 2 3 tüp kan versen 2 aya zaten düzelir misler gibi

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
swezy, 30 dakika önce yazdı:

Herkese selamlar. bu sporu yapan bir çok kişinin reflü, gastrit ve hazımsızlık gibi problemleri illaki olmuştur, olacaktır. sonuçta hepimiz aşırı beslenip aşırı ilaç kullanımı yapıyoruz. peki böyle durumlarda mide sağlığınız için ne yapıyorsunuz? kullandığınızda midenize çok iyi gelen "resetleyen" bir ilaç veya bir diyet sisteminiz var mı? hep beraber bilgilenelim istiyorum.  

Yemiyorum öyle abartı carb almıyorum gerekte duymuyorum 300 gr carb ilede aynı ağırlık kalkıyor 600 ile de proteini arttırıyorum uyku kalitemi arttırıyorum stresi düşürüyorum vücudumu dinliyorum 25 gr ekliyorum düşürmem gereken yerde de düşürüyorum bizim tr de ki kadar carb alan insanı başka yerde görmedim. Öbür türlü tansiyon nefes problemleri sindirim zorlukları yanında geliyor ne gerek var ki diyorum bu kadar yiyeceksem ilacı neden alıyorum protein sentezini neden arttırıyorum diyorum ama proteini ilaçlı ilaçsız of on farketmeksizin düşürmüyorum 1kg tavuğumu yiyorum. Haftada 1 0 carb of günde yapıyorum, 2 haftada 1 de 0 yemek sadece su alıyorum depolarımı boşaltıyorum ertesi gün idmana da 0 yemek gidiyorum aç bırakıyorum kendimi 36 saat güzel bir reset oluyor. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1    147
galicik, 2 dakika önce yazdı:

Yemiyorum öyle abartı carb almıyorum gerekte duymuyorum 300 gr carb ilede aynı ağırlık kalkıyor 600 ile de proteini arttırıyorum uyku kalitemi arttırıyorum stresi düşürüyorum vücudumu dinliyorum 25 gr ekliyorum düşürmem gereken yerde de düşürüyorum bizim tr de ki kadar carb alan insanı başka yerde görmedim. Öbür türlü tansiyon nefes problemleri sindirim zorlukları yanında geliyor ne gerek var ki diyorum bu kadar yiyeceksem ilacı neden alıyorum protein sentezini neden arttırıyorum diyorum ama proteini ilaçlı ilaçsız of on farketmeksizin düşürmüyorum 1kg tavuğumu yiyorum. Haftada 1 0 carb of günde yapıyorum, 2 haftada 1 de 0 yemek sadece su alıyorum depolarımı boşaltıyorum ertesi gün idmana da 0 yemek gidiyorum aç bırakıyorum kendimi 36 saat güzel bir reset oluyor. 

Biraz düzenli yemek en iyisi hocam çok şişirmeden günde 4 öğün güzel oluyor. Bol sebze yanına az karbonhidrat ve protein ekliyorum her öğünde. Çok yiyince afedersin eğilip ayakkabını bağlarken başlıyor yanmalar :D 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
proliqht1, Şimdi yazdı:

Biraz düzenli yemek en iyisi hocam çok şişirmeden günde 4 öğün güzel oluyor. Bol sebze yanına az karbonhidrat ve protein ekliyorum her öğünde. Çok yiyince afedersin eğilip ayakkabını bağlarken başlıyor yanmalar :D 

Abi zaten gereksiz insanlar 45645 gr carb alınca büyüyorlar ama o tempo bir gün kaçınca pısssssssss bir çoğuda split reisler 1 ay ara veriyorlar - 10kg kahkaha atıyorum sonra onlara, doku yoksa gram umrumda değil şişmişim inmişim ben 0 carb 1 ay beslenirken bile cycle halinde tabi full 0 değil haftada 1 yüklerken yine ağırlıkları kaldırabiliyorum idman sürem uzuyor mu evet uzuyor tempom düşüyor mu evet düşüyor ama ağırlıklar set set kalkıyor mu evet kalkıyor bitmiştir. 0 carb diyet zamanlarında 6. haftada pr aldığım hareketler oldu sakatlandım hatta biraz insanın idman sisteminde ve düzeninde bitiyor iş doku diyette bile naturalken kazanırsın sistemi biliyorsan.. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
swezy    191
galicik, 7 dakika önce yazdı:

haftada bir sıfır carb benim de mantığıma uygun deneyimleyeceğim teşekkür ederim hocam🤙🏽

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
swezy, Şimdi yazdı:

haftada bir sıfır carb benim de mantığıma uygun deneyimleyeceğim teşekkür ederim hocam🤙🏽

İlaçlıysan çok zor haberin olsun sabah yulaf yükle öyle dene birden yapma kaldıramayabilirsin 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1    147
swezy, 1 dakika önce yazdı:

Deneme 0 karbonhidrat düşersin yerlerden kalkamazsın :D Enerji gerek sana perişan olursun valla .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
swezy    191
galicik, 1 dakika önce yazdı:

İlaçlıysan çok zor haberin olsun sabah yulaf yükle öyle dene birden yapma kaldıramayabilirsin 

düşük doz testo trendeyim şuan, dediğin gibi ilk yükleme yaparak daha sonra da tamamen sıfır deneyeceğim bakalım

proliqht1, Şimdi yazdı:

Deneme 0 karbonhidrat düşersin yerlerden kalkamazsın :D Enerji gerek sana perişan olursun valla .

ahaha hastaneden toplarsınız hocam sorun yok :D şaka bir yana midemi fazla zorluyorum dinlendirmek şart oldu bu sıralar. işin içine lantus girecek, girmeden evvel şu mideye bi el atmak lazım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yeps    0

Merhaba. Arkadaşlar Gastrit çıktı ben de ve ağır şiddetli ağrılar çekiyorum kürü keseyim mi? Yaşayan var mı acaba?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.360
yeps, 6 saat önce yazdı:

Merhaba. Arkadaşlar Gastrit çıktı ben de ve ağır şiddetli ağrılar çekiyorum kürü keseyim mi? Yaşayan var mı acaba?

Oral steroid kullanıyorsan onları hemen kes. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.