Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Ouzhannn

Ve kür bitti pctdeyiz :)10ay kür

Önerilen İletiler

Ouzhannn    150

Merhaba arkadaşlar abiler kardeşler 

Öncelikle Kürüme başlatmayı anlatayim geçmiş zamandada spor ve askeri hayatimdan dolayi pandemi sonrası spora tekrar basladim ve yaşın verdiği yetkiyle 28 yaşımla beraber ilk kür olarak 

10Hafta Testo+Bolde

1.5hafta Danabol

6.10hafta trinabol kullandim 

bu kür ne yazikki biraz bilinçsiz hoca ve bilinçsiz benle beraber kürü iyi kötü tamamladım sonrasi pct icin tahlil verdim ne hersey eski seviyesine gelmişti ve pctye gerek duyulmadi o yüzden

10Haftalık kür sonu öncesi sonrası 

79CAC43C-321A-41E4-984F-E0ECF2D55BB7.thumb.jpeg.b44c91052995ddef37b9579284307264.jpeg 02299039-E24B-4439-99FB-47F881DEDA90.thumb.jpeg.eecfe20e07930d3a8671c52b14c68da4.jpeg

Ve Burayi kürdeyken kesfedip bilinçlenmeye basladim kür sonrası burak hocanin ve sizlerin paylasimlarindan faydalanmaya calistim herseyi sıkılmadan anlayarak okudum ve sonra Burak hocayla yoluma devam etme kararı aldım ve değişim tamamen o zaman basladı

Kür Planlaması 

1-20Hafta Testo+Tren+Son 5hafta Parabolon

8 hafta Only testo devam edip ardindan

28-38hafta yani 10hafta kadar Deca+Testo 

Son 5haftaya kadar only testo devam edip kür sonlandirdik ve 1 aya yakındir Pct dönemine Girdim

Burak Hoca ile Değişim 

D9DFBE4F-2AFA-43DF-B1AF-B9217BC67BDB.thumb.jpeg.2283e96e59b4952e847039898f2c97b2.jpeg 6E85D08D-2F87-4B33-BEE4-865E9606D521.thumb.jpeg.4a3bde8e7b526c8fc7d17f4a1b38c758.jpeg

Sonuç Böyle Ve burdan bana desteklerinizi sürdürdüğünüzü hissediyorum herkese yorum ve desteği icin teşekkürler Burdan Burak Hocama @Loving Hersey icin Tekrar teşekkür ediyorum Daha Durmak Yok Devam 🙏🏼

Değişim özeti 

E1A0A246-5D59-4D2C-8A8F-C51C0EE2A390.thumb.jpeg.c65e05921494e45ed5c25a6173163a83.jpeg 1CD26CD6-6C00-44D1-B9C4-74BFE2028544.jpeg

• Beğen 4
  • Vayyyy!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Rota    225
Ouzhannn, 23 dakika önce yazdı:

Öncelikle Kürüme başlatmayı anlatayim geçmiş zamandada spor ve askeri hayatimdan dolayi pandemi sonrası spora tekrar basladim ve yaşın verdiği yetkiyle 28 yaşımla beraber ilk kür olarak 

10Hafta Testo+Bolde

1.5hafta Danabol

6.10hafta trinabol kullandim 

...

No pain no gain... 2. kürünü hayal edemiyorum.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.216

Tebrik ederim. Sadece vücudun değil yüzün dahi değişmiş. Hatlar keskinleşmiş. İyi olmuş.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ouzhannn    150
rastlantisal, 7 dakika önce yazdı:

Tebrik ederim. Sadece vücudun değil yüzün dahi değişmiş. Hatlar keskinleşmiş. İyi olmuş.

Teşekkürler abi 🙏🏼 Evet yüzüm bile değişmis :)

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    3.229

Vallahi çiçek gibi açmışsın şu forum da unutamadığım bir iki kişi var gelişimler konusun da @Semih Erarslan bunların başında gelir ilk geldiğinde aramıza 1,2 yıl önce yüzülklerin efendisi filmindeki gollum gibiydi herkes dalga geçmişti hatta ama şimdi forumdaki en iyi vücutlardan birisine sahip bunu neden anlattım sende başladıığında felakettin şimdi bambaşka biir adam olmuşsun eminim özgüvenin de o şekilde artmıştır hayatın güzelleşmiştir değişimin harika emeğine sağlık bundan sonraki kürlerde çok daha başka yerlere gelebilir vücudun başarılar dostum.

• Beğen 2
  • Vayyyy!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ouzhannn    150
Bay-T, 5 dakika önce yazdı:

Vallahi çiçek gibi açmışsın şu forum da unutamadığım bir iki kişi var gelişimler konusun da @Semih Erarslan bunların başında gelir ilk geldiğinde aramıza 1,2 yıl önce yüzülklerin efendisi filmindekii gollum gibiydi herkes dalga geçmişti hatta ama şimdi forumdaki en iyi vücutlardan birisine sahip bunu neden anlattım sende başladıığında felakettin şimdi bambaşka biir adam olmuşsun eminim özgüvenin de o şekilde artmıştır hayatın güzelleşmiştir değişimin harika emeğine sağlık bundan sonraki kürlerde çok daha başka yerlere gelebilir vücudun başarılar dostum.

Çok teşekkürler evet insanin özgüveni herseyi yerine geliyor cesaret hep vardi pismanlik hic yok ona mutluyum ve en mutlu olduğum sey bu isi gercekten emek vererek ogreterek yapan biriyle yapmam 7/24 destek alabilmem en ufak sıkıntı da 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ozgur511    38
Ouzhannn, 1 saat önce yazdı:

...

Forumda gördüğüm en sağlam befora After tebrikler 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ouzhannn    150
Ozgur511, 10 dakika önce yazdı:

Forumda gördüğüm en sağlam befora After tebrikler 

Cok sağol 🙏🏼 darısı nicelerine

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    614

Yeni kür ne durumda yeni kür günlüğü gelir mi hocam? :D:) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ouzhannn    150
SPECTRE, 31 dakika önce yazdı:

Yeni kür ne durumda yeni kür günlüğü gelir mi hocam? :D:) 

Yeni kür günlüğümü açtım zaten :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.