Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

BLACAXELOT

Cutta tehlikesiz kilo verme

Önerilen İletiler

BLACAXELOT    39

Hocalarım merhaba 500 mg testosteron, 200 mg trenbolon, 40 mg gün anavar, 100 mg masteron olarak kürüme devam etmekteyim clen gibi yağ yakıcılarla kalbimi zorlamak istemiyorum şuan değerlerimin maşallahı var güzelce kilomu aldım artık verme vakti su orucu çok dengesiz bana göre onun yerine günde 3 öğün bol meyve , salata, günde 15 yumurta ,3 paket hindi füme , 500 gram kırmızı et olarak besleniyorum 90 kilodayım hedef 75 sizce ne kadar sürer ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

galicik    762
BLACAXELOT, 1 dakika önce yazdı:

Hocalarım merhaba 500 mg testosteron, 200 mg trenbolon, 40 mg gün anavar, 100 mg masteron olarak kürüme devam etmekteyim clen gibi yağ yakıcılarla kalbimi zorlamak istemiyorum şuan değerlerimin maşallahı var güzelce kilomu aldım artık verme vakti su orucu çok dengesiz bana göre onun yerine günde 3 öğün bol meyve , salata, günde 15 yumurta ,3 paket hindi füme , 500 gram kırmızı et olarak besleniyorum 90 kilodayım hedef 75 sizce ne kadar sürer ?

bol meyve ile kuruma hayalin varsa üzgünüm hayallerin çöpe gider. Zaten döngün kapalı testo prop + hgh frag ekle mis gibi yap cut ı 8 hafta 3-5 gün sonrada pct geçersin ağrısız sızısız 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
swezy    191
BLACAXELOT, 6 dakika önce yazdı:

15 yumurta 🗿 ben bağırsak spazmı geçirdim bile okurken

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
swezy, Şimdi yazdı:

15 yumurta 🗿 ben bağırsak spazmı geçirdim bile okurken

Dostum zaten sürdürülebilir değil mide kalmıyor cut dönemlerinde bende high protein besleniyorum 1.5kg tavuğa kadar çıkıyorum ama yumurta falan aktif yenecek gibi değil o 8 haftalık 12 haftalık süreçte tavuğu bile şekilden şekile sokuyorum çekiyorum, ızgara yaptırıyorum, pişmiş dönme piliç alıyorum zar zor gidiyor bide yağsız et cutta hiç akmıyor 0 lezzet saman gibi istediğin kadar baharat at kokoreç gibi oluyor bu seferde, ha çok zengindir bonfile yer 500 gr ki o da yağlı onu bilemem zaten onu tüketebiliyorsa testo prop, masteron prop, tren ace, hgh frag0 ıgf1 lr 3 girer yarışmacı cut kürü... Çok denedim alternatif tavuk yerine aktif tüketilebilir bir ürün pirinç yokken yok gibi bir şey, balık yesen çok yağlı, et yesen tavuk kadar yiyemiyorsun yumurta zaten gitmiyor mide bulandırıyor el mahkum tavuğa kalıyoruz. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
swezy    191
galicik, 2 dakika önce yazdı:

Dostum zaten sürdürülebilir değil mide kalmıyor cut dönemlerinde bende high protein besleniyorum 1.5kg tavuğa kadar çıkıyorum ama yumurta falan aktif yenecek gibi değil o 8 haftalık 12 haftalık süreçte tavuğu bile şekilden şekile sokuyorum çekiyorum, ızgara yaptırıyorum, pişmiş dönme piliç alıyorum zar zor gidiyor bide yağsız et cutta hiç akmıyor 0 lezzet saman gibi istediğin kadar baharat at kokoreç gibi oluyor bu seferde, ha çok zengindir bonfile yer 500 gr ki o da yağlı onu bilemem zaten onu tüketebiliyorsa testo prop, masteron prop, tren ace, hgh frag0 ıgf1 lr 3 girer yarışmacı cut kürü... Çok denedim alternatif tavuk yerine aktif tüketilebilir bir ürün pirinç yokken yok gibi bir şey, balık yesen çok yağlı, et yesen tavuk kadar yiyemiyorsun yumurta zaten gitmiyor mide bulandırıyor el mahkum tavuğa kalıyoruz. 

evet hocam mide kadar psikoloji de etkileniyor sıkıntılı bir süreç. genelde karbonhidrat ağırlıkı besleniyorum ben, yağ tutmayan zor kilo alan bi yapıdayım protein fazla tüketmiyorum bu sebeple. ki zaten istesem de tüketemem aşırı hassas bir midem var, günde yiyebileceğim max yumurta 5 adet. fazlası beni bozar. genelde süt ve tavuktan almaya çalışıyorum. şuanlık yeterli. bazen tavuk mide bulandırıcı olabiliyor özellikle yaşlı tavuklar 💀

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BLACAXELOT    39
swezy, Şimdi yazdı:

evet hocam mide kadar psikoloji de etkileniyor sıkıntılı bir süreç. genelde karbonhidrat ağırlıkı besleniyorum ben, yağ tutmayan zor kilo alan bi yapıdayım protein fazla tüketmiyorum bu sebeple. ki zaten istesem de tüketemem aşırı hassas bir midem var, günde yiyebileceğim max yumurta 5 adet. fazlası beni bozar. genelde süt ve tavuktan almaya çalışıyorum. şuanlık yeterli. bazen tavuk mide bulandırıcı olabiliyor özellikle yaşlı tavuklar 💀

Hocam el mahkum başka türlü olmuyor midem çok bulanıyor yumurta yiyemediğim günlerde sadece tavuk yada et yiyiorum sonuca gelirsek meyveyi çıkarıcam yumurta sabit 5,  tavuk yada et 500 gram yine 3 tane hindi füme 3 öğün olarak devam 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BLACAXELOT    39
proliqht1, 7 dakika önce yazdı:

Allah sabır versin ben yapamazdım sanırım bu diyeti. 

Vallaha hocam başka çare yok

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.