Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

alpseyhan0

Sustanon halsizlik

Önerilen İletiler

alpseyhan0    7

Merhabalar Sustanon vurduğum günün ertesi günü çok halsiz ve yorgun oluyorum sanki vücudum hasta olmuş birşeyle savaşıyor gibi 9. Haftam güzel ilerlerledim sebebi nedir ne yapmalıyım?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

alpseyhan0    7
swezy, 1 dakika önce yazdı:

testo flu, araştır hocam bir sorun yok. 

Bu halsizliğe nasıl çare bulacam ya taylor içmekten bi hal oluyorum 😀

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Halfmoon37    31
alpseyhan0, 7 dakika önce yazdı:

Merhabalar Sustanon vurduğum günün ertesi günü çok halsiz ve yorgun oluyorum sanki vücudum hasta olmuş birşeyle savaşıyor gibi 9. Haftam güzel ilerlerledim sebebi nedir ne yapmalıyım?

O bende de var ya. İlk sustanona başladığım zamanlarda çok oluyordu artık ara ara oluyor ama. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Alaz    135
alpseyhan0, 6 dakika önce yazdı:

Gayet normal bir durum. :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
alpseyhan0    7
swezy, 2 dakika önce yazdı:

testo flu, araştır hocam bir sorun yok. 

Bu arada testo flu boş ilaçlarda oluyor kanka ben sustanon vuruyorum haftada 500 mg formumuda atayım belki görmek isteyen olur

A03BF7CA-9C3B-40DD-A994-F359D5FD7F10.jpeg

1C6267D6-432B-4713-9338-AD7C8B50683B.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Alaz    135
alpseyhan0, 3 dakika önce yazdı:

Bu arada testo flu boş ilaçlarda oluyor kanka ben sustanon vuruyorum haftada 500 mg formumuda atayım belki görmek isteyen olur

Hayır ürünün boş olması ile bağlantılı değil. Ürün kalitesi vb. onunla bağlantılı değil. Vücuda dışarıdan yabancı madde, yabancı testosteron enjekte ediyorsun ve bu süreçte vücudun bir tepki veriyor, kendini korumaya alıyor inflamatuar mekanizma çalışıyor.

Her vücut aynı tepkiyi vermiyor, kişinin bünyesine bağlı değişiyor ancak bu yaşanan durumun genel adı testo flu...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Boş ilaç diye birşey yok. Tr ugl lerin hepsinin içinde üstünde yazan madde var :D . Testo flu için bol c vitamini günlük çinkoyu ihmal etme.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1    147

İlk başlarda bendede biraz yapıyordu ama sonra bünye alışınca hatta vurduktan sonra daha dinç olmaya başladım. Bünye sürekli istiyodu günü gelsinde vuralım diye 😀

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    285

Sustanon kullanmama sebebim. Vurduktan bir gün sonra parmaklarıma kadar ağrı ve halsizlik hafiften de ateş vardı. Her bünyeye yaramıyor. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    638

Büyük ihtimal sustanonun içindeki çözücü yağa (yer fıstığı yağıydı zannedersem) vücudun tepki gösterdiği için ve vücudunda inflamasyona sebep olduğu için öyle hissediyorsun, sana önerim başka marka ilaca geçmen. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.