Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

GecedenKalma

Definasyon beslenme tavsiye

Önerilen İletiler

GecedenKalma    15

Tişörtleri çıkartıp denize girmemize 5 ay gibi bir süre kaldı ve 3 gün önce definasyona girme kararı aldım beslenmem ve tavsiyelerinizi bekliyorum

Boyum 196 kilom 103 ayakkabi ile  kol ölçüm 40cm hedef kilom 95 

Beslenme kahvaltı

Mk677 10mg+balık yağı+multi vitamin

50 gram yulaf ezmesi yarim olcek protein tozu

Öğlen yemeği

300 400 gram tavuk sote biber domates kus uzumu vs 1 yemek kaşığı ayçiçek yağı ile

Aksam 

300 400 gram tavuk sote biber domates kus uzumu vs 1 yemek kaşığı ayçiçek yağı

25 gram tahil yarim ölçek protein tozu

Gece 

100 gram lor peyniri kus uzumu 5gram 25 gram tahil ve bol pul biber  özel tarifim mutlaka deneyin süper oluyor

Haftada bir cheat meal yapmayı düşünüyorum light kola vs içiyordum onuda kesip light kolayı soda ile değiştireceğim eklemem çıkarmam gereken bir şey varmi zeytin yağı çok pahali ayçiçek yağı tercih ediyorum onun yerine Sabahları mk677 10 gr aliyorum yag yakimina etkisi olur diye haftada 5 gün spora gitmeye çalışıyorum idman sonlari 10 15 dk cardio gunluk en az 5 lt su içiyorum başka bir detay gelmiyor aklıma 4ay içerisinde yüzde 17 18 yag oranlarından  12 ye dusebilirmiyim bu beslenme ile haftalik vereceğim cheat mealimi 3 k ile kisitlayacagim ve mümkün olursa bacak idmanindan sonra herkese iyi forumlar..

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Askabar    840
GecedenKalma, 4 saat önce yazdı:

Tişörtleri çıkartıp denize girmemize 5 ay gibi bir süre kaldı ve 3 gün önce definasyona girme kararı aldım beslenmem ve tavsiyelerinizi bekliyorum

Beslenme kahvaltı

Öğlen yemeği

300 400 gram tavuk sote biber domates kus uzumu vs 1 yemek kaşığı ayçiçek yağı ile

Aksam 

Gece 

100 gram lor peyniri kus uzumu 5gram 25 gram tahil ve bol pul biber  özel tarifim mutlaka deneyin süper oluyor

Haftada bir cheat meal yapmayı düşünüyorum light kola vs içiyordum onuda kesip light kolayı soda ile değiştireceğim eklemem çıkarmam gereken bir şey varmi zeytin yağı çok pahali ayçiçek yağı tercih ediyorum onun yerine Sabahları mk677 10 gr aliyorum yag yakimina etkisi olur diye haftada 5 gün spora gitmeye çalışıyorum idman sonlari 10 15 dk cardio gunluk en az 5 lt su içiyorum başka bir detay gelmiyor aklıma 4ay içerisinde yüzde 17 18 yag oranlarından  12 ye dusebilirmiyim bu beslenme ile haftalik vereceğim cheat mealimi 3 k ile kisitlayacagim ve mümkün olursa bacak idmanindan sonra herkese iyi forumlar..

Bu kadar az karb ile gidersen muhtemelen 213 hafta sonra bırakıp verdiğin kiloları çok hızlı geri alırsın. Bence süt ve süt ürünlerini çıkar. 250 gr karb haftada 4 gün 30 dk kardiyo ile başla her hafta 25 gr karb eksilt ve her 2 haftada bir 10 dk kardiyo arttır. Max 6 gün 40 dk kardiyoyaya çık ve orada kal. Birde daha başlamadan cheat düşünmen bence başarısız olacağını gösteriyor. Cheat ayda 1 yap haftada 1 yapman sadece sürece zarar verir 

tarihinde Askabar tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Can4212    31
GecedenKalma, 8 saat önce yazdı:

Beslenme kahvaltı

Öğlen yemeği

Aksam 

Gece 

Mk 677 iştah açar yağ yakıcı özelliği yoktur

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GuruhuXGod    15
Can4212, 5 dakika önce yazdı:

hocam mk677 igf yi ve gh ı arttırdığı için yağ yakarımını artırır

tarihinde GuruhuXGod tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GecedenKalma    15
Can4212, 1 dakika önce yazdı:

Hocam hoca yag yakimi içinde kullanabilirsin dedi

Askabar, 4 saat önce yazdı:

Bu kadar az karb ile gidersen muhtemelen 213 hafta sonra bırakıp verdiğin kiloları çok hızlı geri alırsın. Bence süt ve süt ürünlerini çıkar. 250 gr karb haftada 4 gün 30 dk kardiyo ile başla her hafta 25 gr karb eksilt ve her 2 haftada bir 10 dk kardiyo arttır. Max 6 gün 40 dk kardiyoyaya çık ve orada kal. Birde daha başlamadan cheat düşünmen bence başarısız olacağını gösteriyor. Cheat ayda 1 yap haftada 1 yapman sadece sürece zarar verir 

Tamamdir lor peynirini çıkartıyorum ozaman tahili 150 grama çıkartıyorum aslında karnım full dolu doymuş oluyorum haftada 1 cheat yapmamın nedeni bir öğrenci olmam aktif bir hayat malum gece yaşamında haftada bir olmak kaydıyla 1 2 bira 1 2 hamburgerden zarar gelmez diye düşünüyorum gunde zaten 10k adim atiyorum idmanlarimi sağlam yapiyorum lor peynirini çıkartıyorum hocam 700 gram minimum tavuk 1 ölçek protein yeterli olurmu gramajlari artiriyimmi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
GuruhuXGod, 4 saat önce yazdı:

hocam mk677 igf yi ve gh ı arttırdığı için yağ yakarımını artırır

Gerçeğini bulabildin mi? Gerçeği dahi cüzi miktarlarda artış sağlıyor. Güvenme elinde ki ilaca. Sonuçtan memnun kalma olasılığın yok. Alacak olanları tavsiye etmiyorum ben. Yağ yakıp kasını koruyacak bi adamın Mk-677 kullanacağı son ilaç olmalı.

GecedenKalma, 4 saat önce yazdı:

Hocam hoca yag yakimi içinde kullanabilirsin dedi

Tamamdir lor peynirini çıkartıyorum ozaman tahili 150 grama çıkartıyorum aslında karnım full dolu doymuş oluyorum haftada 1 cheat yapmamın nedeni bir öğrenci olmam aktif bir hayat malum gece yaşamında haftada bir olmak kaydıyla 1 2 bira 1 2 hamburgerden zarar gelmez diye düşünüyorum gunde zaten 10k adim atiyorum idmanlarimi sağlam yapiyorum lor peynirini çıkartıyorum hocam 700 gram minimum tavuk 1 ölçek protein yeterli olurmu gramajlari artiriyimmi

Öğün başına 40-50 gram proteini geçme. Sayılar gayet yeterli. Alacağın 1 ölçek protein tozunun sana bir faydası olmayacaktır. Ancak durumun varsa süreklilik sağlayabiliyorsan antreman sonrası çak. 700 gram tavuğu 3 öğün halinde tüket. Hem karnın doyar, hem alacağın verim artar. Gece yemek yememeye özen göster. Büyüme hormonunu max tut. 

tarihinde Rota tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GecedenKalma    15
Rota, Bir saat önce yazdı:

Gerçeğini bulabildin mi? Gerçeği dahi cüzi miktarlarda artış sağlıyor. Güvenme elinde ki ilaca. Sonuçtan memnun kalma olasılığın yok. Alacak olanları tavsiye etmiyorum ben. Yağ yakıp kasını koruyacak bi adamın Mk-677 kullanacağı son ilaç olmalı.

Öğün başına 40-50 gram proteini geçme. Sayılar gayet yeterli. Alacağın 1 ölçek protein tozunun sana bir faydası olmayacaktır. Ancak durumun varsa süreklilik sağlayabiliyorsan antreman sonrası çak. 700 gram tavuğu 3 öğün halinde tüket. Hem karnın doyar, hem alacağın verim artar. Gece yemek yememeye özen göster. Büyüme hormonunu max tut. 

Tamamdir abi lor peynirini çıkartıyorum ozaman 3 4 tane fındık 1 tane ceviz ekledim vücuda sağlıklı yaglar girmesi açısından bi problem yaratırsa cikartiyim mk677 dede dozajı duauk düşük alıyorum ama ürün bence gayet iyi calisiyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
GecedenKalma, 20 dakika önce yazdı:

Tamamdir abi lor peynirini çıkartıyorum ozaman 3 4 tane fındık 1 tane ceviz ekledim vücuda sağlıklı yaglar girmesi açısından bi problem yaratırsa cikartiyim mk677 dede dozajı duauk düşük alıyorum ama ürün bence gayet iyi calisiyor

İstediğini aldığın sürece problem yok. Loru çıkartıp çıkarmaman tamamen sana kalmış. Günlük makrolarını hesap et. Fazla veya az gelmesine göre çıkar. Senin ihityacın varsa elbet tüket. Ben sana tüketme dersem sallamış olurum, bu tamamen senin vücudunun vereceği cevaba kalmış. 

Ceviz ve fındık miktarını artırabilirsin bile... Yarışmacı değiliz kendimizi sıkmamıza gerek yok. Fazladan alacağın 1 2 adet ceviz ve fındığın sana zararı olmaz... Sağlıklı yağlar kalp ve libido için oldukça önemlidir. 

tarihinde Rota tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GecedenKalma    15
Rota, 17 dakika önce yazdı:

İstediğini aldığın sürece problem yok. Loru çıkartıp çıkarmaman tamamen sana kalmış. Günlük makrolarını hesap et. Fazla veya az gelmesine göre çıkar. Senin ihityacın varsa elbet tüket. Ben sana tüketme dersem sallamış olurum, bu tamamen senin vücudunun vereceği cevaba kalmış. 

Ceviz ve fındık miktarını artırabilirsin bile... Yarışmacı değiliz kendimizi sıkmamıza gerek yok. Fazladan alacağın 1 2 adet ceviz ve fındığın sana zararı olmaz... Sağlıklı yağlar kalp ve libido için oldukça önemlidir. 

Haklısın abi diyet suan oldukça güzel gidiyor 4 . Günü devirdim tavuk soteyi cok lezzetli yapiyorum tahılida protein tozu ile karıştırıp tatlıymış gibi yiyorum 2500 kalorinin üstüne çıkmıyorum kesinlikle önümde 4 5aylik bir süreç var elimden geldiğince uymaya dikkat edeceğim protein tozu saolsun tadı olsun şeyi olsun baya tatlı ihtiyacimi bastırıyor keşke hamburger bide kfc cookie isteğini de bastıran bir şey bulabilsek😀

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
GecedenKalma, Şimdi yazdı:

Haklısın abi diyet suan oldukça güzel gidiyor 4 . Günü devirdim tavuk soteyi cok lezzetli yapiyorum tahılida protein tozu ile karıştırıp tatlıymış gibi yiyorum 2500 kalorinin üstüne çıkmıyorum kesinlikle önümde 4 5aylik bir süreç var elimden geldiğince uymaya dikkat edeceğim protein tozu saolsun tadı olsun şeyi olsun baya tatlı ihtiyacimi bastırıyor keşke hamburger bide kfc cookie isteğini de bastıran bir şey bulabilsek😀

Kfc gibi şeyler yiyebilirsin. Ben definasyonda döner yapıyordum evde. Her şeyi yiyordum. Dışardan da söylüyordum. Tabi bunu her gün yapmıyordum. Yaptığım zamanlarda kalori fazlası vermiyordum. Gerekirse öğün atlıyordum ama o kaloriyi aşmıyordum. Nihayetinde yarışmacı değiliz. Sulanma derdimiz yok. Plaja gideceksek 1 hafta öncesinden boşaltırız adeleyi ne var yani :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GecedenKalma    15
Rota, 6 dakika önce yazdı:

Kfc gibi şeyler yiyebilirsin. Ben definasyonda döner yapıyordum evde. Her şeyi yiyordum. Dışardan da söylüyordum. Tabi bunu her gün yapmıyordum. Yaptığım zamanlarda kalori fazlası vermiyordum. Gerekirse öğün atlıyordum ama o kaloriyi aşmıyordum. Nihayetinde yarışmacı değiliz. Sulanma derdimiz yok. Plaja gideceksek 1 hafta öncesinden boşaltırız adeleyi ne var yani :D

Haftada 1 öğün izin işte abi ordada onu yiyeceğim gün karboyu sifirlarim fazladan yürüyüş yaparim vs 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.