Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

xStana

Zydex boldenon / iran testo

Önerilen İletiler

xStana    14

Merhaba youtubeda c.ü isimli bir satıcıdan ilk kürüm için 20 haftalık  İran testo ve Zydex boldenon almayı planlıyorum.

Daha önce kullanan var ise tecrubelerini paylaşırsa müteşekkir olurum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hwidka1    37
xStana, 3 dakika önce yazdı:

Merhaba youtubeda c.ü isimli bir satıcıdan ilk kürüm için 20 haftalık  İran testo ve Zydex boldenon almayı planlıyorum. Daha önce kullanan var ise tecrubelerini paylaşırsa müteşekkir olurum 

her yeri sivilceli ve kel mi :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xStana    14
suleymanof, 16 dakika önce yazdı:

O arkadaş unigen satıyordu sanırım. Antalyalı mı?

Evet unigen hala elinde bulunuyor ama zydex için iyi çalıştığını ve unigenden daha iyi olduğunu belirtti 

swezy, 12 dakika önce yazdı:

@Rota zydex ne a.. 

Bende onu soruyorum :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
swezy, 7 dakika önce yazdı:

@Rota zydex ne a.. 

Suriyeliler gibi ürüyor markalar a...

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.219

iran kullanılır ama diğerine bulaşma fiyat ne ve ilaç foto. paylaşır mısın?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xStana    14
Bay-T, 8 dakika önce yazdı:

iran kullanılır ama diğerine bulaşma fiyat ne ve ilaç foto. paylaşır mısın?

Ürün görseli ne yazık ki mevcut değil fakat isterim İran için 650 bolde için 850 gibi bir fiyat söz konusu.

Bunun dışında güvenilir bir satıcı ve marka öneriniz var ise bunada açığım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1    147
xStana, 1 dakika önce yazdı:

Ürün görseli ne yazık ki mevcut değil fakat isterim İran için 650 bolde için 850 gibi bir fiyat söz konusu. Bunun dışında güvenilir bir satıcı ve marka öneriniz var ise bunada açığım

O saticiyla çalışıyorum iran enanthate güzel ama bana önerdiği boldenon için aynısını söyleyemeyeceğim. Ya bana etki yaptı yada berbat bir üründü. 1 ay ara vermek zorunda kaldım.  Belki 2 3 ay ara vereceğim sana o kadar söyleyeyim. Bugün tekirdağda yasamama rağmen İstanbula gidip taksiyle eczaneleri gezip rimobolan stokladim.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
swezy    191
Rota, 10 dakika önce yazdı:

Suriyeliler gibi ürüyor markalar a...

bu markalara sövsen bela öpsen zina a...

xStana, 14 dakika önce yazdı:

Bende onu soruyorum :)

şaka bir yana almanı tavsiye etmem hocam. unigenden daha iyi çalışıyor diyip hala unigen satmaya devam eden bir kişiden beklentiniz olmasın. piyasada kimin amacı ne belli zaten. güvenilir kişilerden güvenilir markalar alın.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xStana    14
swezy, 3 dakika önce yazdı:

bu markalara sövsen bela öpsen zina a...

şaka bir yana almanı tavsiye etmem hocam. unigenden daha iyi çalışıyor diyip hala unigen satmaya devam eden bir kişiden beklentiniz olmasın. piyasada kimin amacı ne belli zaten. güvenilir kişilerden güvenilir markalar alın.

Tecrübe edip önerdiğiniz bir marka ve satıcı var mı testo bolde kürü için 

proliqht1, 4 dakika önce yazdı:

O saticiyla çalışıyorum iran enanthate güzel ama bana önerdiği boldenon için aynısını söyleyemeyeceğim. Ya bana etki yaptı yada berbat bir üründü. 1 ay ara vermek zorunda kaldım.  Belki 2 3 ay ara vereceğim sana o kadar söyleyeyim. Bugün tekirdağda yasamama rağmen İstanbula gidip taksiyle eczaneleri gezip rimobolan stokladim.

Ne gibi bir etki yaşadınız bunun dışında genel süreçte yönlendirmeleri yardımcı olması vs ne seviyedeydi tecrübelerinizi aktarırsanız harika olur

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
swezy    191
xStana, Şimdi yazdı:

Tecrübe edip önerdiğiniz bir marka ve satıcı var mı testo bolde kürü için 

ben şuan andro medicals kullanıyorum. ürünler güzel kendisini hissettiriyor, zaten satan çok az kişi var. ilaçları ınstadan adanalı bi abiden alıyorum sayfası var s. p. diye. bulabilirsen satıcıyı al gönül rahatlığıyla. bulamazsan veya ugrasmak istemiyorsan burak hocadan temin et

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1    147
xStana, 9 dakika önce yazdı:

Ne gibi bir etki yaşadınız bunun dışında genel süreçte yönlendirmeleri yardımcı olması vs ne seviyedeydi tecrübelerinizi aktarırsanız harika olur

Adamın bilgisi gayet yeterli düzeyde.  Ben 5 aydır onunla çalışıyorum.  Yönlendirmeleri önerileri gayet iyi. Alt ast değerleri uçtu kolesterol vs aynı şekilde. Günlük hayatım  açısından bir sorun yaşamadım ama verdiğim kan testi sonuçları biraz sorunlu çıktı. Ya markada ya bana ters geldiği için. O yüzden boldenonu komple çıkarttım. Burak Hocadan sp bolde alacaktım veya body tech.  Sende boldenon alacaksan sp al bulamazsan bodytech 

Şu altta wp butonu var oradan ulaşabilirsin. Kür boyunca kesinlikle profesyonel yardım al parası karşılığı. ÇÜ o konuda işini çözer.  İlaç konusuna gelirsek çok garip bir piyasa ya bu kimseye güven olmuyor.  En iyisi eczaneden almak

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xStana    14
proliqht1, Şimdi yazdı:

Şu altta wp butonu var oradan ulaşabilirsin. Kür boyunca kesinlikle profesyonel yardım al parası karşılığı. ÇÜ o konuda işini çözer.  İlaç konusuna gelirsek çok garip bir piyasa ya bu kimseye güven olmuyor.  En iyisi eczaneden almak

Sanırım en azından boldeyi dışarıdan alarak cüden bilgi ve destek almak en sağlıklısı olacak tüm tecrubelerin için teşekkür ederim 🙏

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sungur    9
xStana, 1 saat önce yazdı:

Ürün görseli ne yazık ki mevcut değil fakat isterim İran için 650 bolde için 850 gibi bir fiyat söz konusu.

Bunun dışında güvenilir bir satıcı ve marka öneriniz var ise bunada açığım

İran testo burak hocada aynı fiyatlar ve en azından aklında şüphe kalmaz testo dolumu diye

Maddiyat sıkıntın yoksa sp marka bolde en mantıklısı olur ikinci seçenek olarak primobolan girebilirsin ondada eczane ürünü olduğu için aklında şüphe kalmaz

2019 daki acı tecrübeme dayanarak bunları yazıyorum bilinmedik markalar kullanmaktansa sağlam yürümek daha mantıklı.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xStana    14
Sungur, 7 saat önce yazdı:

İran testo burak hocada aynı fiyatlar ve en azından aklında şüphe kalmaz testo dolumu diye

Maddiyat sıkıntın yoksa sp marka bolde en mantıklısı olur ikinci seçenek olarak primobolan girebilirsin ondada eczane ürünü olduğu için aklında şüphe kalmaz

2019 daki acı tecrübeme dayanarak bunları yazıyorum bilinmedik markalar kullanmaktansa sağlam yürümek daha mantıklı.

Öğrenci olduğum için kür maliyetide benim için önemli bir konu malesef ama sanırım Burak hocadan temin edeceğim farklı bir satıcı bulamıyorum 

Ek olarak sürekli bahsi geçen Adanalı arkadaşın hesabını bulamadım forumda paylaşmak yasak mı bilmiyorum ama özelden yada her hangi bir platformdan izleyebilecek biri var mı rica etsem

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.331

Maceraya ne lüzum var. Sol alttaki whatsapp simgesine tıklarsan ilacım boş mu dolu mu diye düşünmene gerek kalmaz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1    147
xStana, 7 saat önce yazdı:

Öğrenci olduğum için kür maliyetide benim için önemli bir konu malesef ama sanırım Burak hocadan temin edeceğim farklı bir satıcı bulamıyorum 

Ek olarak sürekli bahsi geçen Adanalı arkadaşın hesabını bulamadım forumda paylaşmak yasak mı bilmiyorum ama özelden yada her hangi bir platformdan izleyebilecek biri var mı rica etsem

Kardeşim ayda 5 ile 8 bin TL arası gidiyor kürdeyken maalesef haberin olsun.  Beslenme çok önemli.  En basiti 5 adet enginar 50 tl . Tavuk bonfile temizlenmiş 80 90 tl kilosu. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
xStana, 11 saat önce yazdı:

Merhaba youtubeda c.ü isimli bir satıcıdan ilk kürüm için 20 haftalık  İran testo ve Zydex boldenon almayı planlıyorum.

Benden size bir tavsiye bir adam scammer ise iran bile almayın her şeyi bekleyin, tabiri caizse bir dolandırıcıdan ilaç alıyorsunuz ne kadar güvenebilirsiniz bu adamlardan su bile satın almayın.. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1    147
galicik, 53 dakika önce yazdı:

Benden size bir tavsiye bir adam scammer ise iran bile almayın her şeyi bekleyin, tabiri caizse bir dolandırıcıdan ilaç alıyorsunuz ne kadar güvenebilirsiniz bu adamlardan su bile satın almayın.. 

Testosteron İran ya sorun yok onda. Bilgisi gayet iyi.  İstediğin zaman ulaşabiliyorsun bunlar avantaj.

@galicik bu arada ne yaptin reis ilaclar konusunda son durumun ne :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
proliqht1, 30 dakika önce yazdı:

@galicik bu arada ne yaptin reis ilaclar konusunda son durumun ne :)

şuan 3. hafta enjeksiyonu yaptım işte 150 tren 500 testo devam 3 hafta daha, sonra 250 ye düşüp dinlenmeye geçiyorum mart gibi giriyorum frag ıgf1 kürüne 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1    147
galicik, 25 dakika önce yazdı:

şuan 3. hafta enjeksiyonu yaptım işte 150 tren 500 testo devam 3 hafta daha, sonra 250 ye düşüp dinlenmeye geçiyorum mart gibi giriyorum frag ıgf1 kürüne 

Haftalık 250 testoya düşürüp mu dinleyeceksin. Bende öyle yapmayı düşünüyorum 20 gün sonra değerler düzelmezse. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    60
xStana, 13 saat önce yazdı:

C.ü nün sattığı iran için konu açılmıştı dostum ürünlerin tamamı yüksek ihtimal boş çıkacak

• Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Batuhan07    1
proliqht1, 12.01.2023 - 23:26 yazdı:

Adamın bilgisi gayet yeterli düzeyde.  Ben 5 aydır onunla çalışıyorum.  Yönlendirmeleri önerileri gayet iyi. Alt ast değerleri uçtu kolesterol vs aynı şekilde. Günlük hayatım  açısından bir sorun yaşamadım ama verdiğim kan testi sonuçları biraz sorunlu çıktı. Ya markada ya bana ters geldiği için. O yüzden boldenonu komple çıkarttım. Burak Hocadan sp bolde alacaktım veya body tech.  Sende boldenon alacaksan sp al bulamazsan bodytech 

Kaca cikti alt ast kolestrol falan birde bu ilacin iiyi oldugu anlamina gelmezmi ilac gucluymuski yan etkileri gostermis bos degilmis yanlismi dusunuyorum ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1    147
Batuhan07, 20 dakika önce yazdı:

Kaca cikti alt ast kolestrol falan birde bu ilacin iiyi oldugu anlamina gelmezmi ilac gucluymuski yan etkileri gostermis bos degilmis yanlismi dusunuyorum ?

Valla dolu muhtemel3n ama benim vücudu mahvettikten sonra dolu olsa ne olur ki hocam. Rimobolan sustanon kullandım 4 ay hiç böyle etkiler yaşamadım. 65 di 172 çıktı alt. Hdl 44 du 22 düştü.  Kolestrol de arttı. Ya bana terso geldi ya Bi seylik var üründe. Ama şuan baya iyiyim kolestrol tamamen düzeldi.  Alt 30 puan düştü belkide daha çok düşmüştür.  Tekrar düşük seviyeler3 gelmesini bekliyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Diver
      Selam arkadaşlar.
      @Loving hocamın desteğiyle büyümeye kaldığımız yerden devam edicez inşallah  Ramazanda istediğim diyeti yapamadım. İşte çok yoğun bir dönemdeyiz uzun süreli dalışlar hem yoruyor hemde sıfır karbonhidrat çekilmez kıldı gözümü açamıyordum 1-2 kere bayılma derecesinde şekerim düşünce iftara pilav ekledim. Antrenman konusunda kendimi iyi hissettiğimde yaptım genel olarak dinlendirdim vücudumu.İstediğim yağ oranına inemedim lakin hocamın tavsiyesiyle hem mental hemde fiziki olarak dinlendim. Ramazandan sonra karbonhidratı 200gr pirinç ile sınırladım hem işte hemde sporda kendime geldim. Neden bilmiyorum antrenmanda aşırı derecede pump oluyorum tabi şikayetçi değilim 😁 Kütlemde çok bir değişiklik olmadığını düşünüyorum. Şimdilik 104 kgda sabitim. Yeni kürde;
      500 Testo
      500 Bolde
      400 Deca olacak.
      @rastlantisal @Rdm @Askabar @otopsicikedi @Tr3n @GHOST @SPECTRE @SERKO @metinav @crosfredy @Semih Erarslan @Emrah
      3500 kalori ile başlayıp duruma göre yavaş yavaş artıracam.Bol yeşillik, bol balık, zeytinyağlı enginar yemeği vs cleanbulk mantığıyla ilerleyecez inşallah. 
      Yine sağlam stok yaptım😁. Sağolsun hocam hediye göndermiş çok hoşuma gitti teşekkür ederim.
      Sağlam amele yanığı olduk😄
      Tavsiyelerinizi uyarılarınızı bekliyorum saygılar.

• Yazan: Testocu
      Merhaba!
      En son b12 enjektemi 17 martta yaptım şu an kürdeyim  ve boldenone eklemek istiyorum 17 sinde b12 yapmayıp boldenone eklesem olur mu veya ne kadar beklemem gerekli cevaplarsanız sevinirim.
      Teşekkürler.
    • Yazan: gainzavcısı
      Merhaba, ilaçlarla ilgili aklıma takılan şey vardı.
      Büyümek için Boldenon yada rimobolon yerine Deca eklemek nasıl bir etki yaratır diğer 2 ilaca göre?
    • Yazan: supzero
      Merhabalar hocalarım kolay gelsin öncelikle
      susta 250 mg bolde 200 mg anapolon ise günlük 50 mg (sabah akşam yarım alıyorum) Konuya gelecek olursak üç gün önce ilk enjeksiyonumu yaptım ve o günden sonra sürekli acıkma ve sürekli susama geliyor normalde sabah öğlen akşam yerken yemeğimi bu sefer daha fazla yiyesim geliyor (yiyorum ve içiyorumda) daha çok susuyorum bunun nedeni nedir acaba yardım gerekiyor?
    • Yazan: Aslar
      Merhaba arkadaşlar,
      Şuan ki kür detaylarım:
      Testesteron Enanthate Boldenon Kullanıyorum ilk haftam bitti 4.haftam bitince yaklaşık5 haftalık günde 30mg danabol kullanmayı düşünüyorum sizce dozajlar? Nasıl MCT için danabole başlayınca arimidex nac600 almayı düşünüyorum ayriyeten şuanda e vitamini omega ve b vitamini kullanıyorum başka ne gibi koruyucular ekleyebilirim?
      Kür sırasında testislerimin ve libidomun daha az etkilenmesi için ne tavsiye edersiniz?
      Teşekkürler

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.